>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do IO w siatkówce mężczyzn

MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Grać bez spiny a zrobić z siebie pośmiewisko to dwie różne rzeczy.
Zobacz co Kuba z nimi zrobiła. To ultra cienki zespół, zresztą oni nie mają w głowach siatkówki jak ich bracia i siostry bronią się przed wojną, myślę że bardzo to wpływa na jakość gry Ukraińców. Temat na dłuższą dyskusje, w każdym razie w tych eliminacjach baty do 15 czy nawet 12 już zaliczali nie jeden raz więc cóż mnie tam jakoś specjalnie nie dziwi
 
G 16,5K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
zresztą oni nie mają w głowach siatkówki jak ich bracia i siostry bronią się przed wojną.
Chłopie weź nie pisz takich bajek. Widziałem 2 mecze Ukraińców na siatkarskich ME, widziałem mecz Ukraina-Anglia w piłce nożnej i jakoś nie zauważyłem, by mieli w głowie braci i siostry. Tak samo jak codziennie mijani Ukraincy na polskich ulicach, w galeriach handlowych.

Wielki sukces Winiarskiego. Kto by się spodziewał, że Niemcy wykręcą awans i to bez straty punktu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Chłopie weź nie pisz takich bajek. Widziałem 2 mecze Ukraińców na siatkarskich ME, widziałem mecz Ukraina-Anglia w piłce nożnej i jakoś nie zauważyłem, by mieli w głowie braci i siostry. Tak samo jak codziennie mijani Ukraincy na polskich ulicach, w galeriach handlowych.

Wielki sukces Winiarskiego. Kto by się spodziewał, że Niemcy wykręcą awans i to bez straty punktu.
Jedni mają inni nie, sam poznałem również dużo Ukraińców w ostatnim czasie i mówią oni bez przerwy o wojnie, słyszałem historie, że rodziny się ich wyżekły bo nie poszli na front itp. itd. Jak tego nie rozumiesz to nie pisz o bajkach. Takie coś może się udzielić kazdemu Ukraińcowi, a ich postawa w tych eliminacjach do IO była wręcz naganna, to nie jest zespół do lania 3x do 15 przez byle Kube, mają Płotnyckiego, do tego solidengo atakującego - co najmniej na równe mecze z takimi drużynami, a oni wyglądali jakby przechodzili obok tych spotkań, stąd tylko moja teoria, która oczywiście nie musi być prawdą, ale nazywanie tego bajką też jest nie na miejscu
 
Do góry Bottom