>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro może nie bedzie czasu na pisanie. Nie szukam tez niespodzianek bo już moze wystarczy.
Interesuja mnie trzy mecze i prochu nie wymyślę o jakie chodzi
Ufa wraca z delegacji z doskonałym wynikiem ale przede wszystkim grą , jest skuteczność, jest defensywa i jest atmosfera. Spartak jeszcze w budowie, i to nie ta półka co Saławat
Jokerit zmierza do Mytyszczi. Finowie złapali rytm, juz widac ze Mariamaki ustawił zespół i wyglada to lepiej niz w pierwszych dwóch meczach, ławka długa i solidna. Rywale potrafia grac w ataku co udowadniali we wczesniejszych meczach ale w obronie sporo dziur i czesto chaos. Nie widze tu nawet punktu dla Smoków
Trzeci mecz w Niznym Nowogrodzie. Gospodarze nie maja innego wyjscia jak sie zrehabilitować. Rywal jak najbardziej w zasiegu i jak spojrzec na roster nie powinno byc problemu, no chyba że Hellberg zamuruje sieć, choc myśle, że NN odnajdzie jutro skuteczność bo ostatnio czegoś zabrakło, albo Saterii był na strazy albo szczescie nie sprzyjało i nawet pusta bramka nie pomogła. Jutro czas na ustawienie celowników. Z tego mam takiego tripla

Ufa RT
Jokerit RT
Torpedo ml
kurs ako 3,42 fortuna ✅


Zagrałbym też Ufa handi minus 1,5 + Jokerit handi minus 1,5 kurs ako 4,07 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +686
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ufa dzisiaj wraca do siebie, żeby wspólnie z kibicami rozpocząć sezon. W trzech poprzednich spotkaniach można było "nacieszyć oko" skutecznością ofensywy Salavatu i wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu nie będzie inaczej. Dużą sztuką jest wpakować na wyjeździe 4, 5 i 7 bramek takim ekipom jak Magnitogorsk lub Avtomobilist. Nawet jeśli Spartak strzeli swoje to gospodarze są w stanie po prostu strzelić więcej bramek i wygrać mecz ofensywą. Oczywiście taka skuteczność nie może trwać wiecznie, ale mam nadzieję, że w pierwszym domowym spotkaniu nowego sezonu wszystko zagra jak w szwajcarskim zegarku. Trzeba jeszcze zauważyć, że Spartak również radził sobie do tej pory dobrze, ale jeśli porównać dotychczasowych przeciwników obu drużyn to rywalami Stołecznych były zespoły z nieco niższej półki.

Do dubla dorzucam bramki Neftekhimika. Według mnie bardzo dobry kurs na over 2,5 bramki (2,00) i over 2,5 bramki z dogrywką (~1,80). Biorąc pod uwagę, że Wilki zagrają u siebie gdzie pewnie pokonały Kunlun i Jokerit, a dla Sibiru będzie to kolejny mecz na wyjeździe typ wydaje się być opłacalny. Po cichu liczę na start backupa w bramce Sibiru, bo dla Sateriego byłby to czwarty mecz z rzędu. Mimo wszystko z ofensywą Wilków wszystko wydaje się być w porządku i pomimo meczu Sibiru z Torpedo na "zero z tyłu" dorzucam indywidualny over gospodarzy. Do dubla wystarczy 2.0.

✅ Salavat ML & Powyżej 2.0 bramki Neftekhimika @2,13 4/10 Unibet

Co do pozostałych spotkań to znowu gryzie mnie w oczy kurs na Soczi. Ostatnio trochę się naciąłem na handicapie w ich kierunku, ale było to w meczu CSKA. Dzisiaj kurs na Soczi z remisem prawie wynosi prawie 2,4 a na ML grubo ponad 3. Osobiście chyba to odpuszczę, ale czy niestabilne jeszcze Torpedo zdoła w regulaminowym czasie pokonać gości? Zawodnicy mówią, że zrobią wszystko w tym kierunku, ale czy przełożą słowa na czyny? Lód zweryfikuje.

Jokerit po ostatnich podróżach po Rosji, Finlandii i z powrotem również może być w nieco gorszej formie. Wydaje mi się, że raczej to wygrają, ale czy bezproblemowo?

7,96
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +705
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ufa wygląda aż za dobrze, pytanie kiedy przyjdzie słabsze spotkanie. Opis juz wyżej, więc nie powielam, ale na kilka bramek też liczę.

Ufa win i >4,5 gola @2,36 (Fortuna) ❌
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Nigdy tu nie podaję typów, ale dziś osobiście idę w stronę Spartaka licząc na wpadki w obronie gospodarzy. Kurs powyżej 4 na gości w RT jest bardzo przyjemny, a tak naprawdę wszystko może się w tym meczu zdarzyć, bo obie drużyny bramkostrzelne i równie często potykają się w obronie.

Spartak RT @4.1 fortuna
Dla odważnych Spartak RT/+5,5 bramki @7,9 fortuna
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, ja zaproponuje parę kanadyjek bo w miarę fajne mecze, wydaje mi się że bedzie dzień obfity w bramki.

Ufa wygląda bardzo dobrze 16 bramek strzelonych w 3 meczach i zwycięstwa z solidnymi zespołami jak Barys, Magnitka czy Jekatka robi wrażenie, dzisiaj w końcu własna tafla ja spodziewam sie strzelania, ale rywal groźny też prezentujący dobrą forme, faworytem teoretycznie gospodarze, jeśli miałbym typować to obie drużyny strzelą po dwie bramki, ale głównym typem bedzie punktacja kanadyjska jak wspomniałem.

1.Alexander Kadeyekin +0.5 pkt 1.67k ( Ufa)

Świetny początek 27 latka grający czwarty sezon w Ufie mający sporo minut na tafli (15/16 min) , na ten moment dwie bramki i trzy asysty plasuje go najlepiej punktującym w Ufie i wyrasta na lidera ofensywnego Jułajewców, będe szedł za ciosem i postawie ponownie na niego bo ostatnio dał pare gorszy zarobić.Na Hartkainena czy Granlunda mniejsze kursy więc nie warto, chyba że strzelą bramki.

Druga opcja każda z drużyn strzeli po 2 bramki 1.75k

Kunlun vs Jokerit tutaj ameryki nie odkryjemy bo z kim by nie grał chiński Kunlun to przeważnie zawsze będa na straconej pozycji, ale może przesunięcie ich do dywizji charłamowa będzie dla nich korzystniejsze i beda zbierać wiecej pkt, podoba mi sie w tej ekipie że potrafią strzelać sporo bramek nie ważne z kim by grali co pokazują ostatnie mecze, dlatego z tego spotkania zagram dwie kanadyjki.

2.Ethan Werek +0.5 pkt 2.2 k ( Kunlun)

Można powiedzieć że lider drużyny najwięcej bramek w zeszłym sezonie, na ten moment 1 bramka i asysta, w ostatnim meczu przeciwko Rydze bardzo widoczny mający sporo sytuacji bramkowych, dzisiaj liczę na minimum 0.5 pkt a kurs niczego sobie.

3.Teemu Turunen +0.5 pkt 1.70 k (Jokerit)

Nowy posiłek finów wcześniej grający w NL w Davos, może nie wykręcał tam zbyt imponujących liczb ale u siebie w Ligaa w rodzimej lidze gdzie grał w Helisnkach czy Hameenlinnie robiło wrażenie, rywal wiadomo jaki tracący sporo bramek więc gram na młodego fina że zrobi asystę.

Niżniekamsk vs Nowosybirsk dla mnie mecz zagadka jeśli miałbym typować to remis, chociaż buki minimalnie faworyzuje gospodarzy nic dziwnego początek mają bardzo dobry, ale potyczki między tymi ekipami są bardzo wyrównane.

4.Lukas Klok +0.5 pkt 2,15 k (Niżniekamsk)

Tutaj ide w strone młodego ale już doświadczonego Czecha który powoli chyba sie zaklimatyzował w nowym klubie, nie jest to jakaś maszyna jeśli chodzi o pkt ale potrafi dograć krążek jak na obrońce przystało a kurs też fajny więc można za drobne pograć, miałem dylemat czy dać drugiego Czecha Knota ale skoro ostatnio strzelił to dzisiaj dam Kloka :D

Nowograd vs Soczi mecz gdzie możemy być świadkami dużej ilości bramek, faworyt gospodarze moim zdaniem mający lepsze zaplecze kadrowe niż Soczi, którzy zrobili ciekawe transfery i mogą być mocniejsi niż w zeszłym sezonie, ostatnio grali pod koniec sierpnia w towarzyskim to 6:2 dla Nowogradu, dzisiaj powinna być powtórka z rozrywki ale nie będe ryzykował.

5.Andy Miele +0.5 pkt 1.60 k (Nowograd)

W towarzyskich już punktował w sumie nie ma co przedstawiać tego pana jeden z filarów drużyny razem z Zhafyarovem, do tego nowe posiłki jak szwed Zaar, Agostino czy Hrivik z takim potencjałem ofensywnym licze na na kilka bramek gospodarzy i minimum 0.5 pkt Andy'ego.

Soczi strzeli 2 bramki 1.54 k
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1260
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Kunlun Red Star vs Jokerit Helsinki: każda drużyna 2+ bramek @1.60 ✅
Torpedo Niżny Nowogród vs Sochi: Torpedo Niżny Nowogród powyżej 31.5 celnych strzałów @1.83 ❌
AKO @2.93 BETFAN ❌


Jak gra Kunlun to warto iść w gole. Pajace będą rozkręcać się z meczu na mecz i wygrana z Traktorem była bardzo potrzebna. Nie mniej jednak są problemy w defensywie i uważam, że gospodarze w sytuacjach specjalnych jak PP, czy gra w osłabieniu moga zaskoczyć Finów. Po dwa trafienia z obu stron wydaje się logicznym posunięciem.

U Torpedo przetestuję sobie pierwszy raz w tym sezonie celne strzały. Linia wystawiona stosunkowo nisko. Przede wszystkim gospodarze u siebie grają bardziej ofensywnie. Prowadzeni są przez kanadyjskiego szkoleniowca Nemirovskyego, a szkoła hokeja w tym kraju jest prosta, uderzenie na bramkę przeciwnika nawet ze słabych pozycji i liczenie na rykoszet, czy dobitkę. Tym sposobem Torpedo w spotkaniach z przeciwnikami, które są na podobnym poziomie ma wiele celnych strzałów. Ostatnia porażka z Sibirem ich na pewno boli i w drugim starciu z rzędu u siebie postarają się o wygrana. Sochi dopiero pierwszy raz wystąpi na wyjeździe i liczę, że mocno zmotywowani gospodarze będą w swoim stylu oddawać celne strzały. Liczę na minimum 32 z ich strony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Dynamo Mińsk-Avtomobilist
1 OT 2.13
Obie 2+ 1.72

Dynamo zagra u siebie pierwszy mecz przed własną publicznością i idę tutaj w kierunku gospodarzy którzy dość solidnie rozpoczęli sezon przegrywając w Moskwie trochę po głupich błędach i Dynamo Moskwa jak widać prezentuje dobry hokej na starcie sezonu. W dwóch kolejnych starciach zwycięstwa w Czerepowcu i Jarosławiu gdzie udało się strzelić po 4 bramki. Żubry chyba się powoli rozkręcają. Avto dostało lanie w dwóch pierwszych meczach tracąc 10 goli w dwóch meczach , aby wygrać dość szczęśliwie w Petersburgu. Skład jest mocny ale narazie nie prezentuje się na miarę swoich możliwości i dziś w Mińsku szykuje się ciężka przeprawa dla podopiecznych Petersa.

Magnitogorsk- Władywostok
1/+4,5 1.89
Idealna okazja do przełamania się dla Magnitki po laniu od Ufy. Przyjeżdża Admirał który dopiero się buduje choć przegrał 4 spotkania to na Balaszycha czy w Czerepowcu się jeszcze postawił. Jakość zdecydowanie po stronie gospodarzy którzy są bitym faworytem tego spotkania. Licze ze Vorobyov wyciągnął wnioski i zagrają dziś na swoim poziomie

CSKA-Lokomotiv
0-0 podwójna szansa 1.80
Tutaj bez większej analizy. Lokomotiv jeszcze nie gra nic wielkiego w tym sezonie lecz o CSKA można powiedzieć to samo. Mam wrażenie ,że obie drużyny jeszcze na tym samym etapie jeśli chodzi o budowanie formy. Po obu stronach jest trochę jakości i zapowiada się wyrównane starcie.

kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mamy dopiero początek sezonu, więc raczej nie można powiedzieć, że Lokomotiv gra poniżej oczekiwań. Mimo tego dwie porażki w pierwszych trzech domowych meczach to trochę słaby wynik. Gdyby w pierwszym meczu trafił się przeciwnik bardziej wymagający niż Dynamo Ryga to możliwe, że mieliby na swoim koncie komplet porażek. CSKA również nie bez swoich problemów, ale wygląda na to, że z meczu na mecz grają co raz lepiej. Jestem pewien, że w przypadku Lokomotivu tendencja również będzie rosnąca, ale na dzień dzisiejszy mój wybór pada jednak na gospodarzy, którzy w Moskwie ograli Lokomotiv w 9 na 10 ostatnich starć.

✅ CSKA ML @1,70 5/10 Unibet

Kolejny wybór to mecz w Mińsku. W tym przypadku nie będę typował zwycięzcy, bo ciężko znaleźć argumenty przeważające mocniej w którąś ze stron. Obie drużyny grają ofensywnie, stosują mocny pressing i pozwalają grać przeciwnikom, więc szybko nasuwa się jeden wniosek: padnie sporo bramek. Biorąc pod uwagę styl gry obu zespołów i statystyki wybór wydaje się logiczny. O ile któryś z bramkarzy nie będzie miał dnia konia to 5 - 6 bramek może paść, a kurs na 5.0 wyższy niż się spodziewałem, więc warto spróbować.

❌ Ponad 5.0 bramek w Mińsku @1,83 4/10 Unibet

7,46
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
W Fortunie pojawi się boost, ale zagram sobie jeszcze pozostałe mecze:

CSKA Moskwa vs Lokomotiv Jarosław: podwójna szansa 2-2 @2.27⛔
Vityaz Podolsk vs Bars Kazań: podwójna szansa 2-2 @1.58✅
AKO @3.57⛔

Metallurg Magnitogorsk vs Admirał Władywostok: Metallurg powyżej 2.5 gola✅
Severstal Czerepowiec vs Traktor Czelabińsk: Traktor powyżej 2.5 gola⛔
Dynamo Mińsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: Dynamo powyżej 1.5 gola⛔
AKO BOOST @3.65 Fortuna⛔


Jeżeli ktoś oglądał mecz Bars vs CSKA to może śmiało powiedzieć, że CSKA miało mnóstwo szczęścia. Pojawiły się słupki dla Kazania, groźne, ale niewykorzystane sytuacje, jeszcze rzut karny w dogrywce. Należy pochwalić Fedotova, który zagrał bardzo dobre spotkanie i wydaje się, że zostanie 1 stołecznych na dłużej. Nie mniej jednak ciekawy jestem, czy zagra dzisiaj podobnie na takim poziomie, jak dwa dni temu. Szczerze mówiąc wątpię. Wojskowi mnie do końca nie przekonują. Obejrzałem większość pojedynków Wojskowych i brakuje mi tam spokoju i wyważenia pomiędzy defensywą a ofensywą. Widoczny był wpływ Igora Nikitina na grę, zapewne to się z czasem poprawi. Co do Lokomotivu to mają masę rzeczy do poprawy i w tym upatruje właśnie szans gości. Okej, przegrali ostatnie mecze, ale zagrali może na 70% swoich umiejętności. Potencjał jest ogromny i dodatkowa motywacja za przegrane play-offy w poprzedniej kampanii pcha mnie w stronę Loko. Podobnie myślałem na temat Avto z SKA i się powiodło. Gram podwójną szanse na gości.

Co do Vityaza to do tej pory prezentowali się powyżej swoich umiejętności. Dobre mecze w ich wykonaniu, ale śmiało możemy powiedzieć, że będą bić się o ostatnie miejsce w play-off na zachodzie i być może forma przyszła zbyt szybko. Co do Bars kolejne spotkanie przegrane? Nie sądzę. Z CSKA zagrali bardzo dobrze i widać, że ich forma idzie w górę. Jest to pierwszy mecz w Podolsku, co może mieć wpływ na postawę gospodarzy i uważam, że faworyt sobie poradzi. Też gram podwójną szansę na gości.

O Lisach nie trzeba się rozpisywać. Admirał długa seria wyjazdowa, za chwilę wracają do Władywostoku, rehabilitacja Metallurga wskazana. Co do Severstali to nie będę się wypowiadał na temat decyzji w bramce dokonanej przez Razina. Shugayev pierwszy strzał Admirała i gol, potem błąd przy wyjściu z bramki i drugi gol. Mało brakowało, a przez GK Severstal by przegrał. Dzisiaj zapewne zmiana na Shostaka, ale Traktor rozpędzony, nowi liderzy się zaaklimatyzowali, dobrze radzą sobie z ekipą z Czerepowca w ostatnim czasie, trzy bramki do zrobienia, bo i PP funkcjonuje. Avto też ma problem w bramce, Shikin nie do końca przekonuje, szczęśliwa wygrana z SKA bo dwa pierwsze trafienia są na konto zawodników Wojskowych. Dynamo z taką ofensywą stać na dwa gole podczas home opener.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj fura szczescia w typowanych meczach bo Ufa zagrała bardzo słaby mecz, Spartak mógł to zremisowac a Krasikov trzymał ich w grze w odpowiednich momentach a kilka interwencji było kosmicznych. Torpedo tez słabo patrzac na roster , Sochi mimo porazki bardziej mi sie podobało. A na radosny hokej w Mytyszczi nie dało sie po prostu patrzeć
Jak bedzie dzis zobaczymy też skladam trzy mecze

Magnitka po laniu ( choc sam wynik nie oddaje tresci lodowiska ) z pewnoscia sie zrehabilituje, a na pewno bedzie chciala to zrobic dla fanow.
Drugi mecz w Czerepowcu, ktory po ciezkim boju wygrał z Admirałem, ale sa jeszcze błedy w obronie no i brak Podyapolskiego tez jest odczuwalny a rywal jakby sie rozpedzał, jednak spodziewam sie wyrownanego meczu stad ide z podporka w kieruku gosci
Kazan w poprzednim meczu tak naprawde zasłuzył na wygraną ale za zasługi nie ma pełnej puli i wpadł jeden punkt do kolekcji, dzis rywal, ktory bedzie nieobliczlny na poczatku sezonu, bo wszystko pozmieniał, jednak dla mnie to Kazan jest faworytem i moze nawet to wygrac bez dogrywki. Gram cos takiego

Magnitka RT ⛔
Traktor z x✅
Kazań z x✅
kurs ako 2,32 fortuna⛔

Po cichu licze na przebudzenie Loko. Ostatniego jej meczu w ogole nie nalezy brać pod rozwazania, to nie był zwykły dzien meczowy i meczu nie powinno wtedy byc, za duzo emocji i innych przezyc skumulowało sie na koniec dnia, nie jest on miarodają odpowiedzia na kłopoty które są do pokonania. Spodziewam sie wyrownanego meczu bo Fiodorow jeszcze tez klockow nie ułozył. Licze tez na Żubry bo Avto mimo wygranej szałowo nie zagrało w Leningradzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 15K

mijon

Użytkownik
Wczoraj kanadyjki przyjemnie siadły i parę groszy dali zarobić, mam nadziej że też coś wam wpadło, dzisiaj ciekawe spotkania więc pare luźnych propozycji zapodam, oby było podobnie ale wszystko z głową i ostrożnie bo wiadomo nie ma pewniaków tym bardziej w nieprzewidywalnym KHL ; )

1.Teemu Pulkkinen +0.5 pkt 1.60 k ( Traktor Czelebińsk)

Nowy nabytek traktorzystów wcześniej grający w Jarosławie na przyzwoitym poziomie (14 br i 11 as) do tej pory mnie nie zawodzi ma świetny początek sezonu 3 bramki i asysta, ostatnio dobry występ 2 bramki przeciwko Ridze, co do traktorzystów to jak widać w ostatnich meczach mają duży potencjał strzelecki, ofensywa wygląda bardzo dobrze Sedlak,Hyka myśle że zobaczymy kilka bramek ze strony przyjezdnych i asyste fina, można też w innych kombinacjach pograć Sedlaka i Hyke kursy podobne.

2.Josh Currie +0.5 pkt 1.82 k (Magnitogorsk)

Nowy posiłek za oceanu 29 letni Kanadyjczyk grający większość kariery w AHL ostatnio sie nie popisał bo więcej siedział niż grał chyba 20 min w sumie wyłapał, na pewno bedzie dużym wzmocnieniem w tej całej machinie ofensywnej, kibice na pewno liczą na rehabilitacje po dość bolesnej porażce z Ufą mimo nie najgorszej gry, natomiast kilka bramek powinniśmy zobaczyć ze strony Magnitki, ofensywa wyglada bardzo obiecująco Chibisov,Zernov,Leipsic,Mailett,Goldobin aż chciałoby sie każdego solo zagrać za grubo. :D

Chibisov +0.5 pkt 1.55 k (Magnitka))


3.Dmitri Kagarlitsky +0.5 pkt 1.60 k ( Kazań)


Kiepski początek Kazania trzy porażki u siebie za bardzo nie napawa optymizmem, szczególnie gdy grali z Kunlun mając 3:0 i przegrywając 3:4 ale dopiero początek więc nie ma co ich skreślać, może na wyjeździe pokażą sie z lepszej strony bo nie grają źle co pokazali z Cska przegrywając w dogrywce, Podolsk też nieprzewidywalny całkiem dobre zaplecze potrafiący strzelać sporo bramek ale licze na przełamanie Kazania i 0.5 pkt Kagarlitskiego bez wątpienia jednego z liderów ekipy Kazania wcześniej grającego w Dynamo czy Petersburgu.

Można też ryzykowniej spróbować Steven Kampfer +0.5 pkt 2.2 k (Kazań) za oceanu obrońca spędzający dużo minut ostatnio bardzo aktywny może w końcu zrobi pkt.

4.Tyler Graovac +0.5 pkt 1.90 k (Dynamo Mińsk)

Tutaj ide w strone Tylera dobrze spisującego sie w NHL czy AHL po kilku meczach widać że sie zaklimatyzował w Miński i już punktuje, rywal wymagający ale spodziewam sie ofensywnego spotkania i minimum +0.5 pkt Tylera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +428
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zachęcony przez M mijon pogram sobie strzelca w Magnitogorsku. Można prześmiewczo powiedzieć, że Josh Currie miał najwięcej czasu na odpoczynek wśród zawodników Metallurga po meczu z Saławat Jułajew Ufa, ponieważ pod koniec drugiej tercji otrzymał karę meczu. Może trochę frustracja się przez niego przelewa, ponieważ został sprowadzony ze statusem gwiazdy do Lisów, ale do tej pory nawet nie zdobył ani jednego punktu. Większość z nas uważa, że gospodarze sobie postrzelają, dlatego warto chyba uderzyć w gracza, który potrzebuje przełamania i chęć rehabilitacji za ostatni mecz również będzie u niego obecny. Gra w PP, co zwiększa szanse na jego trafienie, a PK Admirała nie jest imponujący. Poczekałbym na składy, ale nie widzę nigdzie informacji o zawieszeniu, więc liczę, że wystąpi w pierwszej piątce.

Josh Currie strzeli gola @3.20 Fortuna (Metallurg)⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj na przełamanie spróbuje skromnego dubla:

Avangard Omsk vs Jokerit Helsinki: każda drużyna 2+ bramek @1.79✅
Kunlun Red Star vs Sochi: każda drużyna 2+ bramek @1.57✅
AKO @2.81 Fortuna✅


O Kunlun i Sochi nie ma co się rozpisywać. Gospodarze grają radosny hokej oparty na tym, aby strzelić więcej goli od rywala. To im się na razie nie udaje, ale regularnie prócz pierwszego starcia z Niżnekamskiem zdobywają po dwa trafienia. Sochi również nie jest jakimś mistrzem obrony, ale ofensywa z Bakosem wyglądała w Niżny Nowogrodzie nieźle, dlatego wynik 2:2 jak najbardziej możliwy.

Patrząc na ostatnie mecze Pajaców i Jastrzębi jest problem w defensywą. Jak na siebie tracą zbyt dużą ilość bramek i ciekawy jestem kiedy to się poprawi. Nie wydaje mi się, aby to miało nastąpić z dnia na dzień, wiec tutaj również celuje w trafienia. Może swoją szansę otrzyma Demchenko? Zobaczymy, ale ofensywa po obu stronach funkcjonuje, h2h się zgadza, wiec również stawiam na rezultat minimum 2:2. Moim zdaniem będzie to bardziej wyrównane spotkanie niż wskazują na to kursy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W końcu wyskoczyły składy na pierwszy mecz. W bramce tak jak liczyłem Ortio - Krasikov. Od początku sezonu gromadzę sobie trochę statystyk dotyczących głównie pierwszych tercji i bramkarzy, żeby sprawdzić, czy można je z pozytywnym skutkiem wykorzystać. Próba jest jeszcze bardzo mała, bo zostało rozegranych dopiero kilka spotkań, ale nie będę czekał do końca sezonu ; ) Krasikov i Ortio są dwoma zawodnikami z pięciu, którym nie zdołano jeszcze strzelić gola w pierwszych 10 minutach meczu. Dodatkowo w swoich dotychczasowych startach Krasikov wpuścił tylko jeden krążek w pierwszej tercji natomiast Ortio ani razu nie został pokonany w pierwszej części meczu. Martwi mnie jedynie ofensywa zarówno jednego zespołu jak i drugiego, bo obie mają potencjał, ale liczę na umiejętności bramkarzy. Pozostaje zatem spróbwać tak:

✅ Nie padnie bramka w pierwszych dziesięciu minutach meczu w Kazachstanie @1,87 3/10 Unibet (wiem, że jest też coś podobnego w Fortunie)
✅ Poniżej 1,5 bramki w pierwszej tercji w Kazachstanie @1,65 4/10 Unibet

Jeśli chodzi o kolejny mecz to składy nie mają większego znaczenia, więc dopiszę od razu. Większość spodziewa się wielu bramek w meczu Jokeritu z Avangardem i oby nie skończyło się tak jak wczoraj, gdzie postarali się tyko w Magnitogorsku. Gram typ podobny do typu sunxl sunxl chociaż wydaje mi się mniej ryzykowny. Myślę, że gospodarze u siebie bez problemu strzelą dwie bramki, ale mecz będzie wyrównany. Jednak w razie wyniku 2:1 albo nawet 3:1 nie stracę wkładu.

✅ Avangard strzeli co najmniej dwie bramki & Jokerit +2.0 (handicap) @1,82 4/10 Unibet

Typ na ostatni dzisiejszy mecz również zależy od obsady bramek, więc jeśli znajdę czas później to postaram się dopisać. Wiem, wiem, że co za dużo to nie zdrowo, ale po to mamy forum, żeby się dzielić ; )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +666
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Nie miałem jak wcześniej wrzucić typów, ale zagrane mam BTS 2+ w Astanie i win Ufy z overem 4,5, zobaczymy. Na dwa pozostałe spotkania też ciekawym kierunkiem wydają się bramki, bo o zwycięzców ciężko, chociaż kursowo Smoki wyglądają interesująco.
W Omsku paradoksalnie bardziej boję się o gospodarzy, którzy nie zachwycili z ekipami z rejonów gdzie wrony zawracają. Pajace po nienajlepszym początku trochę się rozstrzelały i mam nadzieję że te dwie bramki wcisną. W drugim meczu kusi mnie nawet BTS 3+ chociaż takie spotkania lubią być przewrotne, ale kurs ciekawy, w związku z tym na dziś tak:

Omsk - Jokerit BTS 2+ @1,79
Kunlun +1,5 @1,42
AKO: @2,54 ✅

Kunlun - Soczi BTS 3+ @3,15 ❌


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Spartak i Ufa wygrały już więc tu po herbacie. Do grania są dwa mecze i spróbuję je ruszyć.
Avangard przegral z Dynamo jednak to był zacięty mecz i wynik nie oddaje tego co na lodzie. Finowie dostosowali się do Smoków i niby kontrolowali mecz ale w obronie lajt. Dziś liczę na Jastrzębie że u siebie będzie rehabilitacja
Sochi dwa mecze przegrali z mocnymi rywalami ale było blisko w Torpedo z CSKA też sporo dobrej gry. Smoki w obronie dziury ale z przodu potrafią zrobić zamieszanie. Czuję zacięty mecz. Gram takiego dubla.

Omsk ml + Sochi z x kurs ako 2,15 fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zapomniałem wziąć do pracy swoich notatek, więc nie przekażę wam szczegółów. Pamiętam tylko że Hellberg jest w top 3 bramkarzy w moim rankingu. Kunlun w czterech z czterech przypadków wpuszczali gola w pierwszej tercji natomiast Hellberg jeszcze w pierwszej części gola nie stracił. Myślę że ofensywa Sochi ma większy potencjał niż ofensywa przeciwników więc spróbuję takiego typu:

❌ Sochi strzelą pierwsi i wygrają mecz z dogrywką @2,38 3/10 Unibet

12,95
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Amur Chabarowsk vs Dynamo Moskwa: podwójna szansa 1-1 (zwyciestwo pierwsza tercja lub mecz) @3.24 Superbet ❌

Jutro rano Amur zainauguruje swój sezon w Chabarowsku. Każdy, kto choć trochę oglada KHL wie, że w tym odległym mieście gra się przyjezdnym bardzo ciężko, ze względu na zmianę klimatu i strefy czasowej. Mało co wskazuje na Tygrysy, poniewaz nie wygrali do tej pory meczu, a Dynamo rewelacyjnie wystartowalo, ale taki jest już hokej, że padają często niespodziewane wyniki. Tutaj uważam, że Amur lepiej rozpocznie mecz, bo już od dłuższego czasu przebywa w Chabarowsku i Dynamo może od drugiej tercji się rozkrecac, stąd podwójna szansa na wygraną gospodarzy w pierwszej części lub na koniec spotkania. Nie namawiam, ale jutro osobiście sobie włączę do śniadania meczyk 😎
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jeżeli chodzi o pozostałe spotkania to ponownie szukam typów 2+, bo nie jestem do końca przekonany jeżeli chodzi o SKA, czy też Avto:

Dinamo Ryga vs Lokomotiv Jarosław: każda drużyna 2+ bramek @1.85 ❌
Dynamo Mińsk vs Bars Kazań: każda drużyna 2+ bramek @1.78 ✅
AKO @3.29 BETFAN❌


Czas na przełamanie Loko, z kim jak nie z Dinamo, ale jestem zdania, że łatwo nie będzie. Ogólnie niezły mecz z CSKA i zdecydowały PP dla Wojskowych, taki jest hokej i trzeba korzystać z takich sytuacji. Mamy niedzielę, dobrą godzinę dla kibiców z Łotwy, którzy pojawią się licznie w hali. To, że Dinamo umie strzelać wiemy, że Loko traci ostatnio wiele goli też wiemy, ponownie liczę na dwie bramki z obu stron, a jak oglądaliśmy ponad tydzień temu Ryżanie mogą zaskoczyć Loko właśnie w PP.

Żubry zaprezentowały się bardzo słabo z Avto, chodź przy stanie 0:0 pojawił się słupek przy PP dla rywali i była okazja wyjść na prowadzenie pomimo dominacji przeciwników. Jedno wiem, że Dynamo z lepszymi klubami prezentuje się o przynajmniej półkę wyżej i spodziewam się poprawy z ich strony. Tutaj również kibice licznie się zgromadzą i nie widzę sporej dominacji Bars. H2h jasno pokazuje, że można liczyć na trafienia. Dwa dni temu obie ekipy miały under, teraz czas na over. 1X na Żubry myślę też do gry.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Faktem jest że Amur na własnym lodzie dużo zyskuje, jedna tylko uwaga, jest po serii 4 meczów wyjazdowych i podróżach na trasie Soczi - Moskwa - Astana, a Dynamo rozegrało 3 spotkania nie ruszając się z Moskwy. Obie ekipy zagrały ostatni mecz w środę, pytanie od kiedy Dynamo jest juz w Chabarowsku. W nastepnych kolejkach Amur zagra z Czerepowcem i Magnitogorskiem i tu już tradycyjnie odległość i zmiana strefy może mieć większy wpływ na przebieg meczu. Ale do śniadania, w ramach rekreacji (bo stołeczni faktycznie mocno weszli w sezon) spróbuję typu który w tamtym sezonie czasami się udawał, między innymi właśnie w meczu Amur - Dynamo.

Amur wygra pierwszą tercję i przegra mecz @12 ❌ (swoje strzelili w 1t, ale Dynamo jednak za mocne z przodu)

Mamy składy, więc jeszcze coś z kanadyjki - swój pierwszy mecz rozegrał ostatnio w barwach Dynama Slawa Voynov, znakomity obrońca, bardzo doświadczony, zdążył już zaliczyć dwie asysty, więc patrząc na kursy spróbuję go zagrać i dziś (bo na Shipachyowa już nieopłacalne).

V. Voynow >0,5p @1,85 ✅ (13 sekunda, szybko poszło :D)

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom