>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
S 0

szarejro

Użytkownik
@up

Według mnie troche przesadzasz. Rozumiem że legia to chopy do bicia ale żeby stracili aż 8 bramek ? Te 6 bramek z Borussia to bardziej wypadek przy pracy i z nowym trenerem myśle że stracą max 5-6 z Realem a nie 8...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Fajne kursy są na pierwszą połowę jeśli Real wyjdzie pierwszą jedenastką to warto będzie pograć .
1.połowa over 2,5-&gt;Kurs:2,50
Real(-5),Kurs:3,20
Over 5,5,Kurs:2,50
Bardzo fajne kursy które można obstawić i które powinny siąść .
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Real ponoc bez Ramosa i Modricia choc ma ich kto zastapic.
Nie sadzicie Panowie, ze Legia wyjdzie i zaparkuje piekny, czerwony Polski Bus w obronie. Legia nawet jak straci pierwszego gola to nie zmieni swojej taktyki i nie zacznie grac do przodu. Oni przez 90 minut beda sie chcieli bronic. Cel 1. Nie przegrac, Cel 2. jak juz przegrac to sie nie skompromitowac. Jesli Legia wyjdzie na wymiane ciosow to przegra sromotnie, jesli sie zamknie na 30 metrze od wlasnej bramki to Real bedzie mial 80% posiadania, 600 podan z tego 580 celnych a i tak moze sie meczyc by wturlac te 2 bramki. Jesli Legia przegra 6-7:0 to znowu zacznie sie gadanie i marudzenie, jak przegra 2:0 to wszyscy beda zadowoleni bo pogromu nie bylo.
Nie chce byc naiwnym i mysle, ze sztab Legii tez naiwy nie jest i doskonale zdaje sobie sprawe, ze tego meczu nie sa w stanie wygrac. Dla nich wazne jest by sie nie skompromitowac i tyle.
Moim zdaniem mecz z Dortmundem byl o tyle inny, ze tamto spotkanie bylo pierwsze, u siebie i to z trenerem ktory nie wiedzial co robi. Legia byla zbyt otwarta, zbyt naiwna, zle ustawiona, bez doswiadczenia, z ulanska fantazja wyszli zeby wygrac no i skonczylo sie tak jak sie skonczylo. Rzeczywistosc okazala sie brutalna i pokazala jaka jest roznica pomiedzy Polska liga a ligami zagranicznymi. W meczu ze Sportingiem widac bylo roznice w ustawieniu. Z Dortmundem grali 4-3-3 (o_O) a ze Sportingiem 4-2-3-1 i w mojej ocenie w tym drugim meczu prawie kazda pozycja byla lepiej obstawiona personalnie. Wyniki tych dwoch spotkan mowia same za siebie, choc oczywiscie Dortmund to zespol lepszy niz Sporting ale ze Sportingiem Legia grala na wyjezdzie. Na Real Legia powinna wyjsc w mega defensywnym ustawieniu, i bronic wyniku, nawet jak to bedzie 2:0 czy 3:0. Nie ma co sie otwierac, gonic wyniku itd bo to tylko otworzy luki w obronie i doprowadzi do pogromu.
Ja wole poczekac i pograc overy na LIVE. Mysle, ze jak Legia sie dobrze zmotywuje przed meczem, to te pierwsze 10-15 minut wytrzyma na 0:0 i wtedy bede atakowal overy. Rzuce rowniez okiem na sobotni mecz Realu z Betisem bo wciaz nie ufam Zidanowi i mam wrazenie, ze gra zachowawczo i minimalistycznie. Osobiscie chcialbym zobaczyc sportowa zlosc i agresje oraz &quot;killer instinct&quot; w zespole Krolewskich ktorego nie widzialem w zadnym z ich ostatnich spotkan a bez tych rzeczy ciezko liczyc na pogrom w meczu z Legia.
Do tego dodam jeszcze, ze Real to dla mnie zespol ktory gra, jesli moge tak powiedziec, &quot;pilke wyrafinowana&quot; typowa dla pomocnikow, wiele podan, przetrzymywania pilki, grania w srodku. To wszystko sprawia, ze mecz staje sie wolniejszy a broniacym latwiej sie bronic. Niestety malo z tego wychodzi konkretow jak strzalow celnych na bramke itd.
Gdyby Legia grala swoj mecz z zespolem takim jak obecnie Liverpool to ze 100% pewnoscia wchodzilbym w overy na gospodarzy, ale Real niestety nie prezentuje tej samej intensywnosci w swoje grze, nie gra z takim presingiem, agresja, checia strzelenia kolejnej bramki i co jest dla mnie szokujace (bo Real to TOP swiatowej pilki) bardzo czesto dajesobie narzucac styl gry przeciwnika, oddaje pilke, cofa sie do tyl. Jesli Real nie wyjdzie na mecz z Legia z planem totalnej demolki to ciezko mi sobie wyobrazic wynik powyzej 4:0. Ale to tylko moja opinia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Co tu dużo pisać, wynik będzie zależeć od nastawienia Realu. Jeżeli Real będzie cisnąć cały mecz, to możemy zobaczyć powtórkę z meczu z BVB. Jeżeli odpuszczą drugą połowę tak jak Sporting to wszystkie Wasze handicapy mogą pójść do kosza.
Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest zakład; Legia nie strzeli bramki (kurs~ 1,5).
W dwóch poprzednich meczach Legia miała chyba tylko 1 szansę bramkową (Radovic ze Sportingiem) Nie wiem co by się musiało stać, żeby Real stracił bramkę.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Zgadzam się z Calanau w 100%. Real bez formy, Legia jakby odrodzona. Kto wie, może Jack Magiera wystawi pięciu w obronie i jak wcześniej kolega wspomniał będzie uprawiana murarka przed bramką Malarza. Real u siebie w LM zawsze prezentował wysoki poziom zaangażowania. Zobaczymy jak będą wyglądać piłkarze Zizu w Sevilli w meczu z Betisem.
Jeśli chodzi o typy na ten mecz to już się wyleczyłem z grania handicapów i overów w stronę Realu. Zdecydowanie będę szukać korków po stronie Królewskich. Jeśli faktycznie Legia będzie się ciągle bronić to przy zwiększonych obrotach gry Realu, rogów może być zdecydowanie ponad 10. Pozdro!
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
legia odrodzona bo im wyszedl 1 mecz ???? no i oczywiscie jakosc tych ewentualnych 5 obroncow legii jest porownywalna z ofensywa realu.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Jak podaje hiszpańska Marca 3 kiboli Legii zatrzymanych za rozbój w barze...

Fajnie to wyglada jak sie z hiszpanskiego na Polski przetlumaczy z translate ????

Czytajcie:

Krajowe Policja aresztowała trzy sympatyków Legii Warszawa za niszczy dziś rano w barze w Madrycie, gdzie próbował ukraść kasę, telefon komórkowy i napadł dwa camareras.Según Efe zgłaszane źródeł badawczych aresztowanych są oskarżeni o zakłócanie porządku publicznego, szkody i napaść dwie kobiety w barze ulicy dzielnicy Illescas Latina stolicy.

Incydent miał miejsce na krótko przed czwarta, gdy trzej mężczyźni -polacos 31, 33 i 34 lat od dawna pije alkohol w barze i zaczął drażnić i obrażać innych klientów i kelnerki. W pewnym momencie próbowali obrabować kasę i wstawienie pracownika, rzucił obiekt. Potem wzięli jego telefon do innego kelnerka, która, próbując odzyskać, otrzymał strzał głową i odwrócił policji herida.Cuando przybył przystąpił do aresztowania trzech brutalnych mężczyzn i interweniował mobile je skradziono, zgodnie fuentes.Sin przybycia Controlla niekontrolowane 300 Ultras Legia (Polacy) są punktowe 4000 niepokoje wśród sił bezpieczeństwa w stolicy Hiszpanii z silnego gwałtownej natury i historii spływu w ostatnich latach doprowadziły do zamknięcia UEFA stadion , Ani polska policja, ani Legia potwierdziły przybycie ultra &quot;Teddy Boys 99&quot; z ich przywódcą &quot;Staruch&quot; dla fanów cabeza.Los Legii, najspokojniejszej i miłośników piłki nożnej będzie miało miejsce spotkań Ave. Brazylia. Podczas gwałtownej nic nie wiadomo o ich przybyciu lub ich obecności lub nieobecności na Santiago Bernabeu. Te, jak wykazano w innych stron, są w stanie wejść w swoje race ciała, aby uniknąć kontroli. Około 2000 żołnierzy weźmie udział w urządzenie zabezpieczające. Delegacja rządu poinformował, że nie będzie więcej niż 700 członków bezpieczeństwa członków blancaEl Real Madryt ruchomej jednostki straży interwencji policyjnej jednostki kawalerii podglebia (UIP), zajmujące się obsługą psów i agentów Biura Sportu, będzie do podjęcia wszelkich możliwych zapisów do polskich fanów, którzy są bardziej odizolowane od reszty fanów w innych grach. przeszkolone psy będą w zakresie wskazanym dla intimidar.La UEFA mogła &quot;zamknięty&quot; przestrzeń dla kibiców obu drużyn, ale nie znalazł podstaw do karania wszystkich fanów Legii z powodu niepożądanych zachowań mogą prosić ultras.Incluso Madryt zakazane przybycie fanów, jak Paris zrobił z Dinamo Zagrzeb, ale w Nyon polegać na zdolności do stolicy Hiszpanii i Realu Madryt za partia przebiegała płynnie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz stadion.
źródło: http://www.marca.com/futbol/real-madrid/2016/10/18/58051c31468aebe0258b4615.html

W Madrycie się wszyscy boją ultrasów, już kilka dni temu podawali że ma być więcej policji niż zawzwyczaj jest przy meczach podwyższonego ryzyka:

Oby tylko mecz zostal rozegrany, bo jak zrobia rozróbe i arbiter przerwie mecz, to nie dosc ze wstyd, to jeszcze zwroty za Real
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Legie mogą po zamieszkać wykluczyć z Ligi Mistrzów. Hahahhaha! ???? To będzie pierwszy klub co nie dość że nie zarobi to jeszcze dołoży do tych rozgrywek. Ja nie wiem jak się UEFA można z nimi tak cackać, jedno ostrzeżenie a później zakaz gry w europejskich pucharach na 10 lat to może by tych śmiesznych kiboli w końcu zamknęli...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przez kiboli/debili mogą wszcząć kolejne postępowanie wobec Legii. Czy jest możliwe, że ze Sportingiem też by zagrali na pusto ? A to co piszecie o wykluczeniu to na przyszłość czy na teraz bo mam w Fortunie parę betów, że legia przegra wszystkie mecze w LM i szkoda by było tracić kasę.
Swoją drogą naprawdę szkoda mi piłkarzy bo nie zagrali wcale bardzo źle z Realem (Dzisiaj Lufdogoretz 6:0 przegrał z Arsenalem) a będą musieli cierpieć. Przecież już też władze klubu apelowały do tych ludzi. Dla mnie to są po prostu chuligani, wszystko im jedno kto gra, gdzie gra czy to Święto Niepodległości czy 3 Maja - najważniejsze żeby zadymić. Dla mnie powinno się dla nich wprowadzić karę przymusowego wojska - jak było kiedyś, a może ta kara była by nagrodą.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Dla mnie powinno się dla nich wprowadzić karę przymusowego wojska - jak było kiedyś, a może ta kara była by nagrodą.
Masz mocno bolszewickie zapędy, Adasiu.
Teraz to się załatwia inaczej - sprawa w sądzie o odszkodowania za straty finansowe poniesione z powodu zamknięcia stadionu na mecz z Realem Madryt. Konieczność zapłaty boli bardziej, niż cokolwiek innego. Oto dowód:
http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/problemow-legii-z-kibolami-ciag-dalszy-chuligani-szykuja-kolejna-zadyme_906807.html
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ehe i taki golodupiec jeden z drugim wyczaruje kilkanascie/kilkaset tysiecy ????
czesc to i tak pewnie recydywa, wiec wroca na kolejne darmowe wakacje a klub jak byl stratny tak dalej bedzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/638949/real-madryt-protestuje-po-chuliganskich-wybrykach-pseudokibicow-z-polski
Przez takie rzeczy i do tego taki rząd opinia o Polsce znowu idzie w świat już nie, że jesteśmy złodziejami jak nam przyczepiono łatkę w latach 80-tych tylko teraz, że jesteśmy bandziorami. Szkoda słów na takie bydło... Na meczu większość Hiszpanów KULTURALNIE dopingowała Real, a to bydło CAŁY MECZ wrzeszczało i przekrzyczało cały stadion. A już ręce mi opadły jak przy 5:1 wielcy &quot;patrioci&quot; odśpiewali hymn ! Oni nawet nie komentowali swoim zachowaniem sytuacji na boisku tylko mimo, że Legia ciągle przegrywała krzyczeli. Zresztą tak jest także u nas. To niepojęte !!! Jak ładnie na Narodowym polscy, PRAWDZIWI kibice dopingują Reprezentację. Można ? - Można. Ja bym po prostu dał im wszystkim zakazy stadionowe. Za każde wykrzyczane słowo: Żyd, k.. i inne przekleństwa momentalnie zakaz stadionowy. Zero tolerancji. Niestety prawda jest taka, że żaden klub w Polsce tego nie zrobi bo by stracił 80% klientów. To trzeba zmienić mentalność pokolenia, co niestety przy takich rządach jak obecnie nie będzie łatwe. Nie można iść kulturalnie z dziećmi na mecz bo takie pijane bydło bluźni i rozrabia. Po prostu tragedia !
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/638949/real-madryt-protestuje-po-chuliganskich-wybrykach-pseudokibicow-z-polski
Przez takie rzeczy i do tego taki rząd opinia o Polsce znowu idzie w świat już nie, że jesteśmy złodziejami jak nam przyczepiono łatkę w latach 80-tych tylko teraz, że jesteśmy bandziorami. Szkoda słów na takie bydło... Na meczu większość Hiszpanów KULTURALNIE dopingowała Real, a to bydło CAŁY MECZ wrzeszczało i przekrzyczało cały stadion. A już ręce mi opadły jak przy 5:1 wielcy &quot;patrioci&quot; odśpiewali hymn ! Oni nawet nie komentowali swoim zachowaniem sytuacji na boisku tylko mimo, że Legia ciągle przegrywała krzyczeli. Zresztą tak jest także u nas. To niepojęte !!! Jak ładnie na Narodowym polscy, PRAWDZIWI kibice dopingują Reprezentację. Można ? - Można. Ja bym po prostu dał im wszystkim zakazy stadionowe. Za każde wykrzyczane słowo: Żyd, k.. i inne przekleństwa momentalnie zakaz stadionowy. Zero tolerancji. Niestety prawda jest taka, że żaden klub w Polsce tego nie zrobi bo by stracił 80% klientów. To trzeba zmienić mentalność pokolenia, co niestety przy takich rządach jak obecnie nie będzie łatwe. Nie można iść kulturalnie z dziećmi na mecz bo takie pijane bydło bluźni i rozrabia. Po prostu tragedia !
Dawno nie widziałem tak żenującego wpisu, osmieszyłes sie gościu totalnie.
&quot; Na meczu większość Hiszpanów KULTURALNIE dopingowała Real, a to bydło CAŁY MECZ wrzeszczało i przekrzyczało cały stadion. &quot;
Ja nie widzialem ani tym bardziej slyszalem zeby Hiszpanie chociazby przez trzy minuty dopingowali.
&quot; Jak ładnie na Narodowym polscy, PRAWDZIWI kibice dopingują Reprezentację &quot;
Ci prawdziwi kibice co w przerwie zegnali gwizdami reprezentacje w meczu z Armenia ( nie raz przy nie korzystnym wyniku gwizdy) a w drugiej polowie przy 1:1 juz nie dopingowali a obudzili sie dopiero gdy Lewy strzelil gola, to sa prawdziwi kibice według ciebie tak ? A powiedz mi jeszcze jak myslisz gdyby nasi reprezentanci skompromitowali sie na euro dostajac po 4:0 w kazdym meczu w grupie to w meczu z Dania i Armenia ci prawdziwi kibice zapelnili by chociaz pół stadionu ?
&quot; Oni nawet nie komentowali swoim zachowaniem sytuacji na boisku tylko mimo, że Legia ciągle przegrywała krzyczeli &quot;
Ten fragment podsumowuje &quot; prawdziwego kibica &quot; i jego mentalnosc jakim jestes ty. Ty co bys zrobil przy takim wyniku ? Jak &quot; prawdziwy kibic &quot; gwizdy co nie ?
&quot; Niestety prawda jest taka, że żaden klub w Polsce tego nie zrobi bo by stracił 80% klientów &quot;
To jest prawda bo 80% co przychodzi na nasze zalosne spotkania rodzimej ligi to fanatycy, gdyby bylo na odwrót i te 80% stanowilo by &quot; prawdziwych kibiców &quot; takich jak ty to daje gwarancje ze kluby by nie mialy za co oplacac pilkarzy.
Takich &quot; kibiców &quot; jak ty to zapraszam przed TV do Canal + sport ogladac teatry marzen i &quot; dopingowac kultularnie &quot; jak kibice z Hiszpani. ????
Ps. Nie raz kibiców z Polski pokazywali jako wzór dopingu, nie jeden klub chciał by miec taki wrzask na stadionie. Chociaz by Man City i słynne &quot; Let&#39;s all do the Poznan &quot;. A że wsród 4tys kibiców znajdzie sie pare osób co szuka mocniejszych wrazen to odrazu wszystkich usunąc. Na imprezach klubowych, discopolowych, metalowych, u Owsiaka nawet na Woodstoku czy tez balu gimanjalnym 3/4 ośob przychodzi sie bawic ale zawsze znajdzie sie ktos kto chce komus dac w pysk. Ale najlepiej wszystkim od razu zakazy dac i &quot; nie bedzie niczego &quot; ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dawno nie widziałem tak żenującego wpisu, osmieszyłes sie gościu totalnie.
&quot; Na meczu większość Hiszpanów KULTURALNIE dopingowała Real, a to bydło CAŁY MECZ wrzeszczało i przekrzyczało cały stadion. &quot;
Ja nie widzialem ani tym bardziej slyszalem zeby Hiszpanie chociazby przez trzy minuty dopingowali.
&quot; Jak ładnie na Narodowym polscy, PRAWDZIWI kibice dopingują Reprezentację &quot;
Ci prawdziwi kibice co w przerwie zegnali gwizdami reprezentacje w meczu z Armenia ( nie raz przy nie korzystnym wyniku gwizdy) a w drugiej polowie przy 1:1 juz nie dopingowali a obudzili sie dopiero gdy Lewy strzelil gola, to sa prawdziwi kibice według ciebie tak ? A powiedz mi jeszcze jak myslisz gdyby nasi reprezentanci skompromitowali sie na euro dostajac po 4:0 w kazdym meczu w grupie to w meczu z Dania i Armenia ci prawdziwi kibice zapelnili by chociaz pół stadionu ?
&quot; Oni nawet nie komentowali swoim zachowaniem sytuacji na boisku tylko mimo, że Legia ciągle przegrywała krzyczeli &quot;
Ten fragment podsumowuje &quot; prawdziwego kibica &quot; i jego mentalnosc jakim jestes ty. Ty co bys zrobil przy takim wyniku ? Jak &quot; prawdziwy kibic &quot; gwizdy co nie ?
&quot; Niestety prawda jest taka, że żaden klub w Polsce tego nie zrobi bo by stracił 80% klientów &quot;
To jest prawda bo 80% co przychodzi na nasze zalosne spotkania rodzimej ligi to fanatycy, gdyby bylo na odwrót i te 80% stanowilo by &quot; prawdziwych kibiców &quot; takich jak ty to daje gwarancje ze kluby by nie mialy za co oplacac pilkarzy.
Takich &quot; kibiców &quot; jak ty to zapraszam przed TV do Canal + sport ogladac teatry marzen i &quot; dopingowac kultularnie &quot; jak kibice z Hiszpani. ????
Ps. Nie raz kibiców z Polski pokazywali jako wzór dopingu, nie jeden klub chciał by miec taki wrzask na stadionie. Chociaz by Man City i słynne &quot; Let&#39;s all do the Poznan &quot;. A że wsród 4tys kibiców znajdzie sie pare osób co szuka m;)ocniejszych wrazen to odrazu wszystkich usunąc. Na imprezach klubowych, discopolowych, metalowych, u Owsiaka nawet na Woodstoku czy tez balu gimanjalnym 3/4 ośob przychodzi sie bawic ale zawsze znajdzie sie ktos kto chce komus dac w pysk. Ale najlepiej wszystkim od razu zakazy dac i &quot; nie bedzie niczego &quot;
Po pierwsze w ogóle nie jestem kibicem, nigdy nie byłem i nie będę, ale jako właśnie obserwator z 2 strony podziwiam kraje gdzie można kulturalnie iść z rodziną na mecz, zresztą ligi na znacznie wyższym poziomie. Takie bydło można jeszcze spotkać na wschodzie, na Bałkanach. Kiedyś było w Anglii i musiało dojść do tragedii żeby państwo się za nich wzięła. Obecnie najsilniejsze ligi na świecie, które powinny być przykładem dla nas czyli: hiszpańska, angielska, włoska, niemiecka mają sto razy wyższą kulturę. I tak - jeśli takie kluby jak Real albo Barcelona słabo grają (bo wynik może być różny, ale liczy się gra !) to są gwizdy, a u nas jak Legia dostawała od BVB baty i grała tragicznie to bydło nic nie zmieniało. Zresztą oni zawsze ryczą tak samo bez względu na to co się dzieje na boisku. Tak - w mojej ocenie prawdziwy kibic to nie wierny fanatyk tylko osoba, która umie swoim zachowaniem tak pochwalić jak i zganić zachowanie piłkarzy. Dzięki tym prawdziwym &quot;patriotom&quot; i &quot;prawdziwym kibicom&quot; klub Legia Warszawa chyba jako jedyny dopłaci do LM, a jeszcze im może grozić wykluczenie.

. Na imprezach klubowych, discopolowych, metalowych, u Owsiaka nawet na Woodstoku czy tez balu gimanjalnym 3/4 ośob przychodzi sie bawic ale zawsze znajdzie sie ktos kto chce komus dac w pysk. Ale najlepiej wszystkim od razu zakazy dac i &quot; nie bedzie niczego &quot; :wink:
Nie wszystkim tylko tym co wyzywają innych od k.., Żydów i robią burdy.
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Po pierwsze w ogóle nie jestem kibicem, nigdy nie byłem i nie będę, ale jako właśnie obserwator z 2 strony podziwiam kraje gdzie można kulturalnie iść z rodziną na mecz, zresztą ligi na znacznie wyższym poziomie. Takie bydło można jeszcze spotkać na wschodzie, na Bałkanach. Kiedyś było w Anglii i musiało dojść do tragedii żeby państwo się za nich wzięła. Obecnie najsilniejsze ligi na świecie, które powinny być przykładem dla nas czyli: hiszpańska, angielska, włoska, niemiecka mają sto razy wyższą kulturę. I tak - jeśli takie kluby jak Real albo Barcelona słabo grają (bo wynik może być różny, ale liczy się gra !) to są gwizdy, a u nas jak Legia dostawała od BVB baty i grała tragicznie to bydło nic nie zmieniało. Zresztą oni zawsze ryczą tak samo bez względu na to co się dzieje na boisku. Tak - w mojej ocenie prawdziwy kibic to nie wierny fanatyk tylko osoba, która umie swoim zachowaniem tak pochwalić jak i zganić zachowanie piłkarzy. Dzięki tym prawdziwym &quot;patriotom&quot; i &quot;prawdziwym kibicom&quot; klub Legia Warszawa chyba jako jedyny dopłaci do LM, a jeszcze im może grozić wykluczenie.




Nie wszystkim tylko tym co wyzywają innych od k.., Żydów i robią burdy.
Jezeli nie jestes kibicem to nie wiem po co sie udzielasz jak nie masz o tym pojecia. Teraz pokaze ci kilka przykladow z ostatnich tygodni tego kultularnego dopingu z zachodu od którego powinismy sie uczyc.
UNION BERLIN - HANNOVER 96 16.10.2016
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2016/10/union-hannover/union-hannover_9.jpg

LEICESTER - FC COPENHAGEN 18.10.2016
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2016/10/leicester-copenhagen/leicester-fck_7.jpg

EINTRACHT FRANKFURT - BAYERN MÜNCHEN 15.10.2016
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2016/10/eintracht-bayern/eintracht-bayern_1.jpg

http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2016/10/eintracht-bayern/eintracht-bayern_6.jpg

http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2016/10/eintracht-bayern/eintracht-bayern_13.jpg

SPORTING LISBON - BORUSSIA DORTMUND 18.10.2016
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2016/10/sporting-dortmund/sporting-bvb_5.jpg

http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2016/10/sporting-dortmund/sporting-bvb_6.jpg

To jest tylko z tego tygodnia. Myslisz ze tam nie rzucaja .urwami ? Nie leją sie po pyskach na mieście ? Nie odpalaja pirotechniki ? Jestes w wielkim bledzie. Kibice to jest zroznicowane srodowisko i w kazdym zachodnim miescie sa grupy ktore chca robic doping, oprawy sa takie ktore ida obejzec mecz ale sa tez i takie ktore chca sie napieprzac z policja i ze wszystkimi wokól. Nawet w Madrycie, Barcelonie, Turynie, Mediolanie, Monachium czy tez Londynie. Wszedzie jest tak samo tylko ze na Legie jest teraz nagonka. Takie jest kibicowanie od dekad i tak pozostanie zawsze, ale ty nie jestes kibicem jak sam powiedziales i to do Ciebie nie dotrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie wszystkim tylko tym co wyzywają innych od k.., Żydów i robią burdy.
Biorąc pod uwagę, że w bardzo wielu częściach Europy i nie tylko Europy wyzywanie od żydów oznacza dla kogoś konkretną obelgę i jest to dodatkowo podciągane pod rasizm, dlatego rozumiem że może pojawiać się temat próby ograniczenia tego (sam nie popieram, ale żyjmy w cywilizowanym świecie, stąd rozumiem).

Natomiast jeśli mówimy o boiskach piłkarskich to historia futbolu wyprasza sobie zakaz nazywania po imieniu klubów. Nie mało czołowych klubów z całej Europy ma takie lub mieszane korzenie. Czy ktoś chciał obrazić czy nie przestaje mieć znaczenie, jeśli po prostu wypomniał pochodzenie.

Wszelkie instytucje mogą sobie nakładać kary, wykluczenia, degradacje i jeszcze inne akcje robić. Zjawisko rasizmu oraz wątki pochodzenia zawsze były i będą.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam zagrane kupony, że Legia przegra wszystkie mecze w LM. Oczywiście najbardziej prawdopodobne, że tak się nie stanie będzie mecz u siebie ze Sportingiem. I teraz pytanie: Jeśli Sporting przegra następne mecze w LM co jest bardzo prawdopodobne to będzie miał to z Legią 2:0 u siebie czyli mógłby zremisować lub przegrać jedną bramką i zajmuje 3 miejsce premiujące do LE ? Dobrze myślę ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dobrze myślę ?
Nie często Ci się to zdarza, ale w tym wypadku dobrze myślisz.

1. liczba zdobytych punktów w całej rundzie;
2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich;
3. różnica bramek w meczach bezpośrednich;
4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – podwójne liczenie bramek zdobytych na wyjeździe;
5. różnica bramek w całej rundzie;
6. liczba zdobytych bramek w całej rundzie;
7. współczynnik drużyny z poprzednich 5 sezonów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom