>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LEGA PALLAVOLO sezon 2011/2012 - Włochy

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Bre Banca Lannutti Cuneo - Itas Diatec Trentino
Niewątpliwie starcie na szczycie. Goście szykują się do turnieju Final Four Ligi Mistrzów i ich dwa ostatnie spotkania to potwierdziły - trener szachował trochę siłami zespołu, dawał odpocząć niektórym zawodnikom. W meczu z Romą nie zagrał Jan Stokr, podstawowy atakujący Trentino, zastąpił go Tsvetan Sokolov, który spisał się dobrze, zdobywając 19 pkt i atakując z 62% skutecznością. Cuneo po porażce z Sisleyem miało do grania Padovę i zrobiło to bez straty seta. Wszyscy zawodnicy zagrali dobre spotkanie, ale przeciwnik też nie postawił jakichś wymagających warunków - wystarczy spojrzeć choćby na wyczyny Sebastiana Schwarza, który zdobył 2 pkt przy 18% skuteczności w ataku. W tym meczu Trentino wcale nie jest takim zdecydowanym faworytem, bowiem Stojczew mógł przycisnąć trochę na siłowni swoich podopiecznych przed wspomnianym FF. Wcale nie zdziwię się, gdy zostanie rozegrane 5 setów. Inna sprawa, że Cuneo potrafi wykorzystywać atut własnego boiska - wygrali u siebie 10 meczy, w tym aż 7 za 3 punkty. Niemniej jednak, wpadki się zdarzały. ;) Dość dodać, że ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się dopiero po 5 setach, jednak na korzyść Trento.
Typy
Itas Diatec Trentino @1,45 Milenium ✅ 2:3 rezerwami ????
Bre Banca Lannutti Cuneo +1,5 seta @1,80 Milenium ✅ 2:3
 
K 32

kefol

Użytkownik
Co do typu Wojcireja należy dodać, że Trentino już praktycznie zapewniło sobie 1 miejsce przed PO i zapewne poszli ostrzej z obciążeniami treningowymi przed FF LM. Typ popieram jednak nie brałbym go za jakąś większą stawkę, bo przeciw Trentino (podobnie jak i Skrze w PL) się większych sum nie obstawia.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dorzuciłem już typy do starcia gigantów, można komentować. ;)

M.Roma Volley - CMC Ravenna
Unikam drużyny Romy z reguły jak ognia, jednak w tym przypadku myślę sobie... no bez jaj - z Ravenną sobie nie poradzą? Lepszy przeciwnik dla Zaytseva i spółki na przełamanie trafić się nie mógł. Ravenna już nie ma szans na poprawienie swojej pozycji i wydaje się, że spadek jest nieunikniony. Drużyna gości nie ma żadnych argumentów, by wywieźć z Rzymu choćby punkt, dlatego pobieram całkiem fajny kurs na to, że 3 punkty zostaną u gospodarzy
Typy
M.Roma Volley -1,5 seta
@1,50 Milenium ✅ 3:0
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Ravenna już nie ma szans na poprawienie swojej pozycji i wydaje się, że spadek jest nieunikniony. Drużyna gości nie ma żadnych argumentów, by wywieźć z Rzymu choćby punkt, dlatego pobieram całkiem fajny kurs na to, że 3 punkty zostaną u gospodarzy
Spadek jest nieunikniony bo CMC już faktycznie spadło z Serie A1. Do tej pory rozegrano 22 z 26 kolejek - więc zostały jeszcze 4 kolejki do rozegrania. W 4 spotkaniach można zdobyc max 12 punktów - więc... CMC spada szczebel niżej. Typ wydaję mi się optymalny i można łapac po takim kursie bo szybko spadnie - w Unibet już po 1.35
W Rzymie co prawda ma wycofac się sponsor, ktoś tam podał się do dymisji i ogólnie jest zamieszanie wokół Ivana Zaytseva ale czysto sportowo Roma jest o klasę lepsza co pokazał ostatni mecz z Trentino i wypowiedzi poszczególnych zawodników po tym spotkaniu - nastrajają optymistycznie do grania tego typu. A w Ravennie atmosfera też nieciekawa i raczej większej ochoty do gry nie ma.
Ciekawą opcją wydaję mi się zwycięstwo Marmi Lanza Verony nad Tonno Calipo Vibo Valetnią - ale o tym może wieczorową porą ;)
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Sisley Belluno - Copra Elior Piacenza
Spotkanie dwóch drużyn, których formę w tym sezonie może opisywać prawa strona paraboli - inaczej mówiąc, przeżywających renesans swojej formy. Obie drużyny grają jak w zegarku, odprawiając swoich rywali z kwitkiem. Dość powiedzieć, że obie strony nie przegrały od 5 kolejek i to odbierając punkty ekipom teoretycznie lepszym (odpowiednio Cuneo - Monza). Niemniej jednak w tym starciu dobra passa będzie musiała dla kogoś skończyć i moim skromnym zdaniem, pokonana będzie wyjeżdżać Piacenza. Dlaczego? A no dlatego, że w międzyczasie, tak zwanym, Cuneo będzie grało swój mecz z Trento i wcale nie wykluczone, że pełnej puli nie zgarnie, będzie więc okazja zbliżyć się nawet na 4 punkty i przedłużyć sobie nadzieje na 3 pozycję przed play-offami. Z drugiej jednak strony, Piacenza będzie miała na oku spotkanie Monzy z dobrze grającym ostatnio San Giustino, gdzie też jakieś punkty można by było odrobić i odskoczyć. A jeżeli chodzi o aspekt sportowy, to spodziewałbym się także wyrównanego spotkania, w obu ekipach rozkład ataku jest bardzo równomierny, nie ma słabych puntów, jednak w Sisleyu jest jeden człowiek, który robi różnicę - Alessando Fei. I uważam, że zrobi ją w niedzielę.
Typy
Sisley Belluno
@1,60 Milenium ✅ 3:1
mały edit:
Spadek jest nieunikniony bo CMC już faktycznie spadło z Serie A1. Do tej pory rozegrano 22 z 26 kolejek - więc zostały jeszcze 4 kolejki do rozegrania. W 4 spotkaniach można zdobyc max 12 punktów - więc... CMC spada szczebel niżej.
Dzięki za potwierdzenie, też przed chwilą sprawdziłem, że ostatnia ekipa w tabeli bezdyskusyjnie już spada, przedostatnia gra chyba play-outy.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Dzięki za potwierdzenie, też przed chwilą sprawdziłem, że ostatnia ekipa w tabeli bezdyskusyjnie już spada, przedostatnia gra chyba play-outy.
Nie no. Spadek jest tak jak zawsze - spadają dwie ostatnie drużyny w tabeli. Nie ma żadnych tam baraży czy innych wynalazków. Spadają i koniec.
Zmieniła się sprawa z Play-off w których będzie grało aż 12 drużyn a nie jak to miało miejsce w ostatnich latach - 8. Do tego zostaną podzielone na 4 grupy po 3 drużyny w każdej grupie. Ale fazie Play-off to później.​
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Spotkanie: Marmi Lanza Verona - Tonno Calipo Vibo Valentia
Typ: Marmi Lanza Verona
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W ramach 23 kolejki Lega Palavollo do Verony po ponad 1000 km drogi przyjadzie drużyna Tuńczyków z Vibo Valentii - czyli spotkanie dobrze nam znanych z występów w Plus Lidze: Mitji Gaspariniego i Mateya Cernica. - Pierwsze spotkanie w sezonie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Tonno Calipo po 5setowej batalii. - MVP tamtego spotkania został przyjmujący Luis Diaz Augusto, który razem z atakującym Nielsem Klapwijkiem poprowadzili swój zespół do zwycięstwa. W sobotnie popołudnie wróżę rewanż i zwycięstwo zespołu z Verony. Do typu na zwycięstwo gospodarzy skłoniło mnie kilka czynników:
Oglądałem ostatnie spotkanie zespołu Vibo, który to Cernic i spółka przegrali 0:3 z zespołem Kuby Jarosza - Andreoli Latina. No cóż... Za dużo Tuńczykom w tamtym spotkaniu nie wychodziło. O ile leworęczny atakujący Niels Klapwijk dwoił się i troił to ani doświadczony Cernic ani ofensywny Diaz nie byli w stanie wspomóc swoją drużynę - efekt? Szybkie plecy i to raczej bez większych emocji. - Słaby mecz Vibo.
Podczas tego spotkania w hali PalaOlimpia szykuje się jakaś impreza. Ma pojawic się jakiś wysoko postawiony przedstawiciel głównego sponsora zespołu z Verony - Marmi Lanza, bo firma obchodzi rocznicę finansowania klubu. Także mają byc jakieś kwiatki, specjalne koszulki, oprawa i tak dalej - czyli trzeba pokazac się przed sponsorem kibicami i ogólnie poprawic sobie humory.
Mecz nie jest o pietruszkę. Oba zespołu nie zachwycają ostatnio formą co zbliżyło je do strefy spadkowej - raczej nikt w Veronie czy Vibo Valentii nie myśli o spadku, ale punkty i jednym i drugim bardzo by się przydały.
Kadry zespołów:
Tonno Calipo liderem zespołu jest Klapwijk, chłopak przyszedł przed sezonem z Noliko Masseik i bardzo dobrze przystosował się do realiów gry we Włoszech. Jednak jeżeli nie pomoże mu wspomniany Diaz, to gra staje się bardzo przewidywalna. Niestety znajomy z Resovii Rzeszów - Matey Cernic poza stabilnym przyjęciem zagrywki nie ma większych atutów - w ataku gra miernie, ale technicznie wygląda bardzo dobrze. Rozgrywający Manuel Cosione - po kontuzji łąkotki z początku sezonu i operacji jakoś nie może wrócic do dobrej dyspozycji - takie jest moje odczucie. Środkowi: Rak i Nikolov - doświadczenie i ogranie, mocne punkty w Vibo.
Trochę inaczej opcja ma się w Veronie. Jest Mitja Gasparini, ale na skrzydłach o wiele bardziej aktywni niż Cernic i Diaz są Niemcy: Marcus Popp oraz Robert Kromm. Jeżeli oni zagrają dobre spotkania i odciążą trochę Słoweńca Gaspariniego - nie będę martwił się o wynik. Do tego dochodzą umiejętności rozgrywającego - niezwykle doświadczonego i utytułowanego Włocha Marco Meoniego. Jego akcję cenię o półkę wyżej aniżeli grę vis a vis - Manuela Coscione. Środek w Veronie jeszcze lekko nieopierzony - niezbyt doświadczeni Zingel oraz Patriarca są chyba słabszymi ogniwami niż skrzydłowi.
Reasumując: W tym spotkaniu najważniejszym będzie postawa skrzydłowych. Moim zdaniem większy potencjał ma zespół gospodarzy. Jeżeli utrzymają równy poziom gry przez cały czas trwania spotkania - pewnie wygrają spotkanie z rozregulowanym zespołem Tonno Calipo.​
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Typy
Itas Diatec Trentino @1,45 Milenium
Bre Banca Lannutti Cuneo +1,5 seta @1,80 Milenium
Z tego wynika ze proponujesz DW 2-3, bo kazdy inny mozliwy wynik konczy sie wtopą... Kurs ~~4.45 czyli zdecydowanie korzystniejszy.
Albo to jakaś konkretna literówka wyszła, no ale chyba nie aż taka.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Z tego wynika ze proponujesz DW 2-3, bo kazdy inny mozliwy wynik konczy sie wtopą... Kurs ~~4.45 czyli zdecydowanie korzystniejszy.

Albo to jakaś konkretna literówka wyszła, no ale chyba nie aż taka.
To samo miałem napisać . Inna sprawa że nie wiem jak można zagrać w tym meczu na Trento , nie ma nawet jednego powodu dla którego Stojczew wystawił tutaj podstawowy skład . Bułgar eksperymentuje ze składem już od kilku spotkań , wie doskonale że pierwsze miejsce ma już pewne i nie ma sensu ryzykować zdrowia siatkarzy przed arcyważnym meczem z Kazaniem w FF. Teraz gdy został już tylko tydzień do turnieju w Łodzi , byłoby bez sensu aby akurat teraz Trentino grało podstawowym składem . Pierwsze miejsce już mają , odpoczną najlepsi , pograją gracze którzy nie mają okazji grać przez cały sezon , nikt nie będzie narażony na kontuzje... same plusy . Do tego dochodzi najważniejszy plus: Cuneo to jedna z najlepszych druzyn ligi i zawsze grają z Trentino znakomitą siatkówkę , od kilku sezonów są zmorą Juantoreny i kolegów , teraz gdy Trento może się trochę oszczędzać przed turniejem finałowym Ligi Mistrzów mają na pewno dużą szanse na wygraną. Wojcirej - gdybyś nie podał typu na Trento , po twojej analizie pomyślałbym że stawiasz na Cuneo , podałeś same argumenty które potwierdzają to że Cuneo ma tutaj większe szanse a po chwili podajesz typ na Trento po marniutkim 1.45? . Gdzie tu logika?
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Z tego wynika ze proponujesz DW 2-3, bo kazdy inny mozliwy wynik konczy sie wtopą... Kurs ~~4.45 czyli zdecydowanie korzystniejszy.

Albo to jakaś konkretna literówka wyszła, no ale chyba nie aż taka.
Nie, proponuję to, co napisałem. Bo jakoś tych dwóch typów na jednym kuponie zagrać się nie da, a na dwóch z osobna to już w ogóle o czym my rozmawiamy. ;)
Nie ukrywam, że to spotkanie wydaje się bardzo trudne do typowania, stąd też takie rozbieżności. I nie chcę znowu pisać o profesjonalizmie siatkarzy Trento, podejściu do meczu i innych, poza sportowych sprawach, bo już temat wywałkowaliśmy w kolejce przed rewanżem z Maceratą i doskonale wiemy, jak to się skończyło. Jednak zaiste dużo zależy od tego, jaka kadra wyjdzie na to spotkanie - jeżeli podstawowa, to przekaz jest jasny - chcemy to wygrać i przez zwycięstwa budować formę na Final Four, tym bardziej, że jeden mecz o stawkę to 1000 razy lepsze przygotowanie niż nie jeden wycisk na siłowni. Jeśli pojawią się zmiany, no to wtedy wariantów może być mnóstwo. Typy są podane w zależności od tych właśnie wariantów. A i wcale nie wykluczone, że rezerwy Trento nie pocisną Cuneo do zera, bo takie przypadki też się zdarzały. Każdy wynik jest tu możliwy, nawet 3:0 w stronę Cuneo. O wystawianiu rezerw jeszcze taka ciekawostka, też z LM -&gt; Noliko Maaseik oszczędziło całą swoją podstawową szóstkę, by wyszykować się na Trento u siebie... Potem sam trener puknął się w czoło.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Inna sprawa że nie wiem jak można zagrać w tym meczu na Trento , nie ma nawet jednego powodu dla którego Stojczew wystawił tutaj podstawowy skład .
Ja tutaj mam nieco inne zdanie. Skoro taka Skra wybrała się do Włoch by pograć z mocnymi przeciwnikami przed LM, to gdzie Trentino ma ich szukać ? Dla Stojczewa i jego ekipy to idealny sprawdzian przed LM. Być może będzie chciał jeszcze poszukać jakichś nowych rozwiązań ale mecz z mocnym przeciwnikiem to idealne przetarcie przed LM. Cuneo ostatnio nie błyszczy, a w słabej formie jest Visotto. Kursy w okolicach 1,5 są bardzo dobre i w przyszłości długo takich nie zobaczymy ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Marmi Lanza Verona - Tonno Callipo Vibo Valentia​


Spotkanie na pewno dwóch wyrównanych zespołów, w których ciężko wskazać faworyta. Verona zajmuje obecnie 9 miejsce i ma na swoim koncie 28 punktów. Valentia z dorobkiem 25 punktów znajduje się na 10 lokacie.

Gystlik napisał:
Oglądałem ostatnie spotkanie zespołu Vibo, który to Cernic i spółka przegrali 0:3 z zespołem Kuby Jarosza - Andreoli Latina. No cóż... Za dużo Tuńczykom w tamtym spotkaniu nie wychodziło. O ile leworęczny atakujący Niels Klapwijk dwoił się i troił to ani doświadczony Cernic ani ofensywny Diaz nie byli w stanie wspomóc swoją drużynę - efekt? Szybkie plecy i to raczej bez większych emocji. - Słaby mecz Vibo.
Valentia nie zachwyciła w meczu z Latiną. Zgodzę się z tym, ale warto również wspomnieć o ostatnim spotkaniu Verony, która na własnym parkiecie przegrała 0:3 z San Giustino.

Coś tam pisałem ostatnio o Veronie:
Verona - San Giustino

Valentia ma solidny wyjściowy skład. Podobała mi sie gra rozgrywającego Manuela Coscione w poprzednich sezonach. Teraz po kontuzji jest średnio, ale na pewno wróci do optymalnej dyspozycji. Środek siatki niezły. Zwłaszcza Nikolay Nikolov powinien być mocnym punktem w ataku i tutaj rola Coscione, który powinien znacznie częściej wykorzystywać Bułgara w ataku. Para przyjmujących Cernic - Diaz bardzo dobrze się uzupełnia. Matej bardzo doświadczony, dobrze wyszkolony technicznie. Wiadomo, że w ataku nie będzie pierwszą opcją, ale ma przede wszystkim odpowiadać za dobre przyjęcie. I z tego bardzo dobrze się wywiązuje. Luis Diaz mocny w ofensywie i na pewno jest dobrym duchem drużyny. Pozycja atakującego to leworęczny Niels Klapwijk. Ciekawy zawodnik i raczej gra cały czas na niezłym poziomie.

Spodziewam się naprawdę wyrównanego spotkania. Verona ma dobrego rozgrywającego (według mnie lepszego od Coscione), ale żeby Meoni mógł pokazać wszystkie swoje walory potrzebuje dokładnego przyjęcia. A z tym Verona ma problemy. Gasparini (Verona) to dobry atakujący z potężną siłą i dobrą zagrywką, ale według mnie nie jest regularny, a to ważna cecha u atakującego. Technika użytkowa na pewno na słabszym poziomie niż u Klapwijka. Ciężko wskazać faworyta. Według mnie Valentia ugra przynajmniej dwa sety.

Typ:
Tonno Callipo Vibo Valentia (+1.5 seta) @ 1.65 Unibet ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sisley Belluno - Copra Elior Piacenza​


Sisley w tym sezonie zaskakuje bardzo pozytywnie. Ciekawie grę prowadzi Donald Suxho, który ma w miarę dokładne przyjęcie. Liderami w ataku są oczywiście świetny, doświadczony atakujący Alessandro Fei i przyjmujący Robert Horstink, który troszkę słabiej przyjmuje. Środkowi De Togni i Kohut to może nie jest ścisła czołówka, ale ten sezon mają świetny. Doskonała praca w bloku i efektywna współpraca z rozgrywającym. Słabszym puntkem w ataku jest Frantisek Ogurcak, ale on nie musi być pierwszoplanową postacią w ataku.

O Piacenzie ostatnio sporo pisałem:
Verona - Piacenza
Piacenza - Monza

Co mogę dodać ?
Nie podoba mi się troche sposób rozgrywania Zhekova, który bardzo rzadko uruchamia swoich środkowych. Holt ma świetne warunki fizyczne i nie wykorzystywanie go w ataku to grzech. Ostatnio skrzydła pracują świetnie. Warto zwrócić uwagę na Samuele Papiego, który przede wszystkim ma odpowiadać za przyjęcie. W rundzie rewanżowej spisuje się doskonale i to również w ofensywie. Zwróćcie uwagę na ostatnie 9 spotkań w tych statystykach ;)

Jest jeszcze jedna ciekawa informacja. Piacenzę w play offach ma już podobno wspierać środkowy Simon Aties. Ogromne wzmocnienie.

Podsumowując uważam, że będzie to zacięte spotkanie. Obie drużyny ostatnio w dobrej dyspozycji. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami wygrała ekipa z Belluno, ale teraz jest trochę inna sytuacja i na pewno Piacenza będzie chciała wziąć rewanż. Według mnie kurs trochę jednak za niski na Belluno. Fei gra dobrze w tym sezonie, ale jak zaczyna tego zawodnika brakować w ataku to zaczynają się spore problemy.

Typy:
Copra Elior Piacenza (+1.5 seta) @ 1.65 Unibet ⛔
Copra Elior Piacenza @ 2.30 Unibet ⛔
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Latina-Modena 2 1,80

Modena L4,ale w końcu ta drużyna powróci na właściwy tor,zwycięski tor.Już we środe grałem na jej zwycięstwo z Sisleyem,ale się nie udało i mam nadzieje,że jutro się uda.Modena zagra z Latiną,która ostatnio 3-0 wygrała z Valentią na wyjeździe.Latina w domu seria 3W (pokonała Romę,Monzę i Cuneo) więc grać w domu potrafi,ale gram na gości,głównie licząc na ich przełamanie,które według mnie powinno nastąpić w tej kolejce

San Gustino-Monza 2 1,65

Tutaj jak wyżej,choć wydaje się,że zadanie dużo prostsze.Monza podejmie bowiem 11-te w tabeli San Gustino.Goście L3 i czas już przerwać tą passe porażek bo Monza to naprawdę solidny zespół i takie zespoły jak San Gustino powinna ogrywać.U siebie grają słabo,bilans 3-8 o tym świadzy choć ostatnio potrafili pokonać w domu Modene,która bądź co bądź jest w lekkim dołku,w ostatniej kolejce pokonali zaś Verone 3-0 na wyjeździe więc łatwo z pewnością Monzie nie będzie ale liczę na ich ostateczny trumf.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Latina-Modena 2 1,80

Modena L4,ale w końcu ta drużyna powróci na właściwy tor,zwycięski tor.Już we środe grałem na jej zwycięstwo z Sisleyem,ale się nie udało i mam nadzieje,że jutro się uda.Modena zagra z Latiną,która ostatnio 3-0 wygrała z Valentią na wyjeździe.Latina w domu seria 3W (pokonała Romę,Monzę i Cuneo) więc grać w domu potrafi,ale gram na gości,głównie licząc na ich przełamanie,które według mnie powinno nastąpić w tej kolejce

San Gustino-Monza 2 1,65

Tutaj jak wyżej,choć wydaje się,że zadanie dużo prostsze.Monza podejmie bowiem 11-te w tabeli San Gustino.Goście L3 i czas już przerwać tą passe porażek bo Monza to naprawdę solidny zespół i takie zespoły jak San Gustino powinna ogrywać.U siebie grają słabo,bilans 3-8 o tym świadzy choć ostatnio potrafili pokonać w domu Modene,która bądź co bądź jest w lekkim dołku,w ostatniej kolejce pokonali zaś Verone 3-0 na wyjeździe więc łatwo z pewnością Monzie nie będzie ale liczę na ich ostateczny trumf.
z całym szacunkiem, ale Twoje argumenty to: Modena i Monza sa wyzej w tabeli dlatego ich gram. Taki argument to marny argument..
Modena juz miala wiele szans na &quot;wykazanie sie&quot; i nawet ze &quot;slabiutkim&quot; San Gsiutino nie dali rady, nie mowiac o porazce u siebie z Sisleyem.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
z całym szacunkiem, ale Twoje argumenty to: Modena i Monza sa wyzej w tabeli dlatego ich gram. Taki argument to marny argument..

Modena juz miala wiele szans na &quot;wykazanie sie&quot; i nawet ze &quot;slabiutkim&quot; San Gsiutino nie dali rady, nie mowiac o porazce u siebie z Sisleyem.
Bardziej mój główny argument to przełamanie passy porażek ;) Personalnie obie ekipy lepsze i to chyba nikt nie ma wątpliwości.Owszem Modena z San Gustino nie &quot;wykazała się&quot; ale mecz meczowi nie równy.Kiedyś muszą wygrać i tyle.

E:Z Sisleyem było trudniej bo ekipa z Treviso złapała formę ;)
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Latina-Modena 2 1,80
Modena L4,ale w końcu ta drużyna powróci na właściwy tor,zwycięski tor.Już we środe grałem na jej zwycięstwo z Sisleyem,ale się nie udało i mam nadzieje,że jutro się uda.Modena zagra z Latiną,która ostatnio 3-0 wygrała z Valentią na wyjeździe.Latina w domu seria 3W (pokonała Romę,Monzę i Cuneo) więc grać w domu potrafi,ale gram na gości,głównie licząc na ich przełamanie,które według mnie powinno nastąpić w tej kolejce
W spotkaniu z Latiną nie wystąpi przyjmujący Casa Modena - Dick Kooy. Na treningu wybił/złamał sobie kciuka także wyjazd do Latiny ma raczej z głowy. Bagnioli będzie musiał postawic na parę Anderson-Martino. Albo co gorsze nie będzie miał klasowego zmiennika.
Do Latiny się nawet nie wybiera - badania będzie miał w poniedziałek.
http://www.volleyball.it/notizie.asp?s=118&amp;amp;n=42764&amp;amp;l=0&amp;amp;s2=118
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bre Banca Lannutti Cuneo - Itas Diatec Trentino 2 @ 1,685 Pinnacle ✅ 2-3 rezerwami ????

Rzadko się zdarza taki kurs na Trento więc spróbuję zagrać. Nie widzę żadnych przesłanek by Stojczew zagrał rezerwowymi. Do FF pozostało już niewiele także trzeba szlifować formę i utrzymywać się w rytmie meczowym. Trentino ostatnio grał trochę mniej widowiskowo niż do tego nas przyzwyczaili ale spokojnie wygrywali. Cuneo ostatnio gra słabiej może patrząc na wyniki nie idzie tego wywnioskować ale mnie już nie porywają świetną grą. W słabszej dyspozycji był ostatnio atakujący Visotto. Nie mam czasu na większe analizowanie, poczytałem włoską prasę także tam nie ma nic co by świadczyło że Trento odpuszcza ten mecz, a patrząc na potencjał i ostatnią grę są faworytem tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
W tej kolejce zagram taki oto dubel:
Lannutti Cuneo v Trentino @ 1.60 Sportingbet✅
Kurs dość kuszący, i tak jak dawid.400 uważam, że przed FF warto by było aby podstawowi gracze z Trydentu złapali właściwy rytm grania. I jakoś nie wyobrażam sobie żeby Stojczev odpuścił ten mecz, więc kurs warty grania.

Macerata v Padova under 160.5 @ 1.70 Sportingbet✅
Przedostatnia drużyna w tabeli spotyka się z drugą drużyną w tabeli. Warto wspomnieć że Macerata ma tyle samo punktów co Cuneo i myślę że to między tymi dwoma drużynami rozegra się walka o drugą pozycję przed play-off&#39;ami. Ostatnio Cuneo u siebie dość łatwo ograło Padovę do 0 nie pozostawiając złudzeń kto jest lepszy. I w tym meczu inny wynik niż 3 do 0 dla Maceraty będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
EDIT: SZACUN DLA TRENTO, ŻE W REZERWOWYM SKŁADZIE POKONALI CUNEO :grin::grin::grin:
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Cuneo - Trentino​


Dziś o 17.30 rozpocznie się szlagierowe spotkanie w Lega Pallaolo. Gospodarz Cuneo podejmie najlepszą klubową drużynę świata Trentino.

Buki uznały że to Trentino jest zdecydowanym faworytem , jednak obecnie kursy są dużo równiejsze niż jeszcze kilka dni temu , spowodowane jest to oczywiście dużą liczbą graczy obstawiających w tym meczu na Cuneo i tym samym dużymi spadkami kursów na ten team.

Pisałem już wcześniej o tym meczu , wszystko zależało będzie od podejścia Stojczewa do spotkania. Poprzednicy piszą że Trentino potraktuje mecz poważnie , dziwnym trafem poprzednie mecze jednak lekko olewali co skończyło się prawie tb w ostatnim spotkaniu z Romą (gdzie nie grał m.in. Stokr) . Złapać właściwy rytm gry... nie sądzę aby Trentino w ogóle zdążyło zatracić ten rytm. W poprzednich meczach Trentino spisywało się bardzo średnio , męczyli się niesamowicie z drużynami z dołu tabeli (Valentia i Roma) . Mecz który rozpocznie się za chwile będzie dla Trentino meczem o pietruszkę , dla Cuneo jest to walka o drugą lokatę w tabeli.

Wszyscy piszą że Trentino potraktuje ten mecz poważnie i dlatego wygra , chyba zapominacie jednak że Cuneo wiele razy grało jak równy z równym z podstawowym składem Trentino , pozbawiając ich dwa lata temu m.in. tytułu mistrzowskiego. W tym sezonie Trentino wymęczyło zwycięstwo nad &quot;zielonymi&quot; po tb na swoim terenie , Cuneo miało wtedy Trento na widelcu i cud uratował ekipę Stojczewa od porażki. Warto również wspomnieć o niesamowitym bilansie meczów na własnym terenie ekipy dzisiejszych gospodarzy , wygrali oni 12 na 12 spotkań i są najlepszą ekipą własnego parkietu w lidze.

Cuneo personalnie to jedna z najlepszych ekip świata , za atak odpowiada znakomity atakujący Leo Vissotto , para przyjmujących to Wijsmans i Francuzki bombardier Ngapeth , para środkowych to Mastrangelo i Vesely , na rozegraniu gra wirtuoz i jeden z najlepszych rozgrywających ostatnich lat Grbic , na Libero zagra świetny Francuz Henno. Ekipa gospodarzy jako jedyna w ostatnich latach pokazywała że Trentino jest do pokonania , mówiło się nawet otwarcie o patencie Cuneo na Trentino , w tym sezonie również Grbic i spółka prawie ograli Trydent na wyjeździe. Dziś gdy dochodzą jeszcze takie aspekty jak możliwość oszczędzenia któregoś gwiazdora przez Stojczewa i gra o pietruszkę gości , warto zagrać na Cuneo.

Typy:
Cuneo win (2.47) Pinnacle
2:3 hehehe , przegrać u siebie z Trentino grającym w rezerwowym składzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom