>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
W Belgii swego czasu była wielka afera, gdzie kibice Standardu Liege wywiesili wielki transparent z uciętą głową Stevena Defour&#39;a. Za takie coś kary jak najbardziej zasłużone.
Btw, gość dostał czerwień, bo... kopnął piłę z całej epy w sektor tych &quot;kibiców&quot;:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Btw, gość dostał czerwień, bo... kopnął piłę z całej epy w sektor tych &quot;kibiców&quot;:grin:
Dokładnie, ale mimo wszystko ciężko się powstrzymać od jakiegokolwiek innego zachowania. I tak zrobił to, można powiedzieć, delikatnie.
Piłkarz zasłużony, zrobił wiele dla tego klubu, a tymczasem kibice tak mu się odwdzięczyli. Ok, przeszedł do ekipy rywala, wiadomo - mimo wszystko takie rzeczy dzieją się na całym świecie, gdzie piłkarz odchodzi z jednego klubu do drugiego - Neuer do Bayernu, ale przoduje zdecydowanie Zlatan ???? , gdzie on to nie był we Włoszech ???? .
 
macio106 155,5K

macio106

Znawca - MMA
Michał Kucharczyk strzeli bramkę w fazie grupowej @10 Forbet

Nie ma robić co wielkiej analizy, Legia coś tam może wturla, więc czemu Kuchy miał by nie strzelić tutaj potrzeba trochę szczęścia kurs ogromny. Do tego jest statystyki z 6 lat.
Sezon/mecze/gole
10/11: 34/8
11/12: 35/5
12/13: 34/4
13/14: 35/10
14/15: 46/10
15/16: 50/9
16/17: 14/2
✅✅✅ No i nie mam pytań Kuchy KING!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wydaje mi się, że bezstronni kibice za ten dwumecz z Realem i iście hokejowe spotkanie w Dortmundzie polubili piłkarską drużynę Legii.

Niemniej, po tej kolejce wyklarowały się dwie kwestie. Jedna optymistyczna, druga tragiczna. Otóż, Legia ma sprawę awansu do LE we własnych rękach i to w domowym spotkaniu ze Sportingiem. To na pewno dobra wiadomość. Drugą, tą złą, jest fakt, że mistrzowi polski &quot;brakuje&quot; jednej straconej bramki, aby pobić niechlubny rekord BATE Borysów z sezonu 2014/2015. I, co za tym idzie, liderować w tej klasyfikacji.

Ostatnia kolejka tej grupy 7.12.2016.
 
Z 787,4K
Liga Mistrzów: Aleksandar Prijović w &quot;11&quot; kolejki
Aleksandar Prijović znalazł się w &quot;11&quot; 5. kolejki Ligi Mistrzów według portalu goal.com. Napastnik Legii Warszawa zasłużył na to wyróżnienie ustrzeleniem dubletu w szalonym spotkaniu z Borussią Dortmund (4:8)
&quot;11&quot; 5. kolejki Ligi Mistrzów wg goal.com: Hugo Lloris (Tottenham Hotspur) - Nelsinho (Benfica Lizbona), Raphael Varane (Real Madryt), Leonardo Bonucci (Juventus Turyn), Benjamin Mendy (AS Monaco) - David Silva (Manchester City), Danilo Pereira (FC Porto) - Ousmane Dembele (Borussia Dortmund), Shinji Kagawa (Borussia Dortmund), Thomas Lemar (AS Monaco) - Aleksandar Prijović (Legia Warszawa).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wydaje mi się, że bezstronni kibice za[...] iście hokejowe spotkanie w Dortmundzie polubili piłkarską drużynę Legii.
[...]
Nie wiem czy istnieją &quot;bezstronni kibice&quot; ale jeśli istnieją to sądzę, że właśnie odróżniają hokej od piłki i oceniają obiektywnie umiejętności Legii w dwu a nie jedno meczu z Borussią. Jeśli ktoś lubi patrzeć na faktycznie hokejowe baty 14:4, to może i faktycznie polubi.
Zgadzam się z Tobą co do reszty. W głowach i nogach Legii jest ścieżka, którą wybiegają. Awans do LE mógłby w jakimś stopniu zatrzeć to absolutnie niechlubne osiągnięcie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie wiem czy istnieją &quot;bezstronni kibice&quot; ale jeśli istnieją to sądzę, że właśnie odróżniają hokej od piłki i oceniają obiektywnie umiejętności Legii w dwu a nie jedno meczu z Borussią. Jeśli ktoś lubi patrzeć na faktycznie hokejowe baty 14:4, to może i faktycznie polubi.
Umyślnie ominąłem domowy debiut przeciwko Borussi. To był występ poniżej wszelkiej krytyki. Niemniej, nie mam wątpliwości, że Legia nawet tym meczem w Niemczech, czy też odważną grą w Madrycie, sprzedała się dużo lepiej aniżeli pozostali grupowi outsiderzy w ostatnich latach. Pozostaje przypomnieć takie wyniki jak: BATE 0:7 Szachtar, Real 8:0 Malmo, Chelsea 6:0 Maribor czy dwukrotne lanie Celticu przez Barcelonę. To tylko mała część tego wszystkiego. To były mecze kompletnie bez historii, w przeciwieństwie do w/w granych przez Wojskowych.

Oczywiście, jeśli chodzi o koneserów piłki, to będziesz mieć racje. Ale, nawet i oni będą mieć z tyłu głowy fakt, że defensywa Legii w tym meczu nie była aż tak słaba, jak wskazuje na to wynik. Bramkarz swoje &quot;dodał&quot;.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ja powiem tak. W ostatnich latach Legia zrobiła duży krok do przodu a zarazem widzimy jak dużo dzieli Polska piłę od Europejskiej i co się zmieniło w niej od ostatniego występu naszej drużyny w LM.I czy to byłby Lech , Wisła czy ktoś inny wyniki były by podobne lub jeszcze gorsze czytaj wyższe...
Fajnie będzie powalczyć ze Sportingiem o wejście do LE ale moim zdaniem będzie to spotkanie o wiele trudniejsze niż to domowe z Realem czy to wyjazdowe w Dortmundzie jeśli tylko Sporting tą LE chce.
Druga sprawa taka że Legia złapie teraz tyle polotu że pozamiata znowu nasza ligę na wiosnę(uważam że wygra wszystko do końca w tym roku) i te występy w tej edycji LM tylko zaowocują w następnym sezonie w Europie.
Myślę że na następny rok można śmiało myśleć o kolejnym awansie do LM.
Zatrzymać trzon zespołu , sprzedać tych z których nic się już nie wyciągnie a da się zarobić i dokupić zawodników na te pozycje gdzie robią się braki. Według mnie przede wszystkim BRAMKARZ w wieku 23-25 lat.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=fanatyk1916;6201883]Ja powiem tak. W ostatnich latach Legia zrobiła duży krok do przodu a zarazem widzimy jak dużo dzieli Polska piłę od Europejskiej i co się zmieniło w niej od ostatniego występu naszej drużyny w LM.[...]
Zmieniło się to, że po reformie Platiniego o wiele łatwiej tam się dostać. Wspomniana Wisła, otrzymywała takie tuzy jak Real czy Barcę, już w eliminacjach a z drużyną niemiecką na wyjeździe (w PUEFA) strzelała 4 bramki i wygrywała.
Uważam, że nie ma &quot;prawdy czasu i prawdy ekranu&quot;. Jest jedna prawda i ona unaoczniła co się stanie, gdy polski Kopciuszek wpuszczony zostanie zbyt szybko na salony. Moim zdaniem lepiej, aby go tam w ogóle w tym roku nie było. Liczby, zwycięstwa, porażki, są bezlitosne. One świadczą o prawdzie. Czasem kiedy obserwuję komentarze, może spoza tego Forum, mam wrażenie, że próbuje się wmówić obserwatorom, iż ta klęska, którą widziała cała sportowa Europa, to jest tak naprawdę jakiś sukces. Wydobywane jest drugie dno, którego realnie i zwyczajnie nie ma. To jest naprawdę klęska. Przez wielkie &quot;K&quot;.
I przypomniała mi ta prawda, że np. niegdysiejsze walki 4 zespołu ligi obcej z polskim Mistrzem w eliminacjach do LM, może jako tako wyrówują szanse i takie proporcje powinny być zachowane.
Nie widzę tego kroku do przodu. Wg mnie to jest nadal tylko trwanie, pomimo wielu ruchów pozorowanych (piszę to nie tylko o Legii ale i pozostałych polskich klubach).
&quot;I czy to byłby Lech , Wisła czy ktoś inny wyniki były by podobne lub jeszcze gorsze czytaj wyższe...
[...]
Tak. Na dzisiaj tak by było. I to jest stan obecny polskiej piłki.
Kiedy świat się będzie ekscytował nową Superligą, może doszusujemy wtedy do granic wyjścia z grupy obecnej LM.
Praca u podstaw to klucz. Nie, rewolucyjne zminy. Zmiany rewolucyjne są nietrwałe, stara socjologiczna hipoteza. I być może wtedy (gdy przeprowadzane będą mozolnie i u podstaw to) nastąpią. Może nawet wcześniej niż później.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Uważam, że nie ma &quot;prawdy czasu i prawdy ekranu&quot;. Jest jedna prawda i ona unaoczniła co się stanie, gdy polski Kopciuszek wpuszczony zostanie zbyt szybko na salony. Moim zdaniem lepiej, aby go tam w ogóle w tym roku nie było. Liczby, zwycięstwa, porażki, są bezlitosne.
Pierdoły gadasz , od czegoś trzeba zacząć. Nie jeden raz kopciuszek dostawał się do jakiś rozgrywek i zaskakiwał.
APOEL w LM , Braga w LE , Grecja w ME czy choćby taki Dundalk w tym roku.
Legii nie wyszło bo dostała najtrudniejsza grupę z możliwych. Gdyby była w grupie Leicester to by pewnie teraz sytuacja wyglądała inaczej i inne było by Twoje spostrzeżenie.
Był historyczny awans , gol , punkt.
Trzeba teraz poszukać szansy za rok i trzeba zrobić następny krok a nie siedzieć przed kompem i pisać jak to jest źle i jacy to oni nie słabi bo jesteśmy krajem samobiczowania się i wiecznych kompleksów a nie o to chodzi.
I nie liczmy na to że kiedyś będziemy jak Real , Barcelona czy City lub Bayern.
Wystarczy że dorównamy do poziomu takiego Anderlechtu , Fenerbahce czy Ajaxu
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=fanatyk1916;6202057]Pierdoły gadasz , od czegoś trzeba zacząć.
Jeśli ja gadam pierdoły, to Ty faktycznie jesteś fanatykiem.
Zbyt gorąco podchodzisz do tematu.

&quot;Nie jeden raz kopciuszek dostawał się do jakiś rozgrywek i zaskakiwał.
APOEL w LM , Braga w LE , Grecja w ME czy choćby taki Dundalk w tym roku.[...]&quot;
Kogo zaskakiwał? Tych, którzy obserwowali ten APOEL i ligę cypryjską, zaskakiwał? Wisłę zaskoczył, bo go zlekceważyła i myślała, że go rozjedzie jak polską ligę.
I z drugiej strony. Grecja. Zaskoczyła. Faktycznie. I co dalej? Dzieciaki świata noszą na koszulkach nazwiska greckich piłkarzy? Pisałem o ciągłej pracy u podstaw. Nie o jednym wybryku natury.
[...] Legii nie wyszło bo dostała najtrudniejsza grupę z możliwych. Gdyby była w grupie Leicester to by pewnie teraz sytuacja wyglądała inaczej i inne było by Twoje spostrzeżenie.[...]
Gdyby, gdyby, gdyby ...

[...] Był historyczny awans , gol , punkt.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ???? , fanatyk1916.
Zaraz po tym historycznym awansie wyrzucono z klubu trenera, który zapewnił ten awans. Nie jest tak pięknie jak piszesz.
Jesteś zaangażowany emocjonalnie. Wg mnie to historyczne baty.

&quot;[...] Trzeba teraz poszukać szansy za rok i trzeba zrobić następny krok a nie siedzieć przed kompem i pisać jak to jest źle i jacy to oni nie słabi bo jesteśmy krajem samobiczowania się i wiecznych kompleksów a nie o to chodzi.&quot;
Akurat ja za kompem siedzę w zasadzie tylko gdy pracuję, lub zarabiam. Ergo: pracuję a jestem ostatnim, który by się miał samobiczować albo miał kompleksy. Napisałem o pracy u podstaw. Ocenić swoje (polskiej ligi) możliwości i określenie drogi, to nie jest samobiczowanie. To zarys planu.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ja jestem fanatyk i masz gorące podejście a u Ciebie na ścianie wiszą plakaty Messiego i Ronaldo ????
Jesli mówisz o nakreśleniu drogi i planu to właściciele Legii to zrobili jak przychodzili do klubu i w tym roku to zaowocowało a że Ty masz jakis uraz do polskiej piłki to już nie nasz problem.
Ja mam np uraz do polskiego rządu ???? ale o tym nie tutaj
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ja jestem fanatyk i masz gorące podejście a u Ciebie na ścianie wiszą plakaty Messiego i Ronaldo ????
Jesli mówisz o nakreśleniu drogi i planu to właściciele Legii to zrobili jak przychodzili do klubu i w tym roku to zaowocowało a że Ty masz jakis uraz do polskiej piłkij[...]
Właściciele Legii coś zrobili (po czym przestali robić), ale owocowała przede wszystkim reforma Platiniego. Gdyby nie ona, to nie byłoby na ostatniej prostej półamatorów z Irlandii (nota bene, męczarnia) a wyniki z obecnej fazy grupowej, całkiem prawdopodobne, że mogłyby się przydarzyć w eliminacjach z mocnym klubem. Konsekwentnej i niczym nie skrępowanej i niezatrzymywanej ewolucji (jak nie lubię tego słowa) potrzeba.
Za stary jestem na plakaty na ścianie ???? ale faktycznie, jakieś moje preferencje sportowe wyczułeś.
A Ronaldo jest tylko jeden ;) i nie ma na imię Christiano.
Urazu do polskiej pilki nie mam, ale zbyt wiele widzialem jej &quot;od środka&quot; aby móc pielęgnować złudzenia. Uważam, że jest możliwa powtarzalność polskiego klubu w LM. Pisałem o tym. Tylko bez rewolucji (co nie oznacza braku gruntownych zmian).
--
Edit: następny Mistrz Polski, stanie znowu przed wielką szansą. I tylko w 2017 roku.
W roku kolejnym, znowu będą na nas czekały piłkarskie Himalaje (prawdopodobne zniesienie reformy Platiniego). Może w 2018 r. polski zespół będzie mial szansę zagrać z Borussią Dortmund ale już w eliminacjach do LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Yar000 czy Ty w ogole widzisz do jakiej grupy trafila Legia? Mowia Ci cos te nazwy zespolow czy to dla Ciebie bez roznicy?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yar000 czy Ty w ogole widzisz do jakiej grupy trafila Legia? [...]
Mobilny, problem w tym, że kwestia składu grupy jako usprawiedliwienie wyników Legii w LM, jest często podnoszona jak mantra.
Przeczytałeś te ostatnie moje posty dokładnie? Mam nadzieję, zauważyłeś, że poruszam szerszą kwestię niż tylko układ grup.

Nawiasem mówiąc, no do jakiej grupy? A jakimi grupami są te z Barcą i ManCity, albo z Bayernem i Atletico lub Arsenalem i PSG?
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Mobilny, problem w tym, że kwestia składu grupy jako usprawiedliwienie wyników Legii w LM, jest często podnoszona jak mantra.
Przeczytałeś te ostatnie moje posty dokładnie? Mam nadzieję, zauważyłeś, że poruszam szerszą kwestię niż tylko układ grup.


Nawiasem mówiąc, no do jakiej grupy? A jakimi grupami są te z Barcą i ManCity, albo z Bayernem i Atletico lub Arsenalem i PSG?
Ok, to moze byc na usprawiedliwienie Legii kwestia budzetu, wartosci klubow i poszczegolnych pilkarzy, doswiadczenie a takze zarobki? Nie wiem czego tacy ludzie jak ty spodziewali sie po Legii. Zwycięstwa w LM? Tak pewnie bys sie czegos przycepil ;) Fakty sa takie ze polska pilka klubowa jest slaba i trzeba to wziac pod uwage oceniając wystepy Legii a to ze jest slaba to juz inna rozmowa. Remis z Realem, 4 bramki z Dortmundem? Czego ty bys jeszcze chcial? Zeby staneli w 11 i sie bronili? I tak by przegrali, wtedy bys mial pretensje ze w ogole nie sprobowali zaatakowac.

Co do grup to oczywiscie wystrzeliles z tymi najlepszymi, celowe zapominajac o tych slabszych ;) Ale nie martw sie, Legia podobny lomot by dostala tylko w grupie z Barca, w pozostalych by to wygladalo lepiej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Mobilny;6202178][...] Nie wiem czego tacy ludzie jak ty spodziewali sie po Legii. Zwycięstwa w LM? Tak pewnie bys sie czegos przycepil ;)&quot;
Mobilny, może jesteś mało domyślny? Podpowiem, że tacy ludzie jak ja, nie rozmawiają tutaj o hokeju ;)
Spodziewam się jednak czegoś więcej. I nie mówię o zwycięstwach.
[...] Fakty sa takie ze polska pilka klubowa jest slaba i trzeba to wziac pod uwage oceniając wystepy Legii a to ze jest slaba to juz inna rozmowa.&quot;
Przecież pisałem o tym, że liga jest słaba.
[...] Co do grup to oczywiscie wystrzeliles z tymi najlepszymi, celowe zapominajac o tych slabszych ;) Ale nie martw sie, Legia podobny lomot by dostala tylko w grupie z Barca, w pozostalych by to wygladalo lepiej ;)
Naprawdę lepiej by sobie poradzila z Bayernem? No tak, może i Bayern ma zadyszkę ale zadyszka Bayernu to obecnie dla polskiego klubu himalajskie powietrze.
Nie zapomniałem i z niczym celowo nie wystrzeliłem. To jednak nie jest tak, że słabsza grupa będzie na życzenie. Monaco i Bayer, Sewilla i Juve? Słabizna? Napoli i Benfica? (Z Napoli chyba Legia nie tak dawno w grupie LE bytowała?). Do powalczenia przez obecną Legię? Oczywiście, do powalczenia, zawsze. Proporcje są moim zdaniem inne. Wielkiego łomotu może by nie dostała w 1/4 grup.
Zresztą .., to jest też gdybanina z mojej strony. Liczą się tylko fakty a jaki jest koń, każdy widzi.

Nie chcę się już pastwić nad tą Legią. Patrzę na piłkę nożną z perspektywy liczb. Chyba, że emocjonalnie, gdy gra moja drużyna (nie piszę o polskiej drużynie jako przedstawicielu w LM tylko o naprawdę mojej).
Nie dziwię sie więc emocjonalności artykułowanej w tym wątku i podkreśleniu remisu z Realem czy 4 bramek z Borussią. Liczby jednak biorąc pod uwagę całokształt świadczą przeciwko i te liczby są bardzo wysokie (i są bezlitosne). Nawet, jeśli weźmiemy pod uwagę firmy z jakimi Legia się zmierzyła. Polecałbym więc w tym zakresie, ocenie poprzez liczby, przyjęcie na klatę krytyki, zgodnie z zasadą, że &quot;z liczbami się nie dyskutuje&quot; ;) Pzdr.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Jesli patrzysz na piłke z perspektywy liczb to jestes jakis chory... idz na Barcelone i Real bo tam sa pieniadze i liczby. Zmien obywatelstwo na angielskie lub niemieckie bo tam sa liczby i pieniadze.... co za koles. Albo baba bo smierdzi materialista...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jesli patrzysz na piłke z perspektywy liczb to jestes jakis chory... idz na Barcelone i Real bo tam sa pieniadze i liczby[...]
Posłuchaj no człeku. To jest forum o bukmacherce. Pomyliłeś z forami kbicowskimi. I to jest równocześnie temat o meczach Legii i &quot;całej otoczce&quot;. A z tych meczów, i z tych liczb wynika, że Legia dostała niecodzienne baty w Lidze Mistrzów. I od tych liczb nie uciekniesz, bo składają się między innymi albo przede wszystkim na wynik meczów. Jeśli ja jestem chory, to Ty jesteś ślepy a właściwie, zaślepiony.
[...] Zmien obywatelstwo na angielskie lub niemieckie bo tam sa liczby i pieniadze.... co za koles. [...]&quot;
Nie pouczaj mnie co mam robić. Zachowaj sobie te teksty dla Twoich ewentualnych dzieciakow.
[...]Albo baba bo smierdzi materialista...&quot;
Nie śmierdzisz może groszem, ale i dalej tkwisz w martwym punkcie.
Zupełnie nic z tej dyskusji nie zrozumiałeś.
I skoro nie potrafisz kulturalnie dyskutować to może lepiej nie komentuj moich wypowiedzi? Po co masz eksploatować swój umysł?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Widzę, że co niektórzy tutaj mylą realia z fanatycznymi zapędami.
Co mają pieniądze w Anglii, Hiszpanii czy gdziekolwiek indziej z tym, że polska piłka jest słaba ?
Wielki fanatyk już wielokrotnie pokazał, że wystarczy napisać jedną nieprzychylną odpowiedź na temat Legii i on już się pojawia.
Legia zagrała wspaniałe spotkanie z Realem i nieważne co niektórzy piszą, że Real może wtedy nie grał na 100% - wynik poszedł w świat, 3 bramki strzelone i możemy być dumni. Dortmund rozstrzelał naszą ekipę, ale 4 strzelone bramki to też nie jest żaden powód do wstydu.
We wszystkich spotkaniach Legia grała na tyle, na ile potrafiła i nie ma tu nic do rzeczy grupa, w jakiej się znalazła. Jeśli byłyby inne zespoły to i wyniki mogłyby być lepsze/gorsze. Dywagować można w nieskończoność.
Fakt jest taki, że Legia nie przyniosła wielkiego wstydu, czego się spodziewaliście ? Wygranej z Realem, Dortmundem, a nawet Sportingiem ? Marzenie nieściętej głowy - nie jest to jednak problem Legii, ale całej naszej polskiej ligi, bo po prostu jest słaba i nie ma się co oszukiwać. Jeśli kolejny raz fanatyku z koziej trąby chcesz coś napisać to cię uprzedzę - polskiej piłce kibicuję i lubię oglądać mecze, co nie oznacza, że ja, jak i wielu użytkowników na tym forum (co widać) mamy różowe okulary, przez które patrzymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom