>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kwalifikacje do IO w siatkówce mężczyzn

irtyko 188,6K

irtyko

Użytkownik
To twój najlepszy fan :p pilnuje czy zaznacza przegrane mecze , jeszcze nie wychodzi mu przypominanie o zaznaczaniu na zielono ale myślę że nad tym pracuje ;p a teraz nawet sprawdza po Tobie kursy .... bo to bardzo ważne aby nie pomylić się o 5 gr :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Powielanie typów na forum to klasyk. Równie śmieszne jest proponowanie linii na handicapy, overy/under różniące się o jeden punkt.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje czemu kurs na Kanadę w meczu z Bułgarią wynosi w okolicach 1,55-1,60? Przecież w tych kwalifikacjach to Kanadyjczycy są o poziom wyżej od Bułgarów i to oni są głównym faworytem do bezpośredniego awansu na IO obok Polski. Dla mnie piękne value, chyba że mamy tu do czynienia z jakąś kontuzją czy czymś?

/Edit: Zespół o poziom wyżej od Bułgarów (przynajmniej w tych kwalifikacjach) wygrywa szybko 3:0 bez większych niespodzianek..

 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Później dodam analizy ale póki co podam typy aby kursy nie pospadały

Japonia - Serbia 3:0

Mam chwilkę więc na szybko. Japonia co prawda mocno skomplikowała sobie sytuację przegrywając z Egiptem i co prawda obie drużyny mają taki sam bilans 3-1 jednak obok takiego kursu nie mogłem przejść obojętnie! Japonia na ten moment jest drużyną zdecydowanie lepszą, grają u siebie. Serbia już niejednokrotnie pokazała, że ta ich forma jest po prostu słaba. Typuję zwycięstwo Japonii ale także po takim kursie dorzucę -1,5 seta.

Japonia 1,60!
Japonia -1,5 seta 2,20

Kanada - Bułgaria 3:0

Wiele osób zastanawia się czemu taki kurs na Kanadę a ja zapytam a jaki ma być? Tak naprawdę to Bułgaria ma nadal szanse na awans na IO tak ta grupa się rozwinęła, że nadal 4 drużyny ma szanse na awans Argentyna, Kanada, Belgia i Bułgaria. Dla mnie Kanada nie jest aż takim faworytem aby dawać na nich niższy kurs. Przed turniejem to Bułgaria była wyżej notowana niż Kanada. Oczywiście Kanada pokazała, że grać potrafi, trafili z dobrą formą ale ja wolę po takim kursie pójść w Sokolova i spółkę.
Również uważam, że pewniejszy jest over meczowy.

powyżej 179,5 1,73 Fortuna
Bułgaria 2,60

Brazylia - Kuba 3:1

Gdzieś przeczytałem, że na naszych oczach widzimy upadek wielkiej Brazylii i te słowa powoli powoli stają się faktem, oczywiście nie możemy tego mówić patrząc przez pryzmat 1 czy 2óch meczów jednak ich gra od wielu wielu miesięcy na pewno nie pokazuje, że te słowa są mylne. Porażka z Niemcami, męczarnie z Ukrainą, brak Leala i bez formy wielu zawodników + zawodnicy już wiekowi. Trzeba pomyśleć nad mocnym odmłodzeniu kadry. Są też takie słowa, że Brazylia awansuje z rankingu ja bym nie był tego taki pewien bo Argentyna jest tuż tuż za nimi a jeśli stało by się tak, że Argentyna nie awansuje w tych kwalifikacjach to tak naprawdę okaże się wszystko w następnym sezonie. Kuba strasznie chaotyczna ale nikt i nic nowego nie napiszemy o tej drużynie jednak taki kurs jest myślę, że zbyt wysokim patrząc na to jak gra Brazylia.

Kuba 3,15
powyżej 3,5 seta 1,45

Polska - Argentyna 3:1

Polska jest tutaj zdecydowanym faworytem ale ja uważam, że Argentyna może nam strasznie napsuć krwi skoro zrobiła to Belgia czy Kanada. Argentyna w swoim najmocniejszym składzie jaki mają Lima, Loser, Conte, De Cecco, Danani. Leon miał problemy z kolanem na ME i tak naprawdę nie wiemy czy jest on w 100% formie.
Osobiście liczę na dłuższe spotkanie niż 3 setowe.

Argentyna +16,5 1,42
powyżej 169,5 1,81

USA - Słowenia 3:1

Tutaj idę tylko i wyłącznie z powodu kursu, uważam, że jest on adekwatny do poziomu obu drużyn. Co prawda Słowenia gra teraz chyba najlepszą siatkówkę jaką grać mogą jednak do tych najlepszych - Polska, USA, Włochy troszkę im brakuje. Co prawda mogą Oni wygrać pojedyncze spotkanie.
USA tutaj w najmocniejszej kadrze, póki co idą jak burza tracąc tylko 1 set.

USA 1,42

Osobiście uważał bym na Turcję - są faworytem jednak już szans na awans nie mają i nie zdziwię się jeśli będą rotacje. Finlandia w tym meczu może ugrać seta.
Holandię również bym ominął, już także bez szans.
Egipt fajnie się pokazuje i zdecydowanie z lepszej strony pokazali się niż Tunezja jednak kurs mizerny ale są mocnym faworytem.

Tak jeszcze dla "zabawy" zagram

Tunezja - Egipt powyżej 3,5 seta 1,72 2:3
Chiny - Holandia Chiny +14,5 1,61 15 pkt...
USA - Słowenia powyżej 3,5 seta 1,45 3:1
Włochy - Iran poniżej 142,5 1,78 3:0

Co by nie mówić, że Egipt pokazuje się tutaj zdecydowanie lepiej to nie ma aż takiej przepaści między obiema drużyna aby dawać aż tak niski kurs. Przejrzałem na spokojnie kursy jakie były wystawiane na niedawnym turnieju African Championship i były tam bardzo podobne jeśli chodzi o obie drużyny a tutaj nagle mamy taką przepaść.
Holandia ewidentnie nie trafiła z formą co widać na załączonym obrazku, ostatnia porażka 0:3 z Bułgarią to był taki gwóźdź do trumny na tym turnieju co mogą Chińczyki wykorzystać bo na pewno Oni u siebie nie odpuszczą jeśli będą mogli wygrać z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem, myślę, że takie handi jest do wzięcia.
Kursy na USA już mocno pospadały co przewidziałem ale...czy my tutaj zobaczymy szybki mecz? Słowenia na papierze wygląda bardzo dobrze, obawiam się trochę o ich kondycję bo ostatnio grają bardzo dużo meczów praktycznie bez zmian ale jeśli utrzymają to spore szanse są na seta.
Na dokładkę daję Włochów, mam nadzieję, że podrażnionych Włochów. Iran już bez trenera - wczoraj trener zrezygnował z prowadzenia kadry Iranu i uważam, że to może pójść w złą stronę jeśli o ich grę co i tak już ta gra nie wyglądała tak dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +524
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
Na jutro kilka typów ode mnie:

Tunezja - Egipt
Typ: powyżej 3,5 seta 1,72
Egipt jak w meczu z Japonią, pierwsze 2 sety becki, potem wygrywają 3:2

Od razu zaznaczam, że to mecz dla koneserów, aczkolwiek niezwykle istotny dla obu drużyn w kwestii awansu na igrzyska. Aktualnie w rankingu wyżej Egipt ale różnica jest zaledwie 6 pkt, a ten kto będzie wyżej pojedzie na IO ze strefy Afrykańskiej. Wiadomo, że buki faworyzują Faraonów ale ostatnie H2H pokazują że Tunezja miała jakiś patent na Egipcjan (może Ben Tara, który nie gra), mimo wszystko może być sporo walki w tym spotkaniu.

USA - Słowenia
Typ: hcs -1,5 USA 1,64
3:1 USA

Hit tej kolejki zdecydowanie. Moim zdecydowanym faworytem są Amerykanie, którzy wydają mi się mniej zmęczeni od Słoweńców, po za tym mieli więcej czasu na przygotowanie się do tego turnieju.

Brazylia - Kuba
Typ: +1,5 hcs Kuba 1,81 3:1 Brazylia, dzisiaj sam Yant to za mało, typ +3,5 seta był pewniejszy

Słaba Brazylia vs nieobliczalna Kuba. Od strony technicznej i taktycznej lepsi gospodarze natomiast ich forma nie powala na kolana. Napewno to będzie mecz na dużych emocjach. Do gry wraca 1 rozgrywający Kuby więc spodziewam się szybszej gry, jeśli zagrywka będą trafiać Kubańczycy to moim zdaniem duża szansa na ich wygraną. Bezpieczniej gram jednak na 2 sety Kuby.

Włochy - Iran
Typ: 142,5 poniżej kurs 1,78 Fortuna Dokładnie 142 pkt 🫣


Włosi muszą wygrać i przy tak słabym Iranie napewno wygrają, a że rzadko zmieniają wyjściowa szóstkę to raczej szybko będą starać się zamknąć ten mecz.

Chodzi mi po głowie jeszcze wygrany set Chin 1,48 oraz typ na wygraną Kanady 1,50 z racji tego, że ciągle liczą się w grze o awans a Bułgaria jednak ma już bardzo nikłe szanse.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +731
Volleyball_Expert 423,1K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Argentyna typ (Punkty powyżej 169.5 pkt.) kurs 1.82 Fortuna

Zapowiada się bardzo emocjonujace spotkanie. Obie Reprezentacje mają o co grać. Polacy z dorobkiem dzisiesieciu punktów w tabeli natomiast Argentyna z ośmioma punktami. Polacy rozegrali tie-breaka z Kanada i Belgami. Wygrana w trzech setach z Bułgarami, ale Bułgarzy mieli setówkę i nawet Atanasov miał piłkę na skończenie tego seta, ale na szczęście przestrzelił poza linię końcową. Polacy mocni w każdym elemencie czy to na skrzydłach czy na środku oraz w ataku. Jedyna bolaczka to na pewno element zagrywki. Patrząc na Argentyńczyków bardzo fajnie poukładany zespół przez trenera Mendeza. Bardzo dobrze wyglądał ostatnim meczu Conte, Lima oraz dwóch środkowych Loser i Zerba. Argentyńczycy oprócz porażki z Kanada wygrali wszystkie swoje spotkania. Kanadyjczycy oglądając ich mecz z Naszą Reprezentacją grali bardzo solidna siatkówkę i chodz porażka Argentyńczyków w czterech setach była lekkim zaskoczeniem oglądając następny mecz Kanady już tak wielkiego zaskoczenia nie była ich porażka. Spodziewam się jutro ciężkiego meczu oby naszą Reprezentacja wygrała to spotkanie i umocniła się na pozycji lidera. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +967
pinio1111 133,9K

pinio1111

Użytkownik
Kanada - Bułgaria
1 set na przewagi-TAK 6,75


Dzisiaj próbuję ustrzelić wyższy kurs. Typ bardziej ryzykowny, ale nie jest niemożliwy, a według mnie nawet dość prawdopodobny.
Oba zespoły z realnymi szansami na awans. Oczywiście Kanada w dużo lepszej sytuacji bo tylko z jedną przegraną i do tego po tie-breaku, ale Bułgarom również szans nie można odbierać. Podopieczni Konstantinowa musieliby wygrać pozostałe 3 mecze za 3pkt i liczyć na korzystne rozwiązania w spotkaniach bezpośrednich rywali do awansu. Dopóki jednak jakieś szanse istnieją, dopóty pewnie będą próbować. Bułgarzy nie grają tu wcale źle, ale nieraz brakuje im trochę szczęścia, bądź zimnej głowy, jak chociażby w pierwszym secie meczu z Polską, gdzie mając w górze piłkę setową Atanasow wywalił ją w aut. Przegrali z nami 0:3, ale nie był to srogi łomot i naprawdę powalczyli, zmuszając Polaków do sporego wysiłku. Z Argentyną również 0-3 i tu mimo tego wyniku mecz był wyrównany, a dwa sety kończyły się na przewagi. Pokonali łatwo Chiny 3:0 i w ostatnim meczu ograli Holendrów bez straty seta i myślę że to mogło wlać w nich jeszcze cień nadziei na awans. Żeby to ziścić muszą dziś zrobić pierwszy krok i pokonać Kanadę, co oczywiście nie będzie proste.
No i właśnie parę słów o Kanadzie, która jest sporą niespodzianką tego turnieju i ma naprawdę spore szanse na awans na IO. Pokonali tu planowo Chiny 3:1, Holandię 3:2 - która jest jednak w słabej dyspozycji oraz Argentynę 3:1, czyli bezpośredniego rywala do awansu. Powalczyli z naszą kadrą i ulegli dopiero w tie-breaku na przewagi. Do tej pory wygrali w każdym meczu otwierające partie, a w meczu z Argentyną zakończyła się ona na przewagi.
Bułgarzy natomiast spośród 4 meczy dwa razy pierwsze partie kończyli na przewagi-Argentyna i Polska, z Holandią wygrali pierwszą partię 25-23, czyli też było blisko. Wniosek z tego taki, że dość dobrze wchodzą w mecze i walczą jak równy z równym z mocnymi przeciwnikami.
Dziś obie ekipy będą zmotywowane i nie sądzę by Bułgarzy łatwo oddali ten mecz. W związku z tym, skoro z Polską i Argentyną powalczyli na przewagi w pierwszych partiach, to dlaczego nie mieliby tego powtórzyć w meczu z Kanadą? Mój typ jest oczywiście dość ryzykowny, ale kurs na ten zakład jest na tyle atrakcyjny że próbuję go ustrzelić i mam przeczucie, że to się uda.

Jednak Kanada wzięła to na luzie i wygrała zasłużenie...
 
Ostatnia edycja:
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Argentyna kurs@ 5.25 Superbet

Dziś czuję w kościach porażkę Polaków. Passa 21 zwycięskich spotkań pod rząd. Najzwyczajniej kiedyś się to musi skończyć. Na tym turnieju zdecydowanie są pod formą, która była szykowana na ME. Tam trafiona idealnie. Teraz lecą na oparach. Po drugiej stronie Argentyńczycy trenera Marcelo Mendeza, czyli również bardzo mocna ekipa. Są aktualnymi mistrzami Ameryki Południowej, gdzie w finale pokonali Brazylię w najmodniejszych składzie. Maestro rozegrania De Cecco, atakujących Lima, środkowy Loser, przyjmujący Conte, libero Danami. To ścisły światowy top. Ku wielkiemu zdziwieniu rozstrzał kursów jest kosmiczny. Spotykają się dwie bardzo mocne ekipy, a kursy wskazują, że gra hegemon z kopciuszkiem. Do tego Polacy są już niemalże pewni awansu, a Argentyńczycy muszą go jeszcze wyszarpać. Jest to jak najbardziej realne. Do tego świetna propozycja w Superbecie, gdzie w razie prowadzenia 2:0 w setach, zakład jest rozliczany jako trafiony. Dziś zdecydowanie na Argentynę.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Argentyna kurs@ 5.25 Superbet

Dziś czuję w kościach porażkę Polaków. Passa 21 zwycięskich spotkań pod rząd. Najzwyczajniej kiedyś się to musi skończyć. Na tym turnieju zdecydowanie są pod formą, która była szykowana na ME. Tam trafiona idealnie. Teraz lecą na oparach. Po drugiej stronie Argentyńczycy trenera Marcelo Mendeza, czyli również bardzo mocna ekipa. Są aktualnymi mistrzami Ameryki Południowej, gdzie w finale pokonali Brazylię w najmodniejszych składzie. Maestro rozegrania De Cecco, atakujących Lima, środkowy Loser, przyjmujący Conte, libero Danami. To ścisły światowy top. Ku wielkiemu zdziwieniu rozstrzał kursów jest kosmiczny. Spotykają się dwie bardzo mocne ekipy, a kursy wskazują, że gra hegemon z kopciuszkiem. Do tego Polacy są już niemalże pewni awansu, a Argentyńczycy muszą go jeszcze wyszarpać. Jest to jak najbardziej realne. Do tego świetna propozycja w Superbecie, gdzie w razie prowadzenia 2:0 w setach, zakład jest rozliczany jako trafiony. Dziś zdecydowanie na Argentynę.
Lvbet 6.75 (minusem brak superprzewagi)

swoja drogą, ktoś ma jeszcze superprzewagę na siatkówkę czy tylko superbet ?
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Nie no błagam Cię nie rozśmieszaj mnie, Argentyna jest mega mocnym zespołem. Pokonali w mistrzostwach Ameryki Południowej Brazylie w najmocniejszym składzie i to 3:0, kapitalnie grali Conte i De Cecco, do tego świetny Vincentin, może środowi nie grają w czołowych klubach Europy, ale De Cecco na sypie sprawia że ich umiejętności to +50% bo jak wiadomo za krótką odpowiada głównie rozgrywający.

Nazywanie De Cecco emerytem to profanacja, być może najlepsze ma już za sobą, ale taki Grbic grał do 40 w najlepszych klubach świata. Pozycja rozgrywającego nie wymaga aż takiego atletyzmu i dzieki temu sypacze grają dużo dłużej niż np.atakujący który musi całą swoją siłe wkładać w ataki i to kilkaset razy w ciągu jakiegoś tam czasu, sypacz nie musi tego robić, delikatnie sypie koszyczkiem do swoich zawodników i nawet nie musi się nabiegać bo truchtem dolatuje do siatki. Także nie pisz takich baboli bo Argentyna to obecnie bardzo silny zespoł, jeszcze Lima na ataku, z początku nie byłem jego fanem bo odbijanie się z dwóch nóg przez atakującego to błąd którego ucza nawet w szkółkach młodzieżowych, ale skubaniec tak to wypracował że wygląda naprawde solidnie i tak jak wiele lat Argentynie brakowało atakującego na ogarniętym poziomie tak teraz jest

Polacy SĄ WYCZERPANI po prostu grają turniej po turnieju który wycisnął z nich wszystkie poty i grają po prostu słabiutko jak na nasze możliwości. To jak oni serwują to po prostu woła o pomste do nieba i nie jest to jeden mecz gdzie coś nie wychodzi, ale w każdym, absolutnie każdym meczu serwisem oddajemy po około 20 punktów przeciwnikom, to jest prawie set i to jest komedia, ale widać po tym wyczerpanie zawodników.

Ja dziś próbuje:
Argentyna +9.5 pkt (2.70) STS - Kurs po prostu ogromny, tak jak pisali poprzednicy Argentyna jest obecnie wstanie nawet wygrać z Polską a co dopiero obronić handi 9 punktów. Grają świetnie, poza jedną wpadką nie stracili w tym turnieju spotkania i myślę, że dziś również mogą go nie stracić bo Polska gra fatalnie a czeka na nich mega niewygodny rywal z geniuszem na rozegraniu i masą świetnych zawodników
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Japonia - Serbia @ Japonia -10.5 (2.20) STS - Totalna demolka ;)

Ewidentnie za duży kurs jak na to handi. Serbowie grają bardzo przeciętną siatkówkę, zresztą u nich przebiega przemiana pokoleń i ze starszych zawodników został tylko Podrascanin. Dostali już baty od Turcji, nie grają zupełnie nic ciekawego. Natomiast Japonia gra u siebie co jest niebywale dużym atutem, poza tym dysponują świetną zagrywką która pozwala im demolować przeciwników po 25:15 w setach i to nie jest jeden czy dwa seta, tylko norma w ich meczach. Kapitalnie rozgrywają, przyjmują i atakują. Ogólnie gdyby nie dwa pierwsze mecze w których ewidentnie po dwóch demolkach w dwóch pierwszych setach po prostu zlekceważyli rywali, mieliby komplet punktów. Myślę, że nie ma większych szans na to, żeby Serbia obroniła tak niski handicap w meczu z bardzo mocną Japonią
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +821
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Na dziś jeszcze spróbuje kilka mniejszych kursów tzn:

Brazylia - Kuba @ Kuba +12.5 (1.40) STS

Moim zdaniem taki pewny dosyć typ. Brazylia jest obecnie chyba najsłabszą Brazylią od 20 lat, w dodatku nie ma na tym turnieju Leala, męczą się dosłownie z każdym, nawet z Ukrainą. Myślę, że jak Kuba zagra swoją najlepszą siatkówkę to ich pozamiata, bo potencjał Kubańczyków jest niesamowity, w grze bardzo przypominają Japonie, lecz jest to u nich dużo mniej poukładane, stąd wpadki w niektórych meczach. Jednak obie drużyny grały ze sobą na MŚ i Brazylia wymęczyła tam mecz po taj breku na przewagi, więc czemu dziś Kuba miałaby dostać lanie 13 punktami? no nie wierze w to i chętnie pooglądam efektowne akcje szczególnie Lopeza, to zawodnik którego sobie tak upatrzyłem, bo gość ma wzrost w granicach 190 cm a gra na przyjęciu i wbija gwoździe w trzeci metr, niebywały wyskok, ale długo by rozmawiać o zawodnikach obu drużyn, Brazylia jest w mega kryzysie i nie sądze żeby wygrali łatwo dzisiejszy mecz, jeśli w ogóle go wygrają

Włochy - Iran @ Włochy -2.5 seta (1.60) STS

Myślę, że Iran jest na tym turnieju tak denną drużyną, że nie mają większych szans na ugranie seta z Włochami, którzy są jednak mega mocnną drużyną, jedną z najlepszych na świecie to niewątpliwe. Lavia i Micheletto, do tego Romano no skrzydła jak z bajki, Iran tragiczny, ciężko wymienic jednego dobrego zawodnika z ich składu, no cóż tak jak mieli wystrzał 10 lat temu jak wchodzili do wielkiej siatkówki, jak każdy bał się przyjechać na ich hale bo byli mega mocni, tak teraz są po prostu w mega kryzysie i nie wiem czy z tego kryzysu się wydostaną, bo moim zdaniem staną się za chwilę po prostu cieniutką drużyną do obijania przez rywali.

Niemcy - Czechy @ Niemcy -9.5 (1.55) STS

No cóż Niemcy z Grozerem który rzeczywiście przeżywa drugą młodość i gra po prostu kapitalnie, Czechy zaskakują pozytywnie na tym turnieju, ale np. Kuba zlała ich okrutnie, także myślę, że Niemcy nie powinny mieć problemu z pokryciem tak niskiej linii handicapowej.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Chińczykom przestało iść i usunąłeś tę cześć posta w której napisałeś że zagrałeś +16,5 i będzie lekko?
 
Otrzymane punkty reputacji: +398
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Chińczykom przestało iść i usunąłeś tę cześć posta w której napisałeś że zagrałeś +16,5 i będzie lekko?
Nie po prostu uznałem, że wkleje kupon dopiero jak wsyzstkie mecze wejdą, ale mogę już teraz kod z STSa - 367923009481932068-8994

Także mam na kuponie oprócz typów które zagrałem Chiny +16.5 ;) i USA -10.5, ale nie chciałem tego wpisywać bo mecze już albo się zakończyły, albo trwają, ale że za zapałki nie gram to wklejam kod do STSa każdy sobie może obejrzeć mój kupon ;) https://www.sts.pl/zaklady-bukmacherskie/szukaj

PS. Chińczykom wcale nie przestało iść, pierwszego wygrali 3 punktami, drugiego przegrali 9cioma więc mają 10.5 na dwa sety, co powinno spokojnie wejść bo Holandia na tym turnieju to straszne dno, ale cóż zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Nie no rozliczenie USA na plus, gdzie mecz był o 9:00, a post 14:25, z resztą z Chińczykami podobna sprawa. To jest skandal. Post oczywiście do usunięcia.
Ja tylko odpowiedziałem na post użytkownika, który pisał o meczu z Chińczykami, czytaj chłopie całość i wyciągaj logiczne wnioski a nie mój post, który może być skasowany jasne, ja tylko ODPOWIEDZIAŁEM ;) Jaki to skandal? mecz zagrałem, kupon jest wrzucony, a dokładniej kod do niego który wystarczy skopiować w stsie i masz mój kupon, po prostu odpisałem niedowiarkom nic więcej nie podniecaj się tak bo ci ciśnienie skoczy chłopie. Myślę, że robię w tym temacie na tyle dobrą robotę, że nazywanie mojego posta skandalem jest strasznie na wyrost - rozliczenie USA było ironiczne, taki pstryczek w nos kolegom którzy mieli beke że skasowałem Chińczyków :D wrzuć na luz mordo, tekst o Chińczykach mógł się komuś przydać, komuś kto akurat na live śledził ten mecz i być może dzięki mnie zagrał dodatnie handi na Chińczyków i zarobił siano, więc post nie jest typowo offtopowy
 
Do góry Bottom