>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lega Pallavolo 2012/2013

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak Trentino jest w fenomenalnej formie to w jakiej jest Macerata?

Ogólnie rzecz biorąc strata Savaniego nie powinna być aż tak widoczna, znakomicie w ostatnich tygodniach gra Parodii, nie dość że trzyma niesamowicie przyjęcie to jeszcze w ataku dokłada wyborny procent. Z Zajcewem tworzy fajną parę która się fajnie uzupełnia. Do tego obaj przyjmujący pasują Travicy bo obaj potrafią kończyć z wysokich piłek jakie gra Dragan. Sasza w ataku co raz lepiej po kontuzji już nie ma śladu i jego spory atut czyli lewa ręka odgrywa istotną rolę. Reasumując Trentino jest faworytem tego meczu, jednak nie aż tak wyraźnym by wygrali 3-0, Macerata ma swoje działa i jak je wytoczy to Trentino będzie w opałach, niemniej typuję tu wynik 3-2 dla Trento, ale po takim kursie to żenada grać na Juantorenę i spółkę. Over jak w mordę strzelił.
Myślę, że w gorszej. Trentino od KMŚ gra raczej nieosiągalną siatkówkę dla innych zespołów i być może Macerata z Savanim grająca na swoim terenie byłaby im wstanie zaszkodzić, ale tak to raczej nie ma na to szans.
Nie żartuj, że strata największej gwiazdy zespołu (bo chyba Savani obecnie razem z Zajcewem nią jest) nie będzie widoczna w pojedynku z tak mocnym rywalem jak Trentino. Czy Starovic podoła? moim zdaniem nie. Zajcewa na przyjęciu łatwiutko upolować zagrywką. Kto wejdzie z ławki gdy Sasza zacznie cieniować? albo któryś z pary przyjmujących nie będzie miał dnia? przypominam, iż Kovar jest kontuzjowany. Marny kurs na Trentino bo tak jak pisałem Savani jest dla Maceraty kluczowym graczem i jego nieobecność powoduje kilka roszad w pierwszym zespole, na czele z przesunięciem Ivana na przyjęcie a Starovica na atak. Wydaje mi się, że spokojnie warto:
Trentino 1.42 Pinnacle
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Myślę, że w gorszej. Trentino od KMŚ gra raczej nieosiągalną siatkówkę dla innych zespołów i być może Macerata z Savanim grająca na swoim terenie byłaby im wstanie zaszkodzić, ale tak to raczej nie ma na to szans.
Macerata nie przegrała w tym roku żadnego spotkania, Trentino owszem. Może być inny wyznacznik zajebistości formy danej drużyny niż same wygrane? prawie wszystkie 3-0? no moim zdaniem nie.
Gdyby Macerata grała pełnym składem, nie było by żadnej kontuzji to grałbym na Maceratę, ale z tego względu o którym piszesz brak ławki kompletnie odpuszczam to spotkanie i tylko oglądam. Z drugiej strony ciężko znaleźć zespół w którym dwóch klasowych (Kovara za takiego uważam i nie będę polemizował nad tym ;)) przyjmujących ma kontuzję a zespół nadal gra tak samo dobrze jak z nimi.
Sasa łapie formę, a jak on będzie miał dzień konia to nie idzie go zatrzymać. Pamiętam jak dwa lata temu w Latinie pomykał to jak trafił na dzień to miał chyba ze &quot;100%&quot; w ataku, także nie wiemy kiedy kto odpali. Może być tak że Trentino trafi na wyborny dzień i zmiecie Maceratę, ale może być też odwrotnie. Reasumując tak jak pisałem we wcześniejszym poście faworytem tego meczu jest Trentino ale po takim kursie to ja dziękuję grać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Macerata nie przegrała w tym roku żadnego spotkania, Trentino owszem. Może być inny wyznacznik zajebistości formy danej drużyny niż same wygrane? prawie wszystkie 3-0? no moim zdaniem nie.
Gdyby Macerata grała pełnym składem, nie było by żadnej kontuzji to grałbym na Maceratę, ale z tego względu o którym piszesz brak ławki kompletnie odpuszczam to spotkanie i tylko oglądam. Z drugiej strony ciężko znaleźć zespół w którym dwóch klasowych (Kovara za takiego uważam i nie będę polemizował nad tym ;)) przyjmujących ma kontuzję a zespół nadal gra tak samo dobrze jak z nimi.
Sasa łapie formę, a jak on będzie miał dzień konia to nie idzie go zatrzymać. Pamiętam jak dwa lata temu w Latinie pomykał to jak trafił na dzień to miał chyba ze &quot;100%&quot; w ataku, także nie wiemy kiedy kto odpali. Może być tak że Trentino trafi na wyborny dzień i zmiecie Maceratę, ale może być też odwrotnie. Reasumując tak jak pisałem we wcześniejszym poście faworytem tego meczu jest Trentino ale po takim kursie to ja dziękuję grać ;)
Rzeczywiście cholerny wyznacznik zajebistości drużyny, same wygrane z dołem tabeli, z takimi tuzami jak Ravenna, Castellana czy Perugia. Jedynym groźnym rywalem w tym sezonie dla Maceraty było Trentino, z którym wygrali w pełnym składzie na neutralnym terenie 3:2 przy sporej dozie szczęścia. Trento pogromiło ostatnio take drużyny jak Cuneo, Zenit Kazań czy Cruzeiro i to w fantastycznym stylu. Lube jak na razie utrzymało koncentracje (bo chyba tylko o utrzymanie koncentracji z takmi rywalami mogła się martwić) i udało jej się zdobyć komplet punktów i 6 zwycięstw. Poczekajmy na pojedynki z Cuneo i na mecze z Itasem a dopiero wtedy będzie można mówić o zajebistej grze i formie tej Maceraty (czyli Maceraty ze Starovicem na ataku i bez Savaniego) .
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Macerata nie przegrała w tym roku żadnego spotkania, Trentino owszem. Może być inny wyznacznik zajebistości formy danej drużyny niż same wygrane? prawie wszystkie 3-0? no moim zdaniem nie.
Gdyby Macerata grała pełnym składem, nie było by żadnej kontuzji to grałbym na Maceratę, ale z tego względu o którym piszesz brak ławki kompletnie odpuszczam to spotkanie i tylko oglądam. Z drugiej strony ciężko znaleźć zespół w którym dwóch klasowych (Kovara za takiego uważam i nie będę polemizował nad tym ;)) przyjmujących ma kontuzję a zespół nadal gra tak samo dobrze jak z nimi.
Sasa łapie formę, a jak on będzie miał dzień konia to nie idzie go zatrzymać. Pamiętam jak dwa lata temu w Latinie pomykał to jak trafił na dzień to miał chyba ze &quot;100%&quot; w ataku, także nie wiemy kiedy kto odpali. Może być tak że Trentino trafi na wyborny dzień i zmiecie Maceratę, ale może być też odwrotnie. Reasumując tak jak pisałem we wcześniejszym poście faworytem tego meczu jest Trentino ale po takim kursie to ja dziękuję grać ;)
Trento jakos od KMŚ gra jak &quot;automaty&quot; tzn cały czas na tym samym wysokim poziomie, na którym większość nie jest w stanie się wspiąć. Macerata jest drużyną która potrafi grać na takich wyżynach jednak osłabienia jakie ich dopadły wg mnie przesądzają sprawę (choć niczego nie można być pewnym). Co do kursu to wg mnei jest naprawdę fajny, wystarczy banalne porównanie - własna hala + brak Savana i Kovara i można było złapać 1.4. Z kolei w SuperCoppa teren neutralny i nie było żadnych osłabien ze strony Maceraty a na Trento było 1.55-1.6. Wg mnie kurs wart gry ;]
Rzeczywiście cholerny wyznacznik zajebistości drużyny, same wygrane z dołem tabeli, z takimi tuzami jak Ravenna, Castellana czy Perugia. .
Wygrali u siebie z Coprą 3-0 ;), Copra co prawda nei zachwyca ale wybitnym dołem tabeli nie jest.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótkie podsumowanie 7 kolejki !

Wyniki:
Itas Diatec Trentino 3:2 Cucine Lube Banca Marche Macerata / Statystyki
Marmi Lanza Verona 1:3 Bre Banca Lanutti Cuneo / Statystyki
Copra Elior Piacenza 3:0 BCC-NEP Castellana Grotte / Statystyki
Sir Safety Perugia 3:1 Casa Modena / Statystyki
CMC Ravenna 1:3 Andreoli Latina / Statystyki
Tonno Callipo Vibo Valentia 3:1 Altotevere San Giustino / Statystyki


Itas Diatec Trentino 3:2 Cucine Lube Banca Marche Macerata

Hit we Włoszech na pewno nie rozczarował. Pięć setów, sporo dobrej siatkówki i pierwsza porażka Maceraty w tym sezonie, która goniła od stanu 0:2.

MVP spotkania został Jan Stokr. Czeski atakujący w całym spotkaniu nie błyszczał, ale w piątym, decydującym secie zagrał bardzo, bardzo dobrze. Świetne zawody rozgrywał Juantorena, który jednak w 4 secie musiał zostać zmieniony przez Lanzę. Kubańczyka łapały skurcze. Bardzo dobry występ Birarelliego, który imponuje formą od początku rozgrywek.

Po stronie Maceraty słabiej tym razem w ataku wypadł Ivan Zaytsev, który jednak nadrabiał zagrywką. Przeciętny również występ Starovica (Stokr grał na podobnym procencie skuteczności, ale w decydujących fragmentach meczu kończył większość piłek.). Świetną zmianę dał Pajenk, który pojawił się za Stankovica. Parodi w tym sezonie gra bardzo równo i tak było tym razem.

Macerata wypadła znacznie lepiej w zagrywce i w bloku. Trentino sporo punktów oddało po własnych atakach (bezpośrednie błędy i zablokowane ataki), ale i tak podopieczni trenera Stoytcheva mieli znacznie lepszą skuteczność od Maceraty.

Wydawało się, że w TB pod nieobecność Juantoreny większe szanse na zwycięstwo będzie miała Macerata, ale Jan Stokr udźwignął ciężar gry w ataku, który spoczywał w dużej mierze na jego barkach.


Marmi Lanza Verona 1:3 Bre Banca Lanutti Cuneo

Verona tylko w jednym secie była w stanie stawić czoła po prostu lepszej ekipie z Cuneo. Po stronie gospodarzy zawiodło przede wszystkim przyjęcie. Może Cuneo nie zdobywało wielu punktów bezpopśrednio z zagrywki, ale było naprawdę sporo akcji, z których Verona nie mogła wyprowadzić normalnej akcji. Nie grał rozgrywający Meoni, w składzie meczowym brakowało też środkowego Zingela. Ter Horst wypadł tym razem słabo. Męczył się w przyjęciu i nie był w stanie skutecznie atakować. Warto pochwalić Michała Raka, który naprawdę fajnie i przede wszystkim regularnie zagrywa w tym sezonie (za grę w ataku nie ma co go chwalić). Dobry mecz w ataku drugiego środkowego Gotseva (1990 rocznik). Młody i uytalentowany, chociaż na początku dziwiłem się dlaczego nie gra Zingel, który miał udany poprzedni sezon. Warto spoglądać na Michele Fedrizziego. Młody przyjmujący (1991 rocznik), który ma problemy z przyjęciem, ale calkiem fajnie wygląda w ataku. Na pewno warto dawać mu szanse.

Cuneo zagrało bardzo dobry mecz, a zwłaszcza Tsvetan Sokolov. Bułgarski atakujący zdobył aż 30 punktów i naprawdę od początku sezonu prezentuje się wybornie. Podopieczni trenera Piazzy od początku mocno przycisnęli zagrywką, co kompletnie rozbiło Veronę. Błysnął Mastrangelo, który może nie punktował, ale zagrywał bardzo regularnie. Swoją drogą to Luigi w innych elementach jakoś nie błyszczy. Lepiej wypad drugi środkowy Emanuel Kohut. Dosyć długi przestój, w którym nie mógł zdobyć punktu atakiem miał Earvin N&#39;Gapeth. Obok Francuza na przyjęciu wystąpił tym razem Oleg Antonov, który zmienił Wijsmansa już na samym początku spotkania (Swoją drogą jak ktoś znajdzie jakąś informację odnośnie Wouta Wijsmansa to niech wrzuci ;)). Antonov całkiem ciekawy zawodnik (mieliśmy okazję oglądać go również w rewanżu z Resovią), niezła dynamika, spory zasięg, ale trochę słabsze przyjęcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Andreoli Latina - Tonno Callipo Vibo Valentia​


Obie drużyny znajdują się dosyć wysoko w tabeli. Valentia na 4 pozycji z 14 punktami, Latina na 5 pozycji z 13 oczkami na swoim koncie. Ostatnie 5 spotkań w A1 pomiędzy tymi zespołami kończyło się się zwycięstwem Latiny, ale składy trochę już pozmieniane.

Latina ostatnio awansowała dalej w Pucharze CEV, w poprzedniej kolecje zwycięstwo z Ravenną 1:3, więc jest nieźle. Najwięcej problemów jest z atakującymi. Jarosz z Ravenną zagrał świetnie, ale już w CEVie zagrał słabo. Kuba ma strasznie nierówny początek sezonu i przede wszystkim popełnia sporo błędów. Troy również nic ciekawego nie pokazuje. Zdecydowanie najrówniej gra Jeroen Rauwerdink. Holenderski przyjmujący trzyma przyjęcie i gra skutecznie w ataku. Obok Rauwerdinka ostatnio zaczynał Fragkos, który jest typowo ofensywnym zawodnikiem, często zmieniał go jednak Cisolla. Niezły środek siatki i według mnie bardzo ciekawy rozgrywający.

Valentia świetnie rozpoczęła sezon. W szóstej kolejce pojawiła się wpadka z Castellaną (0:3), ale w ostatniej kolejce wszystko wróciło do normy. Kadrowo wyglądają bardzo dobrze, powiedziałbym nawet, że za Trento, Maceratą, Cuneo i Piacenzą (kolejność przypadkowa) mają największy potencjał. Świetnie grę prowadzi Coscione. Już doświadczony zawodnik, rzadko popełnia błędy. Dobry środek siatki z reprezentantami Włoch Buti i Barone, a jest jeszcze Forni. Uzupełniająca się para przyjmujących Kaliberda - Urnaut. Kaliberda lepszy w przyjęciu, ale w ataku też coś potrafi. Urnaut raczej ofensywny zawodnik. Bardzo podoba mi się gra leworęcznego atakującego Nielsa Klapwijka. Bardzo fajna dynamika i potężne uderzenie z zagrywki.

Myślę, że obie drużyny są w niezłej dyspozycji. Własny parkiet na pewno jest jakimś atutem dla Latiny. Potrafili tu pokonać Cuneo (w poprzednim sezonue również u siebie pokonali Cuneo i Trento), ale patrząc też na poprzedni sezon potrafili u siebie przegrywać ze słabszymi rywalami. Valentia według mnie ma większy potencjał. Siła w ataku również po stronie Valentii. Kurs według mnie trochę za niski na Latinę, więc warto próbować w stronę Valentii.

Typy:
Tonno Callipo Vibo Valentia @ 2.30 Unibet ⛔
Tonno Callipo Vibo Valentia (+1.5 seta) @ 1.65 Unibet ⛔
 
C 0

creation

Użytkownik
Witam, orientuje się ktoś czy pełnymi skladami grać jutro będą Piacenza, Cuneo, Macerata ? Sadzicie, że spokojnie bez niespodzianek powinny wygrać, czy któras drużyna waszym zdaniem z tych trzech, które wymieniłem może zawieść? Kurs na Piacenze spadl, czy w takim wypadku warto dodać Trentino na podbitke, czy lepiej dac sobie spokój i skupić się na trzech wyżej wymienionych spotkaniach? Pozdrawiam i dzięki za info.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ja osobiście gram na Valentię i zgadzam się jak nierzadko z Redwitzem. 2.2 to kurs marzenie jak dla mnie ???? . Co do twojego pytania Creation to powiem tak: To jest sport i granie kursów koło 1.05 w mojej opinii nie ma sensu ???? , tak samo jak i granie na Maceratę na wyjeździe po 1.12 mimo ze nie przewiduję tu wpadki. Osobiście gdy gram akumulowane to kursy na siatkówkę minimum 1.2, czasem zdecyduję się na niższy, ale tylko gdy drużyna gra u siebie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Właśnie odebrałem telefon z Półwyspu Apenińskiego i mam dla Forumowiczów ciekawą informację, albo kilka ciekawych informacji:
Casa Modena - Bre Banca Lannutti Cuneo:​

Zespół z Modeny mocno osłabiony. Dick Kooy opuścił drużynę na zasadzie wypożyczenia do Lube Banca Macerata. Nie ma Kooya. Podstawowy atakujący Gundars Celitans w tygodniu chorował na anginę i trenuje dopiero od czwartku - jego występ w podstawowym składzie nie jest pewny. Najprawdopodobniej zacznie mecz na ławce rezerwowych. Libero Loris Manir ma potłuczone żebro - jego występ także stoi pod sporym znakiem zapytania - może zastąpic go drugi libero - Luka Catellani.
W tym momencie skład Casa Modena powinien na mecz z Cuneo wyglądac tak:
Baranowicz - Casadei - Molteni - Deroo/Quesque - Sala - Piscopo/Vesely - Manir/Catellani.​
W drużynie Cuneo Wout Wijsmans odpoczywał 4 dni (nie grał w Lidze Mistrzów z Resovią Rzeszów) z racji bólu ścięgien Achillesa - jednak kto widział rewanż we Włoszech powinien byc pod wrażeniem Ukraińca z włoskim paszportem - Olega Antonova. Oleg bardzo dobrze zastąpił kapitana zespołu, Grbic rzucał mu ważne piłki w końcówkach setów i Antonov bardzo fajnie sobie poradził (12 punktów przy 60% skuteczności.
Bre Banca Lannutti Cuneo jest ostatnio na fali i wszystkie ostatnie spotkania wygrywa za 3 punkty. Dzisiaj w optymalnym składzie nie widzę większych szans dla zespołu z Modeny.
Skład Cuneo na mecz z Casa Modena:
Grbic - Sokolov - N&#39;Gapeth - Wijsmans/Antonov - Mastrangelo - Kohut - De Pandis (L)​
Bre Banca Lannutti Cuneo -1.5 seta ▶ Bet365 1.55 8/10 ⛔
Blamaż. Słyszałem, że Cuneo 2 seta przegrało ze stanu 14:7. I to 21:25 czyli seria 7:18.​

Jeszcze info ze sztabu Copry Piacenza. W dzisiejszym spotkaniu z Sir Safety Perugia nie wystąpi Hristo Zlatanov, który ma problemy z mięśniami brzucha. Zastąpi go Maruotti albo Ogurcak. Do kadry meczowej został włączony środkowy z Nowej Zelandi Futi Tavana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótkie podsumowanie 8 kolejki !

Wyniki:
BCC-NEP Castellana Grotte 0:3 Itas Diatec Trentino / Statystyki
Casa Modena 3:0 Bre Banca Lanutti Cuneo / Statystyki
Copra Elior Piacenza 3:1 Sir Safety Perugia / Statystyki
Marmi Lanza Verona 2:3 Cucine Lube Banca Marche Macerata / Statystyki
Andreoli Latina 3:0 Tonno Callipo Vibo Valentia / Statystyki
Altotevere San Giustino 3:0 CMC Ravenna / Statystyki


Zaległe spotkanie 3 kolejki
Itas Diatec Trentino 3:1 Casa Modena / Statystyki
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Trentino - Piacenza​


Hit kolejki, starcie gigantów A1. Trentino podejmuje na własnym boisku naszpikowaną gwiazdami Coprę, która jak do tej pory nie pokazała jeszcze pełni możliwości.

Obie drużyny kapitalne, wiele znakomitych nazwisk zobaczymy dziś na parkiecie. Trentino oczywiście nikomu nie trzeba przedstawiać, najlepsza klubowa drużyna świata i często nieosiągalna dla innych zespołów. Największą gwiazdą drużyny z Trydentu jest oczywiście Kubańczyk Osmany Juantorena który bez wątpienia jest najlepszym i najbardziej kompletnym siatkarzem świata. Jako ciekawostkę warto dodać iż na przeciwko stanie dziś dwóch dawnych kolegów z reprezentacji Kuby którzy zmuszeni byli do ucieczki z kraju z powodu trudnej sytuacji jaką mają na wyspie siatkarze i jak małe gaże w stosunku do umiejętności otrzymują. Tym drugim Kubańczykiem jest oczywiście jeden z najlepszych środkowych świata Simon.

Kurs wystawiony na gospodarzy jest po prostu zabawny. Rozumiem, że są faworytem bo praktycznie zawsze nim są, ale nie takim po 1.10. Kurs wystawiony niczym przeciwko amatorom z końca tabeli. Copra ma skład po prostu fenomenalny. Kwestią czasu wydaje się być wystrzelenie ze znakomitą grą. Drużynę na boisku prowadzi najlepszy rozgrywający świata De Cecco, u swojego boku ma fantastycznego atakującego Feia, na środku mamy człowieka który ze swoją reprezentacją wywalczył srebro na mundialu Simona. Przyjęcie trzyma Papi. Czego chcieć więcej?

Myślę, że utrzymanie przyjęcia zapewni tutaj Piacenzie co najmniej równy mecz z Trentino. Jeśli nie dadzą się rozbić zagrywką to De Cecco zrobi swoje, a wiadomo, że rozgrywać ma do kogo. Trentino mimo wszystko zdecydowanym faworytem, ale można spróbować:

Typy:
Copra Piacenza +1.5 seta (3.20) Bwin
⛔ szkoda, ale value było.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Copra ma sklad ale graja po prostu slabo, identyczna sytuacja ja w PLSie z JW. Na dodate Zlatanov ostatnio nie gral bo cos tam mial kontuzjowane i przeciwko Trento chyba tez go nie bedzie.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Zgadzam się z Tadzinem. Copra ma skład ale nie gra na miarę potencjału który mają na papierze. W dodatku tak nie wiadomo czy zagra dziś Zlatanov. A i ogólnie rzecz biorąc to przyjęcie Copra ma słabe. Jeśli wyjdzie Ogurcak z Papim to przyjęcie może będą Ci Panowie trzymać ale za to siła na skrzydłach będzie słabiutka. Zdecydowanie za słaba na Trentino. Dlatego uważam, że jeden set to maks co Copra może tutaj ugrać. Chociaż bardziej mi tutaj pasuje handicap -2.5 seta Trento aczkolwiek sam tego nie gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Andreoli Latina - Copra Piacenza 2 @ 2,25 Marathonbet ✅ 0-3

Spore limity na to spotkanie ale zmieściłem się prawie na styk. Taki kursik na COpre to mimo wszystko spore value. Co prawda Copra mają taki skład gra tragicznie. Kompletnie mnie nie przekonuje ta drużyna, brakuje jakiegoś przełamania by z bandy gwiazd bo tak na razie postrzegam tą drużynę; utworzył się monolit. Materiał na dobrą grę jest bo jeśli jest przyjęcie to De Cecco wie co z tym zrobić, ma mocny środek i jak ma piłkę przy siatce to go wykorzystuje. Fei poniżej pewnego poziomu nie schodzi chociaż wyżyny to w tym roku nie są. Nie grał ostatnio Zlatanov, ale Papi i Maruoti czy Ogurcak potrafiązagrać na wysokim poziomie. Latina jest rewelacją ligi. Patrząc na skład to kadrowo odstają od Piacenzy, ale mają to coś czyli zgranie. Mocna zagrywka to też atut tej drużyny. Jakub Jarosz wyrasta na lidera zespołu. Rauwerdink to bardzo ciekawy zawodnik bo nie dość że trzyma przyjęcie to jeszcze w ataku sporo dokłada. Reasumując obie drużyny walczą o najlepszą 4 w tabeli. Copra zgłaszała przed sezonem mistrzowskie aspiracje i jeśli rzeczywiście tak ma być to ten mecz muszą wygrać.
Bre Banca Cuneo - Lube Macerata 1 @ 1,88 Marathonbet ✅ 3-2
Chciałbym aby Macerata to spotkanie wygrała ale rozum podpowiada coś innego. Stawiam na Cuneo nie ze względu na ich siłę, chociaż też ją mają, ale ze względu na braki kadrowe Maceraty. Myślałem że przyjście Kooya coś zmieni ale to nie jest gwiazdor, szczególnie w przyjęciu ma kłopoty i z tego względu była zamiana Zajcew na przyjęcie a Kooy na atak i dla obu zawodników nie jest to korzystne. Lepsza opcja była by odwrotna Zajcew na ataku, Kooy na przyjęciu i jak Dick jest w drugiej linii to za niego powinien wchodzić Lampariello. No ale co ja tam mam do gadani :wink: Cuneo pewnie dzisiaj podaruje sobie mecz w LM i z Maceratą zagrają na świeżości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Cuneo - Macerata (+1.5)
typ: 2
1.6
bwin

Pojedynek na szczycie 10 kolejki Serie A, mistrz Włoch zagra z Cuneo. W poprzednim sezonie Macerata przegrała tu 2:3, i myślę że dziś też zdołają wywieźć minimum punkt. Wiadomo z jednej strony Ngapeth,Grbic, Sokolov, z drugiej Zaytsev,Travica,Parodi. Chociaż Cuneo ma nieco wiekowe gwiazdy. Myślałem nad czystą dwójką bo z Sete w czwartek się nie oszczędzało Cuneo pewnie ogrywając ich 3:0. Natomiast Macerata puściła rezerwy przeciwko Bled. Przegrali po to by dziś wygrać, ale się asekuruje handicapem. Tydzień temu też przegrali, i to u siebie z Modeną 1:3, i jak na mistrza przystało trzy porażki po 3 punkty były by bolesne w skutkach.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Massimo muszę się trochę roześmiać bo czytając twoje argumenty nie da się inaczej ????
Każdy ma bukmacherskie przeczucie i każdy może zagrać na Maceratę, ale argumenty z twojej strony są conajmniej zabawne. W Sete z pierwszego składu Cuneo zagrał Ngapeth, Kohut, Sokolov i Henno (choć tego ostatniego pewien nie jestem) reszta odpoczywała w kraju. Zaś w Maceracie przez cały mecz grali Stankovic, Kooy i Parodi też wszedł w 3 secie, a czy grał w czwartym nie wiem bo nie oglądałem. Nie jestem również pewien czy nie grał Podrascanin i kto grał tam na libero. Mówiąc więc, że Cuneo się nie oszczędzało, a Macerata pojechała rezerwami szukasz na wyrost argumentów. Nieco wiekowe gwiazdy? Profesor Grbić będzie lepiej od Travicy rozgrywał na wózku inwalidzkim. Co do wieku Mastrangelo i Wisjmansa to są tego same plusy. Na LM odpoczywali więc z formą problemów nie będzie a doświadczenie mają niebagatelne.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Massimo muszę się trochę roześmiać bo czytając twoje argumenty nie da się inaczej ????
Każdy ma bukmacherskie przeczucie i każdy może zagrać na Maceratę, ale argumenty z twojej strony są conajmniej zabawne. W Sete z pierwszego składu Cuneo zagrał Ngapeth, Kohut, Sokolov i Henno (choć tego ostatniego pewien nie jestem) reszta odpoczywała w kraju. Zaś w Maceracie przez cały mecz grali Stankovic, Kooy i Parodi też wszedł w 3 secie, a czy grał w czwartym nie wiem bo nie oglądałem. Nie jestem również pewien czy nie grał Podrascanin i kto grał tam na libero. Mówiąc więc, że Cuneo się nie oszczędzało, a Macerata pojechała rezerwami szukasz na wyrost argumentów. Nieco wiekowe gwiazdy? Profesor Grbić będzie lepiej od Travicy rozgrywał na wózku inwalidzkim. Co do wieku Mastrangelo i Wisjmansa to są tego same plusy. Na LM odpoczywali więc z formą problemów nie będzie a doświadczenie mają niebagatelne.
A od kiedy to Henno gra w Cuneo ? Co więcej Kohut nie grał z Sete. Gdy Macerata grała w tygodniu w LM to Stankovic grał na ataku. Podrascanin grał cały mecz z Pajenkiem na środku. A na libero grał Lampariello.
Więc jak chcesz się z kogoś śmiać to sam może pierw lepiej się doinformuj. Bo jeszcze śmieszniej jest gdy ktoś kogoś chce wyśmiać a sam dobrze nie wie o czym mówi.
Mastrangelo im starszy tym lepszy chyba sobie żartujesz. Ile ten zawodnik zdobywa pkt w ataku ? po 2-3 czasem 4 na mecz.
Wisjmans był bardzo dobry graczem jeszcze 2-3 lata temu aktualnie potrafi być co najwyżej solidny.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Massimo muszę się trochę roześmiać bo czytając twoje argumenty nie da się inaczej ????
Każdy ma bukmacherskie przeczucie i każdy może zagrać na Maceratę, ale argumenty z twojej strony są conajmniej zabawne. W Sete z pierwszego składu Cuneo zagrał Ngapeth, Kohut, Sokolov i Henno (choć tego ostatniego pewien nie jestem) reszta odpoczywała w kraju. Zaś w Maceracie przez cały mecz grali Stankovic, Kooy i Parodi też wszedł w 3 secie, a czy grał w czwartym nie wiem bo nie oglądałem. Nie jestem również pewien czy nie grał Podrascanin i kto grał tam na libero. Mówiąc więc, że Cuneo się nie oszczędzało, a Macerata pojechała rezerwami szukasz na wyrost argumentów. Nieco wiekowe gwiazdy? Profesor Grbić będzie lepiej od Travicy rozgrywał na wózku inwalidzkim. Co do wieku Mastrangelo i Wisjmansa to są tego same plusy. Na LM odpoczywali więc z formą problemów nie będzie a doświadczenie mają niebagatelne.
ivvan libero Henno obecnie występuje w Maceracie.
W Cuneo z pierwszego składu grali: N&#39;Gapeth, Sokolov i libero De Pandis. Było w tym meczu sporo roszad na pozycjach. N&#39;Gapeth zamiennie z Sokolovem występowali na środku siatki.
W Maceracie przeciwko Słoweńcom grali z wyjściowego składu: Kooy, Podrascanin, Stankovic (na ataku), Parodi w 3 i 4 secie.
Wiadomo, że obie drużyny chciały sobie w tygodniu trochę odpocząć stąd takie, a nie inne składy. Dzisiaj będzie już maksymalne zaangażowanie i jestem spokojny, że ten mecz nikogo nie rozczaruje. Spotkanie na szczycie, dwie świetne drużyny. Faworytem powinno być Cuneo, ale wiadomo, że jak Macerata zagra na wysokim poziomie to również może w tym spotkaniu zdobyć punkty.
Mastrangelo im starszy tym lepszy chyba sobie żartujesz. Ile ten zawodnik zdobywa pkt w ataku ? po 2-3 czasem 4 na mecz.
Wisjmans był bardzo dobry graczem jeszcze 2-3 lata temu aktualnie potrafi być co najwyżej solidny.
Co do Mastrangelo to zgadzam się w 100%. Miewa przebłyski, ale już nie gra na takim poziomie co kiedyś. Miał przed sezonem opuścić Cuneo, ale ostatecznie został.
Co do Wijsmansa to też uważałem, że już na wysokim poziomie nie gra, ale to jest taki zawodnik, który w ważnych spotkaniach potrafi wiele dać swojej drużynie. I to nie tylko w sportowym aspekcie, ale również mentalnym.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Fakt Henno odszedł przed sezonem. Co do Kohuta przyznam że wydawało mi się że widzę go na boisku. Pisałem na szybkości, błędy każdemu się zdarzają. Zarzucasz mi że nie wiem o czym mówię, a oba mecze widziałem (Macerate nie w całości) z Henno faktycznie trochę mnie poniosło, dzięki za poprawę. Co do Kohuta to fakt, że nie grał jeszcze bardziej podpiera moją tezę. O tym, że Stankovic grał na ataku dobrze wiem, ale to nie zmienia faktu, że grał co jest równoznaczne z brakiem odpoczynku.
Tylko, że moje dwa błędy, które tak wyolbrzymiasz niczego nie zmieniają jeśli chodzi o sens wypowiedzi, nie sprawiają one że moja wypowiedź jest do obalenia. Natomiast kolega Massimo opiera swój typ na wyimaginowanych argumentach. Ja nikogo nie mam na celu wyśmiewać. Wnoszę tylko by argumentacja była konstruktywna.

Edit: Wiem Redwitz wiem ???? ale dzięki chłopaki za szybką poprawę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom