>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
Dancevic jak działa wifi to akurat wiem ????
W domu bede odbieral bo mam sygnal rozdzielony routerem czy jakos tak.
Tak czy siak, dzieki za chęci.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Mam takie pytanie.Czy którys user jest obcykany w sprawach technicznych.Chodzi mi o radio Grundig Satellit 3400 Professional.Czy ktoś coś wie o tym radiu??Jak ustawić aby ściągało polskie stacje FM ew.może jest ktoś kto by chciał kupić to radio? Proszę o pomoc!
 
T 0

tajfuniarz

Użytkownik
Witajcie mam taki problem moja mp4 Pentagram Vanquish R Slim cos się zepsuła chyba bo po 10 secundach piosenki na następną się przełącza szukałem w ustawieniach kombinowałem ale dalej jest tak samo włączam jakas piosenke - 10 secund i następna piosenka . Wie ktos moze jak to naprawic ? z góry dziekuję
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Kolega chyba mi popsuł trochę laptop :O
Poprzez pojedyncze uderzenie palcem w touchpad nie ma kliknięcia, inne opcje dzisiałają, ale uderzanie na powierzchnie touchpada zero reakcji. Da się to jakoś naprawić?
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Mam problem z Mp3
Gdy chcę odtworzyć jakąś muzykę to co 10sek przeskakuje mi na kolejną nute. Co jest nie tak??

E: Już wszystko sprawnie chodzi ;):grin:
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Kolega chyba mi popsuł trochę laptop :O
Poprzez pojedyncze uderzenie palcem w touchpad nie ma kliknięcia, inne opcje dzisiałają, ale uderzanie na powierzchnie touchpada zero reakcji. Da się to jakoś naprawić?
odinstaluj sterowniki do touchpada a następnie ponownie je zainstaluj. w 90% takich przypadków takie coś pomaga ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mam mały problem, otóż posiadam laptopa Amilo Fujitsu siemes Pi3540 i zauważyłem właśnie, że bateria nie jest ładowana. Wygląda to tak :

Możecie pomóc ?
 
S 11

support75

Użytkownik
http://allegro.pl/item860644090_car_audio_canva_n_7602_mp3_usb_mmc_sd_rds_nowe.html

takie cuda są coś warte? Nie jestem maniakiem dźwięku.
Jedyne wymagania, aby grało miało obsługę karty i za miesiąc nie musiał lecieć na serwis.

Pytam, bo parę lat temu kupiłem do domu wieże z DUAL za grosze (ani słowa o firmie nie mogłem znaleźć, strony internetowej też swojej nie mieli) a do dzisiaj śmiga tak samo dobrze jak te firmowe sprzęty.
 
I 0

infolinia3

Użytkownik
Proszę o pomoc coś mi stało się z klawiaturą w lapku zamiast q=a zamiast m=; , zwiecie co z tym fantem zrobić zmienia litery?

Pilne i dzięki z góry
 
antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
mam pytanie co sądzicie o Noki N70 znalazłem taką http://www.allegro.pl/item894129222_nokia_n70_me_music_edition_nowa.html#top
a jak nie ona to jaką tak do 300zł
Telefon który bym chciał musi mieć: bluetooth, radio, odtwarzacz MP3 i w miarę nowy
n70? za tyle? co z tego ze nowa ;P
moim skromnym zdaniem sie nie oplaca. za 100(ostatnio kolega kupil) to rozumiem...
polecam n73 ME. posiadałem. zajebiaszcza sprawa ;d . do 3stow kupisz.
ew. 5130, tez fajny sprzet.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
powiedzcie mi, czy jest mozliwosc gry na dwie klawiatury w PESa 2010?
tzn. podpięcie jednej dodatkowej do laptopa i drugiej normalnie wbudowanej
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Mam zamiar zakupuscic telefon przeznaczony do słuchania muzyki, najwazniejsze kryteria dla mnie to:
-jakos dzwieku(w słuchawkach), nie musi byc jakis dobry głosnik.
-duża pamiec
-dobrze aby był lekki
-cena powinna wahac sie w granicach 500zł, jednak tym taniej tym lepiej, jak spełni pierwsze dwa kryteria to bedzie fajnie.
Fajie jakby sie wypowiedzial ktos posiadajacy taki telefon.
Z góry dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom