>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
szary 0

szary

Użytkownik
W LM zawsze świetnie szło zespołom których forma rosła w trakcie sezonu. Forma Romy rośnie bardzo szybko także finał na własnym stadionie z ich udziałem bardzo możliwy. Drugim finalistą będzie oczywiście Barcelona ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Lyon, Barca, Chelsea, Juve to moim zdaniem zespoły mające szanse powalczyć o najwyrzsze cele.

Lyon gra dość konsekwętny futbol i potrafi być bardzo skuteczny w systemie mecz-rewanż. Popełnia jednak głupie błędy...

Barca dysponuje wspaniałą kadrą. Kiedy gra na 100% jest niemal nie do zatrzymania. Jednak moim zdaniem są tam problemy z poukładaniem gry i zespołu...

Chelsea, jak już pisałem w innym temacie jest faworytem według zwolenników teorii sposkowych. Nie grają źle ale dla mnie to zawsze był zespół do ogrania - sportowo mnie nie przekonują.

Juve, tu nie ukrywam że to obecnie zespół któremu kibicuję. Byłoby ciekawie gdyby zdobyli trofeum po karnej przerwie - coś by udowodnili. I wydaje mi się że właśnie żyje w nich chęć udowodnienia pewnych rzeczy piłkarskiej Europie... Mają dobrych piłkarzy i swój styl gry.
 
E 0

erefes

Użytkownik
Zwycięzcy ChampionsLeague!
Panowie oczywiste iż prawie każdy ma szanse ale nie oszukujmy się w takiej kolejności realne szanse na zdobycie LM mają drużyny: 1. FC Barcelona 2. Manchester United 3. Chelsea Londyn 4. Inter Mediolan 5. FC Liverool 6. Real Madryt 7. Juventus Turyn 8. Arsenal Londyn 9. Bayern Monachium ! Mało prawdopodobne żeby ktoś z poza tej dziewiątki poleciałz koksem dosłownie choć FC Porto takim cichym koniem nie już chyba nie teraz !!!
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Moim zdaniem szansę na wygranie Ligi Mistrzów mają dwie drużyny : Barcelona i Manchester United. Sam bardzo chciałbym, aby wygrała ta pierwsza, bo mocno jej kibicuję. Zdaję sobie sprawę, że teraz już nie ma słabych drużyn, ale to właśnie te dwie ekipy maja realne szanse na zdobycie tego trofeum.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Panowie oczywiste iż prawie każdy ma szanse ale nie oszukujmy się w takiej kolejności realne szanse na zdobycie LM mają drużyny: 1. FC Barcelona 2. Manchester United 3. Chelsea Londyn 4. Inter Mediolan 5. FC Liverool 6. Real Madryt 7. Juventus Turyn 8. Arsenal Londyn 9. Bayern Monachium ! Mało prawdopodobne żeby ktoś z poza tej dziewiątki poleciałz koksem dosłownie choć FC Porto takim cichym koniem nie już chyba nie teraz !!!
IMO Juve powinno być przed Interem, a między nimi jeszcze Liverpool, za tą trójką jeszcze Roma (dla mnie murowany kandydat co najmniej do półfinału... chyba że po drodze trafi na Barce ;) ), Real na koniec.
1. Barca
2. ManU
3. Chelsea
4. Juve
5. Liverpool
6. Inter
7. Roma
8. Bayern
9. Arsenal
10. Real
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Królewskich to umieszczacie na tej liście chyba tylko dlatego, bo się nazywają Real Madryt. Co do Juve, to mają zbyt wąską ławkę by wygrać Champions League, chciałbym widzieć jak grają z kimś pokroju Arsenalu bez Del Piero...
Na pewno Barca, Chelsea, Manchester, Liverpool. Wątpię, by ktoś inny potrafił dokonać czegoś takiego.
 
jaki 0

jaki

Użytkownik
Manchester United
Jak zawsze nie mowie tego obiektywnie gdyz od dziecka jestem kibicem United wiec patrze przez pryzmat :p Chcialbym zeby obronili trofeum ale bedzie to bardzo ciezkie do zrobienia. Myslcie co chcecie ale wydaje mi sie ze jednak ta nieszczesna Chelsea nareszcie dopnie swego i wygra LM.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chelsea w tym sezonie jest dużo słabsza... mysle ze fo finalu dojdzie Barca i zagra z Manchesterem. Wygra oczywiscie lepszy czyt. MANCHESTER UNITED:jezora:
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
A czemu wszyscy tak dyskredytujecie Lyon? Nie wymieniacie go wcale... czyli część z was uważa że ma mniejsze szanse od Bayernu lub od Realu??
 
szary 0

szary

Użytkownik
Właśnie czegoś mi tu brakowało :p Od Realu na pewno mają większe szanse, ale postawiłbym ich na równi z Bayernem. Paczkę mają całkiem niezłą, ale raczej nie na miarę chociażby finału.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
najlepiej dogrywka i karne to jest wtedy prawdziwy finał :!:
Z dogrywką to się zgodze, ale żeby karne rozstrzygały finał?! Loteria?! Albo przegrać po karnych? Cieszyłem się że ManU wygrało, ale szkoda że nie w regulaminowym czasie albo po dogrywce. Do oporu powinni grać, a tak to dogrywka jest tylko po to by przeczekać do karnych.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jak dla mnie to Real prezentuje się najsłabiej z tych najlepszych zespołów. Gra wyjątkowo ofensywnie ale nie potrafi grać w obronie. Z każdym dobrze ułożonym zespołem ma problemy. Najlepiej pokazały to mecze z Juventusem. Pozatym kontuzje które z dnia na dzień nie znikną. Real już niedługo powinien odpaść.

Lyon... solidna ekipa ale nie daje im wiekszych szans. To samo Bayern. Wystarczy że ktoś z nimi 2 : 0 u siebie wygra i nie odrobia strat.

Inter to wogóle prezentuje antyfutbol. Są do ogrania i absolutnie nie wierze aby mogli wygrać LM.

Zdecydowanie stawiałbym na Barcelone która chyba nie ma sobie równych (zdarzy się słabszy dzień ale ogólnie są nie do zatrzymania). Drugim zespołem
chyba Juventus który gra naprawdę coś wspaniałego. Jeszcze Chelsea i Liverpool traktuje poważnie. Tuż za nimi silne Villareal i Atletico ale dla nich ćwierćfinał to chyba w sam raz. Man U.... drugi raz z rzędu nie wygra
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Mysle, ze duzo pokaze nastepna runda LM, lecz poki co zgodze sie, ze Inter jakos super pieknie nie gra, ale kiedy musza to wygrywaja, nawet z Juve. Mistrza upatrywalbym wsrod tych zespolow: Barca, Juve, Inter, Roma, Chelsea, Bayern. Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak bardzo nie doceniaja Bawarczykow, moim zdaniem ich zespol prawie zupelnie sie skrystalizowal, a Klinsi w koncu zaczyna wykonywac swoj plan, jesli tylko zrobia udane transfery zima mysle, ze moga zajsc naprawde wysoko. Sporo bedzie zalezec od aktualnej formy danego zespolu oraz jego stanu kadrowego. Pozyjemy, zobaczymy. Btw Witam forumowiczow.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Podobnie jak powyzej z malymi roznicami..
Final typuje dla Barcelony..
Man oraz Liverpool powinny rowniez dojsc dosc daleko..
Villareal oraz Bayern- rowniez mocne, ale do finalu im troche zabraknie.
W przeciwienstwie do wiekszosci nie typuje Chelse.. jesli dostana swietnej formy; moze, moze.. Real, Arsenal.. Moze za rok ;)
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Ja uważam, że padnie niespodzianka w tej edycji. Skłaniam się do włoskich zespołów, czyli Juventus oraz Inter. Liczę na charakter Mourinho, który w ważnych meczach nie zawodzi. Wielu może się tu ze mną nie zgodzić, ale pan Jose jest moim ulubionym trenerem z niewiadomych mi przyczyn.
Daleko powinny zajść również Manchester United oraz Liverpool. Innym (może prócz Barcy, bo jest nieobliczalna) nie wróżę za dobrze. To tyle.
 
arturo888 0

arturo888

Użytkownik
Manchester Utd

final MAN UTD- BARCELONA
No tak,a w finale pewnie 3 bramki strzeli Cristiano :-D...heh zadna druzyna w historii Champions League nie obronila trofeum i w tym sezonie tez sie to nie zmieni. Ja uwazam ze wygra zespol z Serie A, final jest na Olimpico wiec to dodatkowa motywacja dla zespolow wloskich. Inter jezeli przelozy wkoncu forme z Serie A na Champions League moze tego dokonac. Juventus pokazal juz nie raz jak potrafi grac w pucharach. Roma natomiast ma juz za soba kryzys i perspektywa finalu na wlasnym stadionie moze dodac im skrzydel. Poza tym mysle ze Bayern moze zajsc daleko, bo jakby nie bylo to jedna z legend Champions League i po malej stagnacji powinna powrocic na swoje wlasciwe tory. Poza tym Barcelona, Chelsea, Lyon powinny zajsc daleko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom