>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW 39: Colosseum (Pudzian, Khalidov, Popek, Burneika)

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
KSW 39: Colosseum

KSW 39: Khalidov vs. Mańkowski
Data: 27 maja 2017,
Miejsce: PGE Narodowy, Warszawa, Polska
Transmisja: start o 19:00
ROZPISKA
Walka wieczoru: (PPV, KSW TV)
Catchweight: Mamed Khalidov (32-4-2) vs. Borys Mańkowski (19-5-1),
Karta główna: (PPV, KSW TV)
120 kg.: Mariusz Pudzianowski (10-5) vs. TBA,
120 kg.: Fernando Rodrigues Jr. (11-2) vs. Marcin Rozalski (6-4),
93 kg.: Tomasz Narkun (13-2) vs. Marcin Wojcik (10-4),
70 kg.: Mateusz Gamrot (12-0) vs. TBA,
66 kg.: Marcin Wrzosek (12-3) vs. Kleber Koike Erbst (21-4-1),
120 kg.: Karol Bedorf (14-3) vs. Michal Kita (17-8),
57 kg.: Ariane Lipski (8-3) vs. Diana Belbita (8-2),
93 kg.: Łukasz Jurkowski (15-10) vs. TBA,
84 kg.: Damian Janikowski (0-0) vs. TBA.​

Kursy z Energybet
Nowy bukmacher - extra promocja 100% do 100PLN
Zobacz szczegóły
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Kurs na Popka to jakas parodia. Widze value po stronie Burneiki, jesli wytrzyma kondycyjnie to powinien to zgarnac ????
To już koniec analizy?/Karciarz
 
don-king 15

don-king

Użytkownik
Kurs na Popka to jakas parodia. Widze value po stronie Burneiki, jesli wytrzyma kondycyjnie to powinien to zgarnac ????
Ja widzę to całkiem inaczej- popatrz od tej strony, że Popek musi to wygrać jeśli chce na prawdę walczyć dalej w KSW. Burneika nie ma nic do stracenia.
Popek to pewniak według mnie

Polecam grubiej dubla Popek+Bedorf

Polecam podawać argumenty;) /Karciarz
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Podajecie typy na popka bez żadnych argumentów , przestańcie bo ludzie tylko pieniądze przegrają popek zamiast ćwiczyć to sobie na koncerty jeździ i płytę promuje argument że popek musi to nie jestdobrze argument widziałem jak burneika uderza w worek i zmiecie popka , tyle co on cpal i pił nie odbuduje się tego w kilka miesięcy burneika to sportowiec i na pewno lepszy kondycyjnie a kurs na niego jest świetny więc ja w burneike wchodzę grubiej
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
opek zamiast ćwiczyć to sobie na koncerty jeździ i płytę promuje
Jeśli któryś z tej dwójki ma kompletnie nie trenować przed tą &#39;walką&#39; to będzie to Burneika. Popek coś tam porobi w ramach przygotowań, bo jak ktoś wspomniał wyżej &#39;musi&#39; jeśli chce jeszcze zarobić na &#39;walkach&#39;.
burneika to sportowiec i na pewno lepszy kondycyjnie
Zastanawiam się po czym wnosisz. Burneika to kulturysta i kondycyjnie jest cienki jak sik węża. Podobnie jak Popek, jednak może jak będzie się lekko przygotowywał do tej walki (coś na modłe tych treningów u Różala do walki z Pudzianem) to będzie lepszy kondycyjnie od Roberta.
Jednak nie mam zamiaru obstawiać walki inwalidy z kulturystą, bo może się okazać, że na Popka wystarczy kulturysta wychodzący prosto z siłowni.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
A walka Popek - Burneika jest 2x 5 minut czy 3 x 5 minut ??
Może werdykt ?
Lub jakieś zakłady typu że walka wyjdzie po za pierwszą rundę.
Pamiętam we wcześniejszych walkach że jakiś bukmacher dawał over / under sekund
Przecież Popek go nie znokautuje , jedynie może zrobić to Burneika ale on raczej po kilku minutach walki nie będzie miał siły chodzić a co dopiero atakować.
Pamietam walkę z Ozdobą jak przechodzili w ringu pierwsze 3 minuty ????
 
M 2

marex121

Użytkownik
jesli juz chcecie obstawiac ta walke to under 1.5 tylko taki jest sens, walka to wielka nie wiadoma, bo burneika nie umie przyjmowac ciosow, to samo popek, ktory pierwszy trafi cepla ten wygra, ale na tej karcie jest duzo ciekawych wysokich kursow.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
A teraz na poważnie- myślę że jest to przykład walki w której jeden z zawodników, czyli Robert Burneika, dostanie wyraźną poradę, że ma ważyć ciosy żeby nie zabić swojego przeciwnika.
https://www.youtube.com/watch?v=kff_pTaFS2U

On niczego nie będzie ważył, bo nie umie zadawac ciosów. To żałosne wydarzenie to będzie strzał w kolano dla KSW. To będzie walka dwóch inwalidów, cyrk na kółkach. Nic tam się nie wydarzy. Popek to nasterydowana ciota, a Burneika to inwalida.
Popek na tych żałosnych filmach z treningów prezentuje taki poziom techniczny i kondycyjny, co osoba po miesiącu boksu w byle jakiej szkółce.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
jego przeciwnik to sportowiec
Jaki sportowiec? Burneika? To jaki sport uprawia?
Niektórzy to tu w ogóle piszą takie bzdury że szok. Granie któregoś z nich po jakiś śmiesznych kursach to po prostu idiotyzm. Rozumiem jeszcze jak ktoś widzi szansę pół na pół i kurs na jednego byłby np. 5,00 a tu niektórzy polecają grubo grać po 1,50 (plus podatek). ???? To jest typowa walka pod marketing dla januszy, nie wiem jak ją można oceniać pod względem sportowym.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szkoda, że na innych galach nie ma takiego poruszenia jak teraz, gdzie do gali zostało bardzo dużo czasu.
Nie chcę widzieć spamu, słownych przepychanek, głupich postów, etc. inaczej temat zostanie zamknięty. Otworzymy, jak nadejdzie odpowiedni czas.
@BundesMajster, jak masz jakiś problem to przenieś się na stałe na onet lub daj przykład, bo póki co sam nic mądrego od siebie nie dałeś.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Super że na Wikipedii piszą że to sport, jak będzie tak napisane że Polska leży w Afryce to też będziesz się pewnie z tym zgadzał. Może i z definicji to jest sport. Ale czy sport powinien mieć jakiś zasady czy reguły, tutaj tego nie ma. Czy w sporcie są dozwolone sterydy? Nie. Może to co teraz napiszę się wyda głupie ale... Modelki też są sportowcami? W końcu też ćwiczą i biorą udział w pokazach. W sumie to lepszym przykładem są wybory Miss, czym się różnią od pokazów kulturystycznych? Niczym, a czy wybory Miss to jest sport? Chyba nie. Sport to rywalizacja na umiejętności a nie wygląd, zacznij myśleć a nie tylko próbować innych wzywać...
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Rozumiem, że jak dziennie rano biegam to również nie mogę mówić że uprawiam sport?
Jesteś genialny. Nie musze nic komentować. Czytelnicy sami ocenią, że im wieksza reputa tym wiekszy syf.
Ok , wyraziłem sie niemiło, przepraszam. Nie jest to potrzebne.
Dla mnie Burneika to sportowiec i tyle, nie widze zadnych szans i argumentów po stronie piosenkarza.
Ale Popek też biega , więc nie możesz powiedzieć że jest tylko piosenkarzem ????
On tez jest sportowcem jeśli upieramy się przy Twojej definicji.
I Popek biega np po flaszkę do sklepu ????
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Jeżeli chodzi o walkę Popka z Burneiką to według mnie jedna wielka niewiadoma. Widząc zachowanie Koksa śmiem twierdzić że on nie bierze na poważnie tej walki. Ogólnie zaczął on walczyć tak po prostu i podejrzewam że jemu to czy wygra jest obojętne. Walka z Najmanem .. z całym szacunkiem do Marcina, ale on nie powinien walczyć już z nikim :p Popek według mnie również nie bierze tego na poważnie. Ważne że hajs się zgadza, bo słuchając tych jego wypowiedzi o ostrym trenowaniu, przygotowaniu i że chce pokazać coś wszystkim i udowodnić można się tylko pośmiać. Przecież kondycyjnie obaj zawodnicy to tragedia. Koksu z Najmanem gdyby nie skończył tego szybciej to padł by z braku siły. Widząc Popka po walce z Pudzianem to mogę stwierdzić że on się zmęczył tym niecałymi bodajże 2 minutami. Ktoś kto ma taką przerwę i taki tryb życia (za pewne dalej taki prowadzi, jakoś nie wierzę że przestał chyba że w jakimś mniejszym stopniu) nie ma szans żeby w ciągu 3-4 miesięcy tak się wyrobił.
Ja widzę tu szybki wjazd Burneiki w Popka i jak go trafi to raczej zakończy to szybko, a jeżeli nie to kto pierwszy będzie taki wypompowany że przeciwnik to wykorzysta. Szansę oceniam na 60%-40% dla Koksa i myślę że nawet warto wykorzystać tą sytuacje i brać kursy powyżej 2,0 na Burneike.

To tyle o tej walce, a jeżeli chodzi o resztę to myślę że na prawdę warto oglądać/być na tej gali chociażby ze względu na walki: Rózala z Rodriguesem, Pudziana z Kowalczykiem czy Bedorfa z Kitą. Jednak największym widowiskiem jak dla mnie będzie walka wieczoru czyli Khalidov z &quot;Diabłem Tasmańskim&quot;. Jako fan Borysa jestem za nim całym sercem i wierzę że uda mu się wygrać. Bukmacherzy oczywiście będą dawali tak niskie kursy na Khalidova i ponad 2,50 na &quot;Diabła&quot; jednak Mańkowski na prawdę ma charakter i serce do walki. On jest nakręcony na maksa w każdym pojedynku i z każdym chce wygrać. Jest co prawda niższy co jest jednak dużą korzyścią dla Mameda, ale też ma świetne zapasy i w parterze nie jest na przegranej pozycji. W stójce jednak już lepszy jest ten drugi. Khalidov wygrywa z każdym po kolei i myślę że jeżeli ma nadejść wreszcie czas na jego przegraną to właśnie teraz. Rozumiem, jeżeli wielu uzna mnie za głupca ale Borys jest na prawdę przygotowany na każdą walkę świetnie i być może w tym pojedynku zaskoczy wszystkich czego mu życzę.
 
adrianinvest 57

adrianinvest

Użytkownik
Ludzie jeśli chcecie zarobić pieniądze na tej gali, to takich walk jak BOBEK vs KOKSU się nie obstawia. To jest freek fight ludzi którzy ze sportami walki nie mają nic wspólnego! Tutaj równie dobrze może być z góry założone że BOBEK ma wygrać bo np. jest wielką dźwignią dla KSW i chcą na nim dalej zarabiać. JEDYNE SPOTKANIA NA KTÓRYCH MOŻNA ZAROBIĆ TO: Karol Bedorf (14-3) vs. MICHAŁ KITA (17-8), ARIANE LIPSKI (8-3) vs. Diana Belbita (8-2) !! Walka Rewanżowa Bedorf vs Kita będzie tylko i wyłącznie do jednej bramki, przypomnę że w pierwszym pojedynku Bedorf przez cały pojedynek przegrywał i to sromotnie, wygrał walkę tylko i wyłącznie po przez LUCKY KICK, teraz takiej pomyłki już nie będzie! Bedorf pokazał w ostatniej walce jaka jest jego prawdziwa forma przegrywając pas po tragicznym pojedynku gdzie w 1 rundzie nie miał już tlenu. Natomiast Kita ostatnio rozbił strasznie Michała Włodarka strasznego świra który był kreowany przez KSW na przyszłego mistrza. Co do Ariane Lipski to wiem że KSW zamkneło ją potężnym kontraktem by nie uciekła im do UFC w ostatniej walce pokazała jakim jest Pitbullem i co robi z rywalkami. Pamiętajmy że rekordy nie walczą, tylko zawodnicy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 0

b3sure

Użytkownik
mamed po tym kursie nie warty gry, po walce z barnatem nie wiadomo zbyt wiele o jego formie zwlaszcza kondycji, a mankowski to nie jest zawodnik z pierwszej łapanki
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
mamed po tym kursie nie warty gry, po walce z barnatem nie wiadomo zbyt wiele o jego formie zwlaszcza kondycji, a mankowski to nie jest zawodnik z pierwszej łapanki
Ale że co z kondycją mameda jest nie tak? Oceniasz że jest słaba na podstawie ostatniej walki w ksw? Wypompował się na poddaniach i stąd później fikołki i przegrana 3 runda z Azizem. Tutaj zapodam cytat z jego książki wydanej niedawno w ramach ciekawoski.

IMO Mamed powinien być lepszy w każdej płaszczyźnie do tego warunki fizyczne, mamed zawodnik wagi średniej, a borysie się mówi że jest za mały na półśrednią.
Pójdzie mamedzik w jakąś tasiemkę
 
maximo 2

maximo

Użytkownik
Borys po kursie 3.0 warty zaryzykowania. Stawiam pół na pół w tej walce. Warunki fizyczne po stronie Mameda, kondycja po stronie Borysa. Obydwaj to koty.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Borys po kursie 3.0 warty zaryzykowania. Stawiam pół na pół w tej walce. Warunki fizyczne po stronie Mameda, kondycja po stronie Borysa. Obydwaj to koty.
Kurs na Mańka wysoki ,ale wystawiony zgodnie z szansami na wygraną,z oceny sportowej Mamed zdecydowanie faworyt,fizycznie jak dzień do nocy,ale jak w sporcie różnie bywa różne rzeczy się zdarzają,jakby chodzili w jednej wadze to co innego a tak to szanse Mańka maleją,chociaż jest jedna rzecz na jego korzyść,coś ten Mamed za wszystko wygrywa i może teraz się potknie.
Osobiście odradzam na Mańka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom