>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mój lap od pewnego czasu strasznie hałasuje. Jest głośny jak sprężarka, nie wiem czy to wentylator procka czy coś innego. Czy ktoś wie może czym to jest spowodowane i jak usunąć taką usterkę?
Może trzeba przeczyścić wentylator. Tam się masa kurzu zbiera. Jak się nazbiera to później wentylator tak hałasuje.
Być może to jest tego przyczyna.
 
A 1

adi666

Użytkownik
czy ma jakieś minusy np czy klapka się po pewnym czasie nie buja tak jak w pozostałych SE ... jak sie spisuje aparat wi fi tak ogólnie ale thx za kom pozdr ;)
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
wszystko jest na najwyzszym poziomie aparat 8mpx robi cudne zdjecia wifi mocne jak moj laptop...

2 głosniki bardzo dobrze graja.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Witam....

Mój problem polega na tym, że komputer ciągle się wiesza....

Myszka staje po czym potem staje wszystko....mam Windows XP.... nie raz przy minimalizowanmiu gry...nie raz przy maxymalizacji strony..nie raz przy uruchomieniu roznych kasyn...a nie raz tylkpo przy wlaczeniu winampa..roznie bywa...ale przypomina mi to czasy Windowsa 98....


dzieje się tak od MOmentu zmiany Zasilacza i Karty Graficznej mam taki właśnie problem......

Co mam zrobić ? Szlak mnie trafia..co dziennie po 5 a nawet wiecej razy komouter mi sie tak wiesza i ratuje mnie tylko RESET....

z gory dzieki
Czy to wina zasilacza czy karty ? może Temperatura itp ?

Dajcie jakies propozycje bo nie raz mam ochote go przez okno wykurzyć.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
a zasilacz jaki kupiłeś o większej mocy czy mniejszej? Kiedy robiłeś formata ostatnio? Ile masz wolnego miejsca na dysku? Grafikę jaką kupiłeś lepsza czy gorszą?
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
a zasilacz jaki kupiłeś o większej mocy czy mniejszej? Kiedy robiłeś formata ostatnio? Ile masz wolnego miejsca na dysku? Grafikę jaką kupiłeś lepsza czy gorszą?

Grafika Lepsza....

Zasilacz tez lepszy kupiłem... Musiałem kupić zasilacz bo karte też zmieniałem właśnie...

Format dysku robiłem i nie pomogło...

na Dysku...rożnie..raz wiecej raz mniej miejsca bo cżesto sciagam nowe rzeczy a usuwam stare...

Geforce 8600 GT

Zasilacz bodajrze 400 setka...

HELP ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Zamiast siedziec tu i sie pytac pojedź do serwisu komputerowego oni na pewno beda wiedziec, bo tak to mozeż Bóg wie co robic a i tak bedziesz mial ten sam problem... ;)
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Zamiast siedziec tu i sie pytac pojedź do serwisu komputerowego oni na pewno beda wiedziec, bo tak to mozeż Bóg wie co robic a i tak bedziesz mial ten sam problem... ;)

Równie dobrze można by tak odpowiedzieć wszystkim udzielającym się tu ????

Po to taki temat jest żeby własnie uniknąć serwisu....

Będę kombinował.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
szukam dobrej firmy / osoby do pozycjoniwania strony

jeżeli ma ktoś jakieś ciekawe informacje ewentualnie kontakt proszę mi przesłać na PW
 
travism 190

travism

Forum VIP
Równie dobrze można by tak odpowiedzieć wszystkim udzielającym się tu ????
Po to taki temat jest żeby własnie uniknąć serwisu....
Będę kombinował.
no ale skoro podpowiadaja Ci zebys zrobil formata a Ty juz go zrbiles i nic nie pomoglo to chyba bedziesz kombinowal bardzo dlugo ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
podejrzewam temperature za wysoką ale pomysle zobacze co i jak
Jakiej firmy zasilacz, konkretny model?
skoro problem pojawił się zaraz po zmianie karty i zasilacza to z pewnością jest to wina któregoś z tych podzespołów, może zasilacz nie ogarnia lub karta się przegrzewa, podaj także dokładny model grafiki i reszty podzespołów.
Problem wieszania się kompa to często wina pamięci, ale czy w tym przypadku to nie jestem pewien.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
podejrzewam temperature za wysoką ale pomysle zobacze co i jak
Nie podejrzewaj tylko ściągnij np Mont Everest(program do sprawdzenia temperatury poszczególnych elementów kompa) to na pewno dużo Ci ułatwi w sprawie co się grzeje ..... Na starym kompie z 2 lata temu miałem coś podobnego i było to związane z tym ze mój brat źle zmienił procka i pasta była nie założona i wtedy temperatura nawet do 70 skakała .... Wtedy cały czas się wieszał a później resetował z 20 razy dziennie .... Jak zacznie Ci sie juz restartować to pewnie będzie już po procku bo bedzie przypalony dlatego reaguj wczesniej.... Powodzenia...
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
przymierzam sie do wymiany telefonu, plus zaoferował mi w dosc atrakcyjnych cenach kilka aparatów, waham się miedzy Nokiami 6730 i 5530 express music


koniecznie musi to byc nokia, bo od kilku lat sprawdzam SE, LG, Samsungi i zaden nie był tak dobry jak nokia.
wiadomo, zalety, to bateria, fajny soft itd.
ale którą wybrać? przyjemną i zgrabną 6730, czy postawić na mutimedialnosc 5530? dotykowy ekran, musica, 4gb karte dają, wyglad tez nie głupi, ale... do muzyki to ja mam iPoda, wiec...?
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
przymierzam sie do wymiany telefonu, plus zaoferował mi w dosc atrakcyjnych cenach kilka aparatów, waham się miedzy Nokiami 6730 i 5530 express music


koniecznie musi to byc nokia, bo od kilku lat sprawdzam SE, LG, Samsungi i zaden nie był tak dobry jak nokia.
wiadomo, zalety, to bateria, fajny soft itd.
ale którą wybrać? przyjemną i zgrabną 6730, czy postawić na mutimedialnosc 5530? dotykowy ekran, musica, 4gb karte dają, wyglad tez nie głupi, ale... do muzyki to ja mam iPoda, wiec...?
Xpress Music!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sam ją mam i jest EXTRA!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom