>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 39: Colosseum (Pudzian, Khalidov, Popek, Burneika)

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Gdzieś już krąży po necie zdjęcie karty, jak jeden sędzia zapunktował 3 rundy 10-9 dla Khalidova. Tego głównie nie rozumiem.
KSW to parodia, też kupiłem PPV i teraz w sumie żałuje, bo jakbym tego nie obejrzał to nic by się nie stało. Śmieszna gala, albo walka kilka sekund, albo stanie 3 rundy bez ciekawych akcji. Oglądałem już kilka gal KSW i widziałem wiele więcej ciekawych walk mniej znanych zawodników.
 
A 0

adasiek1971

Użytkownik
Regulamin Unibeta w zakładasz ( mieszane sztuki walki gdzie obowiązuje regulamin taki sam jak w zakładach BOKS )
7) Zakłady na czas trwania rundy/walki dotyczą rzeczywistego czasu, jaki trwała odpowiednio
runda/walka, w zależności od zaplanowanej rundy/walki. Na przykład zakład na powyżej 4,5
wszystkich rund w walce bokserskiej zostanie rozstrzygnięty jako „Powyżej&quot;po upłynięciu półtorej
minuty od rozpoczęcia piątej rundy.
Nadal nie rozumiem czemu rozliczone mi jako przegrany, ale trudno. 5100 zł poszło w las. Miłego Wieczoru załoga !
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Regulamin Unibeta w zakładasz ( mieszane sztuki walki gdzie obowiązuje regulamin taki sam jak w zakładach BOKS )
7) Zakłady na czas trwania rundy/walki dotyczą rzeczywistego czasu, jaki trwała odpowiednio
runda/walka, w zależności od zaplanowanej rundy/walki. Na przykład zakład na powyżej 4,5
wszystkich rund w walce bokserskiej zostanie rozstrzygnięty jako „Powyżej&quot;po upłynięciu półtorej
minuty od rozpoczęcia piątej rundy.
Nadal nie rozumiem czemu rozliczone mi jako przegrany, ale trudno. 5100 zł poszło w las. Miłego Wieczoru załoga !
Skoro over 4,5 zalicza się po upłynięciu półtorej minuty w piątej rundzie, to under 1,5 znaczy chyba, że walka nie potrwa dłużej jak pierwsza runda i półtorej minuty w drugiej rundzie. Czyli żeby zakład Ci tutaj wszedł, to Tyberiusz musiałby odklepać do 3;30 na zegarze. Zakład niestety przegrałeś, bo odklepał jak było 2;11, czyli walka trwała już więcej niż te 1,5 rundy. Mogę się mylić, ale o ile dobrze to rozumiem to właśnie tak to powinno wyglądać. Najlepiej jak napiszesz do nich na czacie i Ci wszystko ładnie i jasno wytłumaczą.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Adasiek dopytaj jeszcze u bukmachera jak to rozliczanie dokładnie wygląda. Rozumiem że to 5100zł to miał być twój potencjalny zysk. Szkoda tego. Grubszy hajs utopiłeś. Ale wygląda na to, że poniżej 1,5 rundy zaliczyło by ci jakby skończyło się w pierwszej rundzie. Natomiast walka zakończyła się w drugiej rundzie.
Edit. może źle to wytłumaczyłem. I tak musisz dopytać u bukmachera jak to dokładnie rozliczali. Ale pewnie nic już nie zmienią.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gdzie są wszyscy co stawiali na koska ?? Moze przeprosicie użytkoników ? 43 sekundy walki a Wy pisaliście, że Burneika wygra? Następnym razem życzę logicznej analizy a nie patrzenia na rozmiar bicepsa ... pozdrawiam Michas ;)
Tu na całym forum zazwyczaj jest tak, że najwięksi hejterzy jak im analiza i typy nie wchodzą słówka nie powiedzą. Osobiście przerabiałem to setki razy. Najlepszymi przeprosinami jest jednak zawsze to samo - kasa na koncie ???? Ja w każdym razie jeszcze raz ci dziękuję bo sam się na tym nie znam, ale przekonałeś mnie do grania na Popka i bardzo dokładnie czytałem wszystkie wypowiedzi.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
No i co że stawialem na koksa jestem ? I co to jest sport i tyle w temacie równocześnie walka mogła być ustawiona ale nie ważne , również pisałem żeby stawiać na gamrota i pudziana jakoś nikt nie podziekowal więc ja nie musze przepraszać. Każdy ma swój rozum i gra jak chce a teraz tutaj kozaczek jesteś , ja jestem na zero elo
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Co do KSW - najlepiej podsumował to kiedyś Oli Thompson - kibel. Walka Jurasa to kompromitacja dla tego sportu. Murzyn, który obijał go jak szmatę w drugiej rundzie nie zrobił w trzeciej nic poza patrzeniem mu prosto w oczy. Kilka słabiutkich prawych prostych i to ma być wygrana Jurasa? Nie dość, że walka ustawiona to jeszcze sędziowie musieli drukować. Buki powinny wprowadzić limit 100 zł na zakład jak na 4 ligę na ten syf.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Walka dwóch &quot;pajaców&quot; bez nich raczej stadion nie został by zapełniony a ppv mało który Czesiek by kupił. KSW staje sie cyrkiem, wczorajsza ceremonia ważenia to zal.pl Kawulski udający klauna, to powstrzymywanie Burneiki to kabaret. Co do walki na dzis MOJE ZDANIE to 50/50 choć wczoraj pograłem symbolicznie na Popka to dziś już taki pewny tego typu nie jestem. Przeanalizowałem sobie teraz kursy i opinie ekspertów jakie były przed walka najmna z burneika kurs wtedy na litwina był gdzie koło 2,75 duzo osób wtedy pisało o doświadczeniu bokserskim Najmana i przez wiele osób był on wskazywany jako faworyt, jak sie skończyło każdy pamieta. Niektórzy piszą Popek to pewniak promocja inni Burneika ze to bet, w tej walce wszstko sie może zdarzyć. Ja osobicie całe KSW typersko traktuje jako zabawę, i tak zeby zmobilizować sie do ogladania tego cyrku pograłem w singlu Popka✅ + 2 taśmy

Pudzianowski ✅
Rodrigues⛔
Popek ✅
Gamrot✅
Janikowski ako 4,79✅
2 tasiemka taki taka samo plus typ na zw Kity ako 6,7⛔

O Pudziana jakoś jestem spokojny, dużo osób widzi szanse na zw Tybka oglądałem jego 2 walki i bez szału niby ćwiczy już pare lat ale jakoś mnie to nie przekonuje, Pudzian większe doświadczenie obycie.
Rodrigues cieżki koleś sugeruje sie walką z Bedorfem gdzie zaprezentował sie zajebiście stąd ten typ, Różal spoko gośc ale to już nie te zdrowie sam w filmikach mówił tu taki stary fajny wywiad, http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2015-10-21/rozalski-szczery-do-bolu-wczesniej-klamalem-teraz-zyje-w-matriksie/
O Gamrocie eksperci sie juz wypowiedzili Kot jakich malo.
Janikowski na podbicie, jedynie gdzie go widziałem to na vlogach jurasa jak trenuje, gosć podchodzi do tego bardzo poważnie, sądze ze bedzie z niego zajebisty zawodnik.
Rodrigues jakis dla mnie jest pechowy ostatnio z Bedorfem połozył grube kupony teraz z Różalem.

szpecem nie jestem ale w mojej opinii Gamrot w najlepszym wypadku remis i runda dodatkowa, Juras porażka a Borys bardzo dobrze sie zaprezentował w moim odczuciu powinien to wygrać skoro sędzioweie widzieli zwycięsto Jurasa to czemu niby nie dać Borysowi zw.
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Tu na całym forum zazwyczaj jest tak, że najwięksi hejterzy jak im analiza i typy nie wchodzą słówka nie powiedzą. Osobiście przerabiałem to setki razy. Najlepszymi przeprosinami jest jednak zawsze to samo - kasa na koncie ???? Ja w każdym razie jeszcze raz ci dziękuję bo sam się na tym nie znam, ale przekonałeś mnie do grania na Popka i bardzo dokładnie czytałem wszystkie wypowiedzi.
Bo zazwyczaj te typy wchodzą ze względów pozasportowych czego w analizach nie uwzględniają, analogiczna sytuacja do Barca-PSG czy wczoraj Chelsea-Arsenal, co z tego że dane osoby stawiały na mniej możliwy wynik a teraz się zachwycają jacy to są wielcy typerzy jak wynik to było jawne złodziejstwo. KSW to syf nie ma co się podniecać tylko następnym razem szukać argumentów pozasportowych na dany typ. Pozdrawiam :cool:
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Ci co piszą że Mańkowski powinien wygrać to nieźle musieli być już wczoraj podchmieleni ???? Przecież on w pierwszej rundzie nawet ciosu nie wyprowadził na mameda. Druga runda bardzo dyskusyjna natomiast w trzeciej obalenie pozamiatało sprawe. 2 rundy dla czeczena bez dyskusji
Największe zaskoczenie to i tak moim zdaniem KO Różala ????
 
H 30

hohol

Użytkownik
Regulamin Unibeta w zakładasz ( mieszane sztuki walki gdzie obowiązuje regulamin taki sam jak w zakładach BOKS )

7) Zakłady na czas trwania rundy/walki dotyczą rzeczywistego czasu, jaki trwała odpowiednio
runda/walka, w zależności od zaplanowanej rundy/walki. Na przykład zakład na powyżej 4,5
wszystkich rund w walce bokserskiej zostanie rozstrzygnięty jako „Powyżej&quot;po upłynięciu półtorej
minuty od rozpoczęcia piątej rundy.

Nadal nie rozumiem czemu rozliczone mi jako przegrany, ale trudno. 5100 zł poszło w las. Miłego Wieczoru załoga !

wiem bo sam grałem kiedyś ksw na rundy także napiszę gdy walka trwa 5min
0.5rundy to 2:30 przebytej walki
1,5 rundy to jedna cała runda i 2min i 30 sek kolejnej

są oczywiście wyjątki gdy walka jest dla ociężałych w płucach i trwają rundy po 3min to adekwatnie
0.5rundy to 1:30min
1.5rundy to runda i 1min i 30 sek rundy drugiej

niby nic odkrywczego a jednak ciężko wam zrozumieć ile to 1.5 ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
wiem bo sam grałem kiedyś ksw na rundy także napiszę gdy walka trwa 5min
0.5rundy to 2:30 przebytej walki
1,5 rundy to jedna cała runda i 2min i 30 sek kolejnej

są oczywiście wyjątki gdy walka jest dla ociężałych w płucach i trwają rundy po 3min to adekwatnie
0.5rundy to 1:30min
1.5rundy to runda i 1min i 30 sek rundy drugiej

niby nic odkrywczego a jednak ciężko wam zrozumieć ile to 1.5 ????
w profesjonalnym MMA nie ma i nigdy nie bylo rund 3 minutowych, jesli juz robia 2x5 minut


Co do samej gali to najbardziej sie przejechalem na Rozalu, a calosc mierna jak na tak promowany event
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Nie rozumiem o co wam chodzi z wygraną Mameda. Mańkowski nawet przez chwilę mu nie zagroził. W drugiej rundzie coś próbował, ale nie wiem czy w ogóle trafił go ze 3 razy. Pierwsza runda to dominacja Mameda, pełna kontrola w ringu. Borys zabawił się trochę w Ozdobę z walki z Koksem. Pochodził po ringu, nic więcej. Druga runda jak dla mnie na remis. Nieco większa aktywność Mańkowskiego, ale co z tego? Skoro to nie przekładało się na ciosy, czy też skuteczne akcje. Trzecia runda wyrównana i zdecydowało obalenie. Można było punktować 10:9 dla Memeda w pierwszej i w trzeciej. W drugiej różnie, w obie strony mogło być 10:9. Proszę jeszcze spojrzeć na udo Borysa. Widać, że porządnie oberwał. Khalidov? Jakby wyszedł pobiegać. Zmęczony, ale nawet zadrapania nie ma. Zwycięstwo nie podlegające dyskusji.
Wygrana Jurasa to już inna sprawa. U-S-T-A-W-K-A. Koleś jest znany, wraca po kilku latach, więc musiał wygrać.
Zdziwiło mnie natomiast to, że Różal tak szybko dał radę. Osobiście stawiałem, że przegra. Może i by tak było, gdyby nie ten jeden cios. Kto wie. Rewanż widzę.
Kolejna niespodzianka dla mnie to to, że Pudzian tak długo męczył się z tym leszczem. Myślałem, że Kowalczyk będzie prezentował jakiś poziom, ale to było na poziomie początków Pudziana. Wydaje mi się, że się zesrał, stres zrobił swoje.
I jeszcze jedna niespodzianka jak dla mnie. Przegrana Kity. Może nie tyle sama przegrana, co sposób w jaki to się stało i czas.
Szkoda mi natomiast Wójcika. Narkun irytujący jak dla mnie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bo zazwyczaj te typy wchodzą ze względów pozasportowych czego w analizach nie uwzględniają, analogiczna sytuacja do Barca-PSG czy wczoraj Chelsea-Arsenal, co z tego że dane osoby stawiały na mniej możliwy wynik a teraz się zachwycają jacy to są wielcy typerzy jak wynik to było jawne złodziejstwo. KSW to syf nie ma co się podniecać tylko następnym razem szukać argumentów pozasportowych na dany typ. Pozdrawiam :cool:
Argumenty pozasportowe są równie ważną częścią bukmacherki jak te czysto sportowe. Ja np. przykładam do nich wielką wagę. Typer, szczególnie o swoich domysłach dotyczących argumentów pozasportowych (nie mam tu nawet na myśli wałków tylko pogody, stadionu, nastawienia sędziów itd) nie musi wcale pisać w analizie co nie znaczy, że nie bierze tego pod uwagę. Ja np. nie piszę nawet jak coś podejrzewam żeby nie paść ofiarą hejtu, po za tym moje domysły to nie są żadne poważne argumenty sportowe i uwzględniam je w typach, ale bardziej na zasadzie intuicji. Zawsze na końcu liczy się tylko jedno: typ i yield. Analizy są tylko dodatkiem. To jest przynajmniej takie moje zdanie. Wyobraźmy sobie kogoś kto by miał realne szanse na wiedzę o fixach i chciałby bezinteresownie abyśmy się też wzbogacili - albo by pisał czyste analizy sportowe albo same typy, ale nie ujawniał zastrzeżonych informacji co nie znaczy, że nie byłby świetnym typerem dzięki któremu zarabia się kasę. Większość jednak ma po prostu lepszą lub gorszą intuicję. Ja np. w meczu jaki podałeś za przykład czyli Barca vs PSG pisałem w temacie przed meczem o możliwości &quot;pomocy&quot; ze strony UEFA. Jest tam cały mój obszerny post na ten temat przed meczem. Tutaj sam się kompletnie nie znam na tych walkach, ale wiedziałem tyle, że Popek jest bardziej medialny w Polsce. Pomyślałem więc tak - skoro robi się taką galę na Narodowym, taki szum to takie osoby będą musiały wygrywać. Coś jest na rzeczy bo może się mylę, ale na forumku chyba nigdy nie było takiego zainteresowania KSW jak teraz. Ja osobiście nawet nie wiedziałem, że jakieś KSW są organizowane - a tu 39 i proszę - usłyszałem. Na wp.pl od wczoraj na czerwono główne newsy, jeszcze dzisiaj - jak podczas Euro. To o czymś znaczy. Co do ustawiania czy nie się nie wypowiadam bo nie znam się, ale widząc walkę Popka pierwsze co mi przyszło na myśl, że to ustawka ???? Zauważcie, że wczoraj chyba głównie wygrywali tylko Polacy na te wszystkie walki.
 
Z 43

ziomal1985111

Użytkownik
Znalazłem kilka fajnych analiz w temacie... ale ta do nich nie należy ???? Nick, stawianie spacji przed przecinkiem, pisanie nazwisk mała litera, stosowanie ę tam gdzie to totalnie nie pasuje, sprawia, że wyłania mi się wizja osiedlowego zakapiora - na praniu ryja z kolezkami może się znasz, ale typer z Ciebie żaden. A te wyliczenia procentowe i analiza &quot;powinien ogarnąć&quot; - uśmiałem się grubo ????

Ktoś w którymś poście tematu fajnie napisał - jak jest KSW to wszyscy nagle stają się ekspertami od MMA. Ogólnie ten temat można podzielić na kopalnie beki oraz kilka fajnych rzeczowych analiz od ludzi co serio żyją tym sportem. Leci reputacja dla każdego z Was ;) I proszę nie kasować, bo post zawiera tyle samo rzetelnej analizy co wpis &quot;Ziomala&quot; ????
zakapior to ty jesteś hejterze
 
Z 43

ziomal1985111

Użytkownik
zakapior to ty jesteś hejterze
precież to nie jest analiza tak sobie napisałem gimbusie , zawze jakiś hejter musi sie uaktywnić przed kompem i napisac swoje zdanie bo tylko moze tutaj na necie bo w rzeczywistosci taki pryszczol i karzeł nie ma prawa głosu
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Ja gram tak:

1# Taśma:
Lipski ✅
Wrzosek ⛔
Gamrot ✅
Sokoudjou ⛔
Narkun ✅
Rodrigues ⛔

@7,41

2#
Mańkowski @2,90 ⛔

3#
Narkun ✅
Gamrot ✅
Pudzian ✅

@3,12

Jeżeli chodzi o analizę to pisałem już tu na 1 stronie o wszystkich walkach bodajże, Borysa pogram sobie za Stówkę, tutaj bardziej osobiście gram, całym sercem za Mańkowskim, ale myśle że warto spróbować bo to na prawdę zdolny chłopak, dobre zapasy i może z Mamedem dzisiaj namieszać

3 kupon to jak dla mnie 3 pewne typy które gram bez żadnego stresu, Gamer dzisiaj to bierze zdecydowanie, myślę że tu wygra przez decyzję, Wójcik jak dla mnie nie ma szans zagrozić Żyrafie, Tomek szybko nokautuje dzisiaj i Pudzian doświadczenie, kondycja, Tyberian raczej bez szans.

A co do taśmy to same &quot;pewniaki&quot;, wiemy jak to bywa ale zawsze na KSW gram sobie tasiemkę, Janikowskiego po 1,15 jakoś nie widzę bo tak na prawdę nie ma nawet na czym się opierać, tylko jego znakomite zapasy. Popka nawet nie ruszam z Koksem chociaż jednak poszedł bym w stronę Roberta. On tego i tak nie traktuje poważnie i może dzięki temu podejściu właśnie wygrać bo nie ma żadnej presji, Popek jak to on w każdym wywiadzie gada że się spiął, musi wygrać ale te słowa nic w ringu nie będą znaczyły.

Zagram jeszcze For Fun:

Walka zakończy się w 1 minucie:
Rodrigues - Różalski - TAK @6,25 ✅ ✅ ✅

Wszystko gram w buku: STS
@EDIT: Typ z 1 minutą walki, to tak jak mówił Różal szybka bitka i kto pierwszy padnie tym się pokierowałem i ładny kurs siadł ???? , tripelek na luzaczku, Borys szkoda ;( i taśma przeplatana, kto się spodziewał ...


Pewniaki to były w Narkunie, Lipski i Pudzianie. Janik szybko i dobrze, Gamer słaby dzień ale pas zachowany
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom