>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LAX - NBA 2016/17

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Wybaczcie że tak późno, ale muszę napisać z telefonu, bo nie dostanę się do domu szybko ;-) Zagrałem dzisiaj takie ako:
HT/FT GSW/GSW + CLE - 2.5
AKO 1.90 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dobre typy na dziś to moim zdaniem Cleveland i Houston. Jakby połączyć w ako to fajny kuponik wychodzi. Ale ja gram dziś na Knicks. Mecz z 76ers to spotkanie dwóch słabeuszy, ale jeśli któraś z gwiazd NYK, a może i ze dwie, będą miały dobry dzień to pozamiatają przeciwnika. Duże value widzę w tym kursie, dlatego nie omieszkam spróbować.

New York Knicks -1.5

1.94 Pinnacle

No ludzie tak spie***** końcówkę to poezja...
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Warte gry jak dla mnie dziś Cavs, Thunder i Hornets. Ja zagrałem tych trzecich, bo po 76ers powinni się łatwo przejechać.

Charlotte Hornets -4.5

1.83 Bet 365
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nowy tydzień czas zacząć, miejmy nadzieję że lepszy od poprzedniego ;) Coś skrobnąłem w dziale na temat tego typu (tu). Oprócz tego warto pograć Lakers jak dla mnie.
Nets under 111
1.92 Betsson
137-112 :zy3ou:
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dziś wcześnie zaczynamy granie, puściłem takie ako:

Bucks @ 1.25 + Jazz @ 1.43
ako 1.78 Pinnacle

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Washington trochę się ostatnio rozpędził, liczę więc że pokonają słabiutkich Knicksów.

Wizards -2.5

1.91 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Racja, na wyjazdach bilans bardzo słaby, ale spójrz na ich grę ostatnio a na początku sezonu, kiedy nabijali te przegrane on-road. Teraz to niebo a ziemia, a NYK powoli w dół z formą, dlatego widzę value. Plus do tego w Nowym Jorku zabraknie dziś Porzingisa.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Wydaje mi się że może nie wejść, Waszyngton raczej będzie tu cisnął ze względu na mizerną obronę nowojorczyków.
 
W 70

wa1cha

Użytkownik
Oki to daruje ten typ, ale zainteresował mnie mecz clippers z Minnesota @ Minnesota @1.80 ponoć clippersi bez jakiegoś cp3
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Czy 76ers w końcu przegrają? :grin: Liczę na to już dziś, obym się znowu nie przjechał.
Portland -2
1.92 Marathon
To jest niesamowite co ostatnio wyprawia ten zespół :grin:
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tak duży kurs na Bucks z tankującymi Heat to moim zdaniem spora przesada. 4 przegrane z rzędu, dziś wyśmienita okazja żeby zaliczyć zwycięstwo.
Milwaukee Bucks
2.05 Bet365
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Niedługo mecz, taki suchy typ na zakończenie kolejnego słabego tygodnia :?

Lakers +6

1.92 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Podsumowanie - Tydzień #12

Typy 2/8
Kupony 1/7
Postawione 7
Zysk/Strata -5,09
Yield -73%
Chyba jednak za dużo typów gram ostatnio, mimo że ewidentnie nie idzie. Coś trzeba będzie zmienić... Postaram się wrzucić pod koniec miesiąca jakieś podsumowanie całego sezonu zobaczymy czy ten ostatni okres nie przekreślił całych wypracowanych dotąd zysków.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Do składu Clippers wraca dziś Blake Griffin, za to w 76ers brak Embiida, oraz Okafor jest questionable. Choć Philadelphia powinna trafić na moją czarną listę, to wydaje mi się że dziś nie mają większych szans. Pobieram handi na LAC.

Clippers -4.5

1.95 Pinnacle
Ok, 76ers kolejny raz...
 
Do góry Bottom