>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LEGA PALLAVOLO sezon 2011/2012 - Włochy

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Energy Resources San Giustino - Fidia Padova​


Sporo o tym spotkaniu napisał już Gystlik i nie chciałbym się zbytnio powtarzać.

Ważne spotkanie dla układu tabeli. Porażka Padovy oznacza po prostu brak awansu do play offów.

Padova mnie jakoś nie przekonuje. Kilku ciekawych zawodników, ale wyniki przeciętne. O sile zespołu stanowi para Javier Gonzalez - Ventceslav Simeonov. Ci zawodnicy występowali już razem w Valentii, więc ich mocną stroną jest na pewno zgranie. Przyjęcie według mnie przeciętne. Sebastian Schwarz to solidny zawodnik, ale nic więcej. Włosi De Marchi i Rosso według mnie mogli by tworzyć ciekawą parę. Środek siatki bardzo przeciętny i w sumie rzadko wykorzystywany przez Gonzaleza. Ostatnio brakowało Suljagica.

San Giustino po problemach z początku sezonu wyraźnie się podniosło i gra dobrze. Wydaje mi się, że dobrą decyzją było postawienie na rozgrywającego Mc Kibbina. Vlado Petkovic miał być podstawowym zawodnikiem na tej pozycji, ale dla mnie jest to typowy rzemieślnik. Fajnie uzupełnia się para przyjmujących Urnaut - Rauwerdink. Tine Urnaut gra bardzo fajnie w ofensywie. Jeroen Rauwerdink to wszechtronny zawodnik, ale przede wszystkim ma trzymac przyjęcie. Atakujący Patak to solidny zawodnik i to wszystko co można o nim powiedzieć. Wybitnym siatkarzem nigdy nie będzie.

Na hali w San Giustino panuje bardzo gorąca atmosfera, która pewnie będzie sprzyjać gospodarzom. Padova na wyjazdach nie jest najmocniejsza. Kadrowo trochę lepiej wygląda ekipa San Giustino. Ostatnie spotkania również przemawiają za zwycięstwem podopiecznych Trenera Helda.

Typy:
Energy Resources San Giustino @ 1.50 Betsafe ⛔
Energy Resources San Giustino (-5.5 pkt) @ 1.85 Bwin ⛔


Marmi Lanza Verona - Itas Diatec Trentino​


Verona na własnym parkiecie potrafi grać dobre spotkania, co pokazują wyniki z Cuneo, Modeną, Maceratą czy Belluno. Podopieczni Trenera Bagnoliego mogą jeszcze znaleźć się poza czołową 12.

Trentino ma pewne pierwsze miejsce i według mnie powoli będą już przygotowywać optymalną formę na play offy.

Verona to specyficzny zespół. Często grają na emocjach i jak wyjdzie im kilka akcji ciężko ich powstrzymać. Niezła para przyjmujących Popp - Kromm. Marcus wszechstronny i raczej defensywny. Robert ma ogromny potencjał w ataku, ale słabo radzi sobie w przyjęciu. Atakujący Mitja Gasparini to typowy jeździec bez głowy. Dostanie kilka bloków i już jest wyłączony z gry. Dysponuje potężna siłą i sporym zasięgiem. Ciekawie grę prowadzi doświadczony rozgrywający Marco Meoni. Fajnie układa mu się współpraca z Patriarcą i Zingelem na środku.

Trento to genialny zespół, ale tak jak pisałem nie muszą szarżować. Ostatnio w 3 setach rozprawili się z Belluno, a w składzie brakowało Stokra, Raphaela i Juantoreny (poza meczową kadrą).

Porażka Trentino byłaby mega zaskoczeniem. Verona rozgrywa ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej na własnym parkiecie, więc można się spodziewać kompletu publiczności i gorącej atmosfery. Tak jak pisałem Verona musi jeszcze walczyć o play offy. Trento w spokoju może się przygotowywać do walki o Scudetto.

Trochę ryzykowny typ, stawka minimalna.

Typ:
Marmi Lanza Verona (+1.5 seta) @ 2.40 Bwin ⛔
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja jestem ciekaw,kiedy wreszcie Monza się przełamie.Dzisiaj rywala ma z niższej półki ale gra na parkiecie Romy a to jest mało zachęcające bo słabiutko sobie radzą na wyjazdach.Monza musi zacząć grać bo Valentia się zbliża a Latina też jest nie daleko a dzisiaj gra u siebie ze słabiutką Ravenną i za kilka kolejek jak tak dalej pójdzie Monza może wypaść ze strefy play-off.Kurs niezły uważam i chyba warto spróbować.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Trento to genialny zespół, ale tak jak pisałem nie muszą szarżować. Ostatnio w 3 setach rozprawili się z Belluno, a w składzie brakowało Stokra, Raphaela i Juantoreny (poza meczową kadrą).
Porażka Trentino byłaby mega zaskoczeniem. Verona rozgrywa ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej na własnym parkiecie, więc można się spodziewać kompletu publiczności i gorącej atmosfery. Tak jak pisałem Verona musi jeszcze walczyć o play offy. Trento w spokoju może się przygotowywać do walki o Scudetto.
Strona Trentino Volley donosi, że Stoytchev ponownie anonsuje do pierwszej szóstki zmieniony względem występów w Final Four skład na spotkanie w Veronie:
I PROBABILI SESTETTI:
Radostin Stoytchev potrebbe confermare lo schieramento visto in campo giovedì sera contro Belluno: Zygadlo al palleggio, Sokolov opposto, Kaziyski e Lanza in banda, Djuric e Birarelli in posto 3, Bari libero.
Bruno Bagnoli potrebbe rispondere con Meoni in regia, Gasparini opposto, Popp e Kromm in banda, Patriarca e Zingel al centro, Smerilli libero.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Copra Elior Piacenza - Energy Resources San Giustino​


Tak ostatnio pisałem o San Giustino:
San Giustino po problemach z początku sezonu wyraźnie się podniosło i gra dobrze. Wydaje mi się, że dobrą decyzją było postawienie na rozgrywającego Mc Kibbina. Vlado Petkovic miał być podstawowym zawodnikiem na tej pozycji, ale dla mnie jest to typowy rzemieślnik. Fajnie uzupełnia się para przyjmujących Urnaut - Rauwerdink. Tine Urnaut gra bardzo fajnie w ofensywie. Jeroen Rauwerdink to wszechtronny zawodnik, ale przede wszystkim ma trzymac przyjęcie. Atakujący Patak to solidny zawodnik i to wszystko co można o nim powiedzieć. Wybitnym siatkarzem nigdy nie będzie.
Ostatnio zagrali przeciętne spotkanie z Padovą (której trzeba przyznać, że zagrała świetnie i bardzo skutecznie). San Giustino obecnie zajmuje 12 miejsce w tabeli (ostatnie miejsce, które gwarantuje udział w play offach), ale 13 Padova gra u siebie z Romą i wcale nie stoi na straconej pozycji.

Piacenza zajmuje 6 miejsce w tabeli i ma jeszcze szansę na miejsce 5. W rundzie rewanżowej ten zespół spisuje się doskonale i według mnie może naprawdę poważnie namieszać w play offach (cały czas jest szansa, że właśnie na play offy do zespołu dołączy rewelacyjny środkowy Simon Aties). Siłą Piacenzy jest przede wszystkim gra w bloku. Mnóstwo punktowych bloków (Tencati najlepszym blokującym w A1) i naprawdę sporo wybloków. Nie podoba mi się styl gry rozgrywających. Narzekałem na brak gry środkiem u Zhekova, ale Kampa wcale lepiej się pod tym względem nie prezentuje. Trójka skrzydłowych bardzo doświadczona. Mi szczególnie imponuje Hristo Zlatanov, który jest ikoną Piacenzy. Doskonały, charyzmatyczny zawodnik, który w trudnych momentach bierze ciężar gry na swoje barki i przede wszystkim nigdy nie odpuszcza.

Piacenza w gazie. Nie sądzę, żeby ten zespół kalkulował. San Giustino będzie pewnie walczyć o życie, ale Piacenza na swoim parkiecie przy swoich naprawdę bardzo wiernych fanach na pewno nie odpuści.

Kurs jest dla mnie sporym zaskoczeniem.

Typ:
Copra Elior Piacenza @ 1.50 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Piacenza w gazie. Nie sądzę, żeby ten zespół kalkulował. San Giustino będzie pewnie walczyć o życie, ale Piacenza na swoim parkiecie przy swoich naprawdę bardzo wiernych fanach na pewno nie odpuści.
Nie wiem czy to wpłynie na grę Piacenzy lub nie, ale informacja jest w miarę ciekawa.
Na pogrzeb przybyły tysiące ludzi, którzy stali na ulicach wokół kościoła, chcąc oddać cześć Bovolencie. Trumnę ponieśli byli koledzy z reprezentacji Giombini: Papi, Savani, Rosalba oraz Zlatanov.
Jednocześnie niemałe oburzenie niektórych przyjaciół zmarłego siatkarza, m.in Joao Paulo Bravo i Hristo Zlatanova, wywołało zachowanie zarządu Umbria Volley (San Giustino), który zdecydował się spłacić zadłużenie wobec siatkarza dopiero po jego śmierci.
Podczas meczu siatkarze Copry mają wystąpic w specjalnych koszulkach na cześc zmarłego Bovolenty z napisem &quot;Ciao Bovo. Un bacio grande&quot; - Tak właśnie zwykł witac swoich znajomych Bovo.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 1K

komandos5

Użytkownik
To moze ja sprobuje ...

Padova gra i zycie jak wygra to ma jeszcze szanse na utrzymanie , jak przegra spada , Roma gra o frytki z ketchupem , a ze to Wlochy zreszta co za roznica czy Wlochy czy powiedzmy Francja , to mamy kurs jaki mamy ....
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To moze ja sprobuje ...
Padova gra i zycie jak wygra to ma jeszcze szanse na utrzymanie , jak przegra spada , Roma gra o frytki z ketchupem , a ze to Wlochy zreszta co za roznica czy Wlochy czy powiedzmy Francja , to mamy kurs jaki mamy ....
Roma nie do końca gra o frytki z ketchupem.
Padova - Roma 2.90 na Romę?? Ktoś mnie może oświecić?
Jeśli popatrzylibyśmy na potencjał to Roma wygrała by to spotkanie bo jest lepsza, ale:
Jedno jest pewne Roma nie wygra tego meczu za 3 punkty, dlaczego? już Ci mówię.
Jeżeli Latina (grają na wyjeździe z Trentino), Valentia (wyjazd do Monzy) Roma (wyjazd z Padovą), wygrają swoje spotkanie awansują na 8 miejsce co da grę w Play Offach w grupie z Trentino. Także będą wałki bo każda z wyżej wymienionych drużyn nie będzie chciała awansować na 8 miejsce, każdy chciałby zając 9 by iść do grupy 4.
Obecny rozkład:
1 Trentino
8
12

2 Macerata
7 Monza
11

3 Cuneo
6 Piacenza (Modena)
10

4 Belluno
5 Modena (Piacenza)
9
Jeszcze będzie układ by być 10 w tabeli bo jest teoretycznie słabsza grupa i większe szanse na awans czyli Verona (wyjazd do Maceraty) i San Giustino (wyjazd do Piacenzy) będą wałkować, bo jeśli Padova wygra to oni też muszą wygrać, jeśli wygra Roma to sobie wywałkują pozycję w PO.
Ostatnia kolejka we Włoszech to klasyczne No Bety także szkoda kasy i szkoda nerwów bo i tak będą układy.
Chociaż ja zagrałem na Romę po 3,00 ✅✅✅ (2-3) w Bahu co prawda za grosiki, bo jeśli popatrzymy na potencjał to Roma jest faworytem. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 11

cysiek7

Użytkownik
3 punkty, dlaczego? już Ci mówię.
Jeżeli Latina (grają na wyjeździe z Trentino), Valentia (wyjazd do Monzy) Roma (wyjazd z Padovą), wygrają swoje spotkanie awansują na 8 miejsce co da grę w Play Offach w grupie z Trentino. Także będą wałki bo każda z wyżej wymienionych drużyn nie będzie chciała awansować na 8 miejsce, każdy chciałby zając 9 by iść do grupy 4.
Obecny rozkład:
1 Trentino
8
12

2 Macerata
7 Monza
11

3 Cuneo
6 Piacenza (Modena)
10

4 Belluno
5 Modena (Piacenza)
9
;)
Nie zgodzę się z Tobą. Moim zdaniem zespoły pokroju Latiny wolą zająć 8 miejsce i trafić na Trento i zespół z 12 miejsca. Przegrają z Trento, ale powalczą o 2 miejsce co pozwoli im rywalizować o miejsce 5-8. Natomiast jeżeli wg Ciebie wolą zając miejsce 9 czy też 10 i trafić do grupy z dwoma solidnymi zespołami, to ja trochę nie widzę sensu w takim poczynaniu. Przecież Latina i reszta nie ma szans na wygranie z Cuneo, Piacenzą, Modeną czy Sisleyem. A mistrzostwo nie jest chyba głównym celem dla takiej ekipy. Dlatego moim zdaniem będą walczyć op miejsce 8 i walkę o drugie miejsce w pierwszej grupie, niż o miejsca niższe i walkę o półfinał.
A co do tego, że kolejka No bet to racja, bo Włosi zawsze będą kręcić w ostatnich kolejkach.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Casa Modena - Bre Banca Lannutti Cuneo
Szukamy wałków i sensacji w ostatniej kolejce Lega Pallavollo, jednak w spotkaniu w Modenie nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu bo pojedynek pomiędzy Casa Modena i Bre Banca Lannutti Cuneo jest wielce prestiżowy - to raz, ale zarówno dla jednej jak i drugiej drużyny przesądzi on o miejscu na koniec rundy zasadniczej a co za tym idzie przyporządkowaniu do odpowiedniej grupy PO.

Wracając do czysto sportowych aspektów:
Angel Dennis 8:9 Leandro Visotto
Matthew Anderson i Mateo Martino 8:8 Wout Wijsmans i Earvin N&#39;Gapeth
Marco Piscopo i Andrea Sala 9:8 Luigi Mastrangelo i Francesco Fortunato
Mikko Esko 8:9 Nikola Grbic
Loris Manir 7:9 Hubert Henno

Hit kolejki, który zapewne spłynie na dalszy plan, bo na pierwszym będą pojedynki decydujące o utrzymaniu się w Serie A1. W Modenie zabraknie Dicka Kooya - przyjmującego, który odniósł kontuzję ręki i jest wyłączony z gry w dzisiejszym meczu. Ogólnie wszyscy zwarci i gotowi, ale wydaje mi się, że to Cuneo powinno byc faworytem tego spotkania. Grają o 2 miejsce w tabeli i lepsze rozstawienie w dalszej fazie PO. Zagrywka, czyli coś z czego słynie Cuneo, czyli coś z czego słynie Modena. Wszyscy bez wyjątku mają groźną zagrywkę i w tym elemencie większy potencjał mają siatkarze z Piemontu. Do tego postac Leo Visotto oraz Nikoli Grbica w Cuneo. Oni powinni zrobic różnicę na tle Esko i Dennisa, ponieważ druga para prezentuje moim zdaniem niższy poziom gry. Jest już późno i nie mam ochoty na jakąś szczegółową analizę, ale odsyłam tutaj: http://www.legavolley.it/Confronti.asp?Serie=1&amp;amp;IdCasa=4683&amp;amp;IdFuori=4684
Modena nie wygrała u siebie z Cuneo... No, parę dobrych lat. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie Cuneo wygrało 3:2, chociaż przegrywali już 0:2 - bardzo dobrze w tamtym spotkaniu zagrał ówczesny MVP spotkania - Michelle Baranowicz, który od końcówki 2seta zastąpił kontuzjowanego Nikole Grbica.
Bre Banca Lannutti Cuneo +1.5seta 1.612 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Znamy już podział PO w Lega Pallavolo. Gospodarzami 4 grup będą Trentino, Macerata, Cuneo i Belluno.
Podział grup jest następujący:
Grupa A
1. Trentino
8. Roma
12. San Giustino

Grupa B
2. Macerata
7. Monza
11. Verona

Grupa C
3. Cuneo
6. Piacenza
10. Valentia

Grupa D
4. Belluno
5. Modena
9. Latina
Mecze 7-8-9 kwietnia.
Półfinały:
Zwycięzca grupy A - Zwycięzca grupy D
Zwycięzca grupy B - Zwycięzca grupy C
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
juz jutro pierwsze mecze...
kursy slabe ale mysle ze warto zagrac jeszcze dzis dwa mecze Trentino -1,5 seta oraz Lube -1,5 seta rywale na pewno powalcza ale sa to pierwsze mecze faworytow z teoretycznie najslabszymi rywalami w grupie i jakiekolwiek strata pkt moze wprowadzic nerwy w kolejnym meczu ktory trzeba bedzie wygrac na 100%... ja myślę ze warto zagrac te typy mimo slabych kursow ale tutaj w obecnym systemie rozgrywek nie mozna sobie pozwolic na strate pkt bo system jest tak skonstruowany ze nie oklamujmy sie 2 pierwsze mecze trzeba wygrac aby wyjsc z grupy...zespoly te na pewno odstaja od reszty- oby tylko nie zabraklo koncentracji...
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ja to osobiście myślę, że jutro nie powinno być żadnych niespodzianek i Trento, Lube, Cuneo i Sisley powinni swoje mecze wygrać szybko i bez mniejszych problemów i wcale bym się nie sugerował ostatnim meczem Sisleya z Ravenną, bo goście wyszli w mocno rezerwowym składzie i chyba dali wygrać Ravennie na pożegnanie z A1. ;)
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
wcale bym się nie sugerował ostatnim meczem Sisleya z Ravenną, bo goście wyszli w mocno rezerwowym składzie i chyba dali wygrać Ravennie na pożegnanie z A1.
Nie chyba dali - tylko po prostu dali wygrac. Dla Sisleya nic to nie zmieniało więc...
A co do pierwszych spotkań to... Są to faworyci i jeżeli którykolwiek z nich straci punkty będzie to niespodzianka, jeżeli przegra spotkanie będzie to sensacja.
Trochę statystyki:
Itas Diatec Trentino 2:0 Energy Resources San Giustino
1. Itas Diatec Trentino 3:0 Energy Resources San Giustino (25-20 25-17 25:20)
2. Energy Resources San Giustino 0:3 Itas Diatec Trentino (21-25 13-25 17-25)
Lube Banca Marche Macerata 2:0 Marmi Lanza Verona
1. Marmi Lanza Verona 2:3 Lube Banca Marche Macerata (33-31 21-25 40-38 14-25 9-15)
2. Lube Banca Marche Macerata 3:2 Marmi Lanza Verona (23-25 25-22 25-15 23-25 15-11)
Bre Banca Lannutti Cuneo 2:0 Tonno Callipo Vibo Valentia
1. Tonno Callipo Vibo Valentia 2:3 Bre Banca Lannutti Cuneo (26-24 25-27 25-19 23-25 11-15)
2 .Bre Banca Lannutti Cuneo 3:1 Tonno Callipo Vibo Valentia (17-25 25-20 26-24 25-15 )
Sisley Belluno 1:1 Andreoli Latina
1. Sisley Belluno 1:3 Andreoli Latina (27-25 14-25 19-25 21-25)
2. Andreoli Latina 0:3 Sisley Belluno (25-27 23-25 19-25)

Tak grały ze sobą w tym sezonie w ramach Lega Pallavolo faworyci sobotnich spotkań.

Trentino odbyło dwa sparingi z San Giustino, natomiast pozostałe zespoły miały niemałe problemy z przeciwnikami i pogubiły punkty.
Jednak moim zdaniem - PO to nie sezon zasadniczy, więc mobilizacja na 110% i walka o każdą piłkę. Trentino już raczej nie będzie wychodzic z Sokolovem, Żygadło czy Lanzą bo maszyna musi się dotrzec na półfinałowe batalie najpewniej z Belluno.
Macerata będzie miała moim zdaniem najtrudniejsze zadanie z faworyzowanej czwórki - co nie znaczy, że bardzo trudne. Ostatni mecz w fazie zasadniczej grali z Veroną i mam dziwne wrażenie, że pierwszy mecz w grupie B będzie... dziwny. Po wynikach widac, że Verona im nie leży, przegrywają z nimi końcówki setów. Zobaczymy jak to będzie - ale na dzień dzisiejszy wyżej stawiam akcję Cuneo aniżeli siatkarzy z Maceraty.
Cuneo jak to Cuneo - dla nich liczy się własne podwórko - czyli Coppa Italia z którego odpadli niespodziewanie z nieleżącym im Belluno, więc została walka o Scudetto. W półfinale trafią najpewniej na Maceratę, więc nie stoją na straconej pozycji, jeżeli chodzi o występ w V-Day. Ostatnie spotkanie z Casa Modena potwierdziło, że przygotowania idą po myśli. Nie było większych rotacji w składzie i wszyscy oprócz Mastrangelo rozegrali całe spotkanie - efekt? - Zwycięstwo 3:0 w Modenie.
Belluno pomimo, że przegrało pierwszą rywalizację z Andreoli i to w dodatku u siebie i to w dodatku w meczu w którym nie brał udziału Jakub Jarosz. No cóż - wypadek przy pracy. W rewanżowej rundzie już nie dali szans Rudemu i spółce i rozjechali ich w trzech setach. Różnica klasy widoczna jest w każdej parze - jednak to właśnie w przypadku Belluno wydaję mi się, że jest to drużyna bardzo poukładana pod każdym względem i Andreoli Latina nie będzie w stanie zagrozic Horstinkowi i spółce.​

Od strony bukmacherskiej... Niespodzianek nie będzie - faworyci będą chcieli jak najmniejszym nakładem sił zdobyc 3 punkty i... odpocząc jeden dzień przed swoimi drugimi spotkaniami w grupie - tym razem z bardziej wymagającymi rywalami tj. M Roma Volley, Acqua Paradiso Monza Brianza, Copra Elior Piacenza oraz Casa Modena. Jeżeli któryś z faworytów przegra swoje sobotnie spotkanie - będzie musiał następny mecz grac w niedzielę oraz czekac do poniedziałku aby ich los rozstrzygnął rezultat w trzecim spotkaniu grupowym.​
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja zagrałem kombosa na 4 faworytów :razz: ako 1,59 ????. Szczerze mówiąc to niespodzianki nie powinno być. Dość poważnie myślę o graniu -2,5 Maceraty ale jeszcze jutro trzeba Włoskie serwisy poczytać i zobaczyć co tam słychać u makaronów. Dobrym typem wydaje się być także handi punktowe na Belluno bo 9,5 to nie tak dużo, a wygrywając 3-0 robią już -6 a w jednym secie powinni zlać gości.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dość poważnie myślę o graniu -2,5 Maceraty
Troszkę za duże ryzyko jak dla mnie, bo Macerata ostatnio 3:0 to wygrała miesiąc temu i to z Padovą, która już do A2 poleciała. Tym bardziej z takim zespołem, jakim jest Verona, w której według mnie za dużo od Gaspariniego zależy - człowiek jak się nakręci, to go ciężko powstrzymać. ;)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
nie wiem czy to dobre granie 4 faworytow na jednym kuponie....
a Macerata dawno nie wygrala 3-0 bo nie spinala sie tak bardzo na pewno dosc duzy wplyw na to miala poprazka w LM z Trento 4-0 - i jak widac po tym ucieklo gdzies para z zawodnikow....ale mysle ze teraz zacznie sie cos nowego ostatnio o nic praktycznie nie grali w lidze, moze rozpamietujac jeszcze LM , ale teraz zaczyna sie walka o ostatnie trofeum i mysle ze zobaczymy inny zespol...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Troszkę za duże ryzyko jak dla mnie, bo Macerata ostatnio 3:0 to wygrała miesiąc temu i to z Padovą, która już do A2 poleciała. Tym bardziej z takim zespołem, jakim jest Verona, w której według mnie za dużo od Gaspariniego zależy - człowiek jak się nakręci, to go ciężko powstrzymać. ;)
Ryzyko jak w każdym innym typie. Racja Macerata ostatnio nie wygrywała 3-0 ale prawda jest też taka że już nie było takiej spinki, tylko konsekwentne ciułanie punktów by być 2 w rudzie zasadniczej. Verona od 5 kolejek grała fatalnie, poniekąd przyczyną tak słabej gry była kiepska dyspozycja Gaspariniego. Także tak jak mówisz jeśli on kopie to i cała Verona może coś osiągnąć. W ostatniej kolejce Macerata wygrała 3-2 z Veroną jednak trochę inne okoliczności. Skłaniałbym się ku Maceracie -2,5, nie mniej jednak odpuszczam to spotkanie pod względem gry takiego handicapu. Czysty win po 1,10 w grze także wystarczy ???? W gamebookers z tych 4 meczy kurs 1,84 ;)
nie wiem czy to dobre granie 4 faworytow na jednym kuponie....
a Macerata dawno nie wygrala 3-0 bo nie spinala sie tak bardzo na pewno dosc duzy wplyw na to miala poprazka w LM z Trento 4-0 - i jak widac po tym ucieklo gdzies para z zawodnikow....ale mysle ze teraz zacznie sie cos nowego ostatnio o nic praktycznie nie grali w lidze, moze rozpamietujac jeszcze LM , ale teraz zaczyna sie walka o ostatnie trofeum i mysle ze zobaczymy inny zespol...
Kursy są jakie są i jeśli ktoś chce pójść po najmniejszej linii oporu to gra na 4 faworytów wygląda najpewniej, przecież nie zagramy w singlach kursów @1,02 @1,10 @1,15 @1,20.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Verona od 5 kolejek grała fatalnie, poniekąd przyczyną tak słabej gry była kiepska dyspozycja Gaspariniego.
Wyniki osiągane przez Veronę w ostatnich 5 kolejkach były fatalne, ale gra aż taka zła to chyba nie była. Największym problemem Verony jest przyjęcie zagrywki, z którym mają naprawdę sporo problemów. Sami dysponują dobrą zagrywką, ale strasznie nieregularną.

W ostatnich 5 spotkaniach Gasparini tylko raz zszedł poniżej 50% skuteczności w ataku.
Razem z Gasparinim grę w ataku ciągnie Robert Kromm. Ostatnie 5 występów Kromma to odpowiednio 60%, 66.7%, 60.7%, 57.9% i 68.2% skuteczności w ataku. Wyniki rewelacyjne.

Ogólnie w ostatnich przegranych spotkaniach gra Verony na siatce była dobra. Ogromne problemy były we wspomnianych przeze mnie elementach: zagrywka i przyjęcie wyglądały po prostu słabiutko.

Nie wiem czy oglądaliście ostatnie spotkanie Maceraty z Veroną, ale zachowanie Verony w piątym secie było co najmniej dziwne. Trener Bagnoli zrezygnował w tej partii z Kromma, Meoniego, Gaspariniego, Poppa i Zingela.

Przed TB Macerata potrzebowała zwycięstwa z Veroną, żeby zająć przed play offami 2 miejsce ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom