>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lekkoatletyka

kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Są 3 zdarzenie powyżej 1,30 to chyba powinien być naliczony czy się mylę? Żaden bonus mi nie wszedł nawet przed zagraniem to nie miałem nawet od początku żadnego.
Tak. W tym przypadku jak najbardziej powinien być chyba, że te zakłady typu skoczy od 0 do 8.01 m tak lub nie są traktowane jakoś specjalnie i dodanie ich na kupon automatycznie wyklucza grę z bonusem. A podczas stawiania dodał Ci się on na kupon?
Ja miałem taki, więc i tak tam na bonus nie było szans https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMTM5NDczNDUwMTq6krJJz5zKK8lOq1o=
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Nie, podczas tworzenia kuponu z tymi wszystkimi zdarzeniami, nie było ani bonusu Ako czy też 14%. Zapytałem na czacie czy kupon się kwalifikuję do bonusu to uzyskałem odpowiedz, że tak. Napisałem na maila, czy mogą mi dodać go do kuponu, odpowiedź była nie. Dlatego też zapytałem na forum czy ktoś zagrał te zdarzenia wszystkie i dostał bonus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
To musi być w takim razie kwestia, że te zakłady, o których pisałem był traktowane jako specjalne. W innym wypadku bonus na pewno dodałby się automatycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Na kuponie znajduje się zdarzenie z kursem poniżej @1.30 (Haratyk @1.25) i dlatego brak bonusu.

Nie ma tu znaczenia fakt, że są co najmniej 3 zdarzenia z kursem ponad @1.3.

Nie może być żadnych zdarzeń poniżej @1.3 by bonus był doliczony
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Na kuponie znajduje się zdarzenie z kursem poniżej @1.30 (Haratyk @1.25) i dlatego brak bonusu.

Nie ma tu znaczenia fakt, że są co najmniej 3 zdarzenia z kursem ponad @1.3.

Nie może być żadnych zdarzeń poniżej @1.3 by bonus był doliczony
Wejdź na stronę fortuny dodaj 3 zdarzenia z kursem 1.3 oraz dodaj jakiś 1,02, bonus wchodzi.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Na kuponie znajduje się zdarzenie z kursem poniżej @1.30 (Haratyk @1.25) i dlatego brak bonusu.

Nie ma tu znaczenia fakt, że są co najmniej 3 zdarzenia z kursem ponad @1.3.

Nie może być żadnych zdarzeń poniżej @1.3 by bonus był doliczony
Mylisz się:
Obecnie można dawać na kupon i niższe kursy, ale minimum 3 spotkania muszą mieć kurs 1.3 lub wyższy.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Panowie już wyjaśniam.
Nie było bonusu przez zdarzenia specjalne dotyczące odległości danego zawodnika (Juska i Vetter). Dziwne to ale niestety tak liczą. Szkoda ale nic nie poradzimy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
To przepraszam w takim razie. Jeszcze stosunkowo niedawno było tak jak napisałem.

Dziękuję w takim razie za wyprowadzenie z błędu
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Dzisiaj zaglądamy do Niemiec,stawka bez szaleństw, luźny kupon.

P.Lisek uzyska przynajmniej 5,75m.? Nie---1,70 5,45
Mardare-Weber 1---1,57 84,51-82,98
Luzolo M.- Fotopoulou F. 2---2,01 szkoda bo Fotopoulou po 3 próbach była 9 i zakończyła tym samym jako jedyna konkurs. Do tego momentu Luzolo była lepsza o 4 cm,jakby się skończyło tego już się nie dowiemy

sts
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Diamentowa Liga w Gateshead :coffee::coffee:

Walcott-Krukowski 1---1,45
Peters-Vadlejch 1---1,52
zwrot
Randazzo-Frayne 1---1,60
Williams-Papachristou 1---1,25
Ricketts-Mamona 1---1,20
Lavillenie V.-Walsh 1---1,67

fortuna

Ealey-McKinna 1---1,47
Thomas Dodd-Roos 1---1,70
Montler-Pulli 1---1,32
Gayle-Randazzo 1---1,25
Trost-Simic 1---1,52
Lavillenie V.-Coppell 1---1,30

sts

P.S
Kursy wrzucam takie po jakich grałem,aktualnych nie mam czasu sprawdzać.
 
Ostatnia edycja:
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
STS

Richardson nie uzyska 10,75s. w półfinale na 100m @1,45 do 19:37
Asher-Smith nie uzyska 10.95s @1,75 do 19:45
Sember nie uzyska 12.60 na 110m płotki @1,70 do 20:32

Warunki dziś w Gateshead fatalne do biegania - wiatr od -2,5 do -4. Bez szans na dobre wyniki. Można grać jedynie single ale i tak warto.

Dorzucam Bednarek nie uzyska 19.90s @1,45 , można ładować 10/10.

Richardson 11.53s, wiatr ponad 4m/s niekorzystny, nie ma o czym mówić.

No udało się to fajnie wszystko :) Warunki niesamowicie trudne były.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +588
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Diamentowa Liga w Doha

Y.Perez - S.Perkovic 1 1,50 (rzut dyskiem kobiet) STS ✅
Wielka gwiazda Sandra Perkovic od jakiegoś czasu nie może nawiązać do swoich najlepszych wyników. Jeszcze jakiś czas temu strach było grać cokolwiek przeciwko niej, a kursy na jej zwycięstwa w konkursach oscylowały około 1,15. Teraz jest troszkę inaczej, nawet Sandra okazała się nie być zaprogramowanym robotem. Od 2019 roku obserwujemy u niej lekki zjazd. W tym sezonie jak na razie rzucała tylko u siebie w Splicie gdzie uzyskała wynik 65.25m. Ja tutaj gram na Kubankę, która praktycznie co roku dobrze wchodzi w sezon. Zawsze rzuca na początku u siebie w Hawanie i z reguły są to dobre rezultaty. W tym roku już osiągnęła aż 68.99m dosłownie 6 dni temu, a było też 67.73m w marcu. Perkovic na pewno przygotowuje się na Igrzyska w Tokio gdzie będzie bronić złota olimpijskiego, a że to dopiero początek sezonu to na poważne rzucanie w jej przypadku przyjdzie jeszcze czas. Perez już zdążyła pokazać wysoką formę i jestem pewien, że pokaże ją też dzisiaj.

M.Tolj - N.Muller 1 1.47 (rzut dyskiem kobiet) STS ✅
Tutaj typ bardziej przeciwko Muller niż jakoś z przekonaniem na Tolj. Niemka na razie pokazuje całkowity brak formy. W zeszłym roku najlepszy rzut na odległość 60.44m, a w tym roku już trzy występy i kolejno 56.71m, 57.96m i 56.25 przed dwoma dniami. Wygląda to bardzo słabo ze strony Nadine. Wątpię w jakąś znaczną poprawę w tak krótkim odstępie czasu. Z drugiej strony mamy Chorwatkę Tolj, która w tym roku już oddała obiecujący rzut na odległość 63.39m w marcu. Później był słabszy występ i wynik 56.38m, a już w maju 59.52m i 60.27m, a więc dobre 2-3 metry dalej niż aktualnie rzuca Muller.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +488
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Bukowiecki K. - Weir Z. 2---1,75
Mihaljevic F. - Sinancevic A. 1---1,65
Allman V. - Vita V. 1---1,30

fortuna

Konrad jeszcze szuka formy, bo dotychczasowe wyniki jak na niego blade. Weir jeszcze rok temu był dla mnie nieco anonimowy, gość trenuje we Włoszech i odkąd zmienił trenera notuje spory progres formy. Tydzień temu w Livorno 21,05m, wcześniejsze występy lekko poza 20 m. Dzisiaj nieco zmiana klimatu więc to też będzie miało znaczenie. Ja złapałem kurs 1,96, aktualnie spadło do 1,75. Wydaje się, że będzie stykowo,ale to 21m. może wpłynąć pozytywnie na Weira.
Mihaljevic jest w mojej opinii lepszym kulomiotem. Obaj bardzo dobrze weszli w sezon, ale to 21,88m Serba nie robi na mnie wrażenia. Sts ma kurs na to zdarzenie 1,27.
Valarie Allman jest dla mnie regularniejsza jeśli chodzi o rzuty na poziomie 64m+. Niemka Vita ma pojedyncze przebłyski, ale zazwyczaj jej rezultaty kończą się w przedziale 62-63,5m. Tutaj jest zdecydowana przewaga reprezentantki USA. Grałem po 1,50, teraz 1,30 a podejrzewam, że jeszcze spadnie.
Ponadto zgadzam się z typem na Perez, który podał kolega wyżej.

P.S
Wyniki live---> https://doha.diamondleague.com/prog...edule#ScheduleInit#Doha2021_CURRENTEVENT_JSON
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Zapomniałem napisać jednej bardzo ważnej rzeczy.
Po 5 kolejkach w konkurencjach rzutowych pierwsza trójka zawodników rzuca sobie po raz szósty i na podstawie tych ostatnich rzutów ustalana jest kolejność końcowa na podium. Jak to jest popierdo*one to nie muszę chyba pisać. Wystarczy popatrzeć na dzisiejsze wyniki kuli czy dysku,wygrała osoba która w całym konkursie nie miała najdalszego rzutu/pchnięcia.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o tym, że w konkurencjach technicznych do 6.serii wchodzi tylko top3 zawodników i w tejże serii rozstrzygają między sobą stopnie podium ?

Przecież to jest kur..a jakaś paranoja - w pięciu kolejkach jesteś lepszy, a w jednej ostatniej powinie ci się noga i przegrywasz zawody ?!?

Dzisiejszy przykład z kuli panów i dysku pań.

PARANOJA
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Dzisiaj ważne że weszło,ale np. ktoś rzuca/pcha rekord świata w tych pierwszych pięciu próbach,przychodzi ostatnia kolejka i np. X lub słabszy wynik i lądujesz np.na miejscu trzecim o_O
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Dokładnie, to samo dzisiaj tłumaczyłem swojemu tacie, z którym czasami oglądam Diamentowa Ligę. Przyjeżdża taki Ryan Crouser na przykład, pcha 23,23,23,23,23, a w 6. kolejce pali rzut i kończy na trzecim miejscu. To jest przecież chore.
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Fajne pary na Drużynowe Mistrzostwa Europy na Śląskim wystawił Totalbet (ale trzeba pamiętać, że zimno i pada):

Linda Olivieri - Vera Barbosa 1.30 - Włoszka w tym sezonie dwa starty w granicach 56,50s, Barbosa 57,74s i 59,68s
Lisa Mayer - Maria Isabel Perez 1.30 - 11.12s (co prawda z wiatrem 1,7 m/s) to już solidny wynik. Peraz 11.30s w jednym starcie, pozostałe zdecydowanie gorzej.
Norbert Kobielski - Falk Wendrich 1.3 - obaj mocno średni, ale to 2.20m Kobielski powinien skoczyć. Niemiec być może też, ale zakładam, że będzie miał więcej zrzutek.
Marcin Krukowski - Leandro Ramos 1.27 - Krukowski powinien rzucić w okolicach 80m. Ramos też już tyle rzucał, ale na pewno nie jest tak reguralny.
Eusebio Caceres - Fabian Heinle 1,45 3 spalone... - Caceres wygląda jakby wracał do formy. W Gateshead powyżej 8.00m. W najgorszym razie te 7,80m powinien wyrzeźbić. Heinle na to raczej nie stać.
Mouhamadou Fall - Ojie Edoburun 1.4 - W normalnej formie Brytyjczyk byłby pewniakiem, ale w tym sezonie straszne męczarnie, więc raczej wygra Francuz
Adrianna Szóstak - Dariya Derkach 1.42 - ok, Ada skoczyła 13.75m z wiatrem 1.8m/s w Łodzi 15 maja, ale... Jak Włoszka nie oleje dzisiejszych zawodów, to raczej ciężko o sensację. WOW.

No i na podbicie kursu:
Vania Silva - Samantha Borutta 1.15 - 40-letnia Vania ledwo rzucająca (albo i nie) 60m vs Niemka, która się zbliża do granicy 70m.
Michał Haratyk - Francisco Bel 1.10 - nawet pchając na odp****** nie wypada dziś przegrać

powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +238
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
sporo fajnych betów, które też grałem ale Derkach u mnie absolutnie nie, ciężko powiedzieć na co ją będzie stać, no i Krukowski to przesadyzm kursowy u buków, ok no wiadomo może wygrać ale powinno być te 1.45 choć

próbuję za to Krukowski +8m za to w STS z Vetterem.
 
Do góry Bottom