>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Różański-Jopek 2---3,55 w ostatniej próbie :mad:
ewinner

Kursy powinny być odwrotnie, łapać bo zaraz zleci
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
To jeszcze dubel z stsa
Haratyk przynajmniej 21,50m.? Tak---1,57 20,77
Goździewicz-Marok 2---2,13 5cm :cautious:

Michał bardzo dobra forma,druga para i kurs z du.y wystawiony na podstawie konkursu w Łodzi gdzie na Maroka z Goździewiczem było 1,07 i akurat był gorszy.

Ta kula miała dzisiaj 10kg czy co? Tragiczne pchnięcia wszystkich,poziom podstawówki :mad:
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Tego co się dzisiaj działo nie skomentuje. Jeśli ktoś wygrał na czymkolwiek to gratuluję. Pozostałych przepraszam za typy.
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Ewinner
Tyczka Madryt
Tina Sutej vs Alysha Newman - 2 2,75.
Typowe 50/50. Jak stawiałem godzinę temu, było 4,00, ale dalej chyba warto spróbować. (przykładowo w sts 1,62)
Edit: zakład usunięty z ewinnera (ale kto postawił, to przyjęty normalnie)

No i nie pykło :( Obie 4,57m, ale więcej zrzutek
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ogólny kupon, zagrany w ako jak i porozbijany na duble i treble w różnych kombinacjach.

IMG_20210224_124439.jpg
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wywołałeś panikę u juroszkowych chłopaków. Kurs ogólny kuponu w pół godziny od Twojego postu zleciał do 11.27 :D
1614169614097.png
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
A więc tak,na dwóch kuponach było 12 pozycji.
8
2
2

Jeśli ktoś grał ako,to wygrał drugi kupon.
Ogólnie pech z Mamoną bo przegrała o 1cm w ostatnim skoku. W dal Caceres nie dał rady Niemcowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Powoli meldujemy się na Halowych Mistrzostwach Europy w Toruniu :coffee::coffee::coffee:

Polska - liczba medali (sztafeta=1 medal) poniżej 6.5---2,15
fortuna

Polska - liczba medali poniżej 7.5---2,10
ewinner

Jak dla mnie widze tutaj max 6 medali, wszystko powyżej będzie miłym zaskoczeniem. Wg moich przewidywań największe szanse maja--->Haratyk, Święty-Ersetic, sztafeta W 4x400, Lisek, Lewandowski, Jóźwik...pamiętac trzeba jednak o tym, że Holenderki na 400m. będą mocne, w tyczce Reno i Mondo powalczą o złoto, reszta będzie walczyć o brąz i Piotrek będzie musiał skakać czysto, bo mogą zrzutki decydować a przecież Vloon niedawno 5,96 odpalił. Co do biegów na 1500m i 800m. to tu dużo będzie zależeć od taktyki. Jest jeszcze m.in. Kszczot, Kołeczek, Czykier ale to już w kategorii miłych niespodzianek. Odpadła nam Ewa Swoboda z powodu covida. 2 lata temu mieliśmy 7 medali i w teorii jesteśmy w stanie to powtórzyć ale patrząc obiektywnie gdzieś się raczej wyłożymy. Kurs znośny, można próbować.

Edit:
Spoko kurs w ewinner na poniżej 7.5 medali
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
KONKURS:
Fanny Roos - Klaudia Kardasz 1---1,30
Jessica Schilder - Katharina Maisch 1---1,65
Tomas Stanek - Marcus Thomsen 1---1,30

ewinner

Na początku informacja-podane typy dotyczą klasyfikacji końcowej a nie dzisiejszych kwalifikacji. Finał mamy jutro.
Gdyby nie wynik Klaudii na MP to raczej nie mielibyśmy takiego zestawienia (zreszta grałem to po kursie 1,55). Zdecydowanie wyżej cenię Szwedkę, która trzyma w tym sezonie halowym równy wysoki poziom 18,50+. I właściwie tyle w temacie, Klaudii życzę wszystkiego dobrego, ale ona w przeciwieństwie do swojej rywalki o medale raczej nie będzie się bić. Holenderka Schilder pomimo trzech startów prezentowała sie przyzwoicie na poziomie 18 m. Niemka Maisch odpaliła w Chemnitz, wszyscy byli zadowoleni, że będzie jeszcze dalej itp. a tu dalej nie było i mam wrażenie że poziom ~17.60-17.80 to aktualnie max. Ten typ rozstrzygnie się już dzisiaj bo 8 miejsc w finale a chętnych 17. Wyżej stawiam Holenderke. W kuli panów Stanek wyżej od Thomsena. Tomek będzie walczył o zwycięstwo z Michałem Haratykiem, Thomsen o miejsca 4-8 jak dla mnie. Stabilność Czecha na poziomie 21+ jest wyraźna i nie widze podjazdu Marcusa do niego.

------
------
KWALIFIKACJE:
Toimil M.B. - Dereli E. 2---1,70
McKinna S. - Kardasz K. 1---1,62
Carmoy T. - Baikstys J. 1---1,50

sts

Roos F. - Kardasz K 1---1,30
Cervenkova M. - Rosa C. 1---1,35
Bitan G. - Entholzner M. 2---3,50

totalbet

Edit:
K. Kardasz uzyska w kwalifikacjach przynajmniej 18.60? Nie ---1,70
Mazur V. awans do finału? Tak---1,30
Baikstys J. awans do finału? Nie---1,52

Smajlaj I. awans do finału? Tak---1,40
Wagner J. awans do finału? Tak---1,30
McKinna S. awans do finału? Tak---1,27

Toimil M.B. awans do finału? Nie---1,40
Przybylko M. awans do finału? Tak---1,57
Fincham Dukes J. awans do finału? Tak---1,45


sts

Nie mam czasu na argumentację, gram takie triple, pamiętajcie że to kwale i ktoś moze w pierwszej próbie pchnąć/skoczyć minimum i się pakować a ktoś po rozgrzaniu dopiero w trzeciej więc bez szaleństw. Do jutra!
Sts zaszalał z awansami do finału więc wrzucam triple jeszcze, brawo za oferte dla nich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Bardzo na szybko, bo akurat chwila przerwy. Prawdę mówiąc, nie wiem jak teraz kursy wyglądają, ale zwłaszcza Pichardo, Iapichino i under 7,5 medalu bardzo ciekawe

Edit: Spanovic nie startuje, bo kontuzja

Ewinner

Screenshot_20210304_144232.jpg Screenshot_20210304_144219.jpg
 
Ostatnia edycja:
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Pierwszy dzien za nami. Byłoby nieźle gdyby nie Hiszpanka Toimil, która walnęła na dzień dobry 18,64m. poprawiając (o prawie 80cm!) życiówkę (kładąc tym samym 2 kupony). Takich sytuacji nie jest w stanie człowiek przewidzieć, ale miejmy nadzieję na jakieś względne kursy w finale i być może odda to co zabrała. Niestety finał bez Klaudii Kardasz co jednak można traktować jako niespodziankę (choć z drugiej strony gdyby nie wynik na MP to nie nastawialibyśmy się na awans). Wzwyż Tambieri i Nedasekau powalczą o zwycięstwo bo konkurencji innej nie mają. W dal Tentoglu i Montler rozstrzygną między sobą, bardzo żałuję, że do konkursu w ostatnim skoku wszedł Bitan, bo mam go w parze z Entholzerem i pograne na Niemca po kursie 5,85 w ewinner, wczoraj już mogło być zaksięgowane a tak trzeba liczyc na powtórkę w finale. Kursy na obu Panów p równe ale dalej twierdzę że to Entholzner będzie w tej parze lepszy i powalczy o brąz z Ukraińcem Mazurem. Dzisiaj od rana sporo konkurencji, czekamy na kursy.

Co do wyników live to strona european athletics powinna już działać, ewentualnie ściagnijcie sobie apke Roster Atletics lub trzecia mozliwość, video z danej konkurencji--> https://athletics.eurovisionsports.tv/event/37/european-athletics-indoor-championships

Schilder J. - Cervenkova M. 1---1,30
Schwanitz Ch. - Dubitskaya A. 1---1,30
Roos F. - Gambetta S. 1---1,32
Entholzner M. - Anic L. 1---1,60
Mazur V. - Pulli K. 1---1,45
Lewandowski zajmie miejsce 1-3---1,30
Stanek zajmie miejsce 1-3---1,47

fortuna

Mazur V. - Bitan G. 1---1,32
Stanek T. - Belo F. 1---1,40
Sinancevic A. - Mihaljevic F. 2---1,94
Roos F. - Toimil M.B. 1---1,52
Dongmo A. - Dubitskaya A. 1---1,37
A. Dongmo uzyska w finale przynajmniej 18.75m.? Tak---1,70
Lewandowski M. - Gomez J. 1---1,30
J.Święty awansuje do finału? Tak---1,25
Stanek T. - Sinancevic A. 1---1,30
A.Trost awansuje do finału? Tak---1,40

sts


P.S
Typy będą edytowane w tym poście ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Pierwszy dzien za nami. Byłoby nieźle gdyby nie Hiszpanka Toimil, która walnęła na dzień dobry 18,64m. poprawiając (o prawie 80cm!) życiówkę (kładąc tym samym 2 kupony). Takich sytuacji nie jest w stanie człowiek przewidzieć, ale miejmy nadzieję na jakieś względne kursy w finale i być może odda to co zabrała. Niestety finał bez Klaudii Kardasz co jednak można traktować jako niespodziankę (choć z drugiej strony gdyby nie wynik na MP to nie nastawialibyśmy się na awans). Wzwyż Tambieri i Nedasekau powalczą o zwycięstwo bo konkurencji innej nie mają. W dal Tentoglu i Montler rozstrzygną między sobą, bardzo żałuję, że do konkursu w ostatnim skoku wszedł Bitan, bo mam go w parze z Entholzerem i pograne na Niemca po kursie 5,85 w ewinner, wczoraj już mogło być zaksięgowane a tak trzeba liczyc na powtórkę w finale. Kursy na obu Panów p równe ale dalej twierdzę że to Entholzner będzie w tej parze lepszy i powalczy o brąz z Ukraińcem Mazurem. Dzisiaj od rana sporo konkurencji, czekamy na kursy.

P.S
Typy będą edytowane w tym poście ;)
Witam!!! Bardzo dobrą robotę robisz i trzymaj tak dalej bo takich typerów jak Ty to na tym forum ciężko znależć a przy okazji mnie jeszcze Totalbet tego Twojego wygranego kuponu nie rozliczył!! Pozdrawiam
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Ja dziś polecam takie coś. Iapichino o ile presja nie zje (duza szansa, bo nie ma kibiców), to wygra z będąca w przeciętnej formie Ukrainką.
Makuchikh w tym sezonie półka wyżej od Levchenko.
Demidik vs Trost - będzie wyrównaby pojedynek, ale odrobinę lepsza wydaje mi sie Demidik i boję sie ze kurs spadnie po Q. trzeba najpierw te Q jednak przejść... wstyd i lekceważenie

Screenshot_20210305_091031.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Typy dzisiejsze:
16
1
Dzisiaj prawie lecieliśmy na Malediwy. Niestety Pukki w ostatniej próbie przeskakuje Mazura. Chociaż Entholzner w ostatniej przeskoczył Anica więc suma szczęścia równa się 0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Zaczynamy dzień trzeci. Dzisiaj mniej czasu mam, zaczynamy od typów z fortuny. Typy z sts najprawdopodobniej po południu bo tak wystawiają ofertę.

Iapichino-Mironchyk Ivanova 1---1,35
Mihambo-Bekh Romanchuk 1---1,65
Sutej-Moser 1---1,40
Święty Ersetic-Healy 1---1,20
Bol-Williams 1---1,15
Klaver-Miklos 1---1,50

fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Powoli meldujemy się na Halowych Mistrzostwach Europy w Toruniu :coffee::coffee::coffee:

Polska - liczba medali (sztafeta=1 medal) poniżej 6.5---2,15
fortuna

Polska - liczba medali poniżej 7.5---2,10
ewinner

Jak dla mnie widze tutaj max 6 medali, wszystko powyżej będzie miłym zaskoczeniem. Wg moich przewidywań największe szanse maja--->Haratyk, Święty-Ersetic, sztafeta W 4x400, Lisek, Lewandowski, Jóźwik...pamiętac trzeba jednak o tym, że Holenderki na 400m. będą mocne, w tyczce Reno i Mondo powalczą o złoto, reszta będzie walczyć o brąz i Piotrek będzie musiał skakać czysto, bo mogą zrzutki decydować a przecież Vloon niedawno 5,96 odpalił. Co do biegów na 1500m i 800m. to tu dużo będzie zależeć od taktyki. Jest jeszcze m.in. Kszczot, Kołeczek, Czykier ale to już w kategorii miłych niespodzianek. Odpadła nam Ewa Swoboda z powodu covida. 2 lata temu mieliśmy 7 medali i w teorii jesteśmy w stanie to powtórzyć ale patrząc obiektywnie gdzieś się raczej wyłożymy. Kurs znośny, można próbować.

Edit:
Spoko kurs w ewinner na poniżej 7.5 medali
Też to bralem w ciemno, ale patrząc na płoki kobiet i brak R.L. W tyczce, to wygląda ze te 8 medali to min. :/
 
Do góry Bottom