>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

LAX - NBA 2016/17

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Hmm nie widzę żadnego info żeby LBJ miał nie grać dzisiaj, a tu kursy na Cavs takie wysokie... Zagram już teraz bo wieczorem mnie nie będzie, może nic złego się nie wydarzy.
Cavs
1.90 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Podsumowanie - Tydzień #18

Typy 1/5
Kupony 1/5
Postawione 5
Zysk/Strata -3,1
Yield -62%
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zastanawiałem się czy jest sens ciągnąć temat bo ewidentnie mi nie idzie ostatnimi czasy i nie wyszło to tak jak sobie założyłem. Ale żeby mieć do czego wracać po latach dokończę ten sezon ;)

Portland Trail Blazers

1.87 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
A, i jeszcze podsumowanie tygodnia bo zapomniałem:

Podsumowanie - Tydzień #19

Typy 2/4
Kupony 0/2
Postawione 2
Zysk/Strata -2
Yield -100%
 
C 0

cream

Użytkownik
Siema. Dzisiaj akurat jest 10 meczy, końcówka sezonu, wyniki różnie padają. Jedni dają na luz bo playoffy niebawem. Panie, co byś dziś postawił, a czego raczej nie tykał? ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka to Cavs trzeba monitorować. Jeśli nikogo znaczącego nie zabraknie to trzeba grać. Boston depcze im po piętach i muszą spiąć się na końcówkę żeby utrzymać pierwsze miejsce w tabeli. Poza tym po kompromitacji w Denver myślę że tym razem zmiotą rywala.
Oprócz tego to już raczej bardziej ryzykownie, myślę że Hawks albo Jazz ma szansę wejść z fajnym kursem.
Tak w ogóle to dziś skupiam się bardziej na eliminacjach w piłce, jakiś ciekawy typ z działu na pewno podłapię od chłopaków, bo niektórzy robią naprawdę świetną robotę ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Chyba nie będzie żadnego odpoczynku, a więc:

Cavs -2.5

1.80 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

cream

Użytkownik
Zauważyłem, że typujesz przeważnie wygrane, z handicapem lub bez. Jest jakiś potężny powód dlaczego nie grasz np. Over/under? Lub która drużyna pierwsza zdobędzie 20pkt.? Przy niektórych spotkaniach jest możliwe to przewidzieć, choć jak każdy wie, wszystko się może zdarzyć w sporcie. Jednak zaintrygowalo mnie to, ponieważ często kurs jest nieopłacalny. I co powiesz na więcej zakładów na kuponie niż tylko jeden?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Faktycznie, niemal wcale nie ruszam linii o/u. Po prostu ciężej mi je przewidzieć i tyle. Swego czasu grałem tego sporo ale nie wychodziłem na tym dobrze, więc odpuściłem. Czasem mi się zdarzy dla zabawy, ale tu w temacie chyba nie podawałem ani razu.
A co do ilości zdarzeń na kuponie, doświadczenie w bukmacherce boleśnie mnie nauczyło grania więcej niż dwóch. Jak zdarzy się jakaś taśma, to tylko for fun ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Gram dzisiaj tak:
Hawks win
1.80 Bet365
Kurs podaję jeszcze dzisiaj z Bet365, bo tam postawiłem. Nie wiadomo jak teraz będzie wyglądała sytuacja, ale ja dzisiaj zleciłem wypłatę wszystkich środków,a liczę że w przypadku ew. wygranej kasę za Hawks będę jeszcze mógł wypłacić z rana, mecz skończy się pewnie przed 4 rano. Zobaczymy co dalej, powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lax 1,2K

lax

Użytkownik
HT/FT Cavs/Cavs
1.85 Dafabet

Analiza typu
Takie coś puściłem dzisiaj. Z Beta przesiadka na Dafabet, zobaczymy na jak długo. Szczerze to mam nadzieję że bądź co bądź spora firma azjatycka wywali graty na jakieś głupie polskie ustawy i nie wycofa się jak większość. Kiedyś grałem tam sporo, wspomnienia jak najbardziej pozytywne, chociaż przejrzystość strony potrafi doprowadzić do białej gorączki ???? Ale z tego co widzę trochę od tamtego czasu się zmieniła szata, dobrze to wróży. Wiadomo, bogactwa oferty Beta nikt nie przebije,ale jak dla mnie sensowna alternatywa w tym zamieszaniu. Ogólnie to poczekam na rozwój sytuacji i chyba trzeba będzie założyć konto u brokera i wracać na Pinnacle. A wy gdzie teraz będziecie grać NBA?​
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Podsumowanie - Tydzień #22
Typy 1/2
Kupony 1/2
Postawione 2
Zysk/Strata -0,2
Yield -10%

Kompletnie zapomniałem podać tu typu na Boston który opisałem w dziale NBA, a który z tego co widzę ma spore szanse wejść. Trudno, rozliczamy zatem to co wpisane do tematu.

 
Do góry Bottom