>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 39: Colosseum (Pudzian, Khalidov, Popek, Burneika)

Status
Zamknięty.
borys333 278

borys333

Użytkownik
Popek i Burneika to jakiś żart. Obaj w tej dyscyplinie nie powinni istnieć. Sama walka to loteria. Burneika jak siądzie na Popku w I rundzie to ciężarem go wykończy. Popek jeśli wytrzyma więcej niż I rundę to wygra.
Takiego cyrku się nie stawia.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Walka dwóch &quot;pajaców&quot; bez nich raczej stadion nie został by zapełniony a ppv mało który Czesiek by kupił. KSW staje sie cyrkiem, wczorajsza ceremonia ważenia to zal.pl Kawulski udający klauna, to powstrzymywanie Burneiki to kabaret. Co do walki na dzis MOJE ZDANIE to 50/50 choć wczoraj pograłem symbolicznie na Popka to dziś już taki pewny tego typu nie jestem. Przeanalizowałem sobie teraz kursy i opinie ekspertów jakie były przed walka najmna z burneika kurs wtedy na litwina był gdzie koło 2,75 duzo osób wtedy pisało o doświadczeniu bokserskim Najmana i przez wiele osób był on wskazywany jako faworyt, jak sie skończyło każdy pamieta. Niektórzy piszą Popek to pewniak promocja inni Burneika ze to bet, w tej walce wszstko sie może zdarzyć. Ja osobicie całe KSW typersko traktuje jako zabawę, i tak zeby zmobilizować sie do ogladania tego cyrku pograłem w singlu Popka + 2 taśmy
Pudzianowski
Rodrigues
Popek
Gamrot
Janikowski ako 4,79
2 tasiemka taki taka samo plus typ na zw Kity ako 6,7
O Pudziana jakoś jestem spokojny, dużo osób widzi szanse na zw Tybka oglądałem jego 2 walki i bez szału niby ćwiczy już pare lat ale jakoś mnie to nie przekonuje, Pudzian większe doświadczenie obycie.
Rodrigues cieżki koleś sugeruje sie walką z Bedorfem gdzie zaprezentował sie zajebiście stąd ten typ, Różal spoko gośc ale to już nie te zdrowie sam w filmikach mówił tu taki stary fajny wywiad, http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2015-10-21/rozalski-szczery-do-bolu-wczesniej-klamalem-teraz-zyje-w-matriksie/
O Gamrocie eksperci sie juz wypowiedzili Kot jakich malo.
Janikowski na podbicie, jedynie gdzie go widziałem to na vlogach jurasa jak trenuje, gosć podchodzi do tego bardzo poważnie, sądze ze bedzie z niego zajebisty zawodnik.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Żadnego z nich nie traktuję na poważnie. Przyszli, bo pieniądze ich skusiły. Koksu to żaden zawodnik MMA. Wystarczy, że Popek zrobiłby kondycję i nie dał się trafić w pierwszej minucie.
Dziwię się ludziom, którzy idą w kierunku Popka czy Koksa. Z początku myślałem, że to jakiś mało śmieszny żart, ale jednak to prawda. Czy nie szkoda wam pieniędzy? Nie można być pewnym ani jednego ani drugiego. Zdecydowanie lepiej wygląda Borys Mańkowski po 3.55. Mamed 1.27 serio?
Z Borysa zrobili zwykłego ogórka, a Mamedowi niech buki postawią pomnik. Borys to bardzo dobry grappler. W stójce na pewno nie będzie odstawał od Czeczena. Szybkość, wytrzymałość, pressing, wiek są po stronie Polaka.
Wygra Borsy 3.55 Unibet
Dla mnie jest to 50/50 a nawet z lekkim wskazaniem na Borysa, więc na pewno nie zagram Mameda po tak śmiesznym kursie. Ludzie sami stworzyli o nim opinię, jakby był nie wiadomo kim.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak czytam takie coś to mi się nóż w kieszeni otwiera... Koksu wygra bo zrobił z siebie błazna na ważeniu?? Popek dla KSW to jest kura, która znosi złote jaja więc dlatego dali mu takie mięso armatnie jakim jest Burneika, który nie potrafił znokautować chippendalesa a co dopiero mówić o chłopie ważącym 120 kg. Poza tym uważam, że Popek dobrze wie, że jeżeli przegra to zrobi z siebie pośmiewisko więc bedzie dużo bardziej zdeterminowany niż Liwtin.
Mi też się nóż w kieszeni otwiera jak czytam takie bzdury. Jakiś argument podałeś na Popusia? Że znosi złote jaja czy że się ośmieszy jak przegra? Graj co chcesz ale nie wiem po co takie pseudo analizy pisać. Popek ćwiczy, niby cardio robi a bęben na jak typowy Janusz. Kondycji się nie robi w kilka miesięcy tym bardziej, jak się całe życie chleje i ćpa. Walka żeby się pośmiać a na pewno nie do typowania.
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Mi też się nóż w kieszeni otwiera jak czytam takie bzdury. Jakiś argument podałeś na Popusia? Że znosi złote jaja czy że się ośmieszy jak przegra? Graj co chcesz ale nie wiem po co takie pseudo analizy pisać. Popek ćwiczy, niby cardio robi a bęben na jak typowy Janusz. Kondycji się nie robi w kilka miesięcy tym bardziej, jak się całe życie chleje i ćpa. Walka żeby się pośmiać a na pewno nie do typowania.
Dla mnie ta walka to no bet, ale nie sądzę, żeby kondycja tu była potrzebna, bo to nie potrwa całej rundy. Popkowi zależy, bo został upokorzony w pierwszej walce, natomiast Burneika ma to gdzieś, on nawet nie trenował pod MMA, przyjedzie, da show na konferencjach i ważeniach, wyjdzie, zarobi kasę i jak wygra to fajnie, a jak nie to co, kompletnie nic. Ja tej walki nie stawiam, bo to freak fight i różnie może być, ale najbardziej realny scenariusz, to Burneika wlatujący z obydwoma rękami z przodu na Popka, Popek prawy prosty taki jakim trafił Pudziana, Burneika gleba i go będzie musiał odklepać. Przecież Burneika nie umie zadawać ciosów, z Najmanem wygrał, bo ten się przestraszył, z Ozdobą nie było walki.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Mi też się nóż w kieszeni otwiera jak czytam takie bzdury. Jakiś argument podałeś na Popusia? Że znosi złote jaja czy że się ośmieszy jak przegra? Graj co chcesz ale nie wiem po co takie pseudo analizy pisać. Popek ćwiczy, niby cardio robi a bęben na jak typowy Janusz. Kondycji się nie robi w kilka miesięcy tym bardziej, jak się całe życie chleje i ćpa. Walka żeby się pośmiać a na pewno nie do typowania.
Na jakim Ty świecie zyjesz?? KSW to dla Kawluskiego i Lewandowskiego maszynka do robienia pieniędzy i teraz zadam Ci pytanie kto dla KSW zarobi więcej Popek czy Koksu?? Oczywiście jest to pytanie retoryczne więc nawet nie musisz odpowiadać.
Po drugie wstawiłem tam walkę z Ozdoba który ważył w tamtej walce pewnie coś kolo 90 kg i nawet on potrafił usadzić Burneike a co dopiero mówić o Popku który waży 120 kg i w walce z Pudzianem też trafił jednym sierpowym, który trochę wstrząsnął Mariuszem.
Po trzecie zobacz sobie jeszcze raz na tą walkę z Ozdoba i zwróć uwagę jak Koksu zadaje ciosy... Znaczy tego nie można nazwać ciosami.
Po czwarte oglądałem treningi bokserskie Popka i jeżeli Burneika ruszy na niego bez gardy tak jak na Ozdobe to ta walka nie potrwa nawet minuty bo Litwin zostanie ciężko znokautowany.

Tak wszyscy gadają, że Popek ćpun, że Popek alkoholik, ale tak na prawdę jest to człowiek który chce zarobić pieniądze i wie jak to zrobić i doskonale zdaję sobie sprawę, że kolejne walki w KSW mogą mu dać na prawdę niezle siano, ale jeżeli przegra z Burneika to prawdopodobnie następnej szansy od KSW nie dostanie. Poza tym teraz dostał zdecydowanie więcej czasu na przygotowanie, ma cały sztab trenerski włącznie z psychologiem sportowym a Koksu mówi, że nie trenuje w co mu wierze ponieważ wiadomo, że kulturyście przede wszystkim zależy na masie mięśniowej która przy treningu typowo pod MMA na pewno by spadła a bez treningu to tlenu będzie miał maks na 90 sekund walki
 
A 0

alien93

Użytkownik
Oto typy, jakie wynioskowałem z czytania obecnego tematu i prawdopodobnie je postawie:
Gamrot 1.53
Wójcik 2.30
Pudzian ponad 0.5 1.32 ale kusi mnie 1.5 za 2.40
Mamed ponad 1.5 1.45 i tutaj ładnie wygląda na Borysa za 3.5
Kursy z Unibet. Co o tym sądzicie ?
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Kita vs Andryszak typ 1
Narkun vs Wójcik typ 1
Khalidov M. vs Mankowski typ 1
Rodrigues Jr. F. vs Rozalski typ 1
Janikowski D. vs Gallegos typ 1
Gamrot M. vs Parke typ 1
@AKO 6.23
Wszystko zostało powiedziane, według mnie duże szanse na taką taśmę, do końca myślałem nad Narkunem jednak zaryzukuje. Powodzenia
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Na jakim Ty świecie zyjesz?? KSW to dla Kawluskiego i Lewandowskiego maszynka do robienia pieniędzy i teraz zadam Ci pytanie kto dla KSW zarobi więcej Popek czy Koksu?? Oczywiście jest to pytanie retoryczne więc nawet nie musisz odpowiadać.
Po drugie wstawiłem tam walkę z Ozdoba który ważył w tamtej walce pewnie coś kolo 90 kg i nawet on potrafił usadzić Burneike a co dopiero mówić o Popku który waży 120 kg i w walce z Pudzianem też trafił jednym sierpowym, który trochę wstrząsnął Mariuszem.
Po trzecie zobacz sobie jeszcze raz na tą walkę z Ozdoba i zwróć uwagę jak Koksu zadaje ciosy... Znaczy tego nie można nazwać ciosami.
Po czwarte oglądałem treningi bokserskie Popka i jeżeli Burneika ruszy na niego bez gardy tak jak na Ozdobe to ta walka nie potrwa nawet minuty bo Litwin zostanie ciężko znokautowany.

Tak wszyscy gadają, że Popek ćpun, że Popek alkoholik, ale tak na prawdę jest to człowiek który chce zarobić pieniądze i wie jak to zrobić i doskonale zdaję sobie sprawę, że kolejne walki w KSW mogą mu dać na prawdę niezle siano, ale jeżeli przegra z Burneika to prawdopodobnie następnej szansy od KSW nie dostanie. Poza tym teraz dostał zdecydowanie więcej czasu na przygotowanie, ma cały sztab trenerski włącznie z psychologiem sportowym a Koksu mówi, że nie trenuje w co mu wierze ponieważ wiadomo, że kulturyście przede wszystkim zależy na masie mięśniowej która przy treningu typowo pod MMA na pewno by spadła a bez treningu to tlenu będzie miał maks na 90 sekund walki
Chłopie Ty zrozum to , że taki Kawulski z Lewandowskim nie będą brali na szalę prestiż federacji dla Popka. To nie Pudzianowski na którym zarobili krocie ! Po drugie żeby coś takiego miało miejsce musi dojść do decyzji a nikt w to nie wierzy. Gdyby walka trwala pelny dystans to obok klaty może juz teraz czekać koroner z czarnymi worami.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ja gram tak:

1# Taśma:
Lipski
Wrzosek
Gamrot
Sokoudjou
Narkun
Rodrigues

@7,41

2#
Mańkowski @2,90

3#
Narkun
Gamrot
Pudzian

@3,12

Jeżeli chodzi o analizę to pisałem już tu na 1 stronie o wszystkich walkach bodajże, Borysa pogram sobie za Stówkę, tutaj bardziej osobiście gram, całym sercem za Mańkowskim, ale myśle że warto spróbować bo to na prawdę zdolny chłopak, dobre zapasy i może z Mamedem dzisiaj namieszać

3 kupon to jak dla mnie 3 pewne typy które gram bez żadnego stresu, Gamer dzisiaj to bierze zdecydowanie, myślę że tu wygra przez decyzję, Wójcik jak dla mnie nie ma szans zagrozić Żyrafie, Tomek szybko nokautuje dzisiaj i Pudzian doświadczenie, kondycja, Tyberian raczej bez szans.

A co do taśmy to same &quot;pewniaki&quot;, wiemy jak to bywa ale zawsze na KSW gram sobie tasiemkę, Janikowskiego po 1,15 jakoś nie widzę bo tak na prawdę nie ma nawet na czym się opierać, tylko jego znakomite zapasy. Popka nawet nie ruszam z Koksem chociaż jednak poszedł bym w stronę Roberta. On tego i tak nie traktuje poważnie i może dzięki temu podejściu właśnie wygrać bo nie ma żadnej presji, Popek jak to on w każdym wywiadzie gada że się spiął, musi wygrać ale te słowa nic w ringu nie będą znaczyły.

Zagram jeszcze For Fun:

Walka zakończy się w 1 minucie:
Rodrigues - Różalski - TAK @6,25

Wszystko gram w buku: STS
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Chłopie Ty zrozum to , że taki Kawulski z Lewandowskim nie będą brali na szalę prestiż federacji dla Popka.
Pokazali już jak zależy im na prestiżu federacji w drugiej walce Pudzian - James Thompson, Khalidov - Karaoglu czy paru innych. Ja już wyraziłem swoje zdanie i nie mam zamiaru wchodzić w przepychanki słowne. Popek niby ćpun który nie cpa a Burneika przez to jak wygląda jest kaleka, który nie może podrapać się po plecach czy normalnie odebrać telefonu. Mądrzejsi będziemy o 23:00 pozdrawiam
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
siemandero wszystkim,
sorry ze na ostatnia chwile ale nie mialem czasu,
jako ze KSW to cala masa Januszy staje sie nagle specjalistami od MMA,
typow nie neguje ale jak czyta niektore analizy to nie wiem czy smiac sie czy plakac, ale mniejsza o to
kto kojarzy moje analizy na KSW ten wie ze zazwyczaj zielono, mam nadzieje ze i tym razem bedzie podobnie tak ze zycze sobie i Wam duzych wygranych

NO TO LECIMY

Lipski - Belbita
Lipski dobra stojka, super sie porusza na nogach, bogaty arsenal kopniec, z tego co widac to promowana przed duet K&amp;L na przyszla mistrzynie KSW, aczkolwiek zaden to pewniak zeby grac ja po 1,2, duzo lepszym typem wydaje sie o 1,5r @1.62⛔

Janikowski - Gallegos
Damian zapasior, medal na olimpadzie, atleta, na pewno duzo szybszy i silniejszy od ogora sciagnietego z USA, wystarczy obejrzec kilka walk. Nie ma tutaj innej mozliwosci jak skrocenie dystansu i GNP ze strony Janikowskiego. Mysle ze mozna dokladac tasiemek aczkolwiek sam tego nie robie, bo nie zapominajmy ze jest to jednak debiut, wiec wszystko moze sie wydarzyc.✅✅

Wrzosek - Erbst
To bedzie klasyczna walka stojka vs parter.
Analiza bardzo podobna do tej ktora pisalem ostatnio. Wrzosek przebranzowiony z kierowcy wozka widlowego i dorywczego MMA na pelnoetatowego zawodnika trenujace po 2 razy dziennie + niezla bomba, wystarczy zobaczyc jak fizycznie poszedl do przodu odkad wrocil do Polski, pelna opieka trenerska, dietetyczna etc. Wydaje mi sie ze Zombiak utrzyma stojke, i pewnie wypunktuje Koike, a nawet jesli walka zejdzie do parteru do nie da sobie zrobic krzywdy, i sukcesywnie zrealizuje gameplan lub jesli nadarzy sie okazja to skonczy walke przed czasem⛔

Jurkowski - Sokodju
Krotko i na temat, jesli walka nie jest sprzedana, oczywiscie nikogo nie posadzam, ale Juras to mega popularna osoba w kregach MMA i kibicowskich a co za tym idzie potezny fanbase co na pewno sie przeklada na PPV i bilety, to Sokodju go przemieli, Juras nigdy wybitnym zawodnikiem nie byl, wystarczy sprawdzic rekord i oponentow z jakim sie mierzyl. Powrot po emeryturze z ktorej zarzekal sie ze nie wroci, mimo iz twierdzi ze caly czas byl w treningu, to nie mozna porownywac treningu rekreacyjnego z tym strice zawodniczym. Tak wiec za Soko przemawia wszystko, atletycznosc, doswiadczenie, to ze caly czas aktywnie walczy, co prawda z roznym skutkiem ale na Jurasa wracajacego z emeryturu to i tak za duzo.
Reasumujac jesli walka nie jest ustawiona to Soko przez gwałt
e: dokladnie tak jak pisalem ,ustawka

Gamer - Parke
Jesli jest zawodnik poza ufc ktory moze wygrac z Gamerem to wlasnie jest to Parke. Jezeli... osobiscie wchodze w Gamera bo to jeden z najlepszych polskich zawodnikow, super zapasy, mega dynamiczny, obalenia moga zadowolic oko nawet najlepszych krytykow od mma w tym te za kostke z walki z Barnoui, ciagle rozwijajaca sie stojka, parter rownie dobry. Po prostu mega zawodnik. Nawet trenerzy z ATT w USA stwierdzili ze jest to lepszy zawodnik od trenujacego na codzien z Gamerem, Marcina Helda ktory walczy w UFC.✅

Kita - Andryszak
Andryszak wziety na zastepstwo, nie wiem czy mial jakas walke zaplanowana i czy byl w sztosie, jest to zawodnik &quot;zwyciezaj albo gin&quot;
Wiekoszc walk ktore toczyl nie wychodzila po za pierwsza runde. Na przeciwko Kita, po pelnym etapie przygotowan, mega zmotywowany po ostatniej przegranej, duze doswiadczenie, dodatkowy bodziec to finanse, nigdy nie ukrywal ze walczy dla kasy, zdecydowal sie na przejscie do KSW dopiero gdy Ci spelnili Jego warunki finansowe. Kita doswiadczony, kompletny zawodnik, stary wyga, walczacy metodycznie. Wydaje mi sie ze styl Andryszak pasuje Michalowi idealnie. Kita nie powinien dac sobie zrobic krzywdy w 1rd. Przewiduje gameplan, 1runda duzo klinczu, szukanie obalenia, i wyrazna dominacja ze strony Kity od drugiej rundy, co zaowocuje skonczeniem walki przed czasem lub UD. Tak wiec Kita jak najbardziej do gry, oczywiscie jedno male ale, jak zapewne kazdy wie jest to waga ciezka patrz walka Kita - Bedorf, cala walke dyktowal Kita, przyjal jedno kopniecie i bylo po zawodach:cool:⛔

Żyraf - Wójcik
Narkuna mozna nie lubic za Jego styl bycia ale nie mozna mu ujmowac umiejetnosci. Parter na swiatowym poziomie, przyzwoity zapasy, agresywna i co najwazniejsze NIESZABLONOWA stojka czyni go kompletnym zawodnikiem. W mojej ocenie czy to stojka czy to parter stoi kilka klas wyzej niz Wojcik.
Marcin atleta, mocno bijacy w stojce czy to wystarczy na Narkuna? Nie sadze
Zyrafa za pewne bedzie chcial skorzystac z BJJ, czyli chwila stojki i nurkowanie po nogi, kontrola w parterze i szukanie konczenia.
Dla mnie SUB lub UD dla Narkuna.✅

Popek - Burneika
Jedna wielka zagadka tak ze przestrzegam przed stawianiem kasy
Nie chce mi sie nawet za duzo pisac ale ide w Popka. Dlaczego?
Kasa - jezeli nie wygra teraz to juz nie powalczy dla KSW a cala historia jako super uliczny zabijaka pojdzie z dymem
Do walki przygotowywal sie w S4, stojke robil ze Zlotkowskim, na tarczach wygladalo to calkiem, calkiem w porownaniu do tego jak wygladal po treningach w super gymie u Rozala.
Te wszystkie argumenty jaki to burnejka nie jest silny, ile to nie warza Jego rece etc. to smiech na sali. Jak popek sie nie zesra psychicznie to na luzaku wezmie ta walke. Wystarczy proste metody, duzo poruszania sie, zejscia z lini ciosu, szybki lewy prosty, dokladac co jakis czas prawy prosty, zamykac sierpem i tyle w temacie.✅

Rozalski - Fernando
Tez nie ma co sie rozpisywac.
Wynik moze byc tylko jeden, SUB by Fernando.
Mimo iz jest dobrym strikerem do zwyczajnie debilizmem byloby wymienianie ciosow z Rozalskim ktorego parter nie istnieje.
Juz slysze narzekanie Rozala &quot;mialabyc super walka w stojce a on mnie obalil i poddal&quot; no coz to jest MMA a nie Muay Thai, i takie tu sa zasady.⛔

Pudzian - Kowalczyk
Mario to bierze z palcem w dupie.
Co przemawia za Tyberianem? 3 walki wygrane... z kim? Szostakiem, Czerwinskim ktory jak sam mowil mam mega klopoty ze zdrowiem czy z kelnerem? 2 lata treningow?
Juz nawet nie mowiac o tym zalosnym trash talku typu &quot;znajdz se babe i zrob dziecko&quot; wtf? Kowalczykowi do zycia prywatnego Pudziana ale nie o tym...
Pudzian nie jest talentem ale jest pieprzonym rzemieslnikiem i co by nie mowic bawi sie w MMA juz 8 lat. Lepsze cardio ktore i tak jest zalosne, lepsa stojka, lepsze zapasy, duzo wieksze doswiadczenie, sila tez po stronie Pudzilli. Taktyka jak zawsze obalic i obijac tyle w temacie.✅

Walka wieczoru to walka 50 na 50
Przedstawiac zawodnikow chyba nie trzeba, faktem jest ze cala masa niewiadomych, po pierwsze to catchweight, po drugie forma Mameda, nie zapominajmy o Jego problemach z kregoslupem, to ze ma super czutke i odprawil czy to Cipka czy Barnatta w kilkadziesiat sekund to jedno, problemy zaczynaja sie gdy walka wychodzi do 2 rundy, patrz Aziz czy nawet Cooper gdzie mimo iz Mamed punktowal to wcale tak kolorowo nie bylo.
Mozna by gdybac, kto ma lepsza stojke, kto bedzie szybszy, kto z jakim gameplanem wyjdzie etc. tak jak mowie walka 50 na 50, wiec chyba normalne ze lepiej grac wyzszys kurs dla mnie 3,5 na Diabla to ogromne value.⛔

To chyba na tyle, wybaczcie skladnie i bledy orto ale pisane na kolanie na szybko
I jak zawsze zapraszam do MERYTORYCZNEJ dyskusjii
PIONA!✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Mój kupon na dzisiaj:
Pudzianowski - Kowalczyk 2 2.35
Sokoudjou - Jurkowski 2 2.15
Narkun - Wójcik 2 2.10
Khalidov - Mańkowski 1 1.37 (sorry ale prędzej Mamed zrobi z Borysem to co z Materlą niż Borys to wygra)
Ako 14.54 STS
PS Idzie masówa na Gamera oby tylko nam kuponów nie załatwił
 
P 0

pankleks92

Użytkownik
Na iforbet jest zakład
Colosseum - Zakłady Specjalne
Ktory pojedynek zostanie wybrany walka wieczoru?
To jest pytanie, która walka będzie ostatnia? (wiadomo już, że Mamed) Czy ktoś potem ocenia, która walka była najlepsza?
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Na iforbet jest zakład

Colosseum - Zakłady Specjalne
Ktory pojedynek zostanie wybrany walka wieczoru?

To jest pytanie, która walka będzie ostatnia? (wiadomo już, że Mamed) Czy ktoś potem ocenia, która walka była najlepsza?
no sam sie zastanow, walka wieczoru to najlepsza walka gali a nie ta ktora jest ostatnia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom