>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lega Pallavolo 2012/2013

Status
Zamknięty.
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Tvp to dno i po raz kolejny to potwierdza, a tlumaczenie ze ten kto ma tvp sport nie ma Rai spor tjest smieszne bo to ogolno dostepna wloska telewizja nie kodowana i na kazdym nawet badziewnym dekoderze jestr dostepna wiec ....
Więc jak ktoś ma kablówkę (bo na przykład mieszka se w bloku) to nie może sobie znalezc na dekoderze kanału Rai Sport bo nie ma dekodera...

Ja dwa zdania o następnym sezonie... Ginie nam Vibo Valentia oraz San Giustino z racji kłopotów finansowych ale z Serie A2 awansowały dwie drużyny Citta di Castello oraz Pallavolo Molfetta - więc dzięki &quot;zamknięciu&quot; w tym sezonie Serie A1 najprawdopodobniej w przyszłym sezonie nadal będziemy mieli 12 drużyn w Lega Pallavolo.

Mocny obóz szykują w Rawennie w zainteresowaniu której są między innymi Sean Rooney, Andrea Bari z Trentino, Niels Klapwijk z Vibo Valentii czy Benjamin Toniutti z Arago de Sete - więc tutaj warto obserowac ten klub, ponieważ mówi się, że będą poważne pieniądze i klub nie rozsypie się z dnia na dzień z powodu niepewnej sytuacji materialnej.

Były klub Jakuba Jarosza raczej pozostanie na podobnym poziomie co w ostatnich dwóch sezonach. Przychodzi dobrze znany z polskiej ligi Roberto Santilli (były trener Iskry Odincowo) i Alessandro Farina (libero z Vibo Valentii) ale odchodzi Jeroen Rauwerdink (Cuneo). Także brakuje im ekipy na przyjęciu oraz ataku bo Murphy Troy już dawno podpisał kontakt we Francji.

Wydaje mi się, że Macerata będzie silniejsza niż w zeszłym sezonie. Najprawdopodobniej zostanie Dragan Travica, jest Simone Parodi, Bartek Kurek i serbscy środkowi. - Nie wiadomo co z Savanim, ale chłopak nie ma tak na prawdę gdzie uciekac - myślę, że przyjmie na klatę niższy kontrakt i zostanie w Maceracie na następne sezony. Odszedł Kooy i Pajenk - ale to raczej postaci drugoplanowe.

Oczywiście słabsze będzie Cuneo. Odszedł N&#39;Gapeth i Sokołow. Nie wiadomo co z Wijsmansem i Grbicem - chude lata idą w Cuneo, ponieważ Walter Lannutti nie ma ochoty w czasach kryzysu wydawac swojego ciężko zarobionego szmalu na siatkówkę, pomimo iż Cuneo było w tym roku o dwie piłki od wygrania Ligi Mistrzów. - Jednak nie zagrają w niej w przyszłym sezonie - patrząc na to co dzieje się ze składem personalnym tego klubu - może i nawet dobrze.

Jedynym transferem z Polski do Włoch jest były atakujący PGE Skry Bełchatów. - Młody przeszedł do Sir Safery Perugia gdzie tworzy się serbska kolonia... Nemanja Petric, Aleksandar Atanasijevic oraz trener Slobodan Kovac. Myślę, że dobry ruch Atana. Młody ale już na wysokim poziomie - byc może za 2-3 lata będzie w piątce najlepszych atakujących Świata i będziemy mogli oglądac go w klubie ze ścisłej światowej czołówki. - Do Polski już raczej nie wróci - przynajmniej ja - jako kibic Jego talentu - mam taką nadzieję ;)

Wielki znak zapytania postawiony jest przy Coprze Elior Piacenza. Włodarze firmy Elior z chęcią wycofaliby swój angaż w kreowaniu klubu na przyszły sezon - a mówiło się o tym już w trakcie minionego sezonu. - Niestety plotki o zainteresowaniu innych klubów gwiazdami Copry zdają się potwierdzac kolejny zmierzch zasłużonego dla historii europejskiej siatkówki włoskiego klubu... Fei jest łączony z Cuneo, Simona chcę ściągnąc do Trentino Osmany Juantorena a De Cecco gdyby tylko mógł grałby jednocześnie w co drugiej drużynie na Świecie. - W tym sezonie urodziła się kolejna gwiazda, która dotrzymywała kroku Robertlandy Simonowi Atiesowi - mianowicie Philip Maxwell Holt. - Amerykański środkowy potwierdził swoje ponadprzeciętne możliwości wpisując się ze swoją mocną zagrywką w aktualnie panujące trendy ofensywnego środkowego bloku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom