>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LAX - NBA 2016/17

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dwa typy z gatunku &quot;muszą wygrać&quot;. Zarówno Pacers jak i Bucks grają o playoffs, a są w dobrej dyspozycji ostatnio, więc jestem spokojny.
Pacers + Bucks
AKO 2.03 Dafabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zaraz mecz, analiza tutaj
Postanowiłem to zagrać bo przed chwilą wyczytałem dopiero że Melo i Porzingis out, a zastanawiam się jeszcze nad Cavs, ale to wrzucę potem jeśli zdecyduję się grać.
Raptors -9.5
2.00 Dafabet
Edit: Jednak odpuszczam Cavs, za bardzo spadły kursy, nie warto na ten moment moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Podsumowanie Tematu
Typy 62/105 59%
Kupony 46/88 52%
Postawione 88
Zysk/Strata -1,47
Yield -1,6%
Koniec sezonu, oto moje wyniki. Porażka po całości, przydarzyła się czarna seria i wyszedł skromny ale jednak minus. Będę jeszcze wrzucał tu typy z play offs ale na pewno będzie ich mniej bo wiadomo, coraz mniej spotkań to i wybierać nie ma z czego. Pozdro wszystkim którzy czytali ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pobawmy się w typowanie pierwszej rundy ???? Po przemyśleniu sytuacji stawiam na takie wyniki w seriach:
Boston - Chicago 4-1
Cleveland - Indiana 4-1
Toronto - Milwaukee 4-1
Washington - Atlanta 4-2
Golden State - Portland 4-0
San Antonio - Memphis 4-0
Houston - Oklahoma 3-4
LA Clippers - Utah 2-4
Natomiast na dzisiaj zagram Bucks under 96.5. Wydaje mi się że Toronto wygra tą serię cisnąc mocno w obronie, bo przeciwnicy to nie jest jakiś wybitnie utalentowany zespół. Lekko spróbuję. Pierwsze mecze zawsze trzeba traktować z pewnym dystansem, dopiero potem widać będzie na czym stoimy.
Bucks under 96.5
1.85 Dafabet
97 ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Typy na drugą rundę:
Boston - Washington 3-4
Cleveland - Toronto 4-1
Golden State - ktokolwiek 4-0
San Antonio - Houston 4-1
A na dzisiaj typuję awans Utah, dla bezpieczeństwa gram z handicapem:
Jazz +3.5
1.90 Dafabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Boston - Chicago 4-1 ✅ 4-2
Cleveland - Indiana 4-1 ✅ 4-0
Toronto - Milwaukee 4-1 ✅ 4-2
Washington - Atlanta 4-2 ✅✅ 4-2

Golden State - Portland 4-0 ✅✅ 4-0
San Antonio - Memphis 4-0 ✅ 4-2
Houston - Oklahoma 3-4 ⛔4-1
LA Clippers - Utah 2-4 ✅ 3-4
7/8 trafionych w pierwszej rundzie, w tym dwa razy dokładny wynik
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Mecz w nocy z piątku na sobotę, ale gram teraz bo kursy polecą do tej pory ostro w dół. Patrząc jak grają obie drużyny, nie widzę innej opcji jak wygrana Cavs. W sumie dawałem tu wynik 4-1 w serii, ale ta jedna wygrana to i tak będzie cud dla Raptors. Nawet jak przegrają teraz, to stawiam podwójnie na Cavs w game 4. Nie ma innej opcji, każdy kto ogląda tą serię wie o czym mówię.

Cavs -1.5

1.85 Dafabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj prawdopodobnie ostatni mecz Cavs - Raptors. LeBron i spółka mówią otwarcie że chcą zrobić 4-0 i mieć tydzień wolnego. Raptors za to że dadzą z siebie wszystko żeby tylko wygrać chociaż jeden raz. Normalnie stawiałbym śmiało na Cavaliers, ale kursy tak niskie że aż niewarte gry. Dlatego polecam szukać okazji na live. Bardzo możliwe że Toronto będzie miało dobry początek, wtedy powinno się udać złapać coś konkretnego. Oczywiście trzeba też wziąć pod uwagę czy gra będzie się kleić dla Cavs. Ja w ten sposób będę ryzykował, przed meczem oceniam szanse na jakieś 70/30 dla Cleveland. Jak złapię win Cavs za co najmniej 1.70 wchodzę bez wahania. Oczywiście jak każdy zakład tak i ten jest obarczony jakimś ryzykiem, powodzenia.
e: No i pograne, przy stanie 26-17 dla Toronto:
Cavs win 1.76
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Od razu mówię że typ troszkę bardziej ryzykowny, ale mimo to gram bo wydaje mi się że wejdzie. Jak do tej pory to Wizards są lepszą drużyną w tej serii. Potrafią wejść na taki poziom na jaki Celtics jeszcze nie stać. Game 5 to już spora presja i na pewno będą się na maksa starać dzisiaj o zwycięstwo. Z drugiej strony mecz w Bostonie, i C&#39;s na pewno też zagrają lepiej niż w Waszyngtonie. Jednak to Wizards są w gazie, zapowiada się zacięty mecz, stawiam z handi na Walla i ekipę.
Wizards +4.5
1.90 Dafabet
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Przed nami pierwsze starcie w finałach zachodu, ciężko przewidzieć jak podejdą taktycznie do tego meczu trenerzy obu drużyn. Buki wyraźnie faworyzują GSW, i w sumie nie ma się co dziwić. Stawiam że seria zamknie się w pięciu meczach dla Warriors. Handicap +10 dla Spurs wygląda dziś ciekawie, o ewentualną niespodziankę najłatwiej właśnie w G1.
Warriors - Spurs 4-1
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj sytuacja identyczna jak w przypadku G3 vs Raptors:
Mecz w nocy z piątku na sobotę, ale gram teraz bo kursy polecą do tej pory ostro w dół. Patrząc jak grają obie drużyny, nie widzę innej opcji jak wygrana Cavs. W sumie dawałem tu wynik 4-1 w serii, ale ta jedna wygrana to i tak będzie cud dla Raptors. Nawet jak przegrają teraz, to stawiam podwójnie na Cavs w game 4. Nie ma innej opcji, każdy kto ogląda tą serię wie o czym mówię.
Pierwszy mecz na wyjeździe, oczywiście Cavs są murowanym faworytem do zwycięstwa w serii. Niemożliwe wydaje się zatem aby przegrali którekolwiek spotkanie w Bostonie. Kursy do meczu na bank jeszcze zlecą, więc trzeba brać co jest teraz. Tak jak wcześniej, biorę pod uwagę ewentualną przegraną w game 1, wtedy gram podwójnie Cavs w game 2 i tyle. Powodzenia.
Cavs -3.5
1.85 Dafabet
Edit: zapomniałem dodać mój typ na wynik całej serii:

Cleveland - Boston 4-1
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Coraz mniejszy wybór, kursy także nie rozpieszczają, ale w sumie to same pewniaki nam zostały. Wiadomo że Cleveland i Golden State wygrają swoje serie. W sumie chciałem zagrać dubel, ale jednak może gdzieś się noga potknąć którejś drużynie. Jak ktoś ma duuużą gotówkę do zainwestowania, to polecam jakąkolwiek formę progresji, teraz na Cavs, w razie niepowodzenia któraś z dwóch gier GSW w San Antonio. W sumie trzy progi pewnie po kursach koło 1.40, ale 99,9 % że będzie wygrana. Potem Cavs u siebie, i GSW jeśli nie zrobią sweepa, to będą kursy w okolicach 1.10, a więc nie do gry. A handicapów w tym momencie nie ruszam, bo w sumie nie wiadomo czy nie trafimy na jakiś wyrównany mecz, i będzie dupa. Także ja spokojnie dziś Cavaliers, po niskim kursie ale pewniak. W razie niepowodzenia odbiję sobie jutro i tyle.
A, i w razie czego trzeba śledzić czy Kawhi zagra w G3, bo może nie grać i wtedy trzeba szybko łapać Warriors, o ile jeszcze będą po 1.40. Powodzenia wszystkim :grin:

Cleveland Cavaliers

1.45 Dafabet
Edit: Co mi przyszło do głowy z wyrównanym meczem :grin: Co się dzieje w tej serii to jest nie do wiary... W takiej formie Cavs, może finał nie będzie taki jednostronny.
 
Do góry Bottom