>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
Wczoraj sześć goli Dynama i żadnego Malte, szkoda. Dzisiaj krótko: Saławat Jułajew Ufa vs Avtomobilist Jekaterynburg: 1 RT✅ Vityaz Podolsk vs Metallurg Magnitogorsk: 2 RT✅ AKO @2.71 Fuksiarz✅ Traktor Czelabińsk vs Barys Nur-Sultan: Barys powyżej 1.5 gola✅ Dynamo Moskwa vs Torpedo Niżny Nowogród: powyżej 1.5 gola✅ Bars Kazań vs Severstal Czerepowiec: Severstal powyżej 1.5 gola✅ AKO @5.10 Superbet✅ Co do goli drużynowych próbuję dalej, ponieważ gospodarze mogą być nieco rozprężeni po...
Odp
614
Wyświetlenia
109678
  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
Po udanym typowaniu Channel One Cup czas przenieść formę na KHL i jako, że po przerwach reprezentacyjnych pojawiają się niespodzianki to w jedną taką celuję i przede wszystkim kanadyjka mnie interesuje: Kunlun Red Star vs Saławat Jułajew Ufa: 1X Singiel @3.20 Fortuna✅ Viktor Tikhonov powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.75✅ Malte Stromwall powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.77 (zwrot) AKO @3.10 Fortuna Przede wszystkim chcę skorzystać z osłabienia Saławatu Jułajew Ufa. Nie wyobrażam sobie...
Odp
614
Wyświetlenia
109678
  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
Na ostatnią kolejkę przed przerwą reprezentacyjną atakuje gole drużynowe, bo to wychodzi mi chyba najlepiej. Spory wybór spotkań, oby i selekcja była udana: Sybir Nowosybirsk vs Kunlun Red Star: Kunlun powyżej 1.5 gola @1.89✅ Metallurg Magnitogorsk vs Avangard Omsk: Avangard powyżej 1.5 gola @1.46✅ Soch vs Severstal Czerepowiec: Severstal powyżej 1.5 gola @1.50✅ AKO @4.14 Superbet✅ Sybir back-to-back i Kunlun ma to szczęście bądź nie, że ponownie ich przeciwnik będzie rozgrywać spotkanie...
Odp
614
Wyświetlenia
109678
  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
Magnitka-Kunlun Kursy na bramki mizerne wiec moim zdaniem warto pójść w strzelców. Ja stawiam dziś na Kanadyjczyka Maillet'a ktory na ten moment ma strzelonych 11 goli. W dzisiejszym spotkaniu wiecej minut powinni dostac zmiennicy i w tym upatruje szanse na gola Kanadyjczyka, no i licze na przelamanie bo Maillet nie strzelil w ostatnich 4 spotkaniach. Maillet gol@ 3.20 fortuna Dynamo-Władywostok Tutaj mysle podobnie i stawiam na O'Dell'a ktory rowniez ma 11 goli na koncie a ostatnio...
Odp
614
Wyświetlenia
109678
  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
Idę dziś w 3 spotkania, które od razu mi się spodobały i mam je pograne już wcześniej. Kursy trochę pospadały, ale dalej są bardzo kuszące. Nizniekamsk znowu w dołku, czego nie można powiedzieć o gościach. W zasadzie wszystko napisał już rasijskij, a z racji fajnego kursu można grać gości na czysto jako singiel nawet u polskich bukmacherów ze zwrotem 200% stawki w razie wygranej. Sybir RT @2,4 efortuna ✅ Podobnie dobrze zaczyna wyglądać gra Petersburga. Dziś wprawdzie przeprawa u nie...
Odp
614
Wyświetlenia
109678
  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
Wczoraj przeceniłem Spartak. Magnitka zrobiła swoje, a gospodarze nie byli w stanie odpowiedzieć ani razu i over przeszedł koło nosa. Jestem również troszkę rozczarowany wynikiem Lokomotivu, który do końca spotkania nie zdołał zdobyć wyrównującej bramki, ale z drugiej strony trzeba pochwalić defensywy obu ekip, bo był to ich mecz. Napiszę od razu, co przewiduję na kolejne 2 dni. W dzisiejszym starciu Barysa z Omskiem naprawdę trudno mi uwierzyć, że ekipa z Astany kolejny raz przegra...
Odp
614
Wyświetlenia
109678
Najlepsze analizy października 2021 (1. miejsce)
  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
No tak, Moderator, znawca trzeba usunać... Szkoda komentować twojego marudzenia, złota zasada, najpierw coś od siebie daj, a potem wymagaj, wtedy byśmy mogli porozmawiać. Amur Chabarowsk vs Traktor Czelabińsk: 2 ml @1.49 ✅ Nieftiechimik Niżniekamsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: 2 ml @1.56 ✅ AKO @2.32 Fortuna ✅ Dzisiaj krótko, bo jutro brak czasu, szczerze mówiąc obawiałem się nieco Traktora w pierwszym meczu w Chabarowsku, ale jeżeli przy takich błędach i łapaniu ciągle kar w pierwszej...
Odp
614
Wyświetlenia
109678
Wyróżniony post
Do góry Bottom