>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 39: Colosseum (Pudzian, Khalidov, Popek, Burneika)

Status
Zamknięty.
A 531

albuquerque

Użytkownik
Na iforbet jest zakład

Colosseum - Zakłady Specjalne
Ktory pojedynek zostanie wybrany walka wieczoru?

To jest pytanie, która walka będzie ostatnia? (wiadomo już, że Mamed) Czy ktoś potem ocenia, która walka była najlepsza?
Najciekawsza, to później federacja wybiera.
 
P 0

pankleks92

Użytkownik
Tak myślałem, nie mogłem jedynie dotrzeć do informacji z poprzednich KSW, która walka uznana była za najlepszą stąd moje wątpliwości.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tak wszyscy gadają, że Popek ćpun, że Popek alkoholik, ale tak na prawdę jest to człowiek który chce zarobić pieniądze i wie jak to zrobić i doskonale zdaję sobie sprawę, że kolejne walki w KSW mogą mu dać na prawdę niezle siano, ale jeżeli przegra z Burneika to prawdopodobnie następnej szansy od KSW nie dostanie
Zarówno Ty jak i kilku innych w tym samym tonie się wypowiadających nie wiecie chyba o tym, że Popek ma podpisany kontrakt na kilka walk a zatem o jego przyszłości w KSW nie będzie decydował wynik najbliższej walki.
Tu jest w tej sprawie wypowiedź Kawulskiego z zeszłego roku:
- Kontrakt mamy podpisany na kilka walk. Można powiedzieć, że to jest taki globalny kontrakt, w którym zobowiązaliśmy się, że będziemy prowadzić jego karierę, ale oczywiście nikt nie powiedział, że musi być strasznie długa, to wszystko zależy od niego - dodaje Kawulski.
http://www.dziennikbaltycki.pl/sport/inne/a/popek-w-ksw-to-parodia-maciej-kawulski-jego-walka-z-pudzianem-ma-potencjal-marketingowy,10675814/
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Zarówno Ty jak i kilku innych w tym samym tonie się wypowiadających nie wiecie chyba o tym, że Popek ma podpisany kontrakt na kilka walk a zatem o jego przyszłości w KSW nie będzie decydował wynik najbliższej walki.

Tu jest w tej sprawie wypowiedź Kawulskiego z zeszłego roku:

- Kontrakt mamy podpisany na kilka walk. Można powiedzieć, że to jest taki globalny kontrakt, w którym zobowiązaliśmy się, że będziemy prowadzić jego karierę, ale oczywiście nikt nie powiedział, że musi być strasznie długa, to wszystko zależy od niego - dodaje Kawulski.

http://www.dziennikbaltycki.pl/sport/inne/a/popek-w-ksw-to-parodia-maciej-kawulski-jego-walka-z-pudzianem-ma-potencjal-marketingowy,10675814/
to raczej Ty nie masz pojecia jak owe kontrakty sa zbudowane, to ze ma kontrakt na x walk wcale nie znaczy ze musi je stoczyc, patrz psychol Vaso, kontrakt bodajze na cztery walki, trzy przegrane w KSW i o czwartej ani slychu
 
S 105,5K

styrbjorn

Użytkownik
Pokazali już jak zależy im na prestiżu federacji w drugiej walce Pudzian - James Thompson, Khalidov - Karaoglu czy paru innych. Ja już wyraziłem swoje zdanie i nie mam zamiaru wchodzić w przepychanki słowne. Popek niby ćpun który nie cpa a Burneika przez to jak wygląda jest kaleka, który nie może podrapać się po plecach czy normalnie odebrać telefonu. Mądrzejsi będziemy o 23:00 pozdrawiam
Nie rozumiem o co chodzi z walką Khalidov - Karaoglu. Co mieli promotorzy do niej oprócz samego jej zestawienia?
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Jurkowski - Sokodju
Krotko i na temat, jesli walka nie jest sprzedana, oczywiscie nikogo nie posadzam, ale Juras to mega popularna osoba w kregach MMA i kibicowskich a co za tym idzie potezny fanbase co na pewno sie przeklada na PPV i bilety, to Sokodju go przemieli, Juras nigdy wybitnym zawodnikiem nie byl, wystarczy sprawdzic rekord i oponentow z jakim sie mierzyl. Powrot po emeryturze z ktorej zarzekal sie ze nie wroci, mimo iz twierdzi ze caly czas byl w treningu, to nie mozna porownywac treningu rekreacyjnego z tym strice zawodniczym. Tak wiec za Soko przemawia wszystko, atletycznosc, doswiadczenie, to ze caly czas aktywnie walczy, co prawda z roznym skutkiem ale na Jurasa wracajacego z emeryturu to i tak za duzo.
Reasumujac jesli walka nie jest ustawiona to Soko przez gwałt
szkoda że nie sprawdziłeś walk Sokodjou i jego czterech porażek w ostatnich sześciu pojedynkach. To taki nowoczesny Bobb Sapp , wejść , wziąć kasę , zejść ???? JURAS to bierze
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
szkoda że nie sprawdziłeś walk Sokodjou i jego czterech porażek w ostatnich sześciu pojedynkach. To taki nowoczesny Bobb Sapp , wejść , wziąć kasę , zejść ???? JURAS to bierze
no i sie zaczyna
po pierwsze napisalem swoja analize i przedlozylem swoje argumenty
doskonale widzialem bilans ostatnich walk, i zaskocze Cie ogladalem nawet ostatnia walke gdzie wygral przez TKO
zatem przedstaw swoje MERYTORYCZNE arguementy przemawiajace za Jurasem. Bo tekst &quot;Juras to bierze&quot; duzo mi nie mowi
 
S 105,5K

styrbjorn

Użytkownik
To, że Khalidov ją przegrał i to wyraźnie, a przyznali mu zwycięstwo.

Wg. mnie jej nie przegrał, a tym bardziej nie wyraźnie. A to tylko moja opinia.

A co do faktów to nie promotorzy przyznali mu zwycięstwo, a sędziowie (większościowo), więc dalej nie rozumiem o co z tym chodzi.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Popek - Burneika
Żaden ze mnie ekspert sporów walki, a sam biłem się ostatnio dawno temu, więc moja analiza raczej nie będzie dotyczyła techniki czy umiejętności obu Panów. Ktoś wyżej pisał, że obstawianie tej walki jest głupie i tak naprawdę to strata pieniędzy, ale czy oby na pewno? Walka obu Panów to idealny powód, aby spotkać się z ziomeczkami, wypić piwko i sobie pogdybać. Chyba właśnie po to powstało KSW, dla nas niedzielnych fanów sportów walki. 99% osób, które będzie oglądało tą walkę nie ma zielonego pojęcia o MMA. Wracając do &quot;gdybania&quot; i argumentów niedzielnego fana, przedstawię wam moje powody dlaczego uważam kurs na Popka jako value. Może zacznę od najbardziej oklepanego argumentu, a mianowicie pieniądze, kontakt itd. Popek ma podpisany kontrakt z KSW na 4 walki. Dzisiejszy jego pojedynek z Burneiką jest jego drugą walką. Jeżeli dziś by przegrał to jedyną opcją na trzeci pojedynek jest Bonus BGC lub Najman... Gdyby jednak wygrał to mogą mu dać jakiegoś zawodnika, który ma jakieś pojęcie o walce i znów zrobią na tym wielkie $$$. Moim zdaniem Popek obok Pudziana czy Khalidova to twarz KSW, która przyciąga ludzi przed TV i daje pieniążki. Popek to kura, która składa złote jaja, więc jeżeli walka ma być ustawiona to tylko w stronę Króla. Teraz spójrzmy na główny aspekt na, który chciałbym zwrócić uwagę. Anatomia ciała Burneiki przez to, że jest kulturystą raczej nie będzie mu sprzyjała w zadawaniu ciosów. Jego przyczepy mięśniowe są tak mało elastyczne, że nie wyobrażam sobie wyprowadzania ciosów ręką przez Roberta. Zostają nogi i &quot;hardcorowe kopnięcia&quot;... także zostawmy to bez komentarza. Burneika spróbuję się rzucić na Popka i jeżeli ten wytrzyma pierwsze 40s to nie widzę opcji dla &quot;Koksa&quot;. Do tego warto powiedzieć, że dla Burneika ta walka może zostać przegrana już w głowie. Popek ma debiut przed tak dużą publiczności za sobą, więc powinno mu być dużo prościej. W szczególności, że od czasu porażki z Pudzianem podobno pracował z psychologiem. Moim zdaniem kursy źle wystawione i osobiście idę w stronę Popka.
Popek wygra przed czasem - 1.87/unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Siema, czy są jakieś argumenty za tym aby Khalidov dzisiaj przegrał? Mam taką cynę aby grać na jego przeciwnika, ale nie interesuje się tym sportem, wiem tylko, że Khalidov bierze wszystko jak leci.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Siema, czy są jakieś argumenty za tym aby Khalidov dzisiaj przegrał? Mam taką cynę aby grać na jego przeciwnika, ale nie interesuje się tym sportem, wiem tylko, że Khalidov bierze wszystko jak leci.
sa jak najbardziej, nawet je wymienilem kilka postow wyzej
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
XyZ mnie rozwalił mówiąc że popek zejście z linii ciosu xddd jakiego ciosu? Przecież koksu nie będzie zadawał ciosów tylko wpada w niego i go łapie za fraki. Musi popek mu od razu zalutować bo jak już wpadnie na popka z impetem i sila to go wywroci
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
XyZ mnie rozwalił mówiąc że popek zejście z linii ciosu xddd jakiego ciosu? Przecież koksu nie będzie zadawał ciosów tylko wpada w niego i go łapie za fraki. Musi popek mu od razu zalutować bo jak już wpadnie na popka z impetem i sila to go wywroci
inteligentna wypowiedz, nie wazne czy koksu bedzie &quot;wpadal w niego i lapal go za fraki&quot; to zadaniem Popka bedzie schodzenie z lini walki i kontrowanie, podpowiem Ci ze mozna to robic przez zejscie na bok ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Mateusz Gamrot ₋ Norman Parke - Zakłady na walkę
Mateusz Gamrot @ 1.57
WH ✅
Brytyjski bukmacher wyraźnie źle szacuje szansę Irlandczyka w tej walce. U polskich bukmacherów, którzy na pewno są dużo lepiej zorientowani w kwestii KSW mamy na Gamrota dużo niższe kursy:
Forbet @ 1.35
STS @ 1.30
Totolotek @ 1.45
Fortuna @ 1.41
Gołym okiem widać, że mamy tutaj spore value. Nie będę rozpisywał się co do walki, bo mimo, iż jestem na bieżąco w MMA to nie jest to dziedzina, w której pisze analizy.
 
S 105,5K

styrbjorn

Użytkownik
Ja gram Kita + Gamrot AKO 1,97 fortuna

Kita doświadczony gracz, który nie da się stłamsić Longerowi. Zakładam, ze przeczeka pierwszą rundę i zacznie się rozkręcać od drugiej metodycznie punktując Andryszaka. Dodatkowo może zawsze wykombinować coś ekstra jak to zrobił w walce z Włodarkiem. Jest też zbyt dobry boksersko aby Longer zdobył dużą przewagę w jego ulubionej płaszczyźnie.
O Gamrocie już dużo zostało napisane. Nie mam w zasadzie nic do dodania. Gamer przez decyzję lub poddanie.
Zagrałem też za mniejsza stawkę Gamer, Soko i Wrzosek (AKO: 3,045)
 
A 0

aural

Użytkownik
Moje typy wedlug prawdopodobienstwa ^_^
walka o mistrzostwo kategorii muszej:
Ariane Lipski (8-3, 6 KO) - Diana Belbita (8-2, 4 KO, 2 SUB)
70 - 30
 
A 0

aural

Użytkownik
Moje typy wedlug prawdopodobienstwa ^_^

Mamed Khalidov (33-4-2, 13 KO, 17 SUB) - Borys Mańkowski (19-5-1, 3 KO, 7 SUB)
78 - 22
Popek Monster (2-2, 2 KO) - Robert Burneika (2-0, 1 SUB)
77 - 23
Mariusz Pudzianowski (10-5, 1 NC, 4 KO, 2 SUB) - Tyberiusz Kowalczyk (3-0, 2 KO, 1 SUB)
76 - 24
Damian Janikowski (0-0) - Julio Gerardo Gallegos (8-6, 3 KO, 5 SUB)
75 - 25
walka o mistrzostwo kategorii lekkiej:
Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 SUB) - Norman Parke (23-5-1, 4 KO, 12 SUB)
73 - 27
walka o mistrzostwo kategorii półciężkiej:
Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 10 SUB) - Marcin Wójcik (10-4, 3 KO, 5 SUB)
72 - 28

Michał Andryszak (18-6-1NC, 12 KO, 5 SUB) - Michał Kita (17-8, 9 KO, 6 SUB)
27 -73
walka o mistrzostwo kategorii muszej:
Ariane Lipski (8-3, 6 KO) - Diana Belbita (8-2, 4 KO, 2 SUB)
70 - 30
walka o mistrzostwo kategorii piórkowej:
Marcin Wrzosek (12-3, 5 KO, 3 SUB) - Kleber Koike Erbst (21-4-1, 2 KO, 18 SUB)
49 - 51
KKE, prawdopodobnie przez poddanie ^_^ Po tym jak dostanie ostry łomot od Wrzoska ????
Zapowiada się walka wieczoru, a może nawet roku...
Oczekuję nokautu ????
Łukasz Jurkowski (15-10, 4 KO, 6 SUB) - Rameu Sokoudjou (17-16, 11 KO, 1 SUB)
51 - 49
walka o mistrzostwo kategorii ciężkiej:
Fernando Rodrigues Jr. (11-2, 8 KO, 2 SUB) - Marcin Różalski (6-4, 3 KO, 2 SUB)
49 -51
 
A 0

aural

Użytkownik
Te procenty to tak na szybko ale poukladalem to od jak najwiekszych faworytow. Gale bede ogladal jutro lub pojutrze wiec do tej pory cicho sza z wynikami ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom