>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Banskobystrická latka 2021 :coffee:

Falk Wendrich - Luis Zayas 2---1,50
Edgar Rivera - Jeron Robinson 1---1,80
Mateusz Przybylko - Donald Thomas 2---1,90
Alessia Trost - Karyna Demidik 1---2,20
Bara Sajdakova- Maja Helena Nilsson 2---1,50

ewinner


Tamberi G. - Wilson J. 1---1,45
Protsenko A. - Nedasekau M. 1---1,47
Rivera E. - Glebanauskas A. 1---1,50
S. Bednarek uzyska przynajmniej 2.20m? Tak---1,35

sts

Tamberi G. - Nedasekau M. 1---1,38
Bednarek S. - Przybylko M. 1---1,47
Cernjul M. - Sajdokova B. 1---1,65
Levchenko Y. klas.końcowa 1-2---1,42
Trost A. klas.końcowa 1-3---2,25

fortuna


Zayas bardzo fajnie rozpoczął sezon we Włoszech z wynikiem 2,24 (3 próby na 2,28 nieudane). Niemiec Wendrich w Leverkusen 2,25 (w ostatniej próbie), co było jego najlepszym wynikiem od 2 lat. Zayas wygrał tutaj rok temu z wynikiem 2,33 i zdecydowanie jest faworytem w tej parze.
Rivera jeszcze w tym roku nie skakał,ale przyjeżdża już tutaj 5 rok z rzędu i notuje solidne wyniki. Para z Robinsonem wyrównana,ale jak dla mnie Rivera, para z Glebanauskasem zdecydowanie dla reprezentanta Meksyku.
Przybylko słabo skacze, 16 stycznia 2,14 w trzeciej próbie, tydzień potem skacze 2,00 i odpuszcza dalsze skakanie. Donald Thomas we Włoszech 2,16 w trzeciej próbie, ale nawet jeśli nie ma ustabilizowanej formy to na pewno jest na tę chwilę lepszy.
Protsenko wygrał w Udine zawody z wynikiem 2,28 i było to dobre skakanie. Nedasekau dwa starty na Białorusi i dwa wyniki po 2,20. W ostatnich latach Białorusin nie specjalnie prezentuje się na hali i faworytem w tej parze Ukrainiec, który dla mnie będzie się bił dzisiaj o zwycięstwo.
Tambieri w Anconie skoczył 2,32 ale po drodze wcześniejsze wysokości pokonywał za trzecim razem. Gianmarco starty dedykuje niedawno zmarłemu dziadkowi i jest niezwykle zmotywowany. Jamal Wilson potrafi tutaj skakać (rok temu 2,33), ale forma raczej dopiero nadchodzi.
Sylwek zaczyna starty, 2,20 powinien skoczyć, w ostatnich latach pokonywał tutaj tą wysokość.
Trost dobra forma, sezon zaczęła od 1,93 (po drodze wszystko „na czysto”), Demidyk wraca po przerwie i na Belarus Cup 1,90 skoczyła. Para raczej wyrównana ale kurs na Trost 2,20 bajka, dla porównania sts ma ledwie 1,57.
Nilsson dwa starty w Szwecji i dwa bardzo udane (1,88 i 1,89), dwa lata młodsza Sajdakova póki co 1,82 w Czechach i we Włoszech bez powodzenia na wyższych wysokościach. Forma zdecydowanie za Szwedką.

Live: https://www.hrdosport.sk/Online/499

P.S
Nie startuje dzisiaj Lićwinko więc na sts nie stawiajcie bo bedą zwroty.
Dr mógłbyś dać przy każdym typie skale prawdopodobieństwa wtedy łatwiej było by wybrać typy do zagrania.
PS . Dobra robota do tej pory , pozdro.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Wczoraj nie wyszło jak oczekiwałem i o ile Trost jeszcze bym przełknął tak występów Bednarka a przede wszystkim Przybylko, który nagle skacze 2,28 pojąć nie potrafię.
I jeszcze do kolegi wyżej. Nie lubię "bawić się" w stawkowanie 5/10 czy 10/10. Wiem, że niektórym ułatwiłoby to wybór ale nie wrzucam tu typów "na pałe". Wybieram te, których prawdopodobieństwo w mojej ocenie jest wysokie.

Dzisiaj zaglądamy do czeskiej Ostravy.

Szyszkowski J. - Bertemes B. 1---1,75
Jopek M. - Różański M. 1---1,37
Trio A. - Banigo R. 1---1,40
Sutej T. - Malacova R 1---1,37
Bernstein N. - Poschlova N. 1---1,30
sts

Stanek T. najdłuższy rzut - 0-21,70m---1,70
fortuna


Kursy były dużo wyższe,ale na ten moment wyglądają tak. Nie bardzo mam czas w tej chwili pisać coś więcej, tak w skrócie. Szyszkowski w dobrej formie i jeśli tylko pchnie w okolice ~20,30 to powinno wystarczyć na Bertemsa, który ostatnio w Luksemburgu x-19,80-x-20,10-x-20,11. Jopek (takie mam informacje) szykował się pod ten start i powinno być dobrze. Trio powinien być zdecydowanie lepszy od Banigo. Sutej rok temu tu wygrała, w tym roku 4,51, Malacova zaczyna sezon i coś mi się wydaje, że na 4,35 powinno być już rozstrzygnięte między nimi. Bernstein powinna skoczyć 4,20 co dla Poschlovej jest wysokością nie do pokonania.

EDIT:
Co do Stanka to ja rozumiem,że ostatnio pchnął 21,48, rozumiem że zawody w Czechach ale 21,70!? Jak to nie wejdzie tak miesiąc nic nie napisze tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
R 2,5K

Raf07

Użytkownik
Zeszły sezon halowy miał tylko jeden wyskok poza 21,70 ( 21,86) Copernicus cup( zawody dobrze obsadzone)
Ten zaczął z wysokiego C 21,48 i przed Ostrawa udzielał wywiadu: " że próby dalekie od ideału, a wyniki dalekie...a poprawili po tamtych zawodach jeszcze szczegoly techniczne by rzucać dalej" https://www.atletika.cz/aktuality/do-czech-indoor-gala-zbyvaji-hodiny1/
Wiadomo, że treningi to jedno a zawody drugie, ale myślę, że stąd taki zakład u bukmachera naszych południowych sąsiadów się pojawił.(w sts granicą tylko 21,25m)
Procentowo też jestem za tym, że nie rzuci 21,71, ale z 20%szans na to bym mu dał.

Zmierzam do tego, że sezon halowy dopiero startuje i potrwa z miesiac to smutno by było bez twoich typów jakby się Stankowi udało rzucić.

Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
R 2,5K

Raf07

Użytkownik
Volko - Stromsik(60m) 1--1,27 ✅
Wiadomo biegi półfinałowe, faworyci potrafią luzować, ale dotychczas nawet eliminacyjne czasy wypadały korzystniej dla Volko

Desensky- Sorm (400m) 1 -- 1,3 ✅
W tegorocznym starcie na 400 wygrał ten pierwszy o 0,21s , w biegu na 200 tez lepszy, wyniki z poprzedniego roku również na korzyść Desenskyego, przeczucie mówi, że i tu powinien sobie poradzić.
Post automatycznie złączony:

Grałem jeszcze
Kopeć nie uzyska w półfinale60 m6,70 -- 1,70⛔ (eliminacje i finał po 6,67)
Zaczął się dla niego nieźle ten sezon, ale zlamanie 6,70 zostawi ewentualnie na finał. Na razie dokonał tego tylko raz 6,67 w finałowym biegu na szybkiej toruńskiej bieżni,
 
Ostatnia edycja:
R 2,5K

Raf07

Użytkownik
Ewinner robi promocje na atletykę aż miło.
Cisse- Reus --1,4. (było 1,55) ✅
Naziri- Lobe --1,45 ✅
Malett- Balnuweit-- 1,4 ✅

Jeśli ktoś się nie złapie na falstart, to wszyscy z dużą przewagą powinni to wygrac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
R.Lavillenie-Kendricks 1---1,35
E.Cormont-Nilsen 1---1,62
T.Collett-M.Collett 1---1,57

sts
Dziś o zwycięstwo powalczy Duplantis z "Reno" i obaj Panowie powinni zaliczyć po 6 m. Kendricksa jeszcze nie stać na takie skakanie. Cormont jak i Thibaut Collett powinni być wyżej na podstawie tego co do tej pory skakali.


ODPUSZCZAM TYPOWANIE DO COPERNICUS CUP!
 
Ostatnia edycja:
K 14K

kubaion

Użytkownik
Dzisiaj bawimy się w Lievin, nie będzie to jakaś wybitna analiza (sam nie wiem czy to można będzie zaliczyć do analizy), ale po prostu opinia, moje spostrzeżenie na zdarzenia wystawione przez bukmacherów.
1. Piotr Lisek uzyska przynajmniej 5.60 (1,40) - Piotrek po bardzo słabym występie w Karlsruhe, pokazał, że nie jest tak źle i z każdym kolejnym startem ta wysokość będzie ustawiała się coraz wyżej. Kurs nie jest zbytnio jakiś wysoki, ale do dubla czy ako zawsze warto, a zdarzenie wydaję się niemal pewne.
2.Schwanitz uzyska przynajmniej 19.00 m (1,84) - Ten typ tylko z mojego przeczucia, które akurat w przypadku lekkoatletyki w większości się sprawdzało, przewiduje gradobicie, wymiane dobrymi rzutami ponad 19 m z Dongmo. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana jak to się mówi.

Czekam na Wasze zdanie, może Dr House dr-house-93120 jednak jakaś mała analiza z twojej strony ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +295
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Liska po 1,40 do jakiegos dubla/trebla bym dał ale teraz kurs to 1,20 więc szkoda zawracać sobie gitare. Co do Schwanitz to powinna,ale weźmy pod uwagę to że do tej pory raz przekroczyła tą granicę. Forma oczywiście będzie rosła i 19.00 będzie jakby z automatu, czy juz dziś? Dongmo jak jej na starcie nie przepali kabli to bedzie ok, jeśli "odjedzie" to wiadomo jak sie kończy pchanie na siłe.

Typów ode mnie nie będzie, choć kupony mam pograne. Rano można było łapać w ewinner promocyjne @2,40 na Ealey z Saunders, aktualnie 1,40 więc value żadnego już nie ma.
 
R 2,5K

Raf07

Użytkownik
Screenshot_2021-02-09-13-03-09-331_pl.ewinner.android.jpg niestety Ewinner już podświetla amerykańska parę kulomiotek na żółto i pewnie będzie liczył to po 1.0, i będzie się tłumaczył, że kurs to "czeski błąd".
 
R 2,5K

Raf07

Użytkownik
Ewinner wrzucił trochę " niedoszacowanych kursów", ale sukcesywnie spadają,, ale można jeszcze coś kombinować:
60mK Del ponte- Samuel -- 1,25
Samuel tylko falstart tej drugiej da win
60mM Cisse - Hall --1,25
Tak samo
60MH Belocian - Malett --1,4
W Metz nie ukonczyl przywalił w płotek i pogubił sie, ale to zawodnik poniżej 7,50 biegający w tym sezonie, drugi raz taka historia mało realna malett ma SB 7,59 i może max do 7,55 zejść na razie
G Halloway - Eatton --- 1,35 Grant 7,32 , 0,02 do WR - ma moc
Eatton nie biega poniżej 7,50, Grant ma WL i częstą łamie ta granice a do 7:35, jedyne zawahanie to jego drugi start w tym sezonie i pierwszy w Europie, niektorzy amerykańcy zawodnicy czasem w takim starcie muszą się dotrzeć by wskoczyć na swoj poziom, to chyba na jednak nie ten przypadek;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Siema,
analizę poniżej 1,40 sobie odpuszczę.

R. Lavillenie - Kendricks -> Francuz wygląda, że wraca do formy powtarzalny powyżej 5,90. Kendricks jeszcze jej szuka i póki co ta wysokość raczej mało prawdopodobna.

Dongmo - Schwanitz -> tutaj na czuja, mając nadzieje, że ten pierwszy start to nie był wypadek przy pracy i nie będzie dziś ledwo 18m


1612873975524.png
1612873932760.png

No i na koniec dla mnie perełka:
Piotr Lisek - V. Lavillenie -> 2,25 (forbet). Imho Lisek ze startu na start będzie coraz lepiej i dzisiaj 5,70m lub wyżej powinno pęknąć. Gorszy Lavillenie jakoś mnie nie przekonuje. Niby SB lepszy, ale też się męczy i na niższych wysokościach. Ja bym tutaj dał jak 50/50. Myśle, że 2,25 warto próbować. 5.74 i mimimum na HME w Toruniu :D

7/7 raczej na spokojnie ;)
(poza Echevarria, który wygrał w ostatnim skoku, bo albo pół metra przed belka, albo spalony)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
R 2,5K

Raf07

Użytkownik
Jeszcze dwa wrzucę wg mnie warte uwagi:
Ewinner
3000M Barega - Girma -- 1,45 jest, ale Girma pokazał, że tą formę przygotował i w tym roku
Wale - Iguaider -- 1,55 Wale 0,08 sec do WR
W zeszłym roku w Levin: 1. Wale. 2. Barega 4. Girma 2 sec straty.
Barega wybitny wynik na 1500 3 dni temu i na 3000 sobie radził w zeszlym. Niestety Girma jeszcze bez startow w 2021 ale zeszły rok na korzyść Baregi.
Wale też bez startow teraz, ale poprzedni rok bdb w hali na 3000, a Igauider 5 miejsce w Karlsruhe i 8 sec do pierwszego straty co swiadczy albo o braku formy albo o jakimś fatalnym dniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Nie ma ktos jakiejś relacji? Na yt nie dziala niestety w kraju, a przez proxy mi nie wchodzi
na YT zacznie się dopiero chyba o 20. Tak samo jak TVP sport. Polecam przeglądarkę Brave (i okno prywatne z Tor) i jednak oglądać na jutubach zamiast nabijać oglądalność ministrowi propagandy. :p

Wyniki (ale niestety chyba nie live):

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Orlen Cup Łódź 2021

Thiago Braz-Matvey Volkov 1---1,20
Paulina Borys-Paulina Ligarska 1---1,72
Kamila Lićwinko-Alessia Trost 2--1,30
Marcus Thomsen-Sebastian Łukszo 1---1,25
Michał Haratyk-Konrad Bukowiecki 1---1,20

ewinner

R. Sobera uzyska przynajmniej 5.60m? Tak---1,84
Parol J. - Marok W. 1---1,75
Sobera R. - Wojciechowski P. 1---1,62
Vukovic M. - Lićwinko K. 1---1,35

sts

Bedę sukcesywnie uzupełniał post, parę słów też potem, łapać kursy póki w miarę :)

Ja rozumiem że Braz zaczął dopiero co sezon, ale stawianie go w parze z młodym Volkovem? ja bym się obraził...kursu na Borys w parze z wieloboistką Ligarską nie mogłem odpuścić. Podejrzewam, że na 1,75 może się to już rozstrzygnąć, jeśli nie to Borys powinna 1,82 skoczyć co dla Ligarskiej będzie już za wysoko. Trost powalczy o zwycięstwo z Vukovic dzisiaj, Lićwinko pewnie zakończy skakanie na 1,87. Łukszo pcha regularnie pod 19m. dla Thomsena taka odległość to bułka z masłem. Haratyk powinien ponad 21 m pchnąć co dla Bukowieckiego będzie dziś nie do osiągnięcia. Janek Parol jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i Maroka powinien pokonać, jeśli nie odwali kaszany to powinno być na spokojnie. W Soberę ostatnio nie wierzyłem a zaskoczył mnie pozytywnie, 5,60 jak najbardziej do pokonania. Wojciechowski póki co 5,40 w tym roku i nie wiem czy się chłop już na tyle poskładał żeby przynajmniej to skoczyć. Oby w końcu zielono!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Storl v Fabbri 2 @2,55 ewinner

Kurs moim zdaniem mocno przesadzony. Storl w tym sezonie jeden występ i 20.18 ostatniego dnia stycznia w Rochlitz. W ubiegłym roku 3 występy w hali, wyniki kolejno 19.85, 20.03 i 20.58. Na otwartej przestrzeni tylko raz przekroczył granicę 21m. Fabbri z kolei na fali wznoszącej, bardzo ciekawy zawodnik. Tak wysoki kurs być może spowodowany faktem, że będzie to pierwszy start Włocha w tym roku aczkolwiek myślę, że spokojnie stać go na dobry wynik. Na insta można wyczytać, że bardzo cieszy się na start, wcześniej wrzucał filmik z treningu. Jeśli porównamy wyniki obu panów z '20 to przepaść jest znacząca - Fabbri rzucał w hali 21.11, 21.59, 21.44, 20,29 i 21.45.

Widać, że na stałe zadomowił się w granicach 21 metrów, taki wynik obecnie jest raczej poza zasięgiem Niemca. Spodziewam się spadku kursów, a co do wyników to Leonardo może spokojnie pchnąć w granicach wspomnianych 21m, dla Storla 20.50 będzie pewnie dobrym rezultaltem.

I jeszcze dubel z 400m kobiet:

Klaver v Bol 2 @1,50 + Hołub v Święty 2 @1,30 ako @1,95

Bol szybsza zdecydowanie. Holenderki startowały w tym sezonie dwukrotnie rywalizując ramię w ramię. Oba pojedynki zdecydowanie na korzyść młodszej, 50.96 v 51.48, oraz start w Metz i życiówka Femke 50.81, Klaver pobiegła 51.73.
Dla Polek z kolei to pierwszy start w tym roku na tym dystansie, biegały parę dni temu na 200 i 300m, dwukrotnie lepsza Święty także dodając do tego, że finisz zawsze był jej mocną stroną można śmiało prognozować jej zwycięstwo w parze z rodaczką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Co do Storla to urodził mu się syn i ostatnie zawody zakończył po trzech pchaniach i pojechał do szpitala ;)

Jedziemy z tematem, na szybko dubel z ewinner, reszta typów sukcesywnie będzie dodawana ...

Michał Haratyk - Tomas Stanek 1---1,50
Adrianna Szóstak - Agnieszka Bednarek 1---1,40

ewinner


Makela K. - Skvartsova V. 2---1,88
Bukowiecki K. - Szyszkowski 1----1,52


c.d.
Ludwig M. - Volkov M. 1---1,70
Kendricks S. - Obiena E. 1---1,40
Braz T. - Lisek P. 2---1,70
Volkov M. - Wojciechowski P. 2---2,13
P. Lisek uzyska przynajmniej 5.72m.? Tak---1,60
V. Skvartsova uzyska przynajmniej 14.00m.? Tak---1,70

sts

Haratyk w formie i te 21+ na spokojnie pchnie. Stanek w okolice 21 m. pcha (chociaż rok temu tutaj 21,86 bodajze), jakieś pchnięcie życia musiałby wyjść Czechowi żeby zagrozić Michałowi. Ada od Bednarek jest lepsza i tutaj jakieś 30+cm różnicy widzę. Na początku sezonu stawiałem na Makelę po 2,61-ok, weszło. Sytuacja niecio się zmieniła i to Skvartsova jest dla mnie faworytką w tej parze. 14.00m. nie powinno dla niej stanowić problemu. W tyczce nie rozumiem faworyzowania młodego Volkova. Ostatnio fajnie 5,60, rekord świata itp., ale nie dam się nabrać że dziś to powtórzy. Przypomnę, że w Łodzi 5,40 w 3 próbie i 5,60 również. Ludwig XXX ale jemu ewidentnie ten podwyższony rozbieg nie pasował i nie potrafił sobie na nim poradzić, to samo we Francji. Pora na przebudzenie bo przecież już skakał w tym sezonie 5,82. Stawiam także na Wojciechowskiego, ostatnio gdyby Volkov 5,60 nie skoczył to skończyłby za Pawłem. Kursy ewidentnie pod ostatni konkurs wystawione. Albo się przejadę albo będzie easy. Piotrek Lisek łapie formę i ostatnio było to widać, 5,80 powinien skoczyć, nie udało się. 5,72 to absolutne minimum jakie powinno być zaliczone.

P.S
Kursy niestety zleciały, kto połapał z samego rana ten ma.




Zadecydowały zrzutki,Volkov 5,40 czysto no i trzeba było liczyć na 5,60 Matta i Pawła.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
Do góry Bottom