>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kwalifikacje do IO w siatkówce mężczyzn

S 72

szpak007

Użytkownik
Kursy się wyrównują i już 2,20-1,70.
Tylko że całą dramaturgię tego turnieju odbiera fakt że 5 drużyn z rankingu jeszcze awansuje także i Włosi i Brazylia raczej pewne. Gdyby nie to, Wlosi potrzebowaliby jutro wygranej 3:0 zakładając wygrana Kubańczyków z Iranem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed Nami ostatni dzień kwalifikacji do IO i co najważniejsze jest już za Nami czyli... AWANS Polski na IO! Gratulację i wielkie brawa!

Egipt - Finlandia 2:3

Egipt w tym turnieju spisuje się bardzo dobrze, po za meczem z USA gdzie dostali w trąbę 0:3 w pozostałych meczach wygrywał co najmniej 1 seta a grali z przeciwnikami naprawdę mocnymi Japonia 3:2, Serbia 1:3, Słowenia 1:3, Turcja 1:3 i wygrana najważniejsza 3:2 z Tunezją.
Finlandia to drużyna dość przeciętna co by nie powiedzieć słaba jednak swoje atuty na pewno mają i są lekkim faworytem w tym meczu ja jednak nie zdziwię się jeśli by ten mecz przegrali. Skoro Egipt potrafi walczyć z mocniejszymi to i w tym meczu również mogą.

powyżej 180,5 1,72

Argentyna - Holandia 3:0

Mecz już tak naprawdę o nic ale Holandia dziś pokazała się z dość solidnej strony za to Argentyna widać, że zgaszona brakiem awansu mimo wszystko wyciągnęli mecz i wygrali 3:2 z Chinami. Ostatnie mecze bezpośrednie są bardzo wyrównane dlatego uważam, że ten mecz również może być długie i zacięte.

powyżej 181,5 1,72

Słowenia - Serbia 3:0

Słowenia na pewno jest mocno zawiedziona porażką z Japonią i brakiem awansu i nie zdziwi mnie rotacja w tym meczu. Serbia jak już wiele razy napisałem robi spory regres w ostatnich latach, dziś oklep od USA. Jednak właśnie liczę, że Słowenia wyjdzie w tym meczu troszkę zmienionym składem i Serbia tak łatwo się nie podda.

powyżej 178,5 1,73

Japonia - USA 2:3

Wielkie brawa dla Japonii za awans, na pewno im się to należało a teraz grają z USA i u siebie na pewno tego meczu nie odpuszczą. Co zrobi USA? Ciężko stwierdzić bo jak się nie mylę wystarczy im 1 set aby zająć 1 miejsce. Liczę mimo wszystko na genialne spotkanie, Japonia na pewno nie usiądzie na laurach i jutro zagra na maksa.
Japonia w tym turnieju miała swoje problemu mianowicie początek i te łatwiejsze mecze były dla nich trudniejszymi bo 3:2 z Finlandią i 2:3 z Egiptem ale już mecze z Turcją 3:0, Serbią 3:0 i Słowenią 3:0 pokazały, że z Japonią należy się liczyć. Genialne trio Nishida, Ran, Ishikawa robią kawał świetnej roboty ale należy pochwalić cały zespół wraz z trenerem Blain. USA jutro kogo nie wystawi i tak będzie to mocny skład ale po cichu liczę, że wyjdą w swoim najmocniejszym składzie i chociaż w ten sposób nie zawiodą kibiców, którzy czekają jutro na genialne spotkanie.

powyżej 179,5 1,73

Brazylia - Włochy 3:2

Mecz o awans... albo i nie, ja trzymam kciuki na takie rozwiązanie aby w meczu Iran - Kuba zależało wszystko od Kuby.
Włosi widać mega zmęczenie. Brazylia u siebie ale ich forma to wielka zagadka. Potrafią wyciągnąć wynik ale potrafią i przegrać. Mimo wszystko mecz o awans a więc nie będzie odpuszczenie z ani jednej strony.

powyżej 179,5 1,73

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1320
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Ostatnia kolejka, większość meczów o nic więc ja próbuje po prostu wysokie kursy czyli:

Japonia -1.5 seta (3.25) STS
Chiny +12.5 pkt (3.00) STS


Amerykanie grają o nic, więc duże szanse, że nie zobaczymy chociażby Andersona w tym meczu, który jest ewidentnie przeładowany i nie widzę sensu, żeby orać go w meczu o nic gdy za chwile zaczynają się klubowe rozgrywki i każdy chce być w miare świeży i przede wszystkim nie złapać jakiejś kontuzji, moim zdaniem Amerykanie zrobią kilka roszad a Japończycy grający przed swoją publicznością i to grający niesamowitą siatkówkę powinni ich poskładać, jak będzie to wyglądało faktycznie to się dopiero okaże, ale taki kurs nie przydaża się na codzień
To samo Polska, pewnie dziś od początku z Łomaczem i Bołądziem na ataku, żeby oni wygrali ten mecz z Chinolami to już będzie dobrze :LOL: a co dopiero takie handi po takim kursie. Chińczycy u siebie nie zmarnują na pewno szansy żeby pokazać się z dobrej strony z mistrzami Europy.

Co do meczu Brazylii z Włochami jest to mecz o awans, Włosi w żałosnej formie dostają na przestrzeni trzech meczów 3:1 od Niemiec i 3:1 od Kuby. Myślę, że Darlan z Lucarellim to pociągną i Brazylia ten awans wywalczy tym bardziej że gra przecież przed własną publiką

Brazylia (2.15) STS

W Fortunie 1.80 na ten mecz, a przed spotkaniem pewnie wszędzie będzie jeszcze niżej także jak ktoś chce grać Brazylie to najlepiej odrazu z rana
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Kanada - Meksyk

Kanada poniżej 75,5 pkt @1,52 fortuna ✅

Niespodziewanie po porażce Belgów, Kanada wciąż ma szansę na awans. Wystarczy pokonać tylko słabiutki Meksyk. Meksykanie na tym turnieju nie wygrali nawet seta i w żadnym nie zagrali na przewagi. Kanada zespół dwie półki lepszy i mają o co grać. Myślę, że to będzie lekkie ich zwycięstwo, kurs świetny do dubla.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1320
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Brazylia - Włochy
Włochy -1,5 seta 2,69


Mecz o awans na Igrzyska. Teoretycznie Brazylia w lepszej sytuacji bo z lepszym bilansem zwycięstw, choć rodziły się one w wielkich bólach. Włosi natomiast muszą dziś wygrać i to najlepiej 3:0, gdyż identyczny bilans zwycięstw, pkt i setów ma Kuba, której został mecz z Iranem.
Widziałem trzy mecze Brazylii i trzy Włochów. Z mojego pkt widzenia, Brazylia naprawdę wyciągnęła tu maksa, biorąc pod uwagę ich grę. To najsłabsza drużyna jaką mieli od lat. Ich gra wygląda naprawdę słabo. Nie mają przede wszystkim lidera i widać brak Leala. Darlan i Alan zupełnie mnie nie przekonują i ich statystyki nie są rewelacyjne. Dzisiaj muszą wygrać spotkanie i nie jestem pewien czy wytrzymają to ich głowy? Oczywiście grają u siebie i wsparcie kibiców będą mieli przez cały mecz, ale sądzę że to na Włochów będzie za mało.
Podopieczni De Giorgi, również zawodzą na tym turnieju. Męczą się strasznie i widać że ta gra nie sprawia im radości. Dla mnie największym rozczarowaniem jest gra Romano. Gość ma niesamowite możliwości i umiejętności, a tu wygląda jak cień samego siebie. Całej drużynie zdecydowanie brak świeżości, jednak dziś już nie mogą sobie pozwolić na nonszalancję i grę jak za karę. Myślę że będzie pełna mobilizacja i w tym meczu pokażą pełnię swoich możliwości.
Idę w kierunku Italii z tego powodu że na tą chwilę mają zdecydowanie większy potencjał od Brazylii.
Przy odpowiednim zaangażowaniu powinni dziś pokonać Canarinhos bez większych problemów. Kurs na wygraną różnicą minimum dwóch setów fajnie urósł i korzystam dziś z niego. Można też próbować 3:0 dla Włoch po kursie 5,7 bo jeśli Włosi dobrze wejdą w mecz to mogą zdominować Brazylię i wygrać bez straty seta.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Od tego Ensinga to by Możdżonek miał lepszą skuteczność chyba, gość nawet bez bloku bije takie farfocle że Japończycy to w zeby łapią :LOL:

E:Współczuje tym co pograli te Stany na -1.5, odrazu jak zobaczyłem tych Ensingów to wiedziałem jak może to wyglądać, a sam bym obstawiał grubo USA jakbym zobaczył pierwsze składy. Nie wiem czemu to miało służyć i po co Ci podstawowi z USA w ogóle tutaj wyszli grać.
Co do Japonii jest Miyaura więc potencjał może tylko odrobine niższy od Nishidy, chociaż ja jestem fanem akurat tego drugiego, w dodatu Blain wymyślił ciekawą zmiane podwójną to znaczy wchodzi Sekita i Ishikawa na pozycje atakującego za rezerwowego sypacza i atakującego Japonii.

Moim zdaniem 3:1 dla Japonii a ja kbędzię zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Kwalifikacje Olimpijskie
Ukraina - Niemcy
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: STS
Z dobrego źródła mam informację że Niemcy dzisiaj wyjdą drugim składem. Drużyna Michała Winiarskiego ma za sobą super turniej, w pełni zasłużenie, chociaż nieco niespodziewanie awansowali na Igrzyska. Wielkiej analizy nie wrzucam, Winiar dziś w pełni daję już odpocząć zawodnikom z szóstki, Ukraina będzie chciała mecz wygrać i wiem że w takim zestawieniu personalnym Niemców mają duże szanse. Kurs jest zdecydowanie warty ryzyka. Powodzenia!
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Kwalifikacje Olimpijskie
Ukraina - Niemcy
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: STS
Z dobrego źródła mam informację że Niemcy dzisiaj wyjdą drugim składem. Drużyna Michała Winiarskiego ma za sobą super turniej, w pełni zasłużenie, chociaż nieco niespodziewanie awansowali na Igrzyska. Wielkiej analizy nie wrzucam, Winiar dziś w pełni daję już odpocząć zawodnikom z szóstki, Ukraina będzie chciała mecz wygrać i wiem że w takim zestawieniu personalnym Niemców mają duże szanse. Kurs jest zdecydowanie warty ryzyka. Powodzenia!
sa sklady i jak widac wszystko bylo juz w cenach bo nikt sie nie rzucil na ukrów. z fartem. co prawda obecnosc plotnickiego to chyba najwieksza niespodzianka :D|
e
a widze ze jednak ktos uderzyl w pinnka. no zobaczymy jak an tym wyjdzie/wyjdą.
 
K 355

kretu20

Użytkownik
Możecie mi napisać czy to jest normalny poziom gry Ukrainców bo ich nie oglądałem a wiem tylko że ograli Iran, Czechy i z Brazylią było 3:2 a to na co patrzę teraz mnie kompletnie przeraża, kurs na Ukrainę powinien być w granicach 20.
 
Do góry Bottom