>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
peter06 0

peter06

Użytkownik
Według w tym roku może to być Arsenal. Myślę, że po wpadce z Porto młodzi i ambitni piłkarze zmobilizują się wygrywając LM o ile nie dopadnie ich plaga kontuzji. Drugim moim kandydatem jest Barcelona, która ostatnio gra świetną piłką.
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Stawiam na Barcelone . Są w świetnej dyspozycji , Pokonują każdą drużynę jaka stanie im na drodze . Lyon to wymagający przeciwnik ale na pewno sobie poradzą z francuską drużyną. W lidze I miejsce . Są bliski pobicia rekordu punktów zdobytych w 1 rundzie rozgrywek Primera Division. Ponad 50 bramek strzelonych , mniej niż 15 straconych . Najlepszy atak i ofensywa z Primera . Są według mnie najmocniejszą drużyną jak na ten moment . Pozdrawiam
 
D 0

davko

Użytkownik
Moim zdaniem FC Barcelona sadzac po ostatnich wynikach w lidze mistrzow i w swojej lidze (hiszpanskiej ) stawil bym na Barce
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
Moim zdaniem Barcelona wygra tegoroczną Ligę Mistrzów ponieważ gra piłkę bardzo widowiskową a zarazem skuteczną.I mam tylko nadzieję że w którymś z meczy Blaugrana nie będzie miała słabszego dnia jak zdarzało isę to w poprzednich latach
 
rokotnik 0

rokotnik

Użytkownik
w 98 nie grala bo wygral wtedy real, i wygral chyba z juve. grala rok pozniej, i napewno grala jeszcze pozniej bo wygrala final z valencia w akrnych
tak przepraszam oczywiscie masz racje jakos pomylilo mi sie nie wiem dlaczego????-dla mnie oczywiscie :-D
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
Manchester niestety leci z formą co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że Interu nie przejdą.
nie wiem jak mozna na tyle tygodni przed meczem mówic, ze nie przejdą to jest poprostu żenada.
Ja faworytow widze tylko 2, a mianowicie Barca i Manchester nabroić może jeszcze także Juve, ale wiecej bedzie wiadomo po 1 meczach:spokodfhgfh:
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
nie wiem jak mozna na tyle tygodni przed meczem mówic, ze nie przejdą to jest poprostu żenada.

Ja faworytow widze tylko 2, a mianowicie Barca i Manchester
ja sie z tym w 100% zgadzam, jak wygra ktos inny bede w wielkim szoku, naprawde, aktualnie nie widze zespolu ktory moglby im zagrozic tym bardziej ze to 2-mecz, bo gdyby grano jedno spotkanie to inna sprawa. mysle ze barca z united spotkaja sie napewno w tej edycji LM, byc moze w finale. a napsocic to w moim przekonaniu moze chelsea jesli sie ogarnie do meczu z juve
 
szary 0

szary

Użytkownik
nie wiem jak mozna na tyle tygodni przed meczem mówic, ze nie przejdą to jest poprostu żenada.
Żenada to Twoje podejście do tematu! Tak mówię bo tak uważam. Tobie nic do tego.
Inter chyba już jest na dnie, więc teraz powoli zacznie łapać formę. Mourinho jeszcze wyciśnie z nich prawdziwie mistrzowską dyspozycję. ManU traci formę wolniej ale traci. Jak już wygrywa to minimalnie i po golach w końcówkach, a będzie jeszcze gorzej. To samo może spotkać Barcelonę i inne zespoły będące obecnie w formie. Mało kto potrafi grac cały sezon na pełnym gazie.
Pod koniec lutego forma ManU nadal będzie spadać, do zespołu dotrze że latem Ronaldo wyjedzie do Realu. Forma Interu natomiast bardzo mocno pójdzie w górę, także nie zdziwiłbym się gdyby tym razem to 3 włoskie (a nie jak rok temu 3 angielskie) zespoły grały w półfinałach.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Inter gra wybitnie schematyczną piłkę. Prawie zero finezji. Ten Ibrahimowicz to chyba jedyna naturalność w tym zespole. Piłkarze poruszają sie po boisku jak pionki po szachownicy więc trudno od nich cudów oczekiwać. Inter gdyby ten mecz miał odbyc się dziś na boisku czy to Man.U czy to Barcelony to by takie lanie dostał że hej! U siebie co najwyżej mógłby zremisować.

Głupotą jest spinać się w każdym meczu na kolejne 5:0 jeśli sezon jest długi i trzeba oszczędzać zawodników więc mnie nie martwi że Man.U nie strzela za wiele. W meczu z klasowym zespołem jakim jest Chelsea pokazali że strzelać potrafią. Futbol Interu a futbol Man.U to zupełnie inna bajka. Inter gra jakby był zmuszany a w grze anglików widać luz.

Ja nie widze innego rezultatu jak awans Man.U. A cd LM to Barcelona powinna wygrać. W obecnej chwili nie widze dla nich przeciwnika
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
Żenada to Twoje podejście do tematu! Tak mówię bo tak uważam. Tobie nic do tego.
Inter chyba już jest na dnie, więc teraz powoli zacznie łapać formę. Mourinho jeszcze wyciśnie z nich prawdziwie mistrzowską dyspozycję. ManU traci formę wolniej ale traci. Jak już wygrywa to minimalnie i po golach w końcówkach, a będzie jeszcze gorzej. To samo może spotkać Barcelonę i inne zespoły będące obecnie w formie. Mało kto potrafi grac cały sezon na pełnym gazie.
Pod koniec lutego forma ManU nadal będzie spadać, do zespołu dotrze że latem Ronaldo wyjedzie do Realu. Forma Interu natomiast bardzo mocno pójdzie w górę, także nie zdziwiłbym się gdyby tym razem to 3 włoskie (a nie jak rok temu 3 angielskie) zespoły grały w półfinałach.
czlowieku wes wytypuj mi 6 w totka! jestes jasnowidzem:jezora:

nie ma co patrzeć kto ile obecnie wygrywa, bo do meczów zostało sporo czasu.Jedno jest pewne, że obecnie najwiekszy potencjał ma Barcelona i tutaj nie chodzi o ostatnie spotkania, ale o cały sezon.
Warto tez również zwrócić uwagę na Juventus, który wg mnie już dawno nic nie osiągnał, a del piero i spółka napewno są bardzo głodni sukcesu.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Załóż temat o totku to sobie potypuje, żaden problem :p Tutaj jednak typujemy zwycięzcę LM a ja po prostu uważam że ManU nim nie zostanie bo odpadnie z Interem. Ale oczywiście musi się znaleźć kilku arogantów którzy nawet cudzego zdania nie potrafią uszanować. Żal mi Was!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
oczywiście, że FC Barcelona ???? rozpędza się niczym lokomotywa i toruje sobie drogę do finału. Jak najbardziej dla mnie jest pewniakiem do zdobycia trofeum, zresztą wyniki mówią same za siebie. W Hiszpanii nie ma sobie równych i raz za razem powiększa swoją przewagę nad Realem i innymi drużynami, nie mówiąc już o liczbie straconych i przede wszystkim zdobytych bramek ???? ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Załóż temat o totku to sobie potypuje, żaden problem :p Tutaj jednak typujemy zwycięzcę LM a ja po prostu uważam że ManU nim nie zostanie bo odpadnie z Interem. Ale oczywiście musi się znaleźć kilku arogantów którzy nawet cudzego zdania nie potrafią uszanować. Żal mi Was!
uszanować zdanie to jedno, a prowadzić dyskusję to drugie...
również z twoim zdaniem się nie zgodzę bo jest po prostu dziwne... przyjąłeś że MU i Inter mają obecnie zniżkę formy. ok, można się zgodzić po wynikach, lecz nie po grze /przynajmniej MU bo chłopaki na prawdę grają bardzo dobrze tylko brakuję skuteczności, nie wiem jak tam Inter bo nie oglądam ich meczów/. ale czemu przyjąłeś że MU dalej do meczu z Interem będzie miał stopniową obniżkę formy zaś Inter tą formę złapię?
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Ja stawiam na Real ????

Ponieważ im kibicuję ;) Chociaż wątpię czy przejdą Liverpool który zazwyczaj daleko dochodzi w fazie finałowej... ale wszystko jest możliwe ????
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Ja stawiam na Real
Ponieważ im kibicuję Chociaż wątpię czy przejdą Liverpool który zazwyczaj daleko dochodzi w fazie finałowej... ale wszystko jest możliwe
Stawiasz na Real, ale w nich wątpisz? Ciekawe ???? ????
Obiektywnie mówiąc, to bardzo duże szanse w tym roku ma Barcelona, nieco mniejsze Manchester, jak zwykle namieszać może Liverpool czy Bayern.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Nie będę oryginalny:
1. Barcelona - futbol totalny, gwałcą każdego kto stanie im na drodze. Widowiskowość + skuteczność, nie wiem czy ktokolwiek będzie w stanie ich zatrzymać, no chyba że Messi i reszta paki się połamie
2. Manchester - najlepsza defensywa w Europie, do tego Berbatov, Rooney, Tevez i Ronaldo w ataku i oczywiście Kuszczak na ławie. Niby nie grają tak jak w poprzednim sezonie, ale jak ruszy ta ich maszyna to będą w stanie rozjechać każdego
3. Juventus - nie wiem czemu ale mam wrażenie że mogą w tym sezonie zajść daleko, o ile pokonają Chelsea rzecz jasna

Dalej Liverpool, Inter, Bayern, jakiś Arsenal, jakiś Real z Madrytu, Roma itd itd

a tak patrząc czysto statystycznie to LM w tym sezonie wygra ten kto pokona Liverpool. Jak wszyscy wiemy, Real tradycyjnie odpada w 1/8, w tym przypadku z Liverpoolem, a pogromca Liverpoolu wygrywa puchar. Proste, nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom