>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wyróżnione posty

  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Dziś w nocy czekają nas tylko dwa finały, ale za to zapowiadają się ekscytująco. Oba biegi na 200 metrów powinny przynieść ekstra czasy. U Pań będzie zażarta rywalizacja biegaczek z Jamajki, a u mężczyzn reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Ode mnie dwa typy z stsu. Thompson-Herah - Asher-Smith 2 @ 1,67 - na sto metrów całe podium dla Jamajek. Czy na dwieście skończy się tak samo? Moim zdaniem nie. Thompson-Herah wyglądała najsłabiej w półfinale z trójki medalistek na setkę. Wygląda, że...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
MŚ Eugene / Maraton M Bashir Abdi na podium bardzo dobrze pobiegł taktycznie. Tamirat Tola poza zasięgiem. Pudło dla Abdiego w pełni zasłużone i wreszcie medal na MŚ dla Europy (y) @2.75 Fortuna Biegi długodystansowe to dyscyplina szczególnie bliska mojemu sercu, gdyż sam wielokrotnie startowałem w maratonach i na mniejszych dystansach. Dzisiejszy bieg maratoński obejrzę, chociaż nie będzie on jakoś wybitnie ekscytujący pod kątem oglądania wielkich nazwisk. Jednak całkiem prawdopodobne...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Fajdek 80,43m. i więcej? Tak---1,75 Kokhan-Miller 1---1,42 Ealey-Gong 1---1,65 Schilder-Ewen 1---1,38 Tentoglou-Ehammer 1---1,40 Fortuna, Totalbet U Pawła widać błysk i pewność siebie a to dobry prognostyk. Dzisiaj szykuje się mega konkurs i nie zdziwię się jak do medalu potrzebne będzie 80,5+. Kokhan powinien wejść do ścisłego finału, w nim nie widzę Millera, który co prawda poprawił w eliminacjach SB o 1,5m. ale te 77m.to chyba max co może tu wycisnąć. W kuli Pań kursy się...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Echikunwoke A.N. - Weir J. 1---1,42 (kwalifikacje) Polska -Holandia 1---1,30 (kwalifikacje) po tym jak się okazało że Kielbasinska nie pobiegnie to bałem się o ten typ, no i się okazało że miałem rację 😔 sts W ciągu dnia będę uzupełniał typy w tym poście. Typ kolegi wyżej na 73,50 Malwiny w pierwszej kolejce jak najbardziej popieram i sam już nie bedę tego powielał. Malwina nie jest w najlepszej formie, tylko na Kusocińskim rzucała dalej niż proponowana linia a tu chodzi tylko o...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
MŚ rzut młotem M. Zwycięzca - Paweł Fajdek @3.5 betclic Paweł Fajdek uzyska wynik 80,57m i lepszy @2,2 LVBET Na początku trzeba powiedzieć jasno - LEGENDA. Paweł to aktualny Mistrz świata w rzucie młotem (złoto na 4 imprezach z rzędu, od 2013). Na chwilę obecną jest 17 sportowców, którzy mogą pochwalić się tym, że zdobywali złoty krążek min. 5krotnie na MŚ. Fajdek ma szanse wskoczyć do tego zacnego grona, zapisać się w kartach historii MŚ w Lekkoatletyce. Jest jednak jeden problem - Wojtek...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Miting w Kladnie :coffee::coffee::coffee: B. Stój uzyska przynajmniej 61.00m.? TAK---1,84 Huszak J. - Stój B. 2---2,61 Vesely V. - Katkavets A. 2---2,22 poniżej oczekiwań Katkavets Toader A.R. - Lincoln S. 1---1,52 sts Bartłomiej Stój walczy z czasem i awansem z rankingu do Tokio, początek sezonu po kontuzjach mało udany ale zaczyna teraz wchodzić na poziom ~62-63 m. W tamtym tygodniu SB 62,99m. a próbny rzut z tego co się dowiedziałem był na 64,30. W Kladnie dzisiaj ładna pogoda...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Memoriál Josefa Odložila :coffee::coffee::coffee: Spotakova B. - Van Dyk J.A. 1---1,25 Katkavets A. - Vesely V. 1---1,30 Cakss G. - Mrzyglod C. 1---1,35 Juska R. - Jefferson T. 1---1,50 fortuna Weteranka Spotakova rzadko kiedy notuje wyniki poniżej 59m., czego nie można powiedzieć o Jo-Ane Van Dyk. Młodsza o 16 lat reprezentantka RPA osiągnęła w tym roku PB 59,47m. Pozostałe wyniki na poziomie 55-57m. Nie ta forma, nie ta klasa, nie to doświadczenie żeby pokonać Czeszkę. W rzucie...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
KONKURS: Fanny Roos - Klaudia Kardasz 1---1,30 Jessica Schilder - Katharina Maisch 1---1,65 Tomas Stanek - Marcus Thomsen 1---1,30 ewinner Na początku informacja-podane typy dotyczą klasyfikacji końcowej a nie dzisiejszych kwalifikacji. Finał mamy jutro. Gdyby nie wynik Klaudii na MP to raczej nie mielibyśmy takiego zestawienia (zreszta grałem to po kursie 1,55). Zdecydowanie wyżej cenię Szwedkę, która trzyma w tym sezonie halowym równy wysoki poziom 18,50+. I właściwie tyle w temacie...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Ostrava Golden Spike 2021:coffee::coffee: Próbujemy coś na dzisiaj z mniejszymi i większymi kursami. Oferta dostępna praktycznie wszędzie. Kopron M. - Fiodorow J. 1---1,37 Wojciechowski P. - Lavillenie V. 2---1,45 zwrot Haratyk M. - Stanek T. 1---1,25 Juška R. najdłuższy skok? 0-8,01cm ---1,75 Vetter J. najdłuższy rzut?- 89,01m i więcej ---1,95 fortuna Malwina Kopron jest w gazie z tego co wiem, na treningach wygląda bardzo dobrze. Fiodorow poprawnie ale jeszcze bez błysku. Rano...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Fajne pary na Drużynowe Mistrzostwa Europy na Śląskim wystawił Totalbet (ale trzeba pamiętać, że zimno i pada): Linda Olivieri - Vera Barbosa 1.30 - Włoszka w tym sezonie dwa starty w granicach 56,50s, Barbosa 57,74s i 59,68s Lisa Mayer - Maria Isabel Perez 1.30 - 11.12s (co prawda z wiatrem 1,7 m/s) to już solidny wynik. Peraz 11.30s w jednym starcie, pozostałe zdecydowanie gorzej. Norbert Kobielski - Falk Wendrich 1.3 - obaj mocno średni, ale to 2.20m Kobielski powinien skoczyć. Niemiec...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Bukowiecki K. - Weir Z. 2---1,75 Mihaljevic F. - Sinancevic A. 1---1,65 Allman V. - Vita V. 1---1,30 fortuna Konrad jeszcze szuka formy, bo dotychczasowe wyniki jak na niego blade. Weir jeszcze rok temu był dla mnie nieco anonimowy, gość trenuje we Włoszech i odkąd zmienił trenera notuje spory progres formy. Tydzień temu w Livorno 21,05m, wcześniejsze występy lekko poza 20 m. Dzisiaj nieco zmiana klimatu więc to też będzie miało znaczenie. Ja złapałem kurs 1,96, aktualnie spadło do 1,75...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Diamentowa Liga w Doha Y.Perez - S.Perkovic 1 1,50 (rzut dyskiem kobiet) STS ✅ Wielka gwiazda Sandra Perkovic od jakiegoś czasu nie może nawiązać do swoich najlepszych wyników. Jeszcze jakiś czas temu strach było grać cokolwiek przeciwko niej, a kursy na jej zwycięstwa w konkursach oscylowały około 1,15. Teraz jest troszkę inaczej, nawet Sandra okazała się nie być zaprogramowanym robotem. Od 2019 roku obserwujemy u niej lekki zjazd. W tym sezonie jak na razie rzucała tylko u siebie w...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Lekkoatletyka
Kilka propozycji na 2 dzień Mistrzostw Polski: 1. Karol Zalewski uzyska wynik 46.50 lub lepszy- TAK @1.70 STS 2. Justyna Święty Ersetic uzyska wynik 51.75 lub lepszy- TAK 1.84 STS 3. Joanna Linkiewicz uzyska wynik 56.75 lub lepszy- TAK 1.80 STS Mamy wszystko na zielono :) 1. Karol Zalewski 46.35 2. Justyna Święty Ersetic 51.44 3. Joanna Linkiewicz 56.23 Zdecydowałem się zagrać na 400 metrów panów i pań. Karol Zalewski jako młodzieżowiec sięgał po złote medale Mistrzostw Europy,ale na...
Odp
641
Wyświetlenia
105705
Najlepsze analizy sierpnia 2020 (1. miejsce)
Do góry Bottom