>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
porky 104

porky

Użytkownik
Z tego co wiem każda nowa Toshiba (z windows 7) ma obraz systemu na specjalnej partycji. Możesz sobie zrobić płytkę z systemem (lub wgrać na pendrive) poprzez program TOSHIBA RECOVERY MEDIA CREATOR która pozwala przywrócić oryginalny stan komputera. Ja miałem zainstalowany system W7 64bit a na płytce dostałem tylko 32bit. Po roku skapnąłem się, że mam taki program który pozwoli mi po formacie na korzystanie z Win7 64bit . . .
Wiem, dlatego pytałem sę czy to wystarczy czy musi być normalna świeża instalka po formacie. ????


W każdym bądź razie dzięki. ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mam problem z głośnikami 5.1. Karte mam creativa, zainstalowalem sterowniki podlaczylem wszystko jak trzeba, ale na YT, allplayerze, foobarze nie ma dzwieku z centralki i 2 glosnikow z tylu. Pomyslalbym ze problem ze sterownikami gdyby nie fakt, ze jest programik dolaczony do driverow w ktorym mozna sprawdzic czy jest dzwiek i kazdy kanal z osobna sie odzywa i w tym przypadku wszystkie graja i nie wiem co teraz :p
 
D 319

defox

Użytkownik
Mam problem z głośnikami 5.1. Karte mam creativa, zainstalowalem sterowniki podlaczylem wszystko jak trzeba, ale na YT, allplayerze, foobarze nie ma dzwieku z centralki i 2 glosnikow z tylu. Pomyslalbym ze problem ze sterownikami gdyby nie fakt, ze jest programik dolaczony do driverow w ktorym mozna sprawdzic czy jest dzwiek i kazdy kanal z osobna sie odzywa i w tym przypadku wszystkie graja i nie wiem co teraz :p
Jaki system? Spróbuj poszukać aplikacji Audio Console albo Creative Console - już nie pamiętam dokładnej nazwy. Będzie tam kilka zakładek, a w którejś możliwość wyboru opcji CMSS, CMSS 3d, Stereo Surround. Wybierz którąś z tych, w zależności od własnych preferencji ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Winda xp. U kumpla na xpeku z tymi samymi glosnikami bylo ok. A sterowniki mam z plytki takze dobre ???? (jak co)
Z tym CMSS i tak nie dzialaja, ale na stereo surround dzialaja wszystkie ... czegos nie rozumiem
 
rafalo 13

rafalo

Użytkownik
Wie ktoś z was jak rozwiązać taki problem? Chciałem pograć w nową FIFĘ, ale przy instalacji wywala taki problem i nie mogę tego rozgryźć
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Wie ktoś z was jak rozwiązać taki problem? Chciałem pograć w nową FIFĘ, ale przy instalacji wywala taki problem i nie mogę tego rozgryźć
Dobra podaj parametry systemu . ale masz na 99% 64 bit
Nie znam sie zbytnio ale tu biega o zgodność systemu plików
Spróbuj uruchomić w trybie zgodności.
Klikasz PPM na &quot;Autorun&quot; - &quot;Rozwiąż problemy ze zgodnością&quot; - &quot;Wypróbuj zalecane ustawienia&quot; - &quot;uruchom program&quot;.
Jak nie pomoże i mam racje że system 64bit to pozostanie ci reinstalacja na 32 bity albo szukać jakiś patch-y o ile istnieją
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom