>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
sunxl sunxl, poszedł w kierunku Olega to może ja zaproponuję coś w kierunku innego byłego gracza Amura, Litowczenki. Wiaczesław urodził się w Chabarowsku i jest wychowankiem Amura. W wieku 15 lat zadebiutował w 2 zespole występującym w ówczesnej 3 lidze, w 2008 debiut w KHL i 10 sezonow w barwach Tygrysów. Do Sibira przeszedł z Avto gdzie spędził 3 ostatnie lata. Jako ciekawostkę dodam, że strzelił gola w 1 spotkaniu przeciwko swojemu byłemu klubowi. W Avto był jednak bardziej zmiennikiem, w Nowosybirsku jego rola jest juz inna i należy do czołowych graczy. Kilka dni temu Sibir przedłużył z nim kontrakt do 2023 roku. W tym sezonie jak na razie 4 gole i 7 asyst, na początku roku strzelił gola w meczu z Kazaniem. Liczę, że dziś zanotuje przynajmniej asystę.

Litowczenko powyżej 0.5 pkt @2.40 fortuna

Dodatkowo gram gola Chesalina @7.00
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie dziś ciągnie w kierunku Amura. Popełnili oni wczoraj troche błedów, szczególnie przy stracie bramki ale i Sibir tez nie grzeszył i wszystko moglo sie skonczyc inaczej . Dzis inna obsada bramki w obu ekipach, Amur z pewnoscia nie odpusci dywizyjnemu rywalowi mino tego ze Sibir gra bardziej składniej ale Amur wygladał wczoraj niezle i zdzis bedzie jeszcze wiekszy pressing i licze na conajmniej punkt gospodarzy
Do dubla Traktor , choc mysle ze Smoki zagraja lepiej i mecz bedzie cieaki dla faworyta

Amur z x + Traktor RT kurs ako 1,97 fortuna ✅ ✅ Spodziewałem sie tak trudnej przeprawy Traktora

Nie czujecie nie grajcie, taka prosba
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1082
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj nie miałem czasu na pisanie posta, ale dzisiaj chyba zagram to samo skoro spotykają się te same zespoły. Gra zespołowa w wykonaniu Kunluna ewidentnie się nie klei. Tak przynajmniej można wywnioskować ze skrótów, bo całego spotkania nie oglądałem. Poza tym nawet patrząc na ostatnie wyniki można wyciągnąć proste wnioski. Smoki nie są w stanie strzelić więcej niż jednej bramki od czterech spotkań. Wszystkie cztery mecze z porządnymi firmami, a Traktor również należy do takich. Ekipa z Czelabińska radzi sobie dobrze defensywnie i liczę na wysoką koncentrację również dzisiaj. Co prawda mają już miejsce w PO, ale lepiej utrzymać wyższą pozycję i zmierzyć się z teoretycznie słabszym zespołem w pierwszej rundzie niż zaczynać playoffy z grubej rury. Z drugiej strony nie wiadomo, czy nie będą się zbytnio oszczędzać i może goście sami nie strzelą dwóch bramek stąd taki zakład zamiast underu Kunluna. Kto wie, czy nie skończy się 0:1 lub 1:1 co mnie wcale nie zdziwi. Kurs bardzo zbliżony do tego z ostatniego spotkania, a dubla nieźle wygląda linia 2.0 bramek z kursem 1,50.

❌ Obie drużyny zdobędą dwie bramki - NIE @1,88 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Miał być znów zakład specjalny w Fortunie, ale jest poniedziałek, dlatego spróbuję ponownie z Nickiem Bailenem:

Nick Bailen (Traktor) powyżej 1.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.50⛔
Nick Bailen (Traktor) strzeli gola @5.00⛔
Fortuna


Czy Kunlun ma jakieś argumenty, aby powalczyć z Traktorem? Uważam, że nie. Goście z pewnością nie zlekceważą Smoki, są zgraną ekipa, których ciągle trzyma jeden cel: pozycja lidera całej KHL. Jako, że Lisy wczoraj się potknęły nadarza się dobra okazja, aby ich ponownie wyprzedzić. Nic tak nie trzyma zespołu jak wspólny cel, osiągnięcie i myślę, że motywacji im nie zabraknie. Zanatta może namieszać ponownie w piątkach, aby dać więcej pograć Chińczykom i tutaj myślę, że wynik tym razem może się zakręcić koło 5-7 goli dla faworytów. Stawiam na udany występ Nicka Bailena. Dwa dni temu zabrakło nieco farta, bo Amerykanin z białoruskim paszportem miał udział przy golu w PP Vladimira Tkachyova, ale był tym czwartym podającym. Czy taka fatalna skuteczność w PP powtórzy się po stronie Traktoru? Oby nie i mam nadzieję, że pierwsze skrzypce będzie grał właśnie Nick. Liczę też na zmianę bramkarza w Kunlun, bo Smith wyłapuje wiele trudnych strzałów, a jego kolega może mieć z tym problemy.
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Nie sądzę, aby Smoki u siebie nie zdobyły bramki w kolejnym spotkaniu z rzędu i to z tą samą ekipą. Lekcje musiały zostać odrobione i jakieś wnioski wyciągnięte. Skoro taktyka obronna nie przyniosła rezultatu i jedna atomowa tercja gości przesądziła o wyniku, myślę że ujrzymy dziś inną grę gospodarzy, a i Traktorzyści mogą wyjechać na lód bardziej rozluźnieni. Sądzę, że tym razem zmasowany atak wystąpi od pierwszych minut, a kurs na przynajmniej jedną bramkę gospodarzy w 1. tercji wygląda bardzo przyzwoicie. Nic dwa razy się nie zdarza, a mecz meczowi nie równy i w taki sposób podchodzę do dzisiejszego spotkania.

Kunlun over 0,5 gola w pierwszej tercji @2,27 efortuna 1.81⛔
Kunlun over 1,5 gola w pierwszej tercji @7,8 efortuna (typ wariat, ale nie z gatunku niemożliwych ;) no i kursik poezja) 1.81⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie bedzie jutro za bardzo czasu na wpisy wiec kilka zdan na jutro
Niemirowski z rozbrajajaca szczeroscia przyznał ze w meczu z SKA 9 graczy gralo z goraczka i okazało sie ze 6 ma covid. Pytanie co z reszta a to wyjdzie jutro bo beda testy. W razie potrzeby sciagnieto juz graczy Czajki bo z pewnoscia kilku z nich zagra w podstawowym skladzie.
Astana w dobrej formie, wydaje sie ze sytuacja polityczna dziala bardziej krzepiaco, pokazali kawał dobrego hokeja w ostatnim czasie szczegolnie z MMG, bic sie jest o co bo sa poki co na 8 miejscu, mysle ze jutro w bramce Ortio a całosc wyglada solidnie, w zwiazku z tym gram Astane jutro

Astana RT kurs 2,43➡
Astana ml kurs 1,86➡

Smutna informacje mamy z Dynamo Moskwa, zawodnicy od listopada nie dostali wypłat a okolo 15 stycznia maja byc splacone za listopad i czesc grudnia na reszte ma pojawic sie plan naprawczy jak uregulowac zobowiazania, w tym premie i bonusy czesciowo za ubiegly rok. Mam nadzieje ze nie powtorzy sie historia ze obecne Dynamo oglosi upadlosc a powstanie w to miejsce nowy twór, nieststy to było by juz chyba 3 lub 4 raz jak istnieje KHL ze wszystko cacy a zawodnicy cierpia. Inna sprawa jest gra Dynamo, ktore od kilku meczy nie zachwyca, w Helsinkach lanie, choc nie wygladało po grze ze az tak sie skonczy. Jednak Finowie sie rozpedzaja i jutro stawia opór stolecznym , mysle ze sa w stanie sporo ugrac patrzac na to jak gra Dynamo i dziwna sytuacje w finansach. Bo pytanie czy gracze uwiezyli kierownictwu znajac sytuacje z przeszlosci. Osobiscie pogram odwazniej w kierunku Jokeritu ale tu taki dubel

Astana z x + Jokerit handi plus 1,5 kurs ako 2,04 ✅
wsjo fortuna

Trzeba tez sledzic informacje z obozu SKA, które grało przeciez z NN i pytanie czy jutro nie okaze sie ze wielu graczy ma infekcje ( brawo dla kierownictwa Torpedo ) ponoc posilki z farmy z MHL sa w pogotowiu w razie czego i sklad bedzie zupelnie inny niz molby byc , SKA ma dluga lawe i solidnych grajkow w MHL ale na zdenerwowany porazka Kazan moze byc za mało i ten kierunek do przemyslenia. Jezeli okaze sie ze gracze z farmy zagraja w meczu wówczas z ligi MHL moje oczy skierowane sa na ekipe Atlana, z którym ma jutro zagrac druzyna SKA. Sytuacja jest dynamiczna i trzeba zwrocic uwage na kierunek Kazania i Atlanta bo moga byc warte gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +728
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Podobnie jak mark1973 mark1973 atakuje dwa mecze, bo dzisiaj taki wybór, że wybieram prosto. Może później jakaś kanadyjka wpadnie:

Torpedo Niżny Nowogród vs Barys Nur Sultan: X2 <zwrot>
Dynamo Moskwa vs Jokerit Helsinki: X2✅
AKO @2.50


Barys wyraźnie jest na fali, co nie możemy powiedzieć o Torpedo, które słaniało się na tafli w Petersburgu. SKA zasłużenie wtedy wygrało i wyglądało o wiele lepiej od swoich przeciwników. Myślę, że ekipa z Kazachstanu jest mocno podbudowana wygraną z Lisami a sytuacja w kraju ich dodatkowo mobilizuje. Ostatni pojedynek w Nur-Sultanie powędrował na ich korzyść i był to ich świetny występ. Myślę, że goście mają patent na gospodarzy i nie przegrają w RT, tym bardziej, gdy dojdzie do zmiany w bramce.

Co do Dynamo, to słyszałem, że Jaskin nie ma jeszcze wypłaconych bonusów z poprzedniej kampanii i to pokazuje, w jakiej dramatycznej sytuacji jest projekt stołecznych. Wracając do samego spotkania to Jokerit miał kilka dni wolnego i bardzo dobrze, bo przecież ich również dotknął koronawirus i szczególnie Brian O'Neill mógł złapać kilka jednostek treningowych. Kursy w moim odczuciu powinny być bardziej wyrównane, więc warto wykorzystać i pograć na gości. Dynamo nie najlepiej zaprezentowało się w starciu z Wilkami, a przyjeżdża na ich taflę wypoczęty rywal, który jest na podobnym poziomie co oni. Myślę, że Pajace po raz kolejny zdobędą Moskwę, bo i Spartak i CSKA ogrywali, pozostała jeszcze hala Dynama.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +903
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Skoro odwolano mecz w NN to zmienia to postac moich typów na dzien dzisiejszy
Do Jokeritu mozna by dołozyc Frolunde z x i zagrac w dublu kurs bedzie mniej wiecej na podwojenie stawki ale o Fro w zakładce CHL kilka zdan. Jezeli ktos woli KHL to skłaniam sie ku Kazaniowi. Zespoł Kvartalnowa z pewnoscią sie zmobilizuje na taki klasyk i bedzie chcial zmazac plame z Władywostoku, nie bedzie łatwo bo SKA silne jednak spodziewam sie meczu kolo remisu jednak ta podporka w strone Barsów

Jokerit z x + Kazań z x kurs ako 2,84 STS ✅ ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +674
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Szkoda, że tak późno podają informacje o odwołaniu meczu, pozostało pokombinować z resztą. Wstawię to, co gram z kanadyjki, opis później dodam:

Dmitrij Kagarlitsky (Kazań) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.05 <zwrot>
Brian O'Neill (Jokerit) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.62✅
AKO @3.24 BETFAN


Nicklas Jensen występ niepewny, dlatego zmiana na Mr, Helsinki, żeby znów zwrotów nie było. Jest to chyba najważniejszy gracz w ofensywie dla Lauri Marjamakiego. Na lód wyjeżdża w istotnych momentach jak np. PP. Leczył koronawirusa i niedawno wrócił i pokazał w starciu z Dynamo, że wraca do formy po kwarantannie. Było kilka dni przerwy, aby nabrać sił i pewności siebie, myślę, że stać Amerykanina na punkt, albo gola. Jest najlepiej punktującym graczem w Jokerit i oby dzisiaj nie zawiódł.

Dmitrij Kagarlitsky w Petersburgu niechciany w Kazaniu wychwalany, tak można powiedzieć o napastniku Bars. Dzisiaj wraca do Petersburga, gdzie po prostu jego kariera wyhamowała i dobrze, że odbudował ją w Dynamo. Ekipa ze stolicy Tatarstanu będzie niezwykle zmotywowana, aby się zrehabilitować po wpadce z Admirałem. Nazywany przeze mnie Kaga jest w formie, regularnie punktuje i wyjeżdża na lód w sytuacjach PP. Często dostrzega lepiej ustawionych zawodników i stąd ma więcej asyst niż goli. Liczę na kolejny jego dobry występ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Pół godziny do meczu, więc będzie krótko. W meczu w Podolsku idę w stronę Czerepowca. Żółto-bialo-czarni są lepszą drużyną, przede wszystkim przez pryzmat całego sezonu wykazują większą stabilność i po prostu lepszą grę. Podolsk miał ostatnio swoje kilka minut i pewnie wiara w Play offy jeszcze się tli, ale już w spotkaniu z Omskiem pomimo widać było dużego zaangażowania brakło jakości i przy poprawnej grze Avangardu przegrali 1-4. Ostatnio po dogrywce Vityaz wywiózł z Czerepowca 2 pkt, dziś pora na rewanż. Mecz może nie obfitować w bramki i nie być piękny dla oka, ale liczę na drużynę lepszą. Przewidywany wynik 1-3.

Podolsk-Czerepowiec (Handicap 1:0) Typ:2 Kurs: 3.0 FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Mnie zaskoczył wysoki kurs na gości. Wczoraj był nawet zdecydowanie wyzszy już na Auto - dziś się kursy nieco wyrównały. Sądzę, Makakił, że Twój pomysł jest warty realizacji - ma duże szanse powodzenia. Severstal poza pojedynczymi słabszymi meczami leję przeciwników aż miło. Avto za to w serii porażek....fakt, głównie z silnymi drużynami, ale jednak nie tylko z takimi). Seria trwa jednak za długo jak na tę druzynę i pewnie dlatego takie kursy, no bo jeżeli porażki nie wynikają z przyczyn pozasportowych to jednak czas aby się zakończyły. I w tym tkwi ryzyko zagrania na Severstal. Po prostu trzeba stawkę nieco zredukować.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Avtomobilist Jekaterynburg vs Severstal Czerepowiec
Typ: Severstal Czerepowiec zwycięstwo w czasie regulaminowym
Kurs: 2.60⛔
Bukmacher: STS
Analiza:


Sytuacja w KHL jest niestety przykra i wiele drużyn musiało powędrować na kwarantannę. Mecze w weekend oraz w przyszłym tygodniu zostały odwołane i przed nami kilka spotkań dzisiaj oraz jutro. Avtomobilist jest jedną z ekip, która jako pierwsza została odizolowana i ich starcia były kolejne przekładane. Dzisiaj tak naprawdę zawodnicy wyjadą na lód w oficjalnym pojedynku po raz pierwszy w tym roku kalendarzowym i za chwilę ponownie będą odpoczywać. Taka destabilizacja nie służy dobrze, dlatego liczę mocno na Severstal, który jest w rytmie meczowym i znajduje się w całkiem dobrej formie. Potrzebują punktów, aby znaleźć się na czwartej pozycji i mieć atut własnej tafli w play-off. Ten cel jest do zrealizowania, a dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby sięgnąć po kolejny komplet punktów. Ewentulana wygrana dzisiaj da im pozycje wicelidera w konferencji zachodniej. Byłby to spory sukces dla projektu prowadzonego przez Andreia Razina. Czucie lodu, zgranie, kondycja, może większa motywacja to wszystko jest po stronie gości. Ostatnio bardzo dobrze radzą sobie z Avtomobilistem, bo cztery wygrane z rzędu w KHL z tym klubem mogą robić wrażenie. Mam nadzieję, że dobra seria zostanie przez nich podtrzymana i dzisiaj.

Dodatkowe:
Severstal zwycięstwo pierwszej tercji i całego meczu @4.30⛔
Severstal powyżej 5.5 goli @17.50⛔
Kiril Pilipenko strzeli gola @2.90 (jak na siebie dawno nie strzelił)⛔
Robin Press strzeli gola @8.00 (brak Stenqvista, który mu zabierał czas w PP)⛔
Fortuna

innego meczu się spodziewałem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Avtomobilist Jekaterynburg vs Severstal Czerepowiec
Typ: Severstal Czerepowiec zwycięstwo w czasie regulaminowym
Kurs: 2.60⛔
Bukmacher: STS
Analiza:


Sytuacja w KHL jest niestety przykra i wiele drużyn musiało powędrować na kwarantannę. Mecze w weekend oraz w przyszłym tygodniu zostały odwołane i przed nami kilka spotkań dzisiaj oraz jutro. Avtomobilist jest jedną z ekip, która jako pierwsza została odizolowana i ich starcia były kolejne przekładane. Dzisiaj tak naprawdę zawodnicy wyjadą na lód w oficjalnym pojedynku po raz pierwszy w tym roku kalendarzowym i za chwilę ponownie będą odpoczywać. Taka destabilizacja nie służy dobrze, dlatego liczę mocno na Severstal, który jest w rytmie meczowym i znajduje się w całkiem dobrej formie. Potrzebują punktów, aby znaleźć się na czwartej pozycji i mieć atut własnej tafli w play-off. Ten cel jest do zrealizowania, a dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby sięgnąć po kolejny komplet punktów. Ewentulana wygrana dzisiaj da im pozycje wicelidera w konferencji zachodniej. Byłby to spory sukces dla projektu prowadzonego przez Andreia Razina. Czucie lodu, zgranie, kondycja, może większa motywacja to wszystko jest po stronie gości. Ostatnio bardzo dobrze radzą sobie z Avtomobilistem, bo cztery wygrane z rzędu w KHL z tym klubem mogą robić wrażenie. Mam nadzieję, że dobra seria zostanie przez nich podtrzymana i dzisiaj.

Dodatkowe:
Severstal zwycięstwo pierwszej tercji i całego meczu @4.30⛔
Severstal powyżej 5.5 goli @17.50⛔
Kiril Pilipenko strzeli gola @2.90 (jak na siebie dawno nie strzelił)⛔
Robin Press strzeli gola @8.00 (brak Stenqvista, który mu zabierał czas w PP)⛔
Fortuna

innego meczu się spodziewałem
Jedno ważne pytanie- czy kolega sunxl jest pracownikiem zakładów bukmacherskich? Z niektórych wypowiedzi tak wnioskuję. Proszę o odpowiedź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maslakop88 11,8K

maslakop88

Użytkownik
Pchasz się w gips kolego a raczej w bana tak jak ja, takie pytania, stwierdzenia lub krytyka są tutaj niemile widziane przez hokejowych guru.
M. Foucault, w jednym z ostatnich wywiadów udzielonych przed przeprowadzką do miejsca, które było inspiracją do napisania "Narodzin kliniki" powiedział, że marzy o krytyce, która nie jest a prioryczną grą językową dla samej gry, tylko krytyką, która wnosi coś do świata i ten świat zmienia. Powyższe wypowiedzi, odnoszą się swoistych heterotopii, które nijak mają się do struktury tkanki społecznej forum.

Co wnoszą tego typu komentarze? To, że komuś nie wejdą jednego dnia mecze, to znak, że pracuje dla firmy bukmacherskiej? A może, to żal po przegranej, bo ktoś bez minimum wysiłku obstawia wszystko to co jest tutaj napisane? Forum, jak już wcześniej zostało napisane służy do wymiany myśli i dzielenia się opiniami dotyczącymi meczy, pewne spostrzeżenia mogą pomóc lub nie w wybraniu odpowiednich spotkań - nikt nikomu nie każe grać przedstawianych tutaj typów.

Czy jeżeli kolega powie Ci: "dawaj zapalimy fajkę na PKP" i dostaniesz za to mandat od SOK, to Twój kolega pracuje w resorcie finansów bo dzięki temu są wpływy do MF? ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1373
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jedno ważne pytanie- czy kolega sunxl jest pracownikiem zakładów bukmacherskich? Z niektórych wypowiedzi tak wnioskuję. Proszę o odpowiedź.
Pewnie, jestem pracownikiem zakładów bukmacherskich i przy okazji kopiuje typy z innej strony. Panie i Panowie wrzucam tutaj głównie to, co osobiscie gram, zazwyczaj nie wszystko, bo brakuje czasu i ktoś może z tego skorzystać, bądź nie, każdego indywidualna sprawa. Po to jest wlasnie forum, aby dzielić się swoją wiedzą, typami, dyskutować i tak też robie. Jeżeli komus sie to nie podoba to proponuję ignorować i olewać, a zamiast ciągłej nagonki i krytyki cos od siebie dac, bo tego jest tutaj mało :) Jest to moja ostatnia odpowiedź na wszystkie zaczepki skierowane w moja osobę. Nie myli się ten, co nic nie robi, a czy to w hokeju, czy w piłce były lepsze i gorsze dni, wiele osób mnie obserwuje i to doskonałe widzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +702
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Pewnie, jestem pracownikiem zakładów bukmacherskich i przy okazji kopiuje typy z innej strony. Panie i Panowie wrzucam tutaj głównie to, co osobiscie gram, zazwyczaj nie wszystko, bo brakuje czasu i ktoś może z tego skorzystać, bądź nie, każdego indywidualna sprawa. Po to jest wlasnie forum, aby dzielić się swoją wiedzą, typami, dyskutować i tak też robie. Jeżeli komus sie to nie podoba to proponuję ignorować i olewać, a zamiast ciągłej nagonki i krytyki cos od siebie dac, bo tego jest tutaj mało :) Jest to moja ostatnia odpowiedź na wszystkie zaczepki skierowane w moja osobę. Nie myli się ten, co nic nie robi, a czy to w hokeju, czy w piłce były lepsze i gorsze dni, wiele osób mnie obserwuje i to doskonałe widzi.
Ale gdzie Ty widzisz tutaj jakąś krytykę? Czy na tym forum potrafi w ogóle ktoś czytać ze zrozumieniem? Zadałem normalne pytanie i leje się znów lawina bezsensownych ironicznych odpowiedzi. Ale odpowiedzi na moje pytanie brak. Ponawiam więc: czy jesteś pracownikiem zakładów bukmacherskich, ponieważ zauważyłem że posługujesz się sformułowaniami które na to wskazują? Nie wiem jak jeszcze dosadniej mam zadać to pytanie, abyś nie czuł się urażony i żeby inne osoby nie wnioskowały od razu że kupon mi nie wszedł więc chce Ci dogryźć.
Post automatycznie złączony:

Czy jeżeli kolega powie Ci: "dawaj zapalimy fajkę na PKP" i dostaniesz za to mandat od SOK, to Twój kolega pracuje w resorcie finansów bo dzięki temu są wpływy do MF? ;)
Nie, ale chyba mogę się np. zapytać czy tam pracuje, czy tego też nie mogę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom