>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
bundesmajster bundesmajster a za przeproszeniem co cię obchodzi gdzie pracuje i co ro robi poza forum? poświęca swój czas, pisze analizy, jest aktywny, dzieli się wiedzą , kto chce korzystać z jego typów to korzysta kto nie to niech omija dział/y, wczoraj narobiłeś śmietnik we włoskiej, dzisiaj tu, nie przypominam sobie żadnego konkretnego typu z analizą czy typem twojego autorstwa. Powtarzałem nie raz najpierw niech każdy da coś od siebie, a później się bierze za krytykę innych lub wytykanie błędów innym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +806
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
bundesmajster bundesmajster a za przeproszeniem co cię obchodzi gdzie pracuje i co ro robi poza forum? poświęca swój czas, pisze analizy, jest aktywny, dzieli się wiedzą , kto chce korzystać z jego typów to korzysta kto nie to niech omija dział/y, wczoraj narobiłeś śmietnik we włoskiej, dzisiaj tu, nie przypominam sobie żadnego konkretnego typu z analizą czy typem twojego autorstwa. Powtarzałem nie raz najpierw niech każdy da coś od siebie, a później się bierze za krytykę innych lub wytykanie błędów innym.
Sam narobiłeś śmietnik. Ja coś do Ciebie pisałem? Bo nie przypominam sobie. Możesz mi wskazać w którym miejscu skrytykowałem sunxl? Powyżej wrzuciłem post który rzucił mi się w oczy, a pytanie było nie obraźliwe. Tak samo zresztą było wczoraj we włoskiej, tylko że, absolutnie nie można zadać żadnego pytania ani wrzucić luźnego spostrzeżenia co do guru forumowego. Wczoraj otrzymałem również 2 punkty karne bo ośmieliłem się skomentować mecz w dziale włoskim, który był na przekór panowi barlo. Dziś pewnie też dostanę bo zapytałem czy kolega pracuje w zakładach bukmacherskich. Żenada. Zadzwońcie na policję.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie oznacza to, że jest pracownikiem z branży co jednocześnie nie wyklucza współpracy z Fortuną. Generalnie nie chciał bym wchodzić w dyskusję na temat sposobów działania firm bukmacherskich, ale z grubsza wygląda to tak, że bukmacherzy zarabiają głównie na marży. Chodzi o to, żeby zakłady obstawiających dane zdarzenie rozkładały się mniej więcej równo. Bukmacherom nie zależy na wyniku spotkania tylko właśnie na równomiernym rozłożeniu zakładów (kwot). Stąd między innymi wahania kursów. Oczywiście jest sporo wyjątków, ale nie będę ich tutaj teraz przytaczał. Myslez że każdy kto zabiera się za grę powinien wiedzieć jak to mniej więcej działa. Nie sądzę, żeby firmom chciało się wystawiać kurs a następnie posługiwać się różnymi ludźmi, żeby promowali w sieci grę na bardziej ryzykowne zdarzenie. Wystarczy pomyśleć o tym przez dwie minuty. To nie miałoby sensu. Oskarżanie kogokolwiek o takie praktyki również nie ma według mnie sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +582
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sam narobiłeś śmietnik. Ja coś do Ciebie pisałem? Bo nie przypominam sobie. Możesz mi wskazać w którym miejscu skrytykowałem sunxl? Powyżej wrzuciłem post który rzucił mi się w oczy, a pytanie było nie obraźliwe. Tak samo zresztą było wczoraj we włoskiej, tylko że, absolutnie nie można zadać żadnego pytania ani wrzucić luźnego spostrzeżenia co do guru forumowego. Wczoraj otrzymałem również 2 punkty karne bo ośmieliłem się skomentować mecz w dziale włoskim, który był na przekór panowi barlo. Dziś pewnie też dostanę bo zapytałem czy kolega pracuje w zakładach bukmacherskich. Żenada
a ja się pytam co pytanie o jego życie prywatne ma wspólnego z działem KHL? napisałeś jakiś post o hokeju? chcesz z nim "porozmawiać" napisz mu pw, a nie zaśmiecasz dział pytaniem nie mającym nic wspólnego z tematem.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Nie oznacza to, że jest pracownikiem z branży co jednocześnie nie wyklucza współpracy z Fortuną. Generalnie nie chciał bym wchodzić w dyskusję na temat sposobów działania firm bukmacherskich, ale z grubsza wygląda to tak, że bukmacherzy zarabiają głównie na marży. Chodzi o to, żeby zakłady obstawiających dane zdarzenie rozkładały się mniej więcej równo. Bukmacherom nie zależy na wyniku spotkania tylko właśnie na równomiernym rozłożeniu zakładów (kwot). Stąd między innymi wahania kursów. Oczywiście jest sporo wyjątków, ale nie będę ich tutaj teraz przytaczał. Myslez że każdy kto zabiera się za grę powinien wiedzieć jak to mniej więcej działa. Nie sądzę, żeby firmom chciało się wystawiać kurs a następnie posługiwać się różnymi ludźmi, żeby promowali w sieci grę na bardziej ryzykowne zdarzenie. Wystarczy pomyśleć o tym przez dwie minuty. To nie miałoby sensu. Oskarżanie kogokolwiek o takie praktyki również nie ma według mnie sensu.
ALE JA NIKOGO O NIC NIE OSKARŻAM, UMIESZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ??????????? Wstawiłem powyżej post który sugeruje że sunxl ma jakiś związek z fortuną, stąd moje PYTANIE. Rozumiesz to czy szykujecie mi już pozew sądowy?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
ALE JA NIKOGO O NIC NIE OSKARŻAM, UMIESZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ??????????? Wstawiłem powyżej post który sugeruje że sunxl ma jakiś związek z fortuną, stąd moje PYTANIE. Rozumiesz to czy szykujecie mi już pozew sądowy?
Jeśli chcesz rozmawiać to wyłącz CapsLock i nie łap mnie za słówka. Rozmowa będzie przyjemniejsza jeśli weźmiesz głęboki oddech. Skoro nie rozumiesz mojego toku myślenia to pójdziemy w kierunku Twojego i tym razem ja zadam (raczej podbiję) pytanie - Co ewentualny związek sunxl sunxl z Fortuną ma wspólnego z aktywnością na Forum według Ciebie. Wyobraźmy sobie, że jestem pracownikiem Unibetu i piszę analizy w taki sposób, żeby użytkownicy forum przegrywali, a Unibet na tym zarabiał. Po pierwsze najpierw przez długi okres czasu musiał bym zyskiwać zaufanie użytkowników, żeby grali moje typy, więc musiał bym mieć dobrą skuteczność. Po drugie czytelników działu Hokejowego nie jest wcale tak wielu i podejrzewam że większość nie gra za miliony. Po trzecie chętnie przyjął bym od Unibetu jakąś premię za takie działania. Nie wspomnę o tym iż podejrzewam, że typując umyślnie źle typy od czasu do czasu i tak by wchodziły. Pewnie znalazłoby się jeszcze kilka punktów. Podsumowując. Łatwiej jest operować kursami w taki sposób, żeby zachęcić graczy do równomiernego obstawiania i zarobić na marży, czy poświęcić ogrom czasu i środków na przygotowanie "naganiacza" który może się wcale nie sprawdzić? Więc nawet jeśli kolega ma "coś wspólnego" z Fortuną to co z tego? Przyznam, że kierunek w którym zmierzą ta dyskusja trochę mnie niepokoi i poniekąd bawi, że w środku nocy tłumacze takie rzeczy, ale mamy ligową przerwę, więc dyskutujmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +504
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
ALE JA NIKOGO O NIC NIE OSKARŻAM, UMIESZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ??????????? Wstawiłem powyżej post który sugeruje że sunxl ma jakiś związek z fortuną, stąd moje PYTANIE. Rozumiesz to czy szykujecie mi już pozew sądowy?
:)

Jako, że czytam to forum regularnie od jakiegoś czasu, a szczególnie KHL, bo sunxl sunxl robi na prawdę fajną robotę i nie tylko tutaj. Liga chińska, niemiecka. Druga sprawa, nikt nie każe grać wam typów z tego forum, wychodzę z założenia, że Ci którzy narzekają po prostu stawiają na tak zwany złoty strzał ;) i jak się nie uda to płacz. Bądźcie wdzięczni, że ktoś chciał usiąść coś naskrobać, a wy możecie się tym posiłkować jak coś obstawiacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +447
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Taki ktoś traci zaufanie w oczach userów forum, kto normalny brałby pod uwagę zdanie gościa lub grałby typy gościa (ja gram na odwrót ale to moja osobista sprawa) który pracuje dla bukmachera? Bukmacherzy są od tego żeby na nas zarabiać a jak wygrywamy to nas limitują czyli pozbywaja. Ktoś kto robi dla bukmachera swoimi analizami może naganiać jeleni.
Ręce opadają. Wydaje mi się, że podałem taki przykład, żeby każdy zrozumiał. No nic. To, że ktoś traci zaufanie to sprawa tylko i wyłącznie tego kto je traci. Ktoś traci moje zaufanie = nie gram jego typów i nie robię z tego końca świata.

Nie wiem jak długo obserwujesz dział, ale jestem ciekaw jak wytłumaczysz wygrane serie sunxl sunxl bo miewał takie. Wypadek przy pracy? Budowanie zaufania "jeleni"?

Na koniec wpadł mi do głowy pewien pomysł. Może jesteś chętny do przeprowadzenia eksperymentu. Wybierz ligę w której czujesz się dobry i przez miesiąc spróbuj wytypować jak najwięcej spotkań błędnie. Zdarzenia z kursami 1,5 - 2,5 żeby nie było zbyt łatwo. Oczywiście będziesz pisał do każdego typu rzeczowe analizy, żeby wszystko wyglądało na sensowne. Na koniec sprawdzimy bilans. Podejmujesz wyzwanie?

Ostatnim komentarzem chcę pokazać jak absurdsany ton ma ta dyskusja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
No właśnie, stąd cała afera, ponieważ nadal nie rozumiesz i sądzę że nie zrozumiesz bo widocznie to jest zbyt trudne by pojąć że pytanie to nie jest twierdzenie.
Nie odbiegajmy od tematu, bo jak tak dalej pójdzie to zaczniemy się zagłębiać w zagadnienia egzystencjalne.

Pytanie to nie jest twierdzenie... Dobrze. Wróćmy do początku. Pytasz czy sunxl sunxl pracuje dla Fortuny. Załóżmy że pracuje i co według Ciebie w związku z tym?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Taki ktoś traci zaufanie w oczach userów forum, kto normalny brałby pod uwagę zdanie gościa lub grałby typy gościa (ja gram na odwrót ale to moja osobista sprawa) który pracuje dla bukmachera?
A który "normalny" user pracujący dla jakiegoś bukmachera będzie się tym chwalił na forum?
Jeżeli masz wiedzę o takich to może się nią podzielisz, bo to chyba nie jest tajemnica a kilka osób skorzysta grając ich typy "na odwrót".
 
Otrzymane punkty reputacji: +412
JackUncle 6,6K

JackUncle

Użytkownik
Jeśli ktoś domniema ze inny user pracuje dla jakiegoś Buka i tutaj podpuszcza innych użytkowników forum, jednocześnie uważa ze jest na tyle przebiegły lub głupi to niech sobie gra jego typy na gruby szmal na odwrót i zycze temu „ktosiowi” aby szybko został milionerem 😃 Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +447
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Przed nami ostatnie spotkanie w KHL, bo czeka nas długa przerwa spowodowana koronawirusem. Żeby ktoś mnie znowu nie posądził, że tym razem współpracuje z innym bukiem, to pragnę powiedzieć, że poprosiłem przez zakładkę "MyBet" w BETFAN typ, który nie zagramy u polskich buków. Nie wiem czy wiecie, ale jak chcecie jakiś specjalny typ niedostępny w ofercie danego buka, to można napisać też na chacie, taki protip :) Dodatkowo dwa typy na zawodnika, którego lubię i podobał mi się w ostatnich starciach na wschodzie:

Admirał Władywostok vs Sybir Nowosybirsk:
Sybir Nowosybirsk zwycięstwo + poniżej 5.5 goli w meczu (czas regulaminowy) @2.15 (zakłady specjalne) ❌
Jyrki Jokipakka powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.25 ✅
BETFAN

Jyrki Jokipakka strzeli gola @7.50 ❌
Fortuna


Było widoczne u zawodników Sybiru zmęczenie po dwóch spotkaniach rozgrywanych w Chabarowsku dzień po dniu. Często szybkościowo nie nadążali za Admirałem i na bandach również nie byli mocni. Gospodarze byli tego dnia wspierani przez dzieciaki, które otrzymały darmowe wejściówki na halę. Dzisiaj atmosfera będzie zapewne podobna, we Władywostoku fani żyją hokejem, ale jestem zdania, że nie będzie to łatwe zadanie, aby sięgnąć po czwartą wygraną z rzędu. Sybir umie wyciągać wnioski i przede wszystkim ten dzień odpoczynku powinien wiele dać. Grają defensywnie, wyrachowanie i spodziewam się max 5 goli, co nawet przy wyniku 2:2 i wygranej końcowej Sybiru zakład specjalny w BETFAN się nam zazieleni. Co do Jyrkiego to po kontuzji, która wykluczyła go z początku sezonu śladu nie widać. Wyjeżdża na lód w pierwszym linku PP i zamienia się w połowie z Czajnikiem w roli obrońcy. Ostatnio stara się regularnie punktować i dodatkowo oddaje wiele strzałów. Uważam, że Fin będzie miał swoje okazje i przy spodziewanych 2-3 trafieniach gości jest szansa nawet na gola z jego strony. Ostatnie jego występy w fazie ataku mi się podobały i oby podtrzymał swój poziom.
 
Ostatnia edycja:
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Pewnie, jestem pracownikiem zakładów bukmacherskich i przy okazji kopiuje typy z innej strony. Panie i Panowie wrzucam tutaj głównie to, co osobiscie gram, zazwyczaj nie wszystko, bo brakuje czasu i ktoś może z tego skorzystać, bądź nie, każdego indywidualna sprawa. Po to jest wlasnie forum, aby dzielić się swoją wiedzą, typami, dyskutować i tak też robie. Jeżeli komus sie to nie podoba to proponuję ignorować i olewać, a zamiast ciągłej nagonki i krytyki cos od siebie dac, bo tego jest tutaj mało :) Jest to moja ostatnia odpowiedź na wszystkie zaczepki skierowane w moja osobę. Nie myli się ten, co nic nie robi, a czy to w hokeju, czy w piłce były lepsze i gorsze dni, wiele osób mnie obserwuje i to doskonałe widzi.
W tym wszystkim kolego najciekawsze jest to, że Ci którzy nas krytykują, prawdopodobnie nigdy nie obejrzeli meczu hokeja, nie czują tej gry, nie rozumieją jej i.......i sami od siebie nic nie napiszą. Nasz forumowy kolega "paulina" znów próbuje robić chamskie podjazdy w stosunku do mnie, ale nie reaguje. Nie wiem może sie zakochał.....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1182
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nie chcę absolutnie wyjść na krytyka, bo uważam, że akurat hokej jest tu mega reprezentowany i bardzo często gram to co się tu pojawia natomiast z jednym jestem się w stanie zgodzić a mianowicie informacja czy ktoś nie pracuje dla jakiegoś buka. Uważam, że jednak ma to duże znaczenie.

Nikt normalny nie pisze "wraz z bukmacherem x ..." I albo jest to żywcem skądś skopiowane albo...

I ja doskonale rozumiem mechanizm na czym buki zarabiają ale też nie bez powodu jest określenie czegoś takiego jak "public bet" i też nie można udawać, że buki nie są zadowolone jak coś takiego nie wchodzi.

I tak jak mówię, to nie ma na celu krytyki kogo ani czegokolwiek po prostu uwagę, że faktycznie forum bukmacherskie powinno służyć bardziej chęci przechytrzenia bukmachera niż współpracy z nimi. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że bez także tej współpracy chociażby sponsorskiej nie byłoby miejsca na istnienie takich miejsc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Sam narobiłeś śmietnik. Ja coś do Ciebie pisałem? Bo nie przypominam sobie. Możesz mi wskazać w którym miejscu skrytykowałem sunxl? Powyżej wrzuciłem post który rzucił mi się w oczy, a pytanie było nie obraźliwe. Tak samo zresztą było wczoraj we włoskiej, tylko że, absolutnie nie można zadać żadnego pytania ani wrzucić luźnego spostrzeżenia co do guru forumowego. Wczoraj otrzymałem również 2 punkty karne bo ośmieliłem się skomentować mecz w dziale włoskim, który był na przekór panowi barlo. Dziś pewnie też dostanę bo zapytałem czy kolega pracuje w zakładach bukmacherskich. Żenada. Zadzwońcie na policję.
Tak pracuje w Fortunie, a zagral w sts

Ale oczywiscie, jesli ktos pracuje dla bukmachera powinien jasno to przyznac bo to wazna okolicznosc. Nikt nie ma pretensji, to tak samo jak z byciem gejem ktos mowi ze jest i nikt go z tego powodu specjalnie nie przeladuje (chyba) co najwyzej usmieszki, ale wszyscy biora poprawke i juz

Gorzej jak ktos jest krypto gejem a organizuje demonstracje 'j..c p..ow' ip zija na tym kapital polityczny na przyklad, albo kase na tym robi

Albo organizuje demonstracje i domaga sie wiekszych praw niz maja hetero, albo promocje

Jak ktos otwarcie przyznaje, nie ma problemu. Czytelnik ma prawo wiedziec co jest grane.

A jaki problem, ze ktos jest i napisal analize?

Ci panowie na Weszlo zobacz co robia, otwarcie pisza ze sa z Fuksiarzem. W sobote pisali o fenomenalnym bilansie Tuchela z City i oczywiscie wygrana City

Dwa dni wczesneij o fenomenalnej serii bez przegranej Algierii i wczoraj oczywiscie 0-1 Algieria

Tylko graj i wygrywaj, wykorzystuj to skoro wiesz wiecej niz inni.

Tez sie zastanawiam czy wiedza cos wiecej czasami, niesamowici sa

Ja C ipodam fajny typ jak chcesz, nie pracuje dla bukmachera zeby od razu nie bylo, zreszta masz w temacie wklejony. Nie jestem pracownikiem betfair, ale tam kurs 20,40 w bukmacherach max 15

Kryterium jest kurs
Post automatycznie złączony:

Jeśli ktoś domniema ze inny user pracuje dla jakiegoś Buka i tutaj podpuszcza innych użytkowników forum, jednocześnie uważa ze jest na tyle przebiegły lub głupi to niech sobie gra jego typy na gruby szmal na odwrót i zycze temu „ktosiowi” aby szybko został milionerem 😃 Pozdrawiam
No wlasnie, zobaczcie co weszlo wypisuje.

PS w komentarzach 'Trener reprezentacji Algierii' to ja. Pisalem ze oddamy walkowerem bo nie ma po co grac, i tak bedzie w plecy :D I bylo

Sobota City
Niedziela Gwinea Równikowa
Poniedzialek im cos wejdzie pewnie dla podpuchy

1642396107700.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom