>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2014 - Giro d'Italia (09.05-01.06)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj znowu ma padać na finiszu także po raz kolejny ciężko coś prognozować. Oby wprowadzili neutralizację na więcej niż ostatnim km bo się pozabijają jak wszyscy będą chcieli utrzymać wysoką pozycję czyli grupy sprinterów i grupy liderów. Jak deszcz to Bouhanni i może Petacchi. Jak jednak bez deszczu to Nizzolo, Ferrari i Bouhanni. Ja nic nie gram.
Dla rozluźnienia co piszczy w trawie, czyli co słychać u Rafała Majki i jego kolegów z Tinkoff-Saxo.
https://www.youtube.com/watch?v=5dgUd6zwmeM&amp;amp;feature=youtu.be&amp;amp;a
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wouter Poels - Steve Morabito 1 @ 1,83 Bet365 ✅ 20-46
Morabito jak na razie bardzo dużo pracował na rzecz Evansa dlatego też przyjeżdżał bardzo wysoko. Od wczoraj sytuacja w peletonie się zmieniła i BMC już nie musi kontrolować poczynań peletonu bo Evans stracił magila rosa, więc Morabito nie będzie miał takich zadań jak wcześniej i może jechać dużo spokojniej. Poels z Omegi musi przejąć stery w peletonie, jednak on z stosunkowo niewielką stratą w generalce może jechać na drugi fortepian w Omedze. Do rozkręcania tempa jest Brambilla, Pauwels i De Gendt. Tempa jutro zawrotnego nie będzie. Nie spodziewam się żadnego ataku faworytów. Pierwsze skoki pewnie zaczną się dopiero 2-3km przed metą. A że na szybkich finiszach Poels jest dużo lepszy niż Morabito to stawiam na Holendra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
na szybko, bo padam
Uran-Nairo 1 2.2
Pozzo - Evans 1 1.42
sts ⛔
Pozzo tu powinien wszystkich zdmuchnąć patrząc po świetnej jeździe na czasówce. Na tych cięższych kilometrach może odrobić trochę czasu do top3. W każdym razie Evans jest do zgubienia na takich %, a zależy na ile go nagną i czy będą ataki. A Domenico nie boi się ataków, Ag2r jadą aktywnie i liczę jutro na ataki.
2 para - Nairo przeziębiony i na antybiotykach, a to przy takim wysiłku demontuje.
Maglia Rosa będzie z pewnością kontrolował skoki i forma dopisuje, a nawet z grupki jest lepszy od Nairo. Przy jakimś odrodzeniu Quintany to w 3 tygodniu może zawalczyć o podium. Ten weekend nie będzie należał do niego.
Pozzovivo - Nairo też do gry, ale kursy pospadały
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 139

marcato

Użytkownik
Pozzovivo - Quintana 1.63 - 2.40 Pinnacle ⛔

Góry się zaczynają miała to być dominacja Quintany a wychodzi peffka na jego rywala.
Grałbym dzisiaj przeciwko Quitanie nie tylko na Pozzo, bo Nairo mówi że jedzie na antybiotykach a to osłabia konkretnie.
Z kolei maluszek śmiga po górach aż miło popatrzeć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Rafał Majka vs Fabio Aru 1 1,40 Bet365 ⛔ 19-16

Rafał jedzie świetny wyścig. Forma została przygotowana i od razu widać to po wynikach. Na górskich 8 i 9 etapie Majka był zawsze przed rywalem. Raz było to 3 sek,a raz ten sam czas. Oczywiście Fabio jak do tej pory spisuję się rewelacyjnie. Jednak jest to młody zawodnik i z każdym etapem może brakować mu po prostu sił. Pierwsze oznaki słabości Włocha widzieliśmy na czasówce. Z biegiem kilometrów jego jazda była coraz słabsza i zakończył na 16 miejscu tracąc do Rafała,aż 1min,16sek.
Polak na ten moment wyścigu jest mocniejszym zawodnikiem. Do samego końca powinien wytrzymać tempo Urana, Evansa czy Pozzovivo. Aru na ostatnim dosyć trudnym podjeździe może zacząć tracić.
Arredondo vs Pirrazi 1 1,55 Unibet ✅ 75 -91
Arredondo na pewno będzie chciał powalczyć o kolejne punkty na górskich premiach,aby umocnić się na prowadzeniu w klasyfikacji górskiej. Kolumbijczyk nie jest wybitnym góralem,ale z trudnymi odcinkami radzi sobie całkiem przyzwoicie. Może próbować się zabrać do ucieczki,aby po drodze zgarniać kolejne punkty. Pirrazi słabo jeździ po wysokich górach. Gdy rozkręci się mocniejsze tempo to już na Alpe Noveis pewnie zostanie w tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Kolejny fajny etap jutro z genialnym finiszem na Plan de Montecampione, ponad 19 km sztywnego podjazdu, rzadko kiedy jest mniej niż 8 %.

Wouter Poels - Mikel Landa - 1 - 1,32 ✅
Fabio Duarte - Dani Moreno - 1 - 1,45 ✅

AKO : 1,91 | Uni.bet ✅


Dubla na dzisiejszy etap stworzyłem.O Poelsie pisał już Dawid, Omega może grać na niego jako drugi fortepian, a ja pokuszę się o stwierdzenie, że on może przejąć jedynkę po Uranie, który już dziś nie wyglądał za ciekawie, a Poels na prawdę nieźle, cały czas się trzymał.W parzę z chłopakiem z Astany, nie dojechał w głównej grupie, raczej za tymi najlepszymi, jutro też nie liczę aby utrzymał koło za czołówką, jest drugą opcją w Astanie i raczej startu nie ma do lepszych przez co też rozumiem, że z Poelsem będzie mu ciężko nawiązać walkę.
Druga opcja to Duarte, który potrafi jeździć po takich wzniesieniach, czasem nie potrafi tego pokazać, ale ma niesamowite możliwości.Bukmacherzy widzą go wysoko więc sobie wnioskuję, że jako jeden z Columbii będzie staral się trzymać tempo i powalczyć o wysokie miejsce.O Danim ciężko coś dobrego napisać - miał stać się liderem po zbastowaniu Purito, miał powalczyć o etap, a faktem jest, że Moreno jest bez formy i przyjeżdża daleko, daleko za czołówką i ciężko liczyć na jakąkolwiek zmianę.

Taki dubel za średnią stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Wilco Kelderman - Robert Kiserlovski 1 1,45 Unibet ✅ 11/13
Młody Holender jedzie bardzo dobry wyścig. Wczoraj dojechał na metę obok Majki,tylko 8sek za Quintaną. Widać po nim,że czuje się mocny. Wczoraj gdy Quintana i Pozzovivo ruszyli do przodu to Wilco przez cały czas jechał mocnym tempem tuż za nimi utrzymując minimalną stratę. Holender na pewno myśli o wysokim miejscu w generalce i o białej koszulce. Forma wysoka i dzisiaj po raz kolejny powinien być w gronie najlepszych.
Kiserlovski to niezły góral,ale drugiego szeregu. Na wczorajszym etapie stracił 50sek do Keldermana. Podjazd dzisiaj długi i dosyć ciężki. Chorwat raczej nie utrzyma tempa najlepszych i w pewnym momencie pęknie notując kolejne sekundy straty.
Julian Arredondo - Stefano Pirazzi 1 1,50 Unibet ⛔ 48/43
Po raz kolejny dostajemy tą parę i po raz kolejny mam zamiar z tego skorzystać. Arredondo to dużo lepszy góral. Potwierdza to na tym wyścigu. Wczoraj do połowy ostatniego podjazdu jechal w grupie lidera. Przez pewien moment na jej czele nadawał mocne tempo. Jego główny cel to oczywiście punkty na górskich premiach. Dzisiaj okazji do punktowania nie będzie miał,gdyż na etapie tylko jeden finałowy podjazd. Na pewno jednak górę pokona w niezłym stylu i na mecie będzie wyżej niż rywal.
Pirazzi na tegorocznym Giro próbuje szczęścia w ucieczkach. Wczoraj także atakował bezskutecznie. Gdy zaczęły się trudności to zaczął tracić. Na metę dotarł bardzo daleko,a jego strata do Arredondo wyniosła ponad 6min.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Klasyfikacja Orlików (bez Nairo Quintany) - &gt; wygra ? Rafał Majka - 2,62 (Bet365)

Trochę się pozmieniały kursy, bukmacherzy się podpalili wczorajszym zwycięstwem Aru, ale prześledźmy na spokojnie.Pierwsze założenie z jakiego wychodzę to takie, że liczę iż Kelderman nie będzie się liczyć w walce o białą koszulkę (bardzo prawdopodobne) tak więc na placu boju zostaje Aru i Nasz Rafał.Wczoraj świetny atak Włocha, nadziei na te Giro u Włochów, ale moim zdaniem nie ma co popadać w samo zachwyt.Trochę się wypruł Włoch, niby dziś dzień przerwy, ale nie zawsze działa on korzystnie, nie zawsze udaje się zregenerować solidnie tak więc ja przypuszczam, że któregoś dnia po prostu odetnie mu prąd, a etapów górskich mamy jeszcze cztery i to nie byle jakie - jutro Stelvio i Val Martello, później Panarotta, czasówka pod górę oraz na koniec Zoncolan.Co do Rafała - ten jeszcze nie atakował podczas tego Giro, raczej nie jest to jego mocną siłą, ale na razie jedzie swoim tempem co przynosi dobry skutek bo nadal jest wysoko, nadal na podium.Mówi się, że Tinkoff będzie chciał zaszaleć dopiero właśnie od jutro i może doczekamy się jakiejś szarży Rafała bo tym bardziej widać, że ma dobrą nogę i potrafi utrzymać tempo.Jeszcze trzy kwestie, które moim zdaniem przeważają za Majką - kurs na niego spory, a on nadal ma +30 nad Aru, w dodatku czasówka pod górę - rok temu Rafał był piąty, Aru zaliczył miejsce koło 100,wiadomo zrobił postęp w rok, ale nie aż taki aby miażdżyć na czasówce więc tutaj przewaga Rafała i ostatni argument to gregario - Aru jedzie sam, Landy,Scarponiego nie ma, zaś przy Rafale mocno pracuje Rodgers.Moim zdaniem mówiąc nieładnie kurs z dupy i warto go grać bo nie wiem dlaczego Majka miałby przegrać z Aru, sądzę, że wczorajszy sukces Włocha tak odbił do głowy bukmacherom, a w trzecim tygodniu sprawdzić się będzie jeszcze można i to na solidniejszych ściankach.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Giro 2014 - Etap 16
Pozzovivo - Rolland 1 - 1.95 Uni.bet

Brawa dla Francuza za dobre miejsce na 15. etapie. Czy jest w stanie powótrzyć ten wynik? Pozzovivo to typowa kozica, która lubi dłuuuugie podjazdy. Kolarz AG2R dał ciała w niedzielę i we wtorek musi się zrehabilitować.
Uran - Majka 1 - 1.75 Unib.et
Lider wyścigu kontra młody wilk z Polski. Ciekawy pojedynek. Majka już wiele dobrego pokazał we Włoszech. Uran jest blisko zwycięstwa w całym Giro. Kolumbijczyk jeździ nieźle w górach, a Majka może mieć małą zadyszkę w trzecim tygodniu. Bądź co bądź to jeszcze młody zawodnik, przed którym wielka przyszłość.
Quintana - Aru 1 - 1.45 Uni.bet
No nie. Aru wiadomo - wielka nadzieja Włochów. Jednak czy znowu wszystkich zje? NIE SONDZE! Quintana musi odrabiać i powinnien pójść ostro. Jak nie we wtorek, to kiedy???
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stelvio i Gavia jutro raczej odwołane. Powód oczywiście opady śniegu. Akurat tylko jutro. Zawodnicy chyba też nie chcą jechać w takich warunkach bo nawet jak nie popada zbyt obficie to zjazdy będą bardzo niebezpieczne.
Jest trasa zastępcza, znalazłem gdzieś na twitterze:

Finał pod Van Martello ale już bez obciążenia z Stelvio i Gaviii. Kolejny etap na 0 wśród faworytów.
Z typami czekam na potwierdzenie trasy. Czyli typy jutro ok 11. Bo już mam na oba warianty coś przygotowane ;)
 
M 139

marcato

Użytkownik
1. Etap się odbędzie w pierwotnej wersji.
2. Quintana ma wysoką gorączkę a Pozzovivo zapalenie oskrzeli.

Ja już się wstydzę podawać typy bo nic nie trafiam, ale jeśli z Quintaną to prawda (ostatnio też był niby na antybiotykach a pomykał jak zwykle) to warto zwrócić uwagę na kurs z Fabio Aru na SB 2.75 na Aru (na Pinnacle dla porównania tylko 2.35)..

Większość myśli, że Aru zapłaci za akcję na Montechampione, ale jak na razie, to nie ma za bardzo podstaw by tak myśleć.
Aru jest na gazie i wygląda coraz lepiej.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jedziemy normalnie czyli Gavię i Stelvio :jupi: będzie bardzo zimno bo na szczycie Stelvio +1 stopień ????

Pierre Rolland - Nario Quintana 1 @ 3,20 Bwin
⛔ 3-1 kpina organizatorów wyścigu ????
Nario dzisiaj dostał wysoką gorączkę w nocy i to chyba tyle jeśli chodzi o argumentację. Rolland dla mnie TOP3 górali na tym Giro. Krótko mówiąc jedzie świetnie. Nie boi się ataków i robi wyścig, bo reszta nygusów nie potrafi się ruszyć. Na Montecampione kiedy Quintana niby był zdrowy przyjechał razem z Kolumbijczykiem. A teraz jeśli Kolumbijczyk ma temperaturę i przejedzie najpierw Gavię a potem Stelvio to będzie już mega wyziębiony. Rolland co prawda też nie lubi zimna ale da radę bo noga podaje.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Nairo ma ponoć zapalenie ucha, czy coś podobnego(za forum cn).
W bwin przeciw Nairo można grać na Aru i Rollanda po 2,35 i 3.2. W takich okolicznościach trzeba spróbować o ile to nie jest ściema z tą chorobą.
Choć oczywiście mogą się dziać cuda. Francuz jest też w parze z Pozzovivo, choć kurs znacznie gorszy, ale Pierre świetnie wygląda w tej fazie wyścigu.
Będzie zimno i stawiam na turystyczną jazdę. To nie czasy Hampstena.
Jak pójdzie ucieczka to pewniakiem jest Arredondo, by pozbierać punkty, a jeśli z tyłu nie będą się spieszyć, to powinni wyrobić sobie przewagę do dojechanai na metę. Niemiec też mógłby się ruszyć.
Z drugiej strony to idealny etap by zgubić Evansa. O ile z 1 górą sobie dał radę, to 3 giganty+wysokość powinny go zniszczyć, ale trzeba rozkręcić tempo od początku. W sumie zimno powinno sprzyjać Cadelowi.
Arredondo wygra etap - 13.0 za drobniaki.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Po weekendowej pauzie wracam do typowania na forum.
Bardzo fajnie, że etap pojedzie zgodnie z planem. Podobają się takie etapy w górach. 120-150km, trasa góra-dół, finisz na trudnym, wymagającym podjeździe. Powinno być tempo praktycznie od samego początku. Liczę na ciekawą rywalizację, liczne ataki. Oby nie było powtórki z wcześniejszych dni, czarowanie i atak na 2-3 km przed metą.
Ryder Hesjedal - Robert Kiserlovski 2,00 sportingbet ✅ 2 - 11
Dla mnie faworytem w tym pojedynku jest Ryder Hesjedal. Zajmuję obecnie 11 miejsce w generalce ze startą minuty do 9 Kiserlovskiego. Gdyby nie strata Kanadyjczyka na TTT pewnie wyprzedziłby już Kiserlovskiego. Hesjedal wygrywając Giro 2012 udowodnił, że potrafi dobrze jeździć w górach. W tej edycji również w dobrej dyspozycji. Na dwóch ostatnich górskich etapach przyjeżdżał wyżej od Chorwata. Kanadyjczyk był 13 i 9, przy 26 i 13 miejscu Chorwata. Kiserlovski kojarzy mi się przede wszytkim jako pomocnik Hornera. Wg mnie Hesjedal lepiej się wspina, dobrze jeździ w górach, ma większe doświadczenie w trzy-tygodniówkach. To on powinien wyjść zwycięsko w tej parze.
Alexandre Geniez - Alexis Vuillermoz 1,72 sportingbet ✅ 14 - 13
Vuillermoz bardzo dobrze wywiązuję się z roli pomocnika dla Pozzovivo. Gdy wykona swoją pracę nie odpuszcza tylko stara się wywalczyć dobre miejsce dla siebie. Dzięki temu zajmuję 14 w klasyfikacji generalnej i o ponad 2 minuty wyprzedza Genieza. Na górskich etapach lepiej spisuję się Vuillermoz. Sądzę, że dziś w pojedynku dwóch Francuzów po raz kolejny lepszy okaże się zawodnik Ag2r Alexis Vuillermoz.
Mam nadzieję, że Quintana dojdzie do siebie i będzie w dobrej dyspozycji. Jego ataki mogą rozerwać grupę faworytów.
Oby pogoda w miarę dopisała...
EDIT:
Organizatorzy mocno zamieszali, ale nie zmienia to faktu, że Quintana był dziś najmocniejszy. Kolumbijczyk pozamiatał i jest blisko wygraniu wyścigu. Prawie wszyscy go już skreślali (ja także), a on pokazał, że w górach jest bardzo mocny.
Wyścig dalej otwarty, różnice w generalce nie są duże. Między 3 a 9 zawodnikiem w klasyfikacji mamy niecałą minutę różnicy.
Po raz kolejny ładnie wchodzą moje typy;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dzisiaj trudny etap do typowania. 208 km pagórkowatej trasy. Wydaję się, że dziś dzień dla harcowników i zawodników którzy ponieśli duże straty w czasie wyścigu.
Faworyci, liderzy powinni dziś mieć wolne - etap na remis. Trzeba pamiętać, że na podobnym etapie Contador zaskoczył wszystkich, zaatakował i wygrał wyścig. Jednak Contador jest tylko jeden i chyba nikt nie jest w stanie coś takiego powtórzyć.
Dla sprinterów etap może być za trudny. Drużyny mocno się przerzedziły, kolarze mają już trochę ścigania w nogach. Może nie mieć kto gonić ucieczki.
Właśnie skuteczna ucieczka to dla mnie najbardziej prawdopodobny wariant. Zawodników do uciekania jest bardzo dużo, ciężko wskazać kogoś konkretnie. Może w czasie etapu wrzucę coś z live w zależności od przebiegu etapu.
Za małą stawkę można zagrać:
Matteo Rabottini - Ryder Hesjedal 1,66 sportingbet ✅ 76 - 33
Hesjedal znakomicie pojechał wczorajszy etap. Jechał bardzo ambitnie, cały czas tracił-gonił i w efekcie stracił tylko kilka sekund do Quintany. Kanadyjczyk jest w bardzo dobrej formie i będzie pilnował swojego miejsca w peletonie. Stara się przyjeżdżać wysoko, raczej nie odpuszcza w końcówkach eatpowych - już 8 razy ukończył etap w TOP-20. Hesjedal ma jeszcze szansę na podium wyścigu więc na pewno będzie szukał sekund. Rabottini też jedzie dobry wyścig, ale na poszczególnych etapach raczej gorzej wypada od Kanadyjczyka. Dziś na pagórkowatej trasie pewnie przyjadą w tej samej grupie. Liczę, że o kilka miejsc wyżej będzie Hesjedal.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Klasyfikację generalną mamy już znaną wygra ciapaty poprzez złamanie przepisów, poniżej zdjęcie jak wyprzedza motocykl z czerwonymi flagami:

Takie zachowanie jest dla mnie kpiną. Teraz jeszcze struga głupa że nic nie wiedział że mają spokojnie zjeżdżać, jak prawie na Stelvio wpadł na któregoś z kolarzy Tinkoff-Saxo jak ten się zatrzymał by się ubrać i pobrać pożywienie. Nigdy nie uważałem go za myślącego no ale teraz pokazał swoje oblicze. Dla mnie jest śmiechuchem.

Dzisiejszy etap bardzo niepozorny i moim zdaniem sprinterzy nie mają za wiele szans. Na 60 km przed metą mamy 5 hopek które mogą mocno zmęczyć już i tak wykończonych wczorajszym etapem sprinterów. 20 km przed metą mamy Poggio - 1,3km podjazd ze średnim nachyleniem 15% maksymalnie sięgającym do 20%. Gdzie tam niby mają zostać sprinterzy? Może tylko taki Swift zostanie reszta odpływa.

Daniel Moreno wygra EW @67,00 Sportingbet
⛔
Nie ma takich H2H które mogłyby mnie zadowolić. Wśród faworytów do wygrania dzisiejszego etapu widzę Moreno, Ulissiego, Gatto, Swifta, Geschke i Hansena. Gram na Moreno z tego względu że nie przez przypadek wczoraj stracił aż 40 minut do Ciapatego Kintany. Kompletnie ten etap odpuścił i może akurat na ten dzisiejszy się sadzi. Katiusza jeszcze bez skalpu na tym Giro. Na etapach górskich nie ma żadnych szans na dobry wynik to może taki gdzie pucher typu Moreno powinien odpalić na Poggio swoje rakiety.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Przecież Quintana i tak wygrałby to Giro,więc nie wiem czemu tak się burzysz.
Ostatnie 17 kilometrów ciągnął sam,a i tak zyskał 2 minuty nad Keldermanem i 2,5 minuty nad Uranem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przecież Quintana i tak wygrałby to Giro,więc nie wiem czemu tak się burzysz.
Ostatnie 17 kilometrów ciągnął sam,a i tak zyskał 2 minuty nad Keldermanem i 2,5 minuty nad Uranem.
Inną sprawą jest jazda z najlepszymi w paczce, a co innego chytra ucieczka jaka miała miejsce wczoraj. Gdy się jedzie razem na ataki jest odpowiedź i taki Uran (czy inny kolarz walczący o zwycięstwo), choć zmęczony, jechałby na kole Quintany broniąc się przed spadkiem. Ten widząc brak rezultatu nie ciągnąłby do przodu bojąc się kontry.
Zgadzam się z tym co pisze dawid.400. Tłumaczenie się przy tym co widział na szczycie góry pokazuje, że głęboko ma prawdziwą, sprawiedliwą walkę na trasie.
Dziwi mnie trochę jak z przymrużeniem oka podchodzą do tego sędziowie. Koleś łamie ich postanowienia, a oni nagle wycofują się z tego co zdecydowali. Jak widać po zdjęciu Quintana już na początku zjazdu taki numer wywija więc nie widziałbym kłopotu aby sędziowie chociażby w połowie zjazdu poinformowali jeszcze raz zespół jakie jest werdykt podczas zjazdu i kazali poczekać na motor z flagą.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przecież Quintana i tak wygrałby to Giro,więc nie wiem czemu tak się burzysz.
Ostatnie 17 kilometrów ciągnął sam,a i tak zyskał 2 minuty nad Keldermanem i 2,5 minuty nad Uranem.
Tego już się nie dowiemy czy by wygrał w normalnych okolicznościach. Według mnie na pewno nie zrobiłby takiej przewagi. Bo inaczej się ucieka a inaczej goni. Po drugie nie było żadnej współpracy w grupie Magila Rosa. Gdyby Ciapaty jechał normalnie w grupie liderów to nawet jakby atakował to do spawania każdy jeszcze miał przynajmniej 1 człowieka z drużyny także odjechałby pewnie 2-3 km do mety gdzie było największe nachylenie. Tam na pewno nie zrobiłby 4 minuty przewagi, czy jak porównujesz sam podjazd 2,5 minuty, max ok 1 minuty by zrobił. Hesjedal wyglądał od początku podjazdu jakby miał zawału dostać a jednak trzymał koło Ciapatego. To taki Aru, Uran, Majka czy Pozzovivo nie trzymali by tego koła?
Zostanie tak jak jest kompromitacja. Będą jakieś zmiany czasowe kompromitacja. Także co by nie zrobili Giro skompromitowane. Ludzie od Tour de France wczoraj się śmiali z takiej organizacji.
Też uważam że był faworytem do wygrania Giro ale nie na wczorajszym etapie ale na Monte Zoncolan. Ewentualnie dzień wcześniej na Cima Grappie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom