>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
morthond 0

morthond

Użytkownik
Jeszcze jedno mi się przypomniało:

Gdybym chciał rozdzielić np. Telewizję Na Kartę, czy potrzeba do tego tunerów z Conaxem? W końcu karta siedzi w splitterze, więc może dało by radę podłączyć zwykły tuner FTA? ????
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Jaki dysk zewnętrzny?
Planuje kupić w/w ale mało się na tym znam, chcę 1,5 TB, tylko teraz jakiej firmy? i czy niezbędne jest firewire, czy wystarczy usb? no i zasilanie z sieci czy poprzez usb? przez usb niby wygodniej.. ? Jeśli ktoś ma o tym jakieś pojęcie to prosiłbym o wypowiedzenie się, z góry dzięki!
 
S 11

support75

Użytkownik
własnie pytanie odnośnie dysków zewnętrznych.

zasilane są przez usb + podpinane pod taśme? czy może już wymyślili takie cudo, że wystarczy połączenie z usb ?

przyznaje bez bicia, nie znam sie na komputerach.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam.
Czy w Orange jest jakaś usługa, żeby mieć gg w telefonie :?: Będę bardzo wdzięczny jak doczekam się szybkiej odpowiedzi. A jeśli ejst inna tania możliwość to również proszę opisać.
// Już nieważne.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
własnie pytanie odnośnie dysków zewnętrznych.

zasilane są przez usb + podpinane pod taśme? czy może już wymyślili takie cudo, że wystarczy połączenie z usb ?

przyznaje bez bicia, nie znam sie na komputerach.
od lat już tak jest - działa to jak większy pen drive - zobacz sobie np Western Digital (czyli WD) Passport - fajny dysk, mały, poręczny.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
&#39;Mały&#39; laptop
Poszukuje fajnego &#39;małego&#39; laptopa na studia. Ma to być prezent od rodziny, ale ja mam wybrać... Nigdy nie miałem do czynienia z nimi, choć to to samo co normalny lapek bez kilku rzeczy. Jednak chcę się tutaj dowidzieć co nieco od posiadaczy takowego sprzętu ;) Oczywiście Wi-Fi musi być na 100% (tak pisze, bo już wkażdym chyba jest... :p). Proszę o pomoc w tej sprawie ;) Jakieś linki oraz &#39;za i przeciw&#39;.
Z góry dziękuje ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dobra wiem już, że to NetBook ???? xD Fachowo...
Post pod postem bo podbijam i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto poleca coś ciekawego z mocną baterią... Minimum 7h :p
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ostatnio kupiłem msi wind u120H i jak dla mnie jego jedynym minusem są bardzo słabe głośniki, ale ja nie mam dużych wymagań. Co do baterii piszą, że trzyma 6 godzin, ale to wszystko zależy co robisz i jak mocno masz podświetlony ekran. W rzeczywistości przy oglądaniu filmów bateria trzyma 4 godziny. Przy necie podobnie, ale to też zależy wszystko od ilości pootwieranych okienek w przeglądarce. Wiadomo, że czas pracy zależ od baterii, więc czytaj dobrze, żeby Ci nie wcisnęli 3 komorowej. Przyjrzyj się netbookom asusa, czasem podają informację, że bateria trzyma 10.5 godziny i ogólnie asus jest solidny. Samsunga nie polecam, hp tak samo jak sony jest drogi, w acerach szybko obudowa się niszczy. Na toshibach się zawiodłem już dwa razy, ale ludzie chwalą. Kolega kupił asusa i też Ci go polecam, jak będziesz zainteresowany to go zapytam jak w rzeczywistości wygląda sprawa z baterią.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Posiada ktos z uzytkownikow tego forum telefon SE W910i?
Poczytam troche o opiniach i zly nie jest ale chcialbym sie dowiedziec czy ktos z Was ma, jest z niego zadowolony i czy poleca ????
Jednak kilku znajomych mi odradzilo, teraz na oku mam Samsung F480 ktos z userow posiada to cacko bo ladnie sie prezentuje. ⛔ za brak WiFi
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Benek_19 - MSI Wind z baterią 6 komorową powinien byc chyba równym konkurentem dla Asusa. Ale nie miałem do czynienia więc gdybam - sprawdź sobie strony notebookcheck.pl i tygodnik komputerowy cenię sobie ich recenzje.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzięki za pomoc ;) Zastanowie się nad tymi NetBookami. Bardziej jestem skłonny za ASUSem ze względu na to, że go posiadam (normalny laptop) i jestem zadowolony. Do tego Adi z niego korzysta i poleca. Jednak ten MSI nie jest skreślony ???? To podobno &#39;dobra podróbka&#39; laptopów firmy IBM, więc jeszcze przemyśle ostateczną decyzje. Kolejne propozycje, uwagi mile widziane.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Dzięki za pomoc ;) Zastanowie się nad tymi NetBookami. Bardziej jestem skłonny za ASUSem ze względu na to, że go posiadam (normalny laptop) i jestem zadowolony. Do tego Adi z niego korzysta i poleca. Jednak ten MSI nie jest skreślony ???? To podobno &#39;dobra podróbka&#39; laptopów firmy IBM, więc jeszcze przemyśle ostateczną decyzje. Kolejne propozycje, uwagi mile widziane.
Moge polecic Ci go w 100%, nie ma co tracic czasu na zastanawianie sie nad innymi ???? Swojego czasu bardzo duzo poswiecilem na szukanie informacji o konkretnych modelach netbooków i w tej chwili na zaden inny bym tego swojego nie zmienił, zadne tam msi windy, hp mini itp ????

Kupuj i śmiało korzystaj ????

I polecam ze sklepu X-KOM z którego także kupowałem go - bardzo solidna firma. Jak zamawiałem była zima, więc dostało się troche wilgoci do kurierskiej paczki i po włączeniu komputera okazało się, że dostała się ona pod wyswietlacz, przez co była smuga na ekranie. Odesłałem im a po 2 dniach miałem wymiane na nowy - świetny kontakt mailowy i telefoniczny, mili ludzie. Zreszą same pozytywy w takiej ilości potwierdzają moje słowa ????

http://www.allegro.pl/item743317587_asus_eee_pc_1000h_2gb_160gb_windows_xp_czarny.html
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
mam problem z liveboxem .... są momenty, że livebox sam mi się resetuje. To są takie interwały można powiedzieć bo resetuje się na kilka sekund, pochodzi i znowu tak z 2,3 razy. Po tym &quot;przedstawieniu&quot; chodzi elegancko tylko, że znowu po kilku h zaczyna się ta sama historia. Wie ktoś co mu dolega? .. powiem tyle, że livebox nie był rozkręcany, nigdy nie spadł itp. stoi sobie samoistnie bez żadnej ingerencji ???? ... jeszcze dodam i to może być istotne, że dioda, która miga podświetlając nazwę nie świeci :/ .. mogło się coś przepalić, czy coś? ...
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Magiki - ja bym spróbował tradycyjnie od przeinstalowania sterów z wcześniejszym skanem antywirusem i i jakimś anti-spywerem . Może komputer dawno formatu nie widział i nazbierało się syfów typu dialery / trojany i to one krzaczą. Co do diody - jak siadła nie ma żadnych następstw, choć może to wynikać z uszkodzenia innego układu - wtedy faktycznie może mieć to wpływ na restarty. Jakbyś miał możliwość pożyczyć od kogoś innego Liveboxa i stestować (a ktoś twojego w tym czasie) - jak nie masz to weź pod pachę i do punktu TP zanieś (jak reinstalka nie pomoże)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
mam problem z liveboxem .... są momenty, że livebox sam mi się resetuje. To są takie interwały można powiedzieć bo resetuje się na kilka sekund, pochodzi i znowu tak z 2,3 razy. Po tym &quot;przedstawieniu&quot; chodzi elegancko tylko, że znowu po kilku h zaczyna się ta sama historia. Wie ktoś co mu dolega? .. powiem tyle, że livebox nie był rozkręcany, nigdy nie spadł itp. stoi sobie samoistnie bez żadnej ingerencji ???? ... jeszcze dodam i to może być istotne, że dioda, która miga podświetlając nazwę nie świeci :/ .. mogło się coś przepalić, czy coś? ...
nie podlaczaj pod USB a przez kabel ethernet. Tez tak zrobilem i wogole mi sie nie restartuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom