>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Severstal przystosowany już do strefy Amura, bo grali przedwczoraj w Nowosibirsku, a to rzut beretem, ledwo 4k km. Mogło być 2x gorzej, po meczu w domu na przykład ;) Obie ekipy nie zachwycają, ale mimo wszystko widzę u gości większy potencjał, stać ich na minimum 2 gole. W tym mam nadzieję że autorem jednego bedzie Robert Rooba. Estończyk jest bardzo aktywny, dużo prób, wczoraj odblokował się Dietz, może dziś też się uda. Dodatkowo kanadyjka na D. Vovchenkę który miał spory udział w dotychczasowych trafieniach gości. W drugim meczu ciężko coś wyczuć, ale po te 2 gole może obie ekipy zdobędą.

// Amur dziś bez Galuzina, a póki co to ich najlepszy asystent (3/5)

R. Rooba strzeli bramkę @3 ❌ (1a)

D. Vovchenko >0,5p @1,85 ❌

Bts 2+ w Chabarowsku i Magnitogorsku @3,55 ✅


I standardowo w Chabarowsku, rekreacyjna stawka:

Amur wygra 1 tercję i przegra mecz @16,5 ❌
//a tak dobrze szło ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +287
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli chodzi o takie dziwne zakłady to ja bym celował odwrotnie. Shugaev w bramce nie jest zbyt pewny, ale Amur do tej pory bardzo słabo wchodził w mecz tracąc gola w praktycznie każdej pierwszej tercji. Ostatnio ekipa Severstali również szybko zdobyła bramkę. Poza mocnym początkiem gości również nie liczę na ich zwycięstwo i wierzę, że Amur to wyciągnie. Za minimalną stawkę można zaryzykować:

❌ Severstal zdobędzie pierwszą bramkę, ale przegra (wliczając dogrywke) @5,20 1/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj sporo ciekawych spotkań, ale bardzo trudno wytypować coś na pierwszy rzut oka. Według mnie tylko na zwycięstwo Spartaka kursy są może trochę zawyżone. H2H wskazuje jasno na CSKA, ale w tym sezonie mamy trochę inne warunki, bo Spartak już nie gra na hali Wojskowych, a i sami Wojskowi nie radzą sobie idealnie. Odpuszczam jednak i ograniczę się mojego eksperymentu z bramkami.

❌ Bramka przed upływem dziesiątej minuty w Helsinkach @1,72 4/10 (Jeśli w bramce Torpedo Kochetkov)
✅ Bramka przed upływem dziesiątej minuty w Niżnekamsku @1,81 4/10 (Jeśli w bramkach Tuohimaa i Will)
Bramka przed upływem dziesiątej minuty w Rydze @1,90 3/10 (Jeśli w bramkach Machovsky i Boyarkin)
Bramka przed upływem dziesiątej minuty w Soczi @1,84 4/10 (Jeśli w bramkach Tretiak i Samonov)


✅ Nie padnie bramka przed upływem dziesiątej minuty w Soczi @1,88 3/10 (Jeśli w bramkach Hellberg i Johansson)
✅ Nie padnie bramka przed upływem dziesiątej minuty w Moskwie @1,76 4/10 (Jeśli w bramkach Krasikov i Fedotov)

✅ Poniżej 1.0 bramka w pierwszej tercji w Moskwie @2,28 3/10 (Jeśli w bramkach Krasikov i Fedotov)

Po pojawieniu się składów nie potrzebne skreślić!


Hellberg pozostaje liderem klasyfikacji bramkarzy. Chłop nie wpuscił jeszcze bramki w pierwszych dziesięciu minutach w dotychczasowych spotkaniach. Co więcej - nie wuścił jeszcze bramki w pierwszej tercji mając na koncie już pięć startów. Poza tym już tylko Hellberg i Fedotov obronili wszystkie strzały w pierwszych tercjach mając na koncie więcej niż dwa występy. Zobaczymy, który wytrzyma dłużej ; )

Dzisiaj wyjeżdżam na krótki urlop, więc do poniedziałku propozycje podobnych zakładów mogą się nie pojawić. Zależy od warunków w miejscu docelowym ; )

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +680
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dodam na razie suche typy, AKO Boost w Fortunie i singielka na strzelca. W ciągu dnia będę edytował i dodawał opisy, oby to był dobry dzień dla nas, powodzonka :D

Sibir Nowosybirsk vs Dynamo Moskwa: Sibir powyżej 1.5 gola ✅
Jokerit Helsinki vs Torpedo Niżny Nowogród: Jokerit powyżej 2.5 gola ✅
Nieftiechimik Niżniekamsk vs Traktor Czelabińsk: Nieftiechimik powyżej 1.5 gola ❌
AKO Boost @3.70 Fortuna ❌

Andrei Chivilev (Nieftiechimik) strzeli gola @5.50 Fortuna ❌


Nie wiem jak Wy, ale mam wrażenie, że hala w Niżniekamsku wygląda jak sala gimnastyczna. Nie ma co ją porównywać np. do Kazania, Sochi. Można się śmiać lub nie, ale być może zawodnicy Wilków byli po prostu przyzwyczajeni do takich warunków i publika w Ufie i Magnitogorsku nieco ich przyćmiła. Teraz wracają do siebie, gdzie czują się dobrze i stawiam na ich gole. Traktor rozegra już piąty mecz z rzędu w delegacji i z pewnością odczuje zmęczenie. Wilki wcale źle nie grali w tych przegranych spotkaniach, zabrakło szczęścia, aby cieszyć się z bramek. Stawiam także na trafienie młodego jeszcze Andreia Chivileva, który został przeniesiony do pierwszej piątki i był bardzo aktywny podczas spotkań wyjazdowych. W sparingach też wyglądał nieźle, mam nadzieję, ze popisze się wreszcie pierwszym golem w tym sezonie.

Dynamo kończy za chwile swoje wojaże na wschodzie, zmotywowany Sybir stać na dwa trafienia, tym bardziej, że obudził się Oleg Li, a Pyanov popisał się świetnym trafieniem. Szczególnie u siebie Sybir jest groźny. Co do Jokerit to wystarczy spojrzeć na bilans meczów bezpośrednich w Helsinkach i tam miażdżą Torpedo. Goście forma chwiejna, raz lepiej raz gorzej, Pajace mają ten power znany z poprzednich kampanii, gram ich trzy gole, bo i PP nieźle funkcjonuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ufa - Kunlun
Typ: Nikolai Kulyomin strzeli gola
@3.50 Betclic


Szykuje się łatwe spotkanie dla hokeistów z Ufa, którzy jako jedyni - obok Dinamo Moskwa - mają komplet zwycięstw, w dodatku wszystkie osiągnięte w regulaminowym czasie gry. W pięciu rozegranych meczach w tym sezonie zdobyli już 23 gole, co daje średnią 4,6 na mecz. W ostatnim meczu przed tygodniem przeciwko rywalom z Nizniekamska wygrali 5:1, a warto wspomnieć, że Nizniekamsk jest znacznie wyżej notowany niż dzisiejszy przeciwnik, Kunlun. Hokeiści Ufa odnieśli także bardzo imponujące wyjazdowe zwycięstwo przeciw graczom z Magnitogorska (7:2) i można zacząć się zastanawiać, ile bramek mogą zdobyć w starciu z teoretycznie najsłabszym dotychczasowym rywalem? Myślę, że sporo ich padnie. Kunlun przedwczoraj uległ u siebie Jekaterinburgowi 1:5, a jednak Ufa na wlasnej tafli gra znacznie lepiej niż Jekaterinburg na wyjeździe. A skoro mowa o bramkach, to jak dotąd dla tego zespołu gole zdobywało dwunastu zawodników. Wśród nich znajduje się Nikolai Kulyomin, który ma na swoim koncie pięć bramek. O dwie mniej zaliczył Sergei Shmeylov i Sakari Manninen. Trzech holeistów ma po dwie bramki, a sześciu po jednej. Spodziewam się, że obecny lider zespołu pod kątem liczby zdobytych bramek w tak potencjalnie łatwym spotkaniu zaliczy kolejne trafienie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1269
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis moze dubel zagram

Do Rygi przyjezdza Astana i szykuje sie wyrownane spotkanie. Ryzanie ostatnio pokonali Torpedo, ktore niestesty swoja gra zniza sie do poziomu rywala lub wchodzi na wyzsze obroty w zaleznosci od przeciwnika co nie swiadczy dobrze o klasie zespołu, W grze Rygi jakiego super błysku nie było, troche szcześcia i nieudolnosci przeciwnika w trzeciej tercji. Z kolei Kazachowie zagrali madrze z CSKA i mimo kilku kluczowych kontuzji u wojskowych zagrali z głowa i skutecznie. Dzis w tej parze ide w kierunku bardziej zorganizowanej Astany, ktora powinna wywieźć przynajmniej punkt a moze i cała pula
Do dubla spotkanie w Nizniekamsku. Wilki ze słabszymi rywalami radza sobie bardzo dobrze, ale gdy jest rywal z gornej połki nie wyglada to tak rózowo. Traktorzysci przespali ostatnio pierwsza tercje z Vitjazem i musieli gonic 2 i 3 juz na dobrym poziomi. Mam nadzieje ze nie popelnia tego samego bledu

Astana z x + Traktor z x kurs ako 2.05 STS ⛔

Wspomniałem wyżej o Torpedo, które mocno faluje na początku sezonu i które potrafi wygrać z mocniejszym rywalem a przegrać ze słabszym. Dziś zawitają do Helsinek. Jokerit na poprzedni mecz się mocno nakręcił za upokorzenia w PO byli wszyazcy mocno nastawieni i miał być rewanż, jednak przy tej cieniznie jaką gra teraz klub z Jarosławia nie musiało to być trudne, gdyby nie Edek to byłaby rzeź. Dziś też z pewnością nie będzie tak zwartych pośladków a NN jak to na początku z pewnością zagra lepiej i widzę to mecz na styku

Torpedo z x kurs 2,15 STS✅

W derbach Moskwy też może być ciekawie bo Spartak zaskakuje na początku. Wojskowi dziś nie pełny garnitur a i sam Fiodorow jeszcze sobie nie wyrobił stylu i tutaj jestem skłonny iść w kierunku Spartaka, kurs do dubla z x na poziomie 1,72
EDIT: Z przebiegu meczu Spartak zasłuzył na punkt , ale za ładną gre punktów nie dają
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +629
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Czy tylko mi się wydaje, że kurs na over bramkowy (lub zwycięstwo gości) w meczu Nowosybirsk - Dynamo Moskwa to jakaś promocja? Sami goście nie schodzą w ostatnich 5 meczach poniżej 4 bramek, a w ostatnich 3 poniżej 5. Gospodarze od początku rozgrywek tracą 4 bądź 3 bramki na mecz sami strzelając średnio po 2. Może nie wiem o jakichś problemach kadrowych gości. Flashscore pokazuje że to gospodarze mają 5 kontuzjowanych zawodników. Moje typy:

Dynamo Moskwa RT @1.9 efortuna
Dynamo Moskwa over 2,5 gola @1.63 efortuna
Dynamo Moskwa RT / over 4,5 gola w meczu @2,68 efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +541
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Sibir Nowosybirsk vs Dynamo Moskwa
Typ: Podwójna szansa 1-1 (wygrana pierwszej tercji lub całego meczu)
Kurs: 2.61⛔
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Muszę przyznać, że Sibir chodzi mi od rana po głowie i teraz jak już kurs wzrósł do opłacalnych rozmiarów próbuje. Oczywiście wiemy kto jest faworytem. Dynamo gra świetnie z polotem i nie ma na swoim koncie jeszcze przegranej. ale długie serie w KHL nie mają często rację bytu, co pokazał wczoraj Amur Chabarowsk. Sibir to drużyna w przebudowie, ale też ekipa, którą szczególnie u siebie nie można lekceważyć. Mają kilka kontuzji w składzie, najważniejszy chyba jest brak Jyrki Jokkipaki, który z niebieskiej jest sporym zagrożeniem przede wszystkim w PP. Jestem zdania, że gospodarze powalczą o wygraną. Atmosfera w hali w Nowosybirsku zawsze jest gorąca, co naturalnie pomaga Sybirowi. Dynamo jest po długich wojażach w Chabarowsku i Władywostoku. Zapewne odczuwają już zmęczenie, a starcie a Admirałem pokazał, że pierwsza porażka była blisko. Stawiam na podwójną szansę i liczę na mocny początek gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja dziś spróbuję meczu w Ufie, chodził mi po głowie win z overem 4,5, ale za kurs na to 1,5 podziękuję. Trochę na przekór zagram win i under, bo Kunlun wprawdzie dużo strzela ale liczę na to że obrona Ufy stanie na wysokosci zadania. Jak nie będzie jakichś roszad między słupkami, to gram

Ufa win i <6,5 gola @2,15 ✅

Drugą propozycją na dziś będzie bts 2+ w Nowosibirsku (gdzie podmęczone Dynamo może te 2 gole stracić, a nie sądzę żeby nie strzelili) i w Rydze, gdzie ani gospodarze ani Barys obroną nie grzeszą.

Bts 2+ w Nowosibirsku i Rydze @3,36 ✅ (ot, hokej w Rydze.. ;))

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +826
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro dwa mecze, i skłaniam sie ku gospodarzom moze z podpórkami w dublu kurs bedzie oscylował około 2
Jednak nie one przykuwają moją uwagę. W sobotę odbedzie sie mecz w Jarosławiu miedzy Loko a Torpedo. I nie myslałem ze kiedys bede musiał napisac takie rzeczy. Niestety w Loko nie dzieje sie dobrze. Zespoł wyraznie sie rozsypał, są problemy w szatni, Skabelka rotuje cały czas graczmi jakby nie sprawdzały sie koncepcje gry i schematy. Nowe nabytki w osobach Szalunowa i Bouchera przygaszeni, nie moge sie odblokowac , brakuje chemii z partnerami a raczej chyba nie wszystko gra tak jak powinno. Jezeli na trybunach ląduje Korszkov i Elesin czyli gracze pukajacy do kadry to nie jest dobrze. Potencjał w zespole jest bez watpienia ale nic nie funkcjonuje tak jak powinno moze poza Edim, który trzyma zespoł czesto w meczu. W grze brakuje timingu , spokoju, poukładania o skutecznosci nie wspomne. Moglbym tu wiele pisac ale nie chce cytowac kibiców z Jarosławia, którym powoli puszcaja nerwy. Jezeli jutro Czerepy zdobeda przynajmniej punkt we Władywostoku to Loko ląduje na dnie konferencji. W sobote wcale nie bedzie łatwo bo Torpedo gra, moze brakuje wygranych ale jest gra. Przyczepiłbym sie do bramkarza i czesto obrona nawali, ale w ataku maja kim grac, widac chemie i wzajemne zrozumienie. Dzis mieli w zasadzie Jokerit na widelcu , zabrakło troche madrosci. Moze Loko musi upaść na samo dno, moze potrzeba wstrzasu, byc moze stawianie ich w roli faworytow do Gagarina tez cos zepsuło w głowach. Sezon jest jeszcze do uratowania , trzeba wstac z kolan.Torpedo nie jest to rywal na przełamanie, nie mówie ze nie beda walczyli bo z pewnoscia powalczą , powinno byc zaangazowanie, ale osobiscie nie wierze w przełom. Bardzo chciałbym sie mylić i chciałbym wygranej Loko po dobrym meczu, ale sentymenty na bok chyba jeszcze nie teraz. Mysle ze kursy do soboty spadną. Ja zagrałem zaraz po meczu w Helsinkach

Torpedo RT kurs 6,75 STS ⛔

EDIT : Sprawiedliwie powinien być remis

Inne mecze póżniej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Admirał Władywostok vs Severstal Czerepowiec: Admirał strzeli gola w pierwszej tercji @1.80 ❌
Avtomobilist Jekaterynburg vs Avangard Omsk: powyżej 4.5 bramek (razem z dogrywką i rzutami karnymi) @1.55 ❌
AKO @2.79 Fortuna ❌

Josh Kestner (Admirał) strzeli gola @3.60 Fortuna zwrot


Gram podobnego dubelka, co dwa dni temu. Znów liczę na zmęczenie Severstali. Amur bardzo mocno wszedł w mecz i zdobył dwie bramki. Długo utrzymywał prowadzenie i Tygrysom udało się sięgnąć po pierwszą wygraną w tym sezonie. Myślę, że Admirał też jest na to stać i po bardzo dobrym spotkaniu z Dynamo, czas się przełamać. Liczę, że od pierwszych minut nieco przycisną przeciwników i zdobędą gola w pierwszych dwudziestu minutach. Pobieram jeszcze główną strzelbę gospodarzy, która przybyła do Władywostoku, aby pełnić taką role i dzisiaj ma okazję, aby poprawić nieco swój bilans. Josh Kestner w TPS Turku spisywał się świetnie, czas przełożyć to na KHL i stać się jednym z liderów swojej ekipy.

W Jekaterynburgu krótko liczę na strzelaninę. Avangard dojechał w ofensywie, ale defensywa kwiczy i leży. Avto ma problem z pierwszym bramkarzem i Shikin jest solidnym GK, ale nie zapewni Gagarina jak Simon Hrubec w poprzedniej kampanii (może się mylę). Pięć goli przy ewentualnym wyniku 2:2 bardzo możliwe.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Admirał dziś bez Bukartsa i Kestnera. Bukarts ciągnie ofensywę, jest najlepiej punktującym obecnie zawodnikiem Admirała (5/5). Czyli z przodu dziś może być ciężko. W bramce Serebryakov, trzy mecze do tej pory, średnia GA ponad 4. Widzę w takim razie sporą szansę otwierającą się przed Czerepowcem. Do tego, może w końcu ilość strzałów Roberta Rooby przełoży się na trafienia.

Severstal DNB @1.72 ❌

Severstal >2,5 gola @1,87 ❌

R. Rooba strzeli bramkę @3,20 ❌

R. Rooba >0,5 pkt @1,90 ❌


// chyba trzeba grać wbrew logice ;)

Ale nie wykluczam że Admiral jednak coś ustrzeli, więc jeszcze taki dubel:

BTS 2+ we Władywostoku i Jekaterynburgu @3,26 ❌

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Myślałem że dzisiaj w bramce Severstali pojawi się Shostak, ale jednak ponownie wystąpi Shugaev. Nie opłaca się jednak grać bramki w pierwszych dziesięciu minutach, bo w bramce gospodarzy Serebryakov. Zbyt duża szansa, że Admirałowie nic nie strzelą sami również nic nie wpuszczajac. Spróbuję w takim razie zagrać zwycięstwo gospodarzy. Severstal zagra kolejny mecz na wyjeździe. Muszą być trochę zmęczeni. Wladywostok ostatnio dał bój w pojedynku z Dynami i kto wie, czy mecz nie skończył by się inaczej gdyby nie przewalili trzeciej tercji. No i w bramce wspomniany już Shugaev. Kurs na zwycięstwo gospodarzy o wiele wyższy niż myślałem, więc warto zaryzykować.

✅ Wladywostok ML @2,07 4/10 Unibet

💰 33,73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +812
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jutro sporo emocji na taflach KHL i tak jak mark1973 mark1973 również skusiłem się na Torpedo, ale złapałem mniejszy kurs. Próbujemy:

Amur Chabarowsk vs Metallurg Magnitogorsk: Amur powyżej 1.5 gola @1.53 ✅
Saławat Jułajew Ufa vs Dynamo Mińsk: powyżej 4.5 goli (wraz z dogrywką i karnymi) @1.43 ❌
Lokomotiv Jarosław vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo powyżej 1.5 gola @1.81 ✅
AKO @3.96 Fortuna ❌

Lokomotiv Jarosław vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo zwycięstwo RT @5.40 Fortuna ❌

Bars Kazań vs Sochi: Sochi zwycięstwo ml @4.95 Fortuna ❌


O Lokomotivie i Torpedo było już sporo napisane, to, co mogę jeszcze dodać, to brakuje u gości takiej mocnej 1 jeżeli chodzi o obsadę bramki. Kochetkov, powracający do gry po chorobie Murygin nie przekonują mnie do końca i w tym zestawie najlepszym jest chyba Tikhomirov, co też pokazują statystyki. Zapewne on będzie jutro pomiędzy słupkami, co zwiększa szanse na niespodziankę i powtórkę z Kazania?

Amur wreszcie się przełamał i powinno to wyjść na dobre Tygrysom. Lenc sięgnął po swoje pierwsze punkty w KHL i może stać się bardzo ważnym graczem w układance trenera Vorobyova. Metallurg jedzie na wymagający teren, bo tak należy powiedzieć o dalekim wschodzie i jest oczywiście faworytem, ale jak na razie ich hokej wygląda tak wesoło jak Kunlun, czy inne Jokerity. Po sukcesie z Severstalem stać u siebie gospodarzy na dwa trafienia.

Saławat Jułajew Ufa i Dynamo Mińsk też nie ma co za bardzo się rozpisywać. Czysto statystycznie obie ekipy miały większość overów w swoich meczach w tym sezonie, do tego h2h bardzo sprzyja bramkom. Nic tylko oglądać tę strzelaninę. W obu klubach nowe transfery się powoli spłacają, widać zgranie. Nikolai Kulemin oraz Sergei Shmelyov pięknie się przyjęli, szwedzki zaciąg w osobach Malte Stromwall, Mario Kempe, Lukas Bengtsson po drugiej stronie też. Powinno być wesoło i wcale bym tutaj Żubrów nie skreślał, bo są w stanie pokonać gospodarzy, jak strzelą oczywiście więcej bramek od przeciwnika.

O Bars Kazań i Sochi pisałem, że to podejrzana para. Szybko nadarza się okazja do rewanżu, bo przecież niedawno można było oglądać ich bezpośrednią rywalizację i tam w końcówce zespół z Tatarstanu wyciągnął wygraną. Każda ze stron zadowolona, bo punkty na koncie się pojawiły. Nie jestem zwolennikiem nazywania każdego meczu ustawką, ale zdaję sobie sprawę z tego, że w sporcie są brudne spotkania. Tutaj próbuje po ciekawym kursie gości. Nawet patrząc na h2h to Lamparty aż trzykrotnie pokonywały Bars w Kazaniu w ostatnich pięciu starciach. Scenariusz może być podobny do tego, co obserwowaliśmy w Sochi. Remis w RT i końcowa wygrana tym razem Lampartów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Może dzisiaj uda się odwrócić kartę w KHL, pograłem sobie dwa single, zobaczymy :)

Avtomobilist Jekaterynburg vs CSKA Moskwa: Sergei Shumakov strzeli gola @4.80 Fortuna ❌

Ostatnie sezony wychowanka Traktoru Czelabińsk nie były udane. Po powrocie z USA prezentował się całkiem nieźle w Avangardzie Omsk, ale te czasy już minęły. Teraz stara się odbudować swoją formę w Avto i trzeba mieć nadzieję, że dogra całą kampanię do końca, bo jeden rok stracił na leczeniu kontuzji. Muszę przyznać, że jak oglądałem spotkanie z Jastrzębiami to zabrakło mu przysłowiowego farta, aby cieszyć się z trafienia, bo raz słupek, raz w sytuacji praktycznie sam na sam trafił prosto w Demchenko. Widać, że czuje się coraz lepiej na lodzie, koledzy go szukają i kibicuje mu, aby te rozgrywki były dla niego wreszcie udane. CSKA to przecież jego były klub i motywacji nie zabraknie. Czas na jego premierowe trafienie w tym sezonie KHL.

Forma Ryżan idzie w górę i pomimo tego, że Spartak rozegrał całkiem niezłe spotkania z dwoma klubami wojskowymi jest value na Dinamo. Historia pokazuje, że goście mają co jakiś czas patent na stołecznych i warto spróbować pograć w stronę gości, ja próbuję, bo to ambitna ekipa, która walczy do samego końca. Jeżeli Johan Mattsson dojedzie i będzie się prezentował jak z Torpedo i Barysem to są szanse na niespodziankę.

Spartak Moskwa vs Dinamo Ryga: 2ml @3.05 Fortuna ❌
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis ide na przełamanie Avto . U siebie na razie bez wygranej, co prawda rywale z górnej półki i dzis tez trudny rywal mocny ale Avto tez nie mozna lekcewazyc rosteru ekipy z Ekaterinburga. Mecz z Omskiem mimo porazki przyzwoity, był to powrot z delegacji. Dzis z pewnoscią Avto zrobi wszysko by wygrac. CSKA jest faworytem ale dzis nie bedzie łatwo bo trafi na mocny opór zdetermnowanego rywala.

Avto ml kurs 2,09 fortuna

Ryga jedzie do Moskwy po przywoitych i zwyciezkich meczach z Barysem i Torpedo, forma mozna powiedziec jest. Spartak jest faworytem ale nie az tekim jak wskazuja kursy, spodziewam sie mezu na styku

Ryga z x kurs 2,22 fortuna
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ostatnio w meczu Spartaka nie wystąpił Jori Lehtera, dziś wraca do składu i liczę że conajmniej punkt będzie jego udziałem. (Kurs nie powala, dlatego dokładam do dubla punkt D.Krejciego w meczu Olomunca). A jak punkt Lehtery, to czemu nie przy okazji bramka Petterssona.
Z drugiej strony fajny kurs na punkt Jere Karjalainena, pierwszy atak, w dwóch dotychczasowych meczach zaliczył asystę i bramkę, widzę szansę na kolejne.

J.Lehtera & D.Krejci >0,5p @1,92 ✅(obaj po golu, a kusiło mnie..)

E. Pettersson strzeli bramkę @2,70 ❌ (1A, zamienili się rolami z Lehterą..)

J. Karjalainen >0,5p @2,10 ❌

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj po najmniejszej linii oporu, może to przyniesie profit:

Admirał Władywostok vs Metallurg Magnitogorsk: każda drużyna 2+ bramek @1.77⛔
Lokomotiv Jarosław vs Jokerit Helsinki: każda drużyna 2+ bramek @1.80⛔
AKO @3.19 Fortuna⛔

Traktor Czelabińsk vs Dynamo Mińsk: każda drużyna 2+ bramek @1.80⛔
Nieftiechimik Niżniekamsk vs Sochi: każda drużyna 2+ bramek @1.76⛔
AKO @3.17⛔


Idę w gole, bo myślę, że w ten poniedziałek ujrzymy ich sporo, nie będę się rozpisywał, bo to nie idzie w parze ze skutecznością. Admirał u siebie będzie tak jak Amur wymagającym przeciwnikiem. Lisy są faworytami, ale rywale coś od siebie dołożą. Pojawia się zgranie, czują się ze sobą coraz lepiej i pokazali w Magnitogorsku, że mogą postawić się lisom. Lokomotiv się przełamał, ale czy to było w pełni zasłużone zwycięstwo? Reid Boucher wreszcie staną na wysokości zadania i pokazał, co ma robić lider. Jokerit z sześcioma zwycięstwami z rzędu, ale ze swoimi problemami w defensywie, pierwszy wyjazd od dłuższego czasu może nieco to odczuć. Dynamo walczyło w Ufie, ale widać było brak rozgrywania meczu przez tydzień. W tym okresie ważne jest rozgrywanie jak największej ilości spotkań, aby się zgrać i dotrzeć, a tutaj kalendarz ułożony nieco dziwnie dla Żubrów. No nic, z Traktorem będzie to już lepiej wyglądało, a bramkostrzelni gospodarze też coś strzelą. Poprzedni sezon dwa spotkania 2:2, dzisiaj też jest to realne. Sochi ostatnio dwa pojedynki z Bars, które tak na poważnie nie można brać. W Niżniekamsku Lamparty mają dobry bilans, uważam, że mają szanse na zwycięstwo. Wilki ze słabszymi rywalami grają bardzo dobrze, strzelają gole, oby było overowo.

Dorzucam gola Kestnera, za którego niedawno miałem zwrot:

Josh Kestner gol @4.50 Fortuna⛔

Nie idzie przerwa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś dubel pierwszych meczy.
Magnitka gra we Fietisov Arenie. Patrząc na to co grają oba zespoły to wszystko po stronie Magnitki, jeżeli fizyka nie zawiedzie to goście wywiozą dwa punkty.
Sibir podejmuje Kunlun i myślę że dziś nastapi przełamanie i gospodarze będą zmotywowani tak samo jak z Dynamem, choc tam poczatek meczu był fatalny.

Magnitka RT + Sibir RT kurs ako 2,3 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +479
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom