>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LAX - NBA 2016/17

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Hmm nie widzę żadnego info żeby LBJ miał nie grać dzisiaj, a tu kursy na Cavs takie wysokie... Zagram już teraz bo wieczorem mnie nie będzie, może nic złego się nie wydarzy.
Cavs
1.90 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Podsumowanie - Tydzień #18

Typy 1/5
Kupony 1/5
Postawione 5
Zysk/Strata -3,1
Yield -62%
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zastanawiałem się czy jest sens ciągnąć temat bo ewidentnie mi nie idzie ostatnimi czasy i nie wyszło to tak jak sobie założyłem. Ale żeby mieć do czego wracać po latach dokończę ten sezon ;)

Portland Trail Blazers

1.87 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
A, i jeszcze podsumowanie tygodnia bo zapomniałem:

Podsumowanie - Tydzień #19

Typy 2/4
Kupony 0/2
Postawione 2
Zysk/Strata -2
Yield -100%
 
C 0

cream

Użytkownik
Siema. Dzisiaj akurat jest 10 meczy, końcówka sezonu, wyniki różnie padają. Jedni dają na luz bo playoffy niebawem. Panie, co byś dziś postawił, a czego raczej nie tykał? ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka to Cavs trzeba monitorować. Jeśli nikogo znaczącego nie zabraknie to trzeba grać. Boston depcze im po piętach i muszą spiąć się na końcówkę żeby utrzymać pierwsze miejsce w tabeli. Poza tym po kompromitacji w Denver myślę że tym razem zmiotą rywala.
Oprócz tego to już raczej bardziej ryzykownie, myślę że Hawks albo Jazz ma szansę wejść z fajnym kursem.
Tak w ogóle to dziś skupiam się bardziej na eliminacjach w piłce, jakiś ciekawy typ z działu na pewno podłapię od chłopaków, bo niektórzy robią naprawdę świetną robotę ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Chyba nie będzie żadnego odpoczynku, a więc:

Cavs -2.5

1.80 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

cream

Użytkownik
Zauważyłem, że typujesz przeważnie wygrane, z handicapem lub bez. Jest jakiś potężny powód dlaczego nie grasz np. Over/under? Lub która drużyna pierwsza zdobędzie 20pkt.? Przy niektórych spotkaniach jest możliwe to przewidzieć, choć jak każdy wie, wszystko się może zdarzyć w sporcie. Jednak zaintrygowalo mnie to, ponieważ często kurs jest nieopłacalny. I co powiesz na więcej zakładów na kuponie niż tylko jeden?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Faktycznie, niemal wcale nie ruszam linii o/u. Po prostu ciężej mi je przewidzieć i tyle. Swego czasu grałem tego sporo ale nie wychodziłem na tym dobrze, więc odpuściłem. Czasem mi się zdarzy dla zabawy, ale tu w temacie chyba nie podawałem ani razu.
A co do ilości zdarzeń na kuponie, doświadczenie w bukmacherce boleśnie mnie nauczyło grania więcej niż dwóch. Jak zdarzy się jakaś taśma, to tylko for fun ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Gram dzisiaj tak:
Hawks win
1.80 Bet365
Kurs podaję jeszcze dzisiaj z Bet365, bo tam postawiłem. Nie wiadomo jak teraz będzie wyglądała sytuacja, ale ja dzisiaj zleciłem wypłatę wszystkich środków,a liczę że w przypadku ew. wygranej kasę za Hawks będę jeszcze mógł wypłacić z rana, mecz skończy się pewnie przed 4 rano. Zobaczymy co dalej, powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lax 1,2K

lax

Użytkownik
HT/FT Cavs/Cavs
1.85 Dafabet

Analiza typu
Takie coś puściłem dzisiaj. Z Beta przesiadka na Dafabet, zobaczymy na jak długo. Szczerze to mam nadzieję że bądź co bądź spora firma azjatycka wywali graty na jakieś głupie polskie ustawy i nie wycofa się jak większość. Kiedyś grałem tam sporo, wspomnienia jak najbardziej pozytywne, chociaż przejrzystość strony potrafi doprowadzić do białej gorączki ???? Ale z tego co widzę trochę od tamtego czasu się zmieniła szata, dobrze to wróży. Wiadomo, bogactwa oferty Beta nikt nie przebije,ale jak dla mnie sensowna alternatywa w tym zamieszaniu. Ogólnie to poczekam na rozwój sytuacji i chyba trzeba będzie założyć konto u brokera i wracać na Pinnacle. A wy gdzie teraz będziecie grać NBA?​
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Podsumowanie - Tydzień #22
Typy 1/2
Kupony 1/2
Postawione 2
Zysk/Strata -0,2
Yield -10%

Kompletnie zapomniałem podać tu typu na Boston który opisałem w dziale NBA, a który z tego co widzę ma spore szanse wejść. Trudno, rozliczamy zatem to co wpisane do tematu.

 
Do góry Bottom