>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
kodziro 21

kodziro

Użytkownik
Mysle ze przyszedl czas aby Real Madryt w koncu cos osiagnal w Lidze Mistrzow, a maja sklad ktory stac na to zeby dotarli conajmniej do polfinalow.
Mysle ze wygra Real Madryt, ale szanse duze ma tez Chelsea Londyn i FC Barcelona
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Według mnie jak co roku najwiekszym faworytem sa zespoły z Wysp Chelsea,Liverpool,Manu,Arsenal(ale im daje najmniejsze szanse na zwyciestwo)poza tymi zespołami do gry w tym sezonie moze się właczyć chyba tylko BARCELONA która gra piękna szybką piłke i jest w stanie powalczyć z siłowo grajacymi zespołami z Angli....
Uwazam ze do półfinał trafia conajmniej dwa Angielskie zespoły + Barcelona
Ale mistrza upatrywał bym jednak w The Reds Benites to najlepszy trener świata;)
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
LM wygra ktoś z trójki: Barcelona, Chelsea, Liverpool a chciałbym żeby wyczyn powtórzył Manchester United ale jak narazie jakoś mnie nie przekonują zbytnio.
 
szary 0

szary

Użytkownik
W obecnej formie LM bez wątpienia wygrałaby Barcelona, ale do maja to oni mogą zupełnie straci formę, więc póki co jeszcze za wcześnie żeby typować zwycięzcę. W tej chwili najbardziej na wygraną w LM zasługują Barcelona, Liverpool, Manchester. Real imho nie ma szans w tym sezonie. Jak dojdą do ćwierćfinału to będzie dobrze.
 
bryndalski 0

bryndalski

Użytkownik
Hmm jak dla mnie wymarzony finał byłby Real - Atletico ????
i zwycięstwo Realu oczywiście ????
Jednak patrząc całkiem obiektywnie to hmm...Te wiodące drużyny typu Chelsea Barca(⛔) ManU grają obecnie jak dla mnie najbardziej efektywny futbol...Chelsea zawsze mocna u siebie, świetna obrona, mało bramek tracą, choć momentami może nudzić ich styl gry...jednak to efekt końcowy się liczy.
Barca(⛔⛔) no niestety muszę im przyznać z ciężkim sercem, że ilość zdobywanych przez nich bramek jest imponująca, finezja i ogólnie widowisko na ich meczu murowane. Dalej jest ManU jedyne co moim zdaniem można im zarzucić to od czasu do czasu rozkojarzenia i rozluźnienie, bo obecnie Berbatov Rooney + do tego ten taki koślawy z toną żelu na łbie którego nazywają Ronaldo = świetna gra.
I na koniec Real ???? ???? ???? oczywiście, że wiem, iż to oni w tym roku wygrają ????
W końcu to Królewscy. Jeżeli zaczną prezentować swoją optymalną i może kiedy w końcu zaczną gac z nominalnym prawym pomocnikiem to napewno coś z tego będzie, no i oczywiście trzeba popracować nad obroną która w tym roku jest wyjątkowo nieszczelna.
HALA MADRID ....i Atletico ! do zobaczenia w finale ???? ???? ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
I na koniec Real :smile::smile::smile: oczywiście, że wiem, iż to oni w tym roku wygrają :grin:
W końcu to Królewscy. Jeżeli zaczną prezentować swoją optymalną i może kiedy w końcu zaczną gac z nominalnym prawym pomocnikiem to napewno coś z tego będzie, no i oczywiście trzeba popracować nad obroną która w tym roku jest wyjątkowo nieszczelna.
Widze, ze jestes fanem Realu, tak jak ja zreszta, ale ciezko bedzie o LM w tym roku. Jak zwykle w najwazniejszych momentach przydarzaja sie kontuzje i znowu dołek, ktorego byc nie powinno. Strata RvN to duza strata, na szczescie jest Higuain, ktory w najwazniejszym momencie zlapal ta wlasciwa forme i potrafi sam roztrzygnac mecz. Ladnie gra De La Red, ktory tez teraz jest kontuzjowany:-? Robben trapiony przez kontuzje. Na szczescie jeszcze duzo czasu do nastepnych meczy LM i Ruben jak i Arjen powinni wrocic, niestety RvN nie :kwasny4565: Ale ofc jestem calym sercem za Realem ;)
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Chcialbym, zeby Juventus, choc do tego czasu jeszcze daleka droga. Juventus ostatnio gra skutecznie i mam nadzieje, ze sie jeszcze rozkreci i poprawi styl gry. Licze takze na zimowe wzmocnienia Starej damy, ktore pozwola na walke o Champions League i Scudetto. Pamietajmy, ze ponadto kilku waznych zawodnikow Juve wroci dopiero w styczniu i wtedy dopiero wszystko sie okaze. I miejsce w grupie Juve ma juz raczej na 99%, wiec powinni trafic w 1/8 na latwiejszego rywala. Co najmniej na Wielki Final Juventus stac w tym sezonie.
A co do ewentualnych rywali, silna jak zawsze jest Barcelona oraz nie mniej Chelsea. To obok Juventusu najbardziej faworyzowane do zwyciestwa druzyny. Mimo wszystko, jak licze, to tych druzyn jest zdecydowanie wiecej. Nie zdziwie sie wiec, jak chocby 1 z 8 ktore na szybko wyliczylem sobie podniosla puchar. Na tym etapie sezonu nie mozna jeszcze stwierdzic kto akurat utrzyma forme az do maja lub kto zlapie forme dopiero na wiosne np. czy Barcelona wytrzyma narzucone przez siebie tempo.
 
enomy 0

enomy

Użytkownik
Wedlug mnie final bedzie wygladal tak Chelsea-Manchester Utd

Lecz Wielkie Szanse ma jeszce real Madryt,Barcelona.Inter Liverpool


Pozyjemy Zobaczymy.. ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ja jednak dalej uważam że ... ManU po raz drugi z rzędu :] Zespół z Manchesteru zawsze ma najlepszy okres gry po nowym roku i liczę że w tym roku będzie podobnie ...

Teraz trochę z innej bajki. Ciekawi mnie czy jeszcze doczekam sezonu w Lidze Mistrzów w której zagrają wszystkie drużyny które są ... legendami tych rozgrywek czyli (oprócz legend które grają w tegorocznej LM) : Valencia, AC Milan, PSG, Ajax, Borussia i można wymienić spokojnie jeszcze kilka takich drużyn. Myślę że w przyszłym roku jest spora szansa że z wyżej wymienionych 5 - 3 zobaczymy (Valencia, Milan, Ajax) w LM, ja szerze przyznam że liczę po cichutku na to że i Borussia i także PSG przy odrobinie szczęścia załapią się na czołowe miejsca w swoich ligach bo grają na prawdę nieźle :spokodfhgfh:
 
unique 41

unique

Użytkownik
MNU gra słabo(narazie) ale słabiej gra jeszcze Arsenal z angielskich zespołów to widzę Chelsea i Inter z hiszpanii Barcelona oraz Juve ???? bo gra w LM bardzo fajną piłkę
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Zabawić się w proroka można, ale trudno wytypować zwycięzcę. Jak sama nazwa wskazuje - to Liga Mistrzów. Wszystkie drużyny prezentują wysoki poziom (nawet takie BATE gra bez skrupułów). Myślę, że FC Barcelona może dojść daleko, może aż do finału. Wreszcie Katalończycy grają tak, jak od nich oczekiwano.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Możliwe, że w końcu Chelsea. Osobiście chciałbym bardzo żeby finał był ManU - Juve, a wygrać niech wygra lepszy.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ja bym chętnie zobaczył finał Manu-Barcelona po którym katalończycy schodzili by jako zwycięscy i najlepiej dogrywka i karne to jest wtedy prawdziwy finał :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom