>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 39: Colosseum (Pudzian, Khalidov, Popek, Burneika)

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
27/05/2017 21:00 CET
Lukasz &quot;Juras&quot; Jurkowski - Rameau Sokodjou: czy walka potrwa pełny dystans: NIE 1.30
Paweł &quot;Popek&quot; Mikołajuw - Robert &quot;Koksu&quot; Burneika ilość rund: under 1.5 1.27
Marcin &quot;Różal&quot; Rożalski - Fernardo Rodrigues 1.30 ilość rund: under 2.5 1.27
2.09 (iForbet) 2.5/10

a) Juras nie walczył od 6 lat i dla mnie to jest chwyt marketingowy na kibiców Legii. Nawet walcząc mógł pomarzyć o przeciwnikach z jakimi walczył Sokodjou. Jednak głównym celem Jurasa było, aby przeciwnik był trudny i nie zamulał. Sokodjou od czterech lat nie skończył walki w pełnym wymiarze. Prawie zawsze są to krótkie batalie, gdzie Soko idzie na maksa i albo wygrywa albo obrywa. Juras chciał walczyć ze strikerem i będzie go mieć. Myślę, że to będzie efektowna walka, gdzie Soko albo rozwali na początku Jurasa albo ten w 2/3 rundzie będzie mógł poskładać zmęczonego Sokodjou.
b) Popek jest potrzebny KSW do pchania tego cyrku. Tym razem coś tam przetrenował w przeciwieństwie do Koksa, który w ogóle nie trenował/sparował pod walkę i nie robił żadnej kondycji. Popek pokazał, że coś tam potrafi, kiedy strzelił Pudziana, który to odczuł. Dzisiaj pewnie będzie chciał wytrzymać szarżę Koksa, a potem ten zdechnie i Popek będzie mógł działać. Jednak Popek w przeciwieństwie do Zawady nie jest mobilny i Koks go szybko złapie. Obaj nie mają kondycji i to powinno się szybko skończyć. Nie widzę ich walczących w pełnym wymiarze, bo umrą w tej klatce.
c) Różal jest już stary i wyniszczony kontuzjami. Nie bardzo ma siły na pełne boje. Rodrigues swoje walki kończy szybko i praktycznie nigdy w pełnym wymiarze. Myślę, że obaj pójdą z cepami na siebie i jeden w jakimś momencie drugiego strzeli i będzie po zawodach. Nie sądzę, aby te dwa kolosy wytrzymały pełną walkę.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
hmmm
jak dla mnie z tej gali
pudzian- tyberian 1 kurs 1,66
i co z tego ze trenuję pozamiata pudzian tyberiana , pudzian wieksze doswiadczenie i umiejetności
Michał Kita kurs 1.55 ja nie wiem czemu nikt tego typu nie podaję przeciez powinien ogarnąć
popek - burneika no bet 55/45
Khalidov - Mańkowski no bet 55/45
Znalazłem kilka fajnych analiz w temacie... ale ta do nich nie należy ???? Nick, stawianie spacji przed przecinkiem, pisanie nazwisk mała litera, stosowanie ę tam gdzie to totalnie nie pasuje, sprawia, że wyłania mi się wizja osiedlowego zakapiora - na praniu ryja z kolezkami może się znasz, ale typer z Ciebie żaden. A te wyliczenia procentowe i analiza &quot;powinien ogarnąć&quot; - uśmiałem się grubo ????

Ktoś w którymś poście tematu fajnie napisał - jak jest KSW to wszyscy nagle stają się ekspertami od MMA. Ogólnie ten temat można podzielić na kopalnie beki oraz kilka fajnych rzeczowych analiz od ludzi co serio żyją tym sportem. Leci reputacja dla każdego z Was ;) I proszę nie kasować, bo post zawiera tyle samo rzetelnej analizy co wpis &quot;Ziomala&quot; ????
 
don-king 15

don-king

Użytkownik
Ja widzę to całkiem inaczej- popatrz od tej strony, że Popek musi to wygrać jeśli chce na prawdę walczyć dalej w KSW. Burneika nie ma nic do stracenia.
Popek to pewniak według mnie
Polecam grubiej dubla Popek+Bedorf
Polecam podawać argumenty;) /Karciarz
I co ***** nie mówiłem, jaka loteria ludzie Popek był pewniakiem, a wy mnie hejtowali. Tu nie potrzeba było analiz sportowych. Popek już powiedział od razu po walce że zna swojego kolejnego rywala haha. Liczy się hajs a ten hajs popek dalej będzie kręcił dla KSW
 
A 0

adasiek1971

Użytkownik
Panowie wytłumaczcie mi czemu mam przegrany zakład skoro walk skończył się w drugiej rundzie ? Postawiłem w walce Pudziana under 1,5 rundy w unibecie po kursie 1,53, a przy Popku under 0,5. Popka zaliczyli a Pudziana nie. To jakoś inaczej się liczy ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie wytłumaczcie mi czemu mam przegrany zakład skoro walk skończył się w drugiej rundzie ? Postawiłem w walce Pudziana under 1,5 rundy w unibecie po kursie 1,53, a przy Popku under 0,5. Popka zaliczyli a Pudziana nie. To jakoś inaczej się liczy ?
Under 1,5 rundy oznacza że max musiała być 1 runda, a były 2. To przedszkole bukmacherki ????
 
F 0

frankdrebin

Użytkownik
Panowie wytłumaczcie mi czemu mam przegrany zakład skoro walk skończył się w drugiej rundzie ? Postawiłem w walce Pudziana under 1,5 rundy w unibecie po kursie 1,53, a przy Popku under 0,5. Popka zaliczyli a Pudziana nie. To jakoś inaczej się liczy ?
Pudzian wygrał przeciez w drugiej rundzie ...
 
A 0

adasiek1971

Użytkownik
Rozumiem, ale to w takim razie co oznacza zakład under 0,5 jak przy Popku ? Stawiając uważałem, że skoro przy Popku 0,5 to znaczy Max jedna runda a przy Pudzianie under 1,5 to max 2 rundy. Obstawiam od niedawna i akurat tego nie rozumiem Panowie
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Gdzie są wszyscy co stawiali na koska ?? Moze przeprosicie użytkoników ? 43 sekundy walki a Wy pisaliście, że Burneika wygra? Następnym razem życzę logicznej analizy a nie patrzenia na rozmiar bicepsa ... pozdrawiam Michas ;)
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Hahha Pany,pierwszy raz w życiu kupiłem ppv i ta żenada z zwycięstwem Khalidova,więcej tego nie kupie bez kitu.Rozumiem pokazówki, ale skoro gołym okiem, nawet laika widać kto wygrał, to szanujmy się.Poszło 10ojro,okej, ale ludzie, szanujmy się.Zresztą reakcja samego Mameda mówi wszystko.
Omijajcie KSW szerokim łukiem, chyba że jako kabaret przy piwku. . .
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Hahha Pany,pierwszy raz w życiu kupiłem ppv i ta żenada z zwycięstwem Khalidova,więcej tego nie kupie bez kitu.Rozumiem pokazówki, ale skoro gołym okiem, nawet laika widać kto wygrał, to szanujmy się.Poszło 10ojro,okej, ale ludzie, szanujmy się.Zresztą reakcja samego Mameda mówi wszystko.
Omijajcie KSW szerokim łukiem, chyba że jako kabaret przy piwku. . .
Otóż to, syf jak uj ???? Rzuciłem te 40 na PPV żeby się nie paprać ze streamami, ale i tak rozłączało co parę sekund na IPLI więc ten kabaret obejrzałem... na streamie ????
Nie znam się na tym sporcie, ale KSW raczej mało ma wspólnego ze sportem, który sam w sobie jest naprawdę super sprawą. Ale KSW to nie MMA. To cyrk. Rozrywka dla debili (mówię o tych którzy serio się tym podniecają), pokazywanie jakichś telewizyjnych kure*** typu &quot;Kędzior&quot; i koniec końców ustawione pojedynki &quot;gwiazd&quot;. Gdyby walczyli normalni profesjonaliści to wątpie czy by cała &quot;Warszafka&quot; (nie obrażając Warszawy) tak ochoczo by ruszyła na Narodowy. No ale co, KSW zarobiło, Polsat zarobił, &quot;fighterzy&quot; zarobili, 50k &quot;kibiców&quot; MMA na stadionie zadowolone bo zobaczyli występ ćpunka, idola półmózgów - żyć nie umierać ????
Mam nadzieję, że w końcu czara goryczy się przeleje i już nie pójdzie tak łatwo tym cyrkowcom. Waldemar Kasta był dobrym raperem, ale jako spiker - no można się popłakać ze śmiechu z tej jego napinki i udawania Buffera ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mogę się mylić, ale to kwestia regulaminu danego bukmachera. Pamiętam, że kiedyś over 1.5 rundy rozliczali, gdy minie połowa 2 rundy, a inny, gdy ta się tylko zacznie, a trzeci zakończy. Myślę, że warto zapytać danego bukmachera przed obstawianiem jak to u nich wygląda z rozliczeniami.
Co do samej gali to wygranej Khalidova i Jurasa nie rozumiem. Sęidziowie chyba troszeczkę pomogli. Walka wieczoru bardzo dobra i gdybyśmy zobaczyli chociaż jeszcze dwie walki na podobnym poziomie to naprawdę mogłoby być to przyjemne dla oka. Tak, cieszy mnie mega prosty zarobek na Popku i czekam na kolejne śmieszne walki z dobrymi kursami. Pozdro!
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Marne widowisko. Będą się przez pół roku szczycić organizacją tej gali, ale poza Janikowskim i Kleberem Koike Erbstem reszta nic nie pokazała. Tylko Ci dwaj panowie zaprezentowali pewien poziom sportowy. Juras swojej walki nie powinien wygrać, ale jego rywal po dobrej pierwszej rundzie zachowywał się tak, jakby nie chciał wygrać tej walki. Czy to dziwne? Nie, bo hajs rządzi &quot;sportem&quot;. Nie ważne z kim &quot;walczysz&quot;, a kto jest organizatorem. Popek w pierwszych słowach po &quot;wygranej&quot; ogłosił, że zna kolejnego rywala... Czy to dziwne? Nie, ale Janusze momentalnie się podniecili, jednocześnie nie zauważając tego jak są nabijani w butelkę.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Nie znam się na tym sporcie, ale KSW raczej mało ma wspólnego ze sportem, który sam w sobie jest naprawdę super sprawą. KSW to nie MMA. To cyrk. Rozrywka dla debili (mówię o tych którzy serio się tym podniecają), pokazywanie jakichś telewizyjnych kurewek typu &quot;Kędzior&quot; i koniec końców ustawione pojedynki &quot;gwiazd&quot;.
To po **** to oglądasz.... ? Zamknij sie w swoim swieci i nie ogladaj &quot;ustawianionych&quot; walk UFC lub pojedynków typu Kliczo - Joshoua .... Na dzisiejszym KSW dalo sie zaroic nielze pieniazki a jak ktos to przegapil to jest jego wina i niech teraz czeka do sierpnia :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom