>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do IO w siatkówce mężczyzn

maniek81 337K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
USA (-2.5) - Serbia 1 set [1] 1.62 etoto
USA (-3.5) - Serbia 1 set [1] 1.86 etoto


Amerykanie pewnie kroczą po awans na IO. Dzisiaj grałem ten typ ze Słowenią, i ponawiam na jutro z Serbią. Serbia bezbarwna, porażki z Turcją i dziś gładkie 0-3 z Japonią. Amerykanie ostatni mecz mają z Japonią, więc na pewno nie będą ryzykować i zostawiać wszystkiego na ostatni dzień. Myślę, że zaczną mocno, by pozbawić Serbów złudzeń. Kursy już lecą, więc polecam grać, -2.5 do dubla, a jak ktoś chce wyższy kurs, to -3.5 też powinni Jankesi ogarnąć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +658
K 355

kretu20

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Powiem jedno, po dzisiejszym dniu otrzymałem jedną cenną lekcje. Nigdy więcej nie stawiać na Kube - bo to idiotyzm.
 
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Holandia typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Polski) kurs 1.90 Betfan

Polacy rozegrali dzisiaj ciężkie spotkań z mocna Argentyna, ale w kluczowych momentach w końcówkach setów przychylali wynik na swoją korzyść poza jednym setem. Dobrze funkcjonowało przyjęcie, głównie za sprawą Śliwki i Zatorskiego. Leon może miał element przyjęcia trochę słabszy w dzisiejszym spotkaniu i został zmieniany za Tomka Fornala, ale w ataku grał kosmicznie. Większość ataków kończy praktycznie nad blokiem przeciwnika. Po kilku złych przejęciach wchodził Fornal, ale Nicola po kilku akcjach nadal dawał szanse Wilfredo, który odwdzięczył się znakomitą gra. Patrząc na naszego atakującego także calkiem solidny mecz. Środek j od kilkunastu meczów funkcjonuje bardzo dobrze I w bloku i w ataku. Marcin Janusz znakomicie rozgrywa i nie widać w nim jakiekolwiek zmęczenia. Mamy na ławce w przypadku słabszej gry podstawowych zawodników świetnych zmiennikow, ktorzy po wejściu na parkiet dają jakość. W elemencie zagrywki fajnie spisuje się Kamil Semeniuk, który jest bardzo regularny. Holendrzy już nie awansują ani z pierwszego, ani z drugiego miejsca w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich. Zawsze z Holandia grało nam się ciężko, poprzed głównie postać Nimira, ale jak widać po dzisiejszym dniu męczarnia Holendrów z bardzo przeciętnie grającymi Chinami i wygrana dopiero po tie-breaku pozostawia wiele do życzenia. My jutro chodz mamy ostatni mecz z Chinami i powinniśmy go wygrać w trzech setach to czuje, ze przypieczętować awans będziemy chcieli już jutro i wygramy pewnie z przeciętnie ostatnio grająca Holandia w trzech setach. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
I 24,8K

iti

Użytkownik
Stawianie na wygraną naszych asów bez straty seta to jak stawianie na ślepo patrząc na ranking. Awans jest praktycznie pewny to raz. Nie da się grać na najwyższym poziomie całego sezonu reprezentacyjnego i gdzieś musiał przyjść słabszy moment i nasz właśnie przypadł na turnieju w Chinach gdzie do zera wygraliśmy tylko z najsłabszym Meksykiem, a i tam Meksyk pokazał się całkiem nieźle to dwa. Na ME (gdzie byliśmy w formie) straciliśmy z Holandią seta to trzy. Mecz meczowi nierówny, ale straciliśmy wówczas seta też z Belgią, a w tym turnieju broniliśmy meczowej z tymi samymi Belgami. Dlaczego mielibyśmy wygrać ten mecz bez straty seta? "bo jesteśmy lepsi"? Ten turniej jest specyficzny i to będzie piąty mecz w ciągu siedmiu dni, nawet szeroka ławka to odczuje sumując cały okres reprezentacyjny. Nie ma w tym kursie żadnego value. Nie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +517
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Nimir wczoraj został zmieniony pod koniec trzeciego seta i potem do końca spotania już tylko siedział na ławce z kostkami lodu na kolanie, tak więc coś mu dolega i prawdopodobnie zobaczymy za niego Ter Horsta tak jak w poprzednim spotkaniu z Chinolami

No cóż stawianie na Polaków to TEORETYCZNIE bezsens, ale stawianie przeciwko dramatycznie słabej Holandii i to bez Nimira już jakiś sens ma, także ja bym raczej poszedł w jakieś grube handi punktowe na Polaków po dużym kursie i co będzie to będzie, jutro jeszcze skrobne pare zdań jak już obstawie typy
 
R 43,1K

Rosolski91

Użytkownik
Na sobotę ode mnie przy meczyku Niemiec zamykającym dwa kupony:

Turcja - Egipt
Set Egipt 1,67 etoto
3:1 Turcja

Mecz o pietruche/pkt rankingowe. Typ do podbicia ako. Turcja bez spiny, mecz z Finlandia to pokazał, Egipt po ważnej wygranej z Tunezja, może pójść za ciosem i postawić się ekipie z nad Bosforu.

Kanada - Belgia
Powyżej 3,5 seta 1,42
3:1 Belgia

Kto przypuszczał przed turniejem, że te drużyny mogą awansować do IO z naszej grupy? Obie ekipy trafiły z formą, obie mocno postawiły się naszej reprezentacji, nie podejmuje się wytypowania zwycięzcy, uważam że tu emocje będą odgrywać dużą rolę. Proponuję typ powyżej 3 setów.

USA - Serbia
Hcp - 12,5 USA 1,62
Hcs - 2,5 USA 1,95
3:0 USA, 21 pkt różnicy

Amerykanie będą chcieć zamknąć temat awansu z Serbami, którzy mają swoje problemy kadrowo-zdrowotne. Są kompletni na każdej pozycji, jeśli nie będzie rozprezenia tak jak wczoraj po 1 secie ze Słowenia to powinno być 3:0.

Japonia - Słowenia
Powyżej 3,5 seta 1,50 Słowenia zaczęła od 7:1 w secie i tego nie dowiozła, a później Japonia zrobiła swoje i wygrała 3:0
Słowenia wygra 3,10

Mecz o awans, Słowency wczoraj bez Urnauta, który był chory ale na Japonię raczej wyjdzie - on trochę jak Kubiak dawniej u nas - trzyma wszystkich do kupy, najbardziej doświadczony, fajnie zagrał z USA młody atakujący, Mozicia próbowali chwilę na przyjeciu w 3 secie. Japonia rewelacja sezonu, która jednak ostatnio się zacinała. Ich siła jest mocna zagrywka, obrona iszybka gra. Stawiam jednak po walce na podopiecznych Cretu, którzy wydają mi się bardziej doświadczoną drużyną.

Brazylia - Iran
Poniżej 171,5 pkt 1,67

Brazylia wygrała ważny mecz z Kubą, nie może stracić punktów z Iranem. Myślę że nie będzie odpuszczania, choć ja na miejscu trenera Brazylii grałbym z Fernando na rozegraniu bo wygląda zdecydowanie lepiej od Rezende.

Włochy - Kuba
Poniżej 174,5 pkt 1,68
Kuba wygrywa 3:1 po emocjonujących końcówkach, Włosi fizycznie nie dali rady

I tu podobnie jak u Brazyli, Włosi nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, po za tym doskonale znają Herrere i Yanta z ligi włoskiej, są lepsi technicznie i taktycznie, więc wykorzystają każdy błąd Kubańczykow, którzy popełniają ich sporo szczególnie na sytuacyjnych piłkach. Po za tym Włosi też mają kim trafiać na zagrywce a umówmy się, Kubanczycy to nie są jacyś fenomenalni w przyjeciu, jedyne czym mogą odpowiedzieć to również mocna zagrywka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +630
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Japonia - Słowenia @ Słowenia (3.40) STS

No cóz taki kurs trzeba łapać i nie oglądać się za siebie. Mecz o bezpośredni awans na Igrzyska i obie drużyny o tym wiedza, Słoweńcy nie mogą wypuścić tej szansy tym bardziej, że Japonia na tym turnieju potrafi wpadać w dołki, mimo że to kapitalny zespoł, to bardzo często nie potrafi domknąć meczu dwa tajbreki na start turnieju gdzie zdemolowali przeciwników w dwóch pierwszych setach, przegrany mecz z Egiptem który no co by nie mówić można uznać za wypadek przy pracy bo Japonia to druzyna świetna - tyle, że na przeciw sobie również ma kapitalny zespoł z Pajenkiem, Kozamernikiem, Mozicem, Cebuljem i tym niesamowitym młodym atakującym który skuteczność to miał w ostatnim meczu chyba podchodzadza pod 70% no grał jak z nut. Japończycy grają u siebie, są znakomitą drużyną, wreszcie za sprawą sztabu Blaina która przez kilka sezonów zrobił z ogórkow naprawdę drużyne która może wygrać z każdym w dodatku gra ekstremalnie ciężką i mega efektowną siatówkę, jednak to wszystko za mało, żeby wystawiać na nich 1.40 ze Słowenią, rozumiem jakaś Serbia w przebudowie, ale nie Słowenia, który dysponuje mega mocnym składem i gra tutaj z Japonią o bezpośrednie wyjście z tej grupy.

Polska - Holandia @ Polska -18.5 (2.80) STS

Ja w to wchodzę. Belgia ograła dziś Kanade za 3 pkt i robi się w naszej grupie naprawdę ciekawie, więc Polacy bedą chcieli przypieczętować swój awans demolką z tragiczną po prostu tragiczńą Holandią, no jak ich wczoraj widziałem z Chinami to 3 skład Polaków by ich tam rozjechał. Nimir od trzeciego seta siedział na ławce z lodem na kolanie, więc nie sądze aby przed trudami gry w klubowej siatkówce, która nie da czasu na odpoczynek tylko zacznie się w zasadzie odrazu po kwalifikacjach do IO, nie sądze aby Nimir w ogóle chciał więc wystąpić w tym meczu. Ta czy siak Holandia jest mega podatna na różnego rodzaju rozjazdy, musimy tylko przytrzymać zagrywkę na poziomie tej z meczu z Argentyną i myślę, że taka linia pęknie na luzie, bo to co gra Holandia to jest naprawdę istna kpina i bardziej po prostu gram przeciwko nim niż na wymęczonych, ale dalej za pewne grających na mega poważnie Polaków.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Egipt - Finlandia @ Finlandia (1.80) STS

Narazie tylko STS to wystawił i radzę szybo łapać bo na 100% będzie spadało. Finowie to bardzo ciekawy młody zespoł, który napsuł trochę krwi nawet najlepszym drużynom ze swojej grupy, a Egipt no prócz tej absurdalnej wygranej z Japonią to raczej zespół ze światowych nizin. Finowie rozjechali w nocy Tunezje -19,-23,-15 i myślę, że z może troszeczkę lepszym Egiptem też ten sukces odniosą, może aż tak nie rozbiją rywali ale 1.80? toż to spora pomyłka moim zdaniem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Kuba 1:3

Kuba wczoraj świetnie rozpoczęła spotkanie z Brazylią wygrywając pierwszego seta no ale jak to Kuba posypała się potem i przegrała to spotkanie 1:3. Dziś kolejny mocny przeciwnik jakim są Włosi - na pewno trzeba przyznać, że Włosi nie prezentują na tym turnieju swojej najlepszej formy i teoretycznie Kuba nadal ma jeszcze szanse na awans co prawda matematyczne ale jednak ma. Musieli by dziś wygrać z Włochami za 3 punkty, realne? Realne jest ale raczej mało prawdopodobne.
Mimo wszystko uważam, że dość duże handi proponują na Kubę.
Tak naprawdę Włosi takie handi pokryli na tym turnieju jedynie z Ukrainą natomiast z Czechami, Katarem, Niemcami - przegrali i Iranem nie pokrywali tego handi.
Pamiętam rok temu na MŚ gdzie w 1/8 obie drużyny spotkały się ze sobą i tam Kuba była naprawdę bardzo bliska wyeliminowania Włochów.


Kuba +17,5 1,50 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1793
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Argentyna - Holandia typ Holandia kurs 2.87 Betfan

Oglądając dzisiaj Holendrów, którzy już nie mieli szans na awans na Igrzyska Olimpijskie mimo tego byłem godny podziwu jak ten zespół się dzisiaj zaprezentował. W dodatku w meczu z Polska wystąpili bez swojego lidera Nimira. Bardzo dobrze wyglądali w ataku oraz na zagrywce w szczególności Plak. Dobrze pracowali w asekuracji i praktycznie w każdym set był wyrównany. Argentyńczycy jutro zagraja po raz pierwszy w meczu w którym ewentualne zwyciestwo nie da im awansu na Igrzyska Olimpijskie. Ostatnie zwyciestwo dopiero po tie-breaku z Chinami też pozostawia wiele do życzenia. Holendrzy wyglądaja naprawdę bardzo solidne i według mnie jutro jeśli zagraja tak jak w dzisiejszym meczu to są wstanie pokonać Argentyńczyków. Trener Mendez może trochę porotować składem. Dobrze w dzisiejszym meczu spisywał się atakujący Holandii Ter Maat. Nie wiem do końca co z Nimirem, ale jeśli jutro zagra to będzie to ogromne wzmocnienie, ale jeśli nawet nie wystąpi w tym meczu to Holandia wygląda naprawdę solidnie na tej pozycji. Argentycznycy mają naprawdę ciekawy zespół I na przyjęciu i w ataku wirtuoz na rozegraniu, ale jutro przyjdzie im się zmierzyć z naprawdę dobrze grajaca Holandia i czuje, ze jeśli Argentyńczycy wiedzą, że zwyciestwo nie da im już awansu to mogą po prostu nie zagrać na 100% swoich umiejętności. Może i jest to przeczucie, ale patrzac na De Cecco Conte czy Polonsky tego się można spodziewać. Holendrzy dzisiaj i nie tylko dzisiaj zaskoczyli mnie swoja gra i niezmierna walecznością o każda pilke i czuje, ze mogą jutro sprawić niespodziankę. Po takim kursie myślę, że warto pograć w stronę Holandii. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom