>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

B 12,7K

borkis

Użytkownik
Ewinner:
60m M na podstawie tego jak wyglądali w eliminacjach:

Kevin Kranz - Lamont Marcell Jacobs - 2 1.90 baaardo easy
Remigiusz Olszewski - Karl Erik Nazarov - 1 1.40
Jan Volko - Andrew Robertson - 1.65

W dal kobiet:
Khaddi Sagna - Malaika Mihambo 1 1.95 - >słabo Malaika wygląda słabo to ja się chyba znam na skoku w dal
Maryna Bekh Romanchuk - Larissa Iapichino 2 1.50 - > konsekwentnie na młodą

Forbet:
400 metrów kobiet - zwyciężczyni Femke Bol 1.32 - absurd. Dziewczyna biega w innej lidze nieprawdopodobne, ze to można było w ogóle obstawiać
tyczka: Holly Bradshaw - Irina Zhuk 1 1.20 Że Bradshaw tego nie wygrała... bardzo dziwne
i jako trzecie tez można tutaj Sagna wrzucić
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Dzisiejszy dzień nie udany. Iapichino poniżej możliwości, Bekh-Romanchuk w ostatnim skoku zdobywa mistrzostwo. Moser w tyczce dzień konia. Jutro praktycznie same finały. Z typami może być różnie bo niedziela w rozjazdach od rana się szykuje.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jak tam Panowie wygląda sytuacja Polaków i realne szansę na ilość medali, przy ilu maksymalnie możemy się zakręcić?
 
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Jak tam Panowie wygląda sytuacja Polaków i realne szansę na ilość medali, przy ilu maksymalnie możemy się zakręcić?
Według mnie medale zdobędą: Lisek, Jóźwik, 1 a może 2 na 800m, sztafeta kobiet i być może mężczyzn, więc powinno być na koniec 8 medali
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dzisiejszy dzień nie udany. Iapichino poniżej możliwości, Bekh-Romanchuk w ostatnim skoku zdobywa mistrzostwo. Moser w tyczce dzień konia. Jutro praktycznie same finały. Z typami może być różnie bo niedziela w rozjazdach od rana się szykuje.
na 800 metrów oceniając łącznie te 5 osób w finałach co mamy można realnie patrzeć na 3 medale z tego.

4x400m K

bardzo blisko medalu jesteśmy też uważam na 60m ppł kobiet a i Czykier w męskim może być na granicy medalu

do tego tych szans mniejszych jest trochę na czele z Liskiem.

8 medali wychodzi najbardziej realnie a szybciej będzie ich 9 jak 7.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ej Mordeczki sezon na dworzu rozpoczęty a tu nikt nie typuje, w weekend pewnie będą kolejne mitingi, w sezonie halowym dr house rządził w trafionych typach, może i teraz wyłowi jakieś perełki
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Sezon rozpoczęty, ale miejcie na uwadze, że to dopiero początek i forma dla wielu jest szykowana pod igrzyska. Dlatego póki co siedze cicho i bacznie obserwuję co się dzieje. Pierwsza oferta była tydzień temu na Puchar Rzutów w Chorwacji, kolejna wczoraj na miting we włoskiej Savonie. Wyniki? Może nie szokujące ale rozczarowujące. Są wyjątki jak np. Andrejczyk,ale wiele zawodników jeszcze jakby śpi czego powodem jest po prostu mocny trening i brak świeżości i mocy, więc siłą rzeczy wyniki takie a nie inne. Najlepszy przykład to wczorajszy meeting gdzie na parę Fabbri- Zeir mieliśmy kursy 1,70-2,10. W normalnych okolicznościach kurs wynosiłby 1,01 na tego pierwszego. Rezultat? 19,74 Fabbri, 20,05 Weir.

Jutro memoriał Szelesta w Warszawie. Z tego co się dowiedziałem będzie oferta na te zawody, więc jeśli coś ciekawego znajdę to wrzucę. Niestety trzeba jak zwykle się śpieszyć bo kursy lawinowo lecą w dół. Ale do tego już chyba sie przyzwyczailiśmy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Urbanek-Stój 2---5,85 63,13-60,81
ewinner

Rano pograłem to po kursie 7,85,ale odrazu mówię,że stawka bez szaleństw. Obaj dyskobole rozpoczęli sezon tydzień temu w Chorwacji i wyniki znacznie poniżej oczekiwań. Dzisiaj walka o miejsce w składzie na Drużynowe Mistrzostwa Europy i patrząc na obecną formę to widzę dwa scenariusze. Bartek pójdzie od początku na pewno na maxa i jak trafi na to Robert się zagotuje i będzie po zawodach. Druga opcja-Robert trafia ~63-64m. i to pewnie wystarczy. Stawiam na aktualnego Mistrza Polski,bo na tym etapie treningowym nie ma między nimi aż takiej różnicy jak sugerują kursy.
 
Ostatnia edycja:
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Urbanek-Stój 2---5,85
ewinner

Rano pograłem to po kursie 7,85,ale odrazu mówię,że stawka bez szaleństw. Obaj dyskobole rozpoczęli sezon tydzień temu w Chorwacji i wyniki znacznie poniżej oczekiwań. Dzisiaj walka o miejsce w składzie na Drużynowe Mistrzostwa Europy i patrząc na obecną formę to widzę dwa scenariusze. Bartek pójdzie od początku na pewno na maxa i jak trafi na to Robert się zagotuje i będzie po zawodach. Druga opcja-Robert trafia ~63-64m. i to pewnie wystarczy. Stawiam na aktualnego Mistrza Polski,bo na tym etapie treningowym nie ma między nimi aż takiej różnicy jak sugerują kursy.
Juz 2,75 to musi siąść ! 🤣
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ostrava Golden Spike 2021:coffee::coffee:
Próbujemy coś na dzisiaj z mniejszymi i większymi kursami. Oferta dostępna praktycznie wszędzie.

Kopron M. - Fiodorow J. 1---1,37
Wojciechowski P. - Lavillenie V. 2---1,45
zwrot
Haratyk M. - Stanek T. 1---1,25
Juška R. najdłuższy skok? 0-8,01cm ---1,75

Vetter J. najdłuższy rzut?- 89,01m i więcej ---1,95
fortuna

Malwina Kopron jest w gazie z tego co wiem, na treningach wygląda bardzo dobrze. Fiodorow poprawnie ale jeszcze bez błysku. Rano ewinner dawał 1,95 na Malwinę :LOL: Dalej młodszy z braci Lavillenie w pojedynku z naszym Pawłem. Wojciechowski z tego co mówi poukładał sobie trochę w głowie, zmienił tyczki i niby ma to wyglądać znacznie lepiej niż na początku roku. Fortuna tutaj trzymała dosyć długo kurs 1,84 (ja się załapałem) gdzie inni mieli po 1,30 a nawet mniej :ROFLMAO: Ja mam dalej obraz Pawła zagubionego jak dziecko we mgle i mimo wszystko nie mam zamiaru mu zaufać, tym bardziej żal było nie brać wcześniej aż takiego kursu. Haratyk ostatnio zaszokował wszystkich wynikiem 22+. Nawet jak dzisiaj tyle nie pchnie to raczej bez problemu powinien pokonać reprezentanta gospodarzy. Dalej Radek Juška, który zaczyna sezon. Tak jak pisałem w poprzednim poście forma niektórych szykowana jest na igrzyska, dlatego pierwsze starty to słabe wyniki. Linia na poziomie 8,01 jest wysoka i nie spodziewam się żeby skoczył więcej, tutaj naprawdę trzeba być w formie. Jak dla m,nie to 7,85 max skoczy. Na końcu Vetter i jego 89,01+. Widać że jest forma i ostatnie wyniki to potwierdzają. Jak sam mówił chce rzucić tutaj ponad 90m więc raczej czuje moc.

Adrian Valles - Ersu Sasma 2---2,40
ewinner

Rano złapałem to po 4,45. Nie wiem kto tutaj taki kurs wystawił i co miał na myśli bo to że Hiszpan skoczył 5,50 to wcale nie znaczy że jest super. Młodego Turka zapamiętałem z sezonu halowego gdzie skakał bardzo dobrze. Sezon na stadionie zaczął od 5,30 i nie jest aż tak słaby żeby stawiać go w roli outsidera. Aktualny kurs ma jeszcze pewną wartość ale decyzję zostawiam Wam.

A. Włodarczyk uzyska przynajmniej 72.75m.? Tak---1,75 72,72m.
M. Kopron uzyska przynajmniej 72.50m.? Tak---1,80 74,74
P. Wojciechowski uzyska przynajmniej 5.50m.? Nie---1,84 zwrot
sts

Wyniki live: https://online.zlatatretra.com/

Główny kupon z fortuny pomimo 2 zwrotów (miałem Andrejczyk jeszcze) dał piękny hajs 🤑
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +497
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Są 3 zdarzenie powyżej 1,30 to chyba powinien być naliczony czy się mylę? Żaden bonus mi nie wszedł nawet przed zagraniem to nie miałem nawet od początku żadnego.
 
Do góry Bottom