>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
M 25

mase

Użytkownik
chciałbym jakiś zestaw bezprzewodowy kupić klawiatura plus mysz. Polecacie coś? Ważne żeby dobrze smigało na dystans góra 4 metry nie mam jakiś mega wymagań gracza itp. Cena ok 100 zł
myślałem nad tym:
http://allegro.pl/item843356305_bezprzewodowa_klawiatura_mysz_a4tech_gk_870d_sklep.html
http://www.allegro.pl/item850467553_natec_octopus_mysz_hub_usb_gratis.html
Trochę przekracza 100 ale zdecydowanie lepsza konstrukcja od tej co podałeś.
Firma może nie jest znana, ale mam od pół roku ten zestaw i pod każdym względem przebija A4TECH-a, a zasięgiem bije na głowę. Najdalej sprawdzałem około 15 m i spokojnie wszystko działa. Jedyny minus to częsta wymiana akumulatorków.
J89// kupiłem już coś innego, ale dzięki ;)
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam wszystkich. Co dla niektórych moje pytanie może okazać się błahostką, no ale nikt nie rodzi się od razu omnibusem w tych sprawach. Mam takie problemik: czy da się ustawić w przeglądarce aby nie łączyła z wybraną stroną internetową (np: naszaklasa.pl.)? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki jak to uczynić... A przeglądarkę posiadam Firefoxa. Z góry dzięki dla wszystkich zainteresowanych.
 
S 11

support75

Użytkownik
mam pytanie. w wielu miejscach oferuja hot spot (mc, shell, restauracje itp.) czy jest możliwośc połączenia się przez telefon z internetem? Jeśli tak to jaką funkcje musi miec taki telefon?
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Witam wszystkich. Co dla niektórych moje pytanie może okazać się błahostką, no ale nikt nie rodzi się od razu omnibusem w tych sprawach. Mam takie problemik: czy da się ustawić w przeglądarce aby nie łączyła z wybraną stroną internetową (np: naszaklasa.pl.)? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki jak to uczynić... A przeglądarkę posiadam Firefoxa. Z góry dzięki dla wszystkich zainteresowanych.
Niestety takich możliwości nie oferują przeglądarki internetowe (mówię tu o wersjach bez żadnych dodatków i wtyczek, ale raczej i tak nie powstał jeszcze chyba żaden dodatek oferujące takie działanie, choć oczywiście mogę się mylić). Ale przechodząc do rozwiązania problemu. Takowe zablokowanie dostępu do danej strony internetowej jest możliwe dzięki edycji pliku HOSTS znajdującego na partycji systemowej ( przykładowa ścieżka =&gt; C:\Windows\system32\drivers\etc ). Przed edycją należy włączyć 2 opcje: Tools (Narzędzia) &gt;&gt;&gt; Folder Options (Opcje folderów) &gt;&gt;&gt; View (Widok) i tam odznaczasz Hide extensions for known file types (Ukryj rozszerzenia dla....) oraz Pokaż ukryte pliki. Następnie przechodzi do podanej wyżej ścieżki, otwierasz podany plik HOSTS w notatniku i w ostatniej linijce (pod 127.0.0.1 localhost) dodajesz wpisy:
127.0.0.1 http://www.nasza-klasa.pl
127.0.0.1 nasza-klasa.pl
Przy wyjściu powtierdzić zapisanie zmian i gotowe. Od tego momentu połączenie z wybraną domeną czy stroną internetową (w tym przypadku nasza-klasa.pl ) zakończy się nie powodzeniem i wyświetleniem komunikatu w przeglądarce o braku połączenia.
mam pytanie. w wielu miejscach oferuja hot spot (mc, shell, restauracje itp.) czy jest możliwośc połączenia się przez telefon z internetem? Jeśli tak to jaką funkcje musi miec taki telefon?
Wystarczy tylko,aby telefon posiadł obsługę Wi-fi i połączenie będzie możliwe jeśli telefon znajdzie się w zasięgu danej sieci bezprzewodowej (w tym przypadku hot spot)
 
S 11

support75

Użytkownik
Jareks89, szczepek19 Panowie tak dla pewności Nokia E51 takie coś posiada? Bo wydaje mi się że tak.

Czy ktoś korzystał już z wi-fi w komórce? Jak w praktyce wygląda łączenie z takim hot spotem? Długa to trwa?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jareks89, szczepek19 Panowie tak dla pewności Nokia E51 takie coś posiada? Bo wydaje mi się że tak.
Czy ktoś korzystał już z wi-fi w komórce? Jak w praktyce wygląda łączenie z takim hot spotem? Długa to trwa?
Tak posiada.
Ja mam htc tytn II i normalnie odpalasz w telefonie łączność wi-fi telefon sam odszukuje hotspoty wybierasz ten który jest albo ten który ma najlepszy zasięg łączysz i już możesz korzystać z neta używając przeglądarki.
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
E51 ma wifi. Ja się łącze kilka razy dziennie. Jeśli dana siec nie ma hasła to można podłączyć się z nią bez problemu. Długość to zależy chyba od telefonu ale nie trwa to jakoś specjalnie długo u mnie w 5800 chwilka tylko czasem denerwujące jest to jak stronka nie chce wejść i trzeba załadować ponownie.
 
S 11

support75

Użytkownik
Dziękuje Panowie za odpowiedz.
Przełaczanie raz na korzystanie z internetu płatnie (od operatora), a raz z wifi nie stanowi problemu? Może zdarzyć się tak, że np od 12-14 będę korzystał z hot spota, a już o 17-stej normalnie od operatora (obecnie wykupuje pakiety na internet). Przełaczanie nie jest jakoś zbytnio skomplikowane? Cenie sobie poprostu czas, nie cierpie &quot;szperać&quot; po komórce w ustawieniach. Szczególności gdy musiałbym to robić za każdym połączeniem z internetem. Dla mnie wszystko musi byc banalne najlepiej pod jednym guzikiem :wink:

Z tego też powodu nie biore żadnego innego telefonu pod uwagę niż Nokia. I nie chodzi tutaj o marke, niezawodność tylko zwyczajnie o soft, który skraca przykładowo wysłanie sms&#39;a do minimum w porównaniu np do SE. Wszystko zależy od danej pracy jaką wykonuje, ale przeważnie pół dnia spędzam z telefonem w ręce, jak nie rozmowy, to sms, ja nie sms to internet.

Pozdrawiam
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jak kozystasz z hotposta tomusisz włączyć wifi w telefonie, jak cośsięzgubi to zacznie Ci mulic net i zobaczysz ze nadajnik np stracił moc. Jak ja się łącze z netem przez operatora to ogólnie mi wyskakuje ze &quot;łączysz się przez internet używając gprs itp&quot;
jeśli chcesz kupić do tego telefon to polecam inne modele bardziej biznesowe niż ta nokia.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jareks89 raz jeszcze dzięki za odpowiedz. No własnie przymierzam się do tej nokii E51, a co mógłbyś jeszcze polecic?
ja Ci polecam HTC TYTN II mam o to taki telefon i spokojnie moge mowić że mam małego laptopa w kieszeni. Klawiatura QWERTY windows mobile, normalnie masz offica, otwierasz pdfy, filmiki we wszystkich formatach. Dla mnie kozak.

 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Co do wifi to testowałem SE P990I i nieźle się sprawdza.Support nie wiem z jakiego miasta jesteś ale sprawdź przed zakupem gdzie się znajdują hotspoty bo ty chyba myślisz że będziesz w domu internet odbierał:)nie ma tak dobrze zasięg to tylko kilkanaście metrów od hot-spota(u?)
Napisz na priv jak coś to podam tobie na jakiej ulicy tam masz wifi itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom