>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2012 - Tour de France (30.06-22.07)

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Evans C. - Martin T.1 @ 1.45 STS
I jeszcze jedna perełka z STS. Tony Martin to masywny i ciężki czasowie, który na takich podjazdach spływa na pierwszych kilometrach. Z kolei Evans faworyt do wygrania całego Tour de France, zawodnik z przeszłością MTB. Tak naprawdę jedyna szansa, żeby Martin był lepszy od Evansa do jego odjazd w ucieczce, która zafiniszuje przed główną grupą (tylko po co to Niemcowi skoro on się skupie na jeździe indywidualnej na czas) lub też kraksa Evans. Jak dla mnie to mission impossible.
Obydwa zakłady (na Nibalego i Evansa) dają ładne AKO 2.32 (po odjęciu podatku 2.04). ja już podskoczyłem do STS na rowerku (a jakże inaczej) i puściłem 5 zakładów po 200 zeta. Przyjęli ???? także czekam teraz na etap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Co oni powariowali w tym sts? Takie typy jak Nibali-Sagan + Evans-Martin po takich kursach? Przecież to wchodzi jak w masło. Sprinter Sagan co dobrze sobie radzi bądź co bądź w górach ale:
- Nibali to lider, a Sagan jego pomocnik
- Sagan jechał sprinty i jest lekko już zmęczony, a Nibali jest &quot;świeży&quot;
- Sagan słabiej jeździ po górach od Nibaliego

- Evans to góral, a Martin czasowiec
- Evans liczy na generalke, Martin raczej powalczy na jeździe indywidualnej i pewnie w końcówce touru gdzieś ucieknie.

All in bet jak nic, również polecam

Do tego jakby dodać Leipheimer przed Brajkoviciem @1,8 w expekt to można nieźle zarobić
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No to trzeba czekać co na jutro wystawi &quot; fachowiec&quot; z STS, bo dziś dał zarobić pięknie :).
Sky bardzo mocno, pociągnęło Wigginsa do samej mety i podoba mi się , że nie ma takich szachów jak w Giro, tylko pierwsze górki i z 60% faworytów się posypało. Jutro pewnie będzie spokojniej w oczekiwaniu na czasówkę, ale SKY ma wyścig pod kontrolą i pytanie jedyne, które zostało to czy Evansa stać na czasówkach powalczyć z Bradleyem...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Brawo za czujnosc u bukmacherów naziemnych, świetne te pary złapane.

Nareszcie coś ciekawego na Grande Boucle, coś się zaczęło dziać.Z jednej strony podjazd z serii jeszcze nie najtrudniejszych, a już sporo kolarzy odpadło - zawiódł mnie Menchov, trochę Gesink, ale jego można usprawiedliwić kraksą, ponadto raczej widać po Scarponim, Basso, że jechanie dwóch GT pod rząd to za dużo.Szacun za to tempo narzucone przez Sky, niewielu wytrzymało, zaskoczył estoński kumpel Dawida, ponadto Monfort też wysoko także typy, które grał Dawid nabierają mocno realnych kształtów.

Jakieś pomysły nq jutro ? U mnie średnio z tym bo taki nijaki ten etap jutro - dwa solidne podjazdy, premie drugiej kategorii, pierwszej jest jedna, ale podejrzewam, że ucieczka wyłapie te punkty, a kto z niej ? Bukmacherzy widzą w niej Casara, Hoogerlanda czy nawet Samu Sancheza.Jeśli by łyknęli Col de la Croix bez złapania peletonu to Samu miałby spore szanse bo dobrze zjeżdża.

Alexandre Vinokourov - Thomas Voeckler | 2 - 1,75 (Tobet)

Thoma jest też wysoko wymieniany patrząc na jutrzejszy etap, raczej Tour ma przegrany także może w jakąś ucieczkę się zabierze i powalczy o koszulkę z grochy.Zawsze jak jedzie Voeckler w ucieczce to ona zawsze dojeżdża tak zwykło się mawiać na Tourze ostatnimi czasy.Tutaj mamy go w parze z Vino.Z Vino, który trochę porwał się z motyką na słońce jadąc w Tourze.Na pewno należy to docenić, ale już bardziej jako statysta w Astanie, a nie kolarz pierwszego planu, dziś w miarę skończył, ale też za Francuzem.Jutro liczę, że Francuz przyjedzie w głownej grupie natomiast Kazach swoim tempem dojedzie do mety, taki delikatny typ.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dzisiaj trudniejszy etap do typowania bo pewnie będą charce i ucieczki. Nie ma już też takich baboli w ofertach jak wczoraj, niemniej jednak ja spróbuję

Hagen - Sagan 1 za 1,80 fortuna ⛔

Norweg wczoraj dołożył Saganowi 5 minut. Ja wiem , ze dziś inny profil i po ostatnim podjeździe, jest się gdzie zjechać, ale sądzę , ze Sagan pęknie. Ostatni podjazd do miejscami 17% i to jest zbyt trudne zadanie. Norweg też nie jest specjalistą od gór, ale wczorajsze + 5 i dodatkowo fakt, że SKY w większym gornie dłużej ciągnie Wigginsa niż Liquigas Nibaliego przemawia za pójściem w jego stronę.
Ja pobieram - powodzenia

Roche - P.Velits 1 za 1,75 fortuna ✅

Wczoraj około 2 minut na korzyść Irola, który mnie przyznam zaskoczył. Dziś takie dwie minuty na szczycie ostatniej górki spowoduje, że się pewnie zjadą do mety, ale czy będą to 2 minuty ?? Velits początkowo wyglądał nieźle, ale wczoraj ewidentnie coś niezagrało. Irlandczyk 8 w generalce i po wczorajszych niespodziankach jakaś nadzieja na 10 w generalce jest - sądzę, że powalczy.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Naprawdę dzisiaj może w peletonie stać się wszystko. Są solidne podjazdy, ale meta nie jest pod górę, ale z górki 15 km za Col de la Croix. Myślę że może dojechać ucieczka, zabiorą się w nią kolarze, którzy są mocni w górach, a potracili już trochę sekund.
Myślę że zabiorą się Casar, Chavanel, może Voeckler. Ale teraz czy dadzą radę dojechać, czy peleton ich dogoni? Czy będzie mocne tempo i Wszystko się rozerwie, czy wyczekiwanie i po ostatnim podjeździe wszystko się złączy.

Jako że jest długi zjazd to myślę że skoczy Nibali. Świetnie zjeżdża, a musi jakoś nadrobić parę sekund, więc jak wytrzyma górki to może zaatakować. Tyle że nie znalazłem za wielu buków z Nibalim w ofercie. Ale jak macie to można zaryzykować.

Jeszcze zaciekawił mnie typ Alejandro Valverde - Samuel Sanchez. Oboje się wczoraj męczyli, ale nie dziwne bo SKY jest w życiowej formie. Ale Valverde jest chyba bez formy, a przynajmniej gorszej dyspozycji o Sancheza. Wczoraj Bask jechał walecznie, a Alejandro odpuścił dosyć wcześnie.
tak więc

Alejandro Valverde - Samuel Sanchez 2 1,75 Expekt

Zaznaczam że dzisiejszy etap jest bardzo trudny do przewidzenia więc naprawdę tylko koneserzy lub frustraci moga się podjąć obstawiać dziś ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Tour 2012 - Etap 8 Różnica pomiędzy zwycięzcą, a zawodnikiem na drugim miejscu 1 sekunda lub mniej @ 1.85 Unibet
Nawet jeśli dojedzie ucieczka nie spodziewam się by ktoś zdołał sam dojechać do mety. Po wjeździe na ostatni podjazd Col de la Croix (kat. 1; 141,5 km; 3,7 km; 9,2%) jest jeszcze 16 kilometrów do mety zjazdów oraz jazdy po płaskim, a więc idealnego terenu ażeby połączyć się w większe grupy. W przypadku, gdy peleton dogoni ucieczkę sprawa jest jeszcze prostsza, gdyż wówczas finisz z dużej grupy murowany. Szanse na wybrane przeze mnie rozstrzygnięcie oceniam na 70%.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
7 etap:
Wczorajszy etap chyba zaskoczył wszystkich. Mieliśmy sporo emocji i pierwsze sprawdzenie sił dla faworytów wyścigu. Bardzo mocne tempo w koncówce nakręciła grupa Sky przez co stopniowo od peletonu odpadali kolarze. Na ostatnich metrach została tylko piątka zawodników. Etap zakończył się zwycięstwem Chrisa Froome`a. Żółtą koszulkę lidera zdobył Bradley Wiggins. Mając pomoc swojej grupy jak na wczorajszym etapie powinien dojechać w żółtej koszulce do Paryża. Z bardzo dobrej strony pokazał się też Estończyk Taaramae, który bardzo dobrą jazdą zdobył dziś białą koszulkę.
8 etap:
Dziś też powinno być bardzo ciekawie. Trasa etapu jest trudniejsza od tej z soboty. Jednak zakończenie jest zupełnie inne. Po wielu trudnych podjazdach etap kończy się zjazdem, a sama meta zlokalizowana jest na płaskim odcinku. Ciężko tak naprawdę typować zwycięzce oraz sam przebieg etapu. Wiele zależy od taktyki Sky na ten etap. Zapewne na początku do akcji ruszą harcownicy i będą zbierać punkty na premiach górskich. W drugiej części etapu Wiggins na czoło peletonu wyślę swoją grupę i będą podkręcać tempo. Jednak pewnie nie będzie interesowało ich etapowe zwycięstwo tylko kontrola peletonu. Faworyci będą oszczędzać siły na poniedziałkową czasówkę więc w czołówce mogą przyjechać zawodnicy trochę z drugiego szeregu. Po słabym początku wyścigu teraz powinno być sporo emocji.
Na dzisiejszy dzień wybrałem takie coś:
1. Bradley Wiggins - Samuel Sanchez 2,07 Sportingbet ✅ 4 - Sanchez wycofał się (nie wiem jak liczą to buki)
2. Rui Costa - Thomas Voeckler 1,75 Betsafe ✅ 19 - 54
3. Tony Gallopin - Fabian Cancellara 1,50 betsafe ✅ 3 - 90

Zwycięzca etapu:
Jurgen van der Broeck ⛔
Wiggins wiadomo, będzie kontrolował etap i razem ze swoją świtą nie dopuści by odjechał ktoś z faworytów. Sanchez wczoraj miał trochę problemów, widać było, że ciężko szedł mu ten ostatni podjazd. Hiszpan dobrze zjeżdża, ale myślę, że wcześniej może stracić i nie uda mu się skutecznie zafiniszować. Liczę, na dobrą jazdę Rui Costy. Portugalczyk jest w niezłej dyspozycji, jednak trochę już stracił i nie zagraża faworytom. Może nawet puszczą go na ostatnim podjeździe do przodu i powalczy o dobre miejsce? Voeckler od początku wyścigu zmaga się z kontuzją kolana, mówił nawet, że zaraz się wycofa. Wczoraj pojechał całkiem dobrze, ale myślę, że dziś będzie za Portugalczykiem. I na koniec trzecia para. Tony Gallopin wczoraj był 19. W końcówce nawet ciągnął Cancellare by jak najmniej stracił. Dziś pewnie będzie miał więcej luzu i pojedzie na siebie. ni i przede wszystkim Szwajcar stracił koszulkę i dziś będzie odpoczywał przed czasówką. Zwycięzca etapu? Może Sylvain Chavanel. Francuz już dwa razy atakował na końcówkach. Jeśli dojedzie na ostatnim podjeździe blisko czołówki to ma szanse na wygranie dzisiejszego etapu. Końcówka może być tez szansą dla szybkich górali takich jak van der Broeck czy Nibali, a może znów Froome?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szacun za to tempo narzucone przez Sky, niewielu wytrzymało, zaskoczył estoński kumpel Dawida, ponadto Monfort też wysoko także typy, które grał Dawid nabierają mocno realnych kształtów.
Sky demoluje tegoroczny tour. Jednak moi (Ci co na nich stawiałem) utrzymują to fantastyczne tempo. Taaramae ma chłop potencjał i szkoda że stracił część sezonu z powodu choroby. Monfort pokazuje że jest solidnym zawodnikiem, piękne uczucie nawet oglądając powtórkę i widząc jak Szlek odpada, coś czuję że ze wstydu się wycofa po jutrzejszej czasówce.
Etap 8
Na dzisiaj trzeba zagrać na tych co dobrze zjeżdżają, do takich należą Monfort, Nibali, Evans, Sanchez. Etap tak jak poprzednicy już powiedzieli w którym może zdarzyć się wszystko. Ja jednak wykluczam dojechanie ucieczki, Sky jest za mocny by do tego dopuścić.
Rein Taaramae - Maxime Monfort 2 @ 3,20 Unibet ✅ 26-15
Jest value, bo według mnie Monfort lepiej zjeżdża no i po drugi te 16 po ostatniej górce to czas na zjechanie się w jedną grupę. W tej grupie będzie pewnie cała czołówka, a finisz z jednej grupy to kwestia ustawienia się czy też dyspozycji dnia. Lubię obu tych zawodników, oby mam zagranych że będą w czołowej 10 (po kursach 9 i 15). Odnośnie tego zjeżdżania z gór to przypomina mi się ubiegłoroczny wyścig, gdzie na Col du Galibier wygrał Andy Schleck ale całą robotę pod niego zrobił Monfort czekając na niego i sprowadzając go z góry. Wczoraj Rein stracił 19 sekund a Maxime 50 do zwycięzcy, jednak wczoraj profil był inny i finisz była pod górę. Na płaskich etapach raczej przyjeżdżali na porównywalnych lokatach. No jest czujka że to może wejść a kurs na prawdę fajny.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Ciekaw też jestem czy dziś nie zaatakuje Hoogerland. Holender nałapał sporo strat (wiec peleton nie powinien go jakos mocno gonić), a jak zapowiadał przed wyścigiem chce powalczyć o koszulkę Króla Gór. Dziś sporo premii i choć żadna najwyższej kategorii to jest okazja by złapać sporo łatwych punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dzisiejszy etap miał bardzo ciekawy przebieg. Od początku skoki z peletonu, które próbowała kontrolować grupa Sky. W końcu udał się odjazd sporej grupie. Bardzo dobrze jechał Szwed Kesiakoff, który przez spory dystans samotnie walczył na trasie. Jednak nie udało mu się wygrać etapu. Na pocieszenie została mu koszulka najlepszego górala. Bardzo dobrze taktycznie pojechał młody Francuz Thibout Pinot. Zaatakował w bardzo dobrym momencie i podążał samotnie do mety. Mocno mobilizowany przez swój samochód techniczny (śmieszna scenka i później wspólna radość) zwyciężył na dzisiejszym etapie z nieznaczna przewagą nad grupą faworytów. W generalce mimo prób ataków bez zmian. Stracili dziś trochę Taaramae i Rolland, ale oni nie byli wymieniani wśród głównych faworytów TdF.
Szkoda trochę Samuela Sanchez. Hiszpan brał udział w kraksie, mocno ucierpiał i musiał wycofać się z wyścigu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szkoda trochę Samuela Sanchez. Hiszpan brał udział w kraksie, mocno ucierpiał i musiał wycofać się z wyścigu.
Sanchez ma złamany obojczyk ,także nie zobaczymy go również na IO. Ogólnie to bardzo pechy Tour, bo wycofało się już 19 zawodników, a jeszcze przed nami góry i połowa sprinterów odpadnie.
Dzisiejszy etap tak jak kolega wyżej pisze bardzo emocjonujący, przez prawie 5 godzin nie można było się nudzić. Co chwilę ktoś atakował, nie ma defensywnej jazdy tak jak na Giro. Dzisiaj zamiast Sky na podjeździe pozamiatał Liquigas i to oni porozrywali peleton. Dobry etap Radioshacku pomimo tego że źle się dzieje w tym zespole to dzisiaj aż 4 zawodników finiszowało w najlepszej grupie. Pinot super, ale dobrze dzisiaj jechał Gallopin który ostatecznie był 3. Ambitnie Kessiakoff i na pocieszenie ma koszulkę w czerwone grochy. Na plus także Jurgen VD Broeck świetnie rozrywał grupę pościgową.
Jutro trochę luźniej bo czasówka. Jestem ciekawy kursów wystawionych na jutrzejszy etap, typy praktycznie mam już w głowie i teraz zobaczymy czy odssmakerzy myślą podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Naprawdę dzisiaj może w peletonie stać się wszystko. Są solidne podjazdy, ale meta nie jest pod górę, ale z górki 15 km za Col de la Croix. Myślę że może dojechać ucieczka, zabiorą się w nią kolarze, którzy są mocni w górach, a potracili już trochę sekund.
Myślę że zabiorą się Casar, Chavanel, może Voeckler. Ale teraz czy dadzą radę dojechać, czy peleton ich dogoni? Czy będzie mocne tempo i Wszystko się rozerwie, czy wyczekiwanie i po ostatnim podjeździe wszystko się złączy.

Jako że jest długi zjazd to myślę że skoczy Nibali. Świetnie zjeżdża, a musi jakoś nadrobić parę sekund, więc jak wytrzyma górki to może zaatakować. Tyle że nie znalazłem za wielu buków z Nibalim w ofercie. Ale jak macie to można zaryzykować.

Jeszcze zaciekawił mnie typ Alejandro Valverde - Samuel Sanchez. Oboje się wczoraj męczyli, ale nie dziwne bo SKY jest w życiowej formie. Ale Valverde jest chyba bez formy, a przynajmniej gorszej dyspozycji o Sancheza. Wczoraj Bask jechał walecznie, a Alejandro odpuścił dosyć wcześnie.
tak więc

Alejandro Valverde - Samuel Sanchez 2 1,75 Expekt

Zaznaczam że dzisiejszy etap jest bardzo trudny do przewidzenia więc naprawdę tylko koneserzy lub frustraci moga się podjąć obstawiać dziś ;)
Ależ pech. Sanchez wywrotka, cały połamany i może zapomnieć o występie na olimpiadzie.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
a co myślicie o klasyfikacji drużynowej? Czy Radioshack bardzo pewnie ją wygra?, mają 4 mocnych w górach: Schleck, Monfort, Zubeldia i Horner, a ekipie Sky zostają tylko Wiggins i Froome. Przed wyścigiem obstawiłem na Sky, ale po dzisiejszym etapie wątpię, żeby to weszło.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Radioshack nie ma raczej zawodnika, który powalczy o podium w generalce, ale właśnie mają kilku kolarzy przyjeżdżających w czołówce. Typ Radioshack - klasyfikacja drużynowa wydaje się całkiem fajny.
Oglądając dwa ostatnie etapy zauważyłem, że na podjazdach Froome jest mocniejszy od Wigginsa w górach. Froome wygrał wczorajszy etap - mocno poprawił atak Evansa, a na dzisiejszym etapie to właśnie on pociągnął grupę gdy atakowali van der Broeck i Evans. Myślę, że gdyby nie jego mocna praca w końcówce to atakująca dwójka zyskała by kilka/kilkanaście sekund. W zeszłorocznej Vuelcie Froome także okazał się mocniejszy od Wigginsa. Wiadomo, że Wiggo jeździ znakomicie na czas i jutro pewnie zyska kolejne sekundy przewagi, ale bez pomocy swojej grupy szczególnie Froome&#39;a czy Richie Porte może &quot;zginąć&quot; w górach.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jutro czasówka, także pewnie Cancellara, który wydaje się być póki co bardzo dobrze przygotowany, ja po cichu będę liczył na Martina który podczas prologu miał kłopoty z rowerem i tam głównie uciekło mu wiele cennych sekund, w innym przypadku myślę że byłby w stanie walczyć o 1 miejsce. Z zakładów typu H2H wpadła mi w oko para Hagen vs Porte, buki dają małe szanse Norwegowi, który wcale nie musi być gorszy od Australijczyka, na prologu Hagen skończył na 5 pozycji, jutrzejszy etap jest pozbawiony gór, będzie kilka wzniesień, ale nie sądzę by miało to aż tak znaczący wpływ dla tej rywalizacji (albo się mylę i mało wiem :razz ???? .
Zwycięzca etapu: Tony Martin / 6.50 bet365 ⛔
Hagen vs Porte / 2.50 bet365 ✅
 
J 10

jabbaco

Użytkownik
Cześć, jestem tu nowy, więc proszę o odniesienie się do poniższych, wg mnie lekko przeszacowanych typów na czasówkę od Pinnacla (wyboldowałem wg mnie te najbardziej przesadzone):
Ok, to poedytuję:
cancellara - wiggins 2 2,44
Fabian wiadomo jest faworytem całej czasówki, ale jednak jak ma z kimś przegrać, to właśnie z mocnym Wigginsem, faworytem całego TdF. Tym bardziej, że Bradley chyba widzi, że mocny jest nie tylko Evans, ale i Nibali, więc ten TT powinien jechać na 110%. Choć nie ma podjazdów i tylko 41,5km, ale EV+ chyba na Wigginsa.
froome - evans 2 2,27
Mocna para, wiem, że Froome miał ładne występy w TT, ale tylko na Dauphine Libere, gdzie był w super formie. A Evans niedoceniany, więc 2,27 to już chyba value. Kurs zleciał z 2,33 przez ostatnie pół godziny.
boasson hagen - porte 2,42 vs 1,67
A tu z kolei kurs spadł w Pinnaclu z 2,61 i o ile wcześniej podobał mi się Hagen po takiej promocji (bo przecież nieźle jeździ TT, a 400m wzniesienie go nie załatwi), to gdy różnica się zmniejsza, to zaczynam się zastanawiać, czy masówka na Hagena nie generuje nieoczekiwanego value na Porte?

larsson - westra 2 2,04

Obaj bdb w TT, ale obaj daleko w generalce, więc chyba obu się może nie chcieć. Stąd thin value na Westrę, ale pewnie nie ruszać.
schleck - scarponi 2 2,45
To jest ciekawa para, obaj ostatnio nie błyszczą i zastanawia mnie po co ten tour jedzie schleck i czy jeszcze mu się chce, skoro raczej wiadomo, że generalki już nie wygra? A 2,45 na scarponiego to sporo, być może przegra z Frankiem, ale będą to różnice kilku sekund, więc może warto spróbować?

leipheimer - coppel 2 2,45
Nie widzę dlaczego stary Levi ma być lepszy od solidnego Francuza. Imo good value i to już puściłem.
P.S.
Dzięki za sugestię, Dawid.

dawid//
Skoro jesteś nowy to witamy, jednak jeśli sam nic nie dopiszesz to ten post zostanie usunięty, bo suchych typów i przedstawienia całej oferty w działach tematycznych nie możemy tolerować.

 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Czasówka

Chavanel - Kessiakoff 2
Kurs: 5,00 bet365

Dawid, musisz rzucić na to okiem, ale wydaje się to być ogromne value. Kessiakoff wygrał czasówkę w Tour de Swisse 15 czerwca, pokonując samego Cancellare! Dystans był trochę krótszy od jutrzejszej, ale nie należał do krótkich bo liczył ponad 30km. Jak wiadomo Chavanel to bardzo solidny czasowiec i raczej oceniałbym szanse dla niego 55/45, ale aż żal nie skorzystać z takiego kursu. Nie mam tylko informacji czy może ma jakąś kontuzje. Dawid poproszę Cię o konsultacje ????
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Czasówka
Chavanel - Kessiakoff 2
Kurs: 5,00 bet365
Dawid, musisz rzucić na to okiem, ale wydaje się to być ogromne value. Kessiakoff wygrał czasówkę w Tour de Swisse 15 czerwca, pokonując samego Cancellare! Dystans był trochę krótszy od jutrzejszej, ale nie należał do krótkich bo liczył ponad 30km. Jak wiadomo Chavanel to bardzo solidny czasowiec i raczej oceniałbym szanse dla niego 55/45, ale aż żal nie skorzystać z takiego kursu. Nie mam tylko informacji czy może ma jakąś kontuzje. Dawid poproszę Cię o konsultacje ????
Na taki osąd bukmacherów bardziej wpłynęły dwie rzeczy. Primo Kessiakoff na ósmym etapie strasznie się ujechał. Po drugie Chavanel na prologu uzyskał bardzo dobre miejsce.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Na taki osąd bukmacherów bardziej wpłynęły dwie rzeczy. Primo Kessiakoff na ósmym etapie strasznie się ujechał. Po drugie Chavanel na prologu uzyskał bardzo dobre miejsce.
Teraz jeszcze przejrzałem profil trasy z TdS i się okazało, że był tam dość solidny podjazd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom