>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dynamo Moskwa vs Sibir Nowosybirsk: Sibir powyżej 1.5 gola @1.74 ❌
Bars Kazań vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo powyżej 1.5 gola @1.62 ✅
AKO @2.82 Fortuna ❌

Single:
Bars Kazań vs Torpedo Niżny Nowogród: 2ml @3.85 Fortuna ✅
Dynamo Moskwa vs Sibir Nowosybirsk: 2ml @2.89 Fortuna ❌


Mecze back-to-back w KHL rzadko spotykane i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tak kalendarz został ułożony. W takich starciach staram się szukać często szans dla rywali i uważam, że Torpedo będzie mieć swoje szanse. Atak jak na średniaka KHL jest imponujący, ale defensywa nie dojeżdża. Myślę, że Nemirovsky postawi tym razem na Andreia Tikhomirova, którego uważam za lepszego GK od jego kolegi Pyotra Kochetkova. Z jednej strony więcej spotkań na początku sezonu pomaga, ale z drugiej Bars zostawił wczoraj z Kunlun wiele sił na lodzie i obciążenia treningowe mogą też dać o sobie znać. Niby wydaje się nierealne, żeby Bars przegrał drugi raz z rzędu, ale nie takie rzeczy widzieliśmy. Stawiam na niespodziankę w stolicy Tatarstanu.

Co do spotkania w Moskwie to Żubry nie były jednak wymagającym przeciwnikiem dla Dynama, widać było brak zgrania ekipy z Białorusi. Dzisiaj przyjeżdża dobrze poukładany Sibir, który i w PP i w PK jest groźny i jestem zdania, że też mogą pokusić się o niespodziankę. Stawiam do AKO ich dwa trafienia, na singla końcowe zwycięstwo. Sparingi Sibiru całkiem nieźle wyglądały ich pojedynek z Traktorem także i myślę, że mogą pokusić się o wygraną.

Eric O'Dell strzeli gola @3.50 Fortuna ❌
Ostatnio nie poszło, a miał udział przy pierwszych trzech golach Dynama w meczu z Żubrami. Dzisiaj pewnie się pokusi o trafienie. Występuje w PP razem z Vadimem Shipachyovem więc szanse spore.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +239
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ponownie spróbuję dubla. Na singla coś by się znalazło, ale nie mam zbyt wiele czasu, żeby upewnić się i zrobić porządny research. Wydaje mi się, że poniższe zdarzenia można zagrać jako zwycięstwa po dogrywce, ale zostanę przy remisach, bo podobnie jak wczoraj w przypadku Lokomotivu mam wrażenie, że mogą to być wyrównane spotkania, a z dogrywkami różnie bywa.

Severstal w poprzednim spotkaniu nie podołała Wojskowym, ale gdyby zamiast połowy zagrali całe dobre spotkanie to możliwe, że wynik byłby inny. Dzisiaj przeciwnik o nieco mniejszym potencjale i liczę na pierwsze domowe zwycięstwo podopiecznych Razina.

Do składu Salavatu wraca dzisiaj Hartikainen, który w poprzednim meczu nie zagrał z powodu zawieszenia. Ufa poradziła sobie wysmienicie bez Fina z Barysem, więc dzisiaj powinno być tylko lepiej. Oczywiście Avtomobilist jest kadrowo silniejszy niż Barys, ale myślę, że gości stać chociaż na jeden punkt.

Severstal lub remis & Salavat lub remis @2,24 3/10 Unibet

+10,44
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Patrząc na wczorajsze mecze to strach dziś typować ;). Ale w Astanie jakieś bramki powinny wpaść, a że jak widać na początku sezonu tych bramek pada sporo, to po dwa gole każdej z ekip wydaje się w zasięgu. Do dubla zawsze groźny u siebie Czerepowiec, walczyli jak równy z równym z SKA, Mińsk teoretycznie nie powinien ich ograć przynajmniej w RT.
Myślałem też nad bramką Dietza, ale ostatecznie pozostanę przy punkcie, a w Magnitogorsku poszukam debiutanckiego punktu Curriego - dostał sporo minut w pierwszym meczu, koledzy z linka zapunktowali, może dziś przyjdzie kolej na niego.



Barys - Magnitogorsk obie po 2+ @1,81
Severstal DNB @1,67
AKO: @3,02 ❌

D. Dietz >0,5p @1,70 ❌

J. Currie >0,5p @1,85 ❌


Kursy Fortuna.

//żeby za zielono nie było ;)
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze dzis cos zaskoczy.
Na dzien dobry mecz w Kazachstanie. Goscie sa faworytem i mysle ze dzis daja rade. Mocniejszy zespoł, lepiej ułozony juz od poczatki, ładnie sie wpasował Zernow, obrona moze jeszcze cos do poprawy ale dzis licze na ich zwycestwo
DO dubla biore Ufe, która swietnie sposała sie w obronie a Metsola zamknął usta krytykom, którzy juz go widzieli na aucie a mieszanka rutyny i młodosci porafila wypunktować rywala. Avto z penoscie sie poprawi bo tam troche bałaganu od poczatku ale na ile to wystarczy zobaczymy

Magnitka ml + Ufa z x kurs ako 2,6 fortuna ✅

Drugim typem troche ryzykownym jest mecz w Kazaniu. BArsy wczoraj chcieli sobie postrzelac i zapomnieli o obronie a SMoki ich skarciły, jednak mysle ze obrona Kazania ma jeszcze troche do roboty. Torpedo przegrało niespodziewanie pierwszy mecz ale wszystko mieli po swojej stronie, dzis licze na poprawe i mecz na styku

Torpedo z x kurs 2,66✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +705
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Sochi vs CSKA Moskwa: każda drużyna 2+ bramek @2.14 ❌
Kunlun Red Star vs Dinamo Ryga: każda drużyna 2+ bramek @1.60 ✅
AKO @3.42 Fortuna ❌

Sochi vs CSKA Moskwa: 1ml @4.35 Fortuna ❌

Teemu Pulkkinen powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.80 ✅
Nail Yakupov powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.65 ❌
AKO @2.97 Fortuna ❌

Nail Yakupov gol @3.50 Fortuna ❌


Kanadyjkę uzupełnię, jak się pojawiają kursy. Trzeba spróbować dzisiaj pograć Sochi po wysokim kursie bo jest value. Widać, że buduje się dobra atmosfera w klubie, wreszcie może jacyś kibice wpadną na mecz, bo mieć taki nowoczesny obiekt i 200-300 kibiców zgromadzonych to wstyd. CSKA nie jest jeszcze do końca poukładane, co pokazało spotkanie z Rygą i Lamparty mają swoje argumenty przede wszystkim w ofensywie, aby zaskoczyć tutaj Wojskowych. Do AKO pobieram brameczki, ponieważ w starciach obu ekip pada ich dużo, to samo na inaugurację kampanii w Mytiszczi. Kunlun to zawsze gwarancja goli, a Dinamo po dobrych występach w Jarosławiu i w Moskwie zrobi wiele, aby sięgnąć po wygraną. Czeka nas ofensywne widowisko.

Kanadyjka to już były gracz Amura, który przebywał tam dosłownie chwilę. Nail jeszcze bez punktu a występuje przecież w pierwszym linku PP z Cehlarikiem, Kaskim, Knightem, Tolchynskim. Tygrysy słabizna w PK. Yakupov miał dobre sparingi, czas wreszcie na pierwszą asystę i gola, bo stać go na to. Co do Pulkkinena wraca na stare śmieci, pamiętamy jego postawę w Loko, gdzie mierzył się w play-offach z Jokerit i był niezwykle zmotywowany, aż kipiało od niego dobrą i złą energią. Jak nie będzie często lądować na ławce kar to szanse na minimum jeden punkt będą. Jokerit pod sporą presją przede wszystkim kibiców, którzy nie wierzą w projekt Marjamakiego i łatwo o błąd. Mam nadzieję, że Teemu to wykorzysta.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na dzis proponuje do zagrania dubel z podpórkami

W Helsinkach dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w którym zmierza się zespoły , które powinny być w czołówce swoich konferencji na koniec sezonu. Jednak ich start nie był taki jak sobie wymarzyli i kibice i kierownictwo. Jokerit na razie z dwoma wyjazdowymi porażkami i o ile przegrana z Kazaniem można było gdzies wkalkulować o tyle porazka w Niznekamsku z bezbarwna postawą jednak wprowadzila lekki zamet w szeregi Klaunów, bardziej martwi chyba sama gra. Dzis jednak własny lód ale tez rywal z górnej półki. Traktorzysci tez nie wystartowali idealnie , meczyli się z solidnym Sibirem i dopiero w dogrywce strzelili zwycięskiego gola. Spodziewam się zaciętego meczu i wyniku kolo remisu licze ze goście nie przegrają regulaminowo bo tez maja trochę do poprawki

Do dubla biore Ryge, która można powiedzieć ładnie grając przegrała dwa spotkania choć z mocnymi rywalami i w obu prowadziła jednak nie dowiozła nawet remisu , szkoda szczególnie meczu z CSKA gdzie grając w przewadze stracili gola na 3-2. Sklad maja wg solidniejszy od Smoków i tez licze na ich co najmniej punkt dziś



Traktor z x + Ryga z x kurs ako 2,42 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +558
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja chyba wybrał bym dzisiaj odwrotne kierunku. Myślę, że Jokerit się przełamie w pierwszym domowym meczu u siebie tym bardziej, że Traktor również nie zagrał idealnego spotkania. Co do Rygi to w tym przypadku też bym celował w gospodarza. Kunlun udowodnił ostatnio, że potrafi zaskoczyć. Szanse w przypadku obu spotkań wydają się być wyrównane, a kursy może trochę zawyżone szczególnie te wystawione na zwycięstwo Kunlun. Na chwilę obecną jednak nie zagrałem tych spotkań chociaż mocno się zastanawiam. Na razie zdecydowałem się tylko na mecz w Soczi. Gospodarze o wiele powyżej oczekiwań w pierwszych meczach natomiast CSKA z nie małymi problemami. Kto wie, czy nie zagrane jeszcze CSKA nie potknie się znowu podczas potyczki z podbudowaną dwoma zwycięstwami ekipą z południa. W tym przypadku kursy wydają się sporo zawyżone, bo na Soczi lub remis trzymają się na poziomie 2,8 - 3,0.

HK Soczi +2.0 (handicap) @1,80 5/10 Unibet

Ewentualnie może sobie połączę Jokerit z Kunlunem za mniejszą stawkę w dublu: Jokerit ML & Kunlun lub remis @3,48 2/10 Unibet

+3,44
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja również bardziej skłaniam się dziś ku Rydze, ale ten mecz wynikowo sobie odpuszczę. Ale skorzystam z typu obie po 2+, bo jest nad wyraz prawdopodobny. Jokerit nie błyszczy, ale gra u siebie, gdzie zawsze jest groźny, czy Traktor jest w stanie wygrać RT? Pewnie jest, ale liczę tu przynajmniej na punkt Finów.

Kunlun - Ryga obie po 2+ @1,61
Jokerit 1x @1,50
AKO: @2,42 ✅


Kursy wyglądają też dobrze na Podolsk, ale jeden zawał na dwa dni to wystarczająco :D . Ale na dwa trafienia stać obie ekipy i idę w tym kierunku. Do dubla SKA, na które wprawdzie kurs mizerny, ale skoro po 3 bramki zdobywali z Czerepowcem i Jarosławiem, to dlaczego tu miałoby być mniej. A że gości też stać na jakieś trafienia, a przedwczoraj sprawili niemałą niespodziankę remisując z Omskiem, to gol a może i dwa są w zasięgu.

Spartak - Vityaz obie po 2+ @1,76
SKA 1 i >4,5 gola @1.95
AKO: @3,43 ✅


I jeszcze spróbuję, bo jak idzie to idzie, dwa mecze, dwa gole:

E.Pettersson strzeli bramkę @2,80 ✅

Jak miałbym typować mecze CSKA i Omska, to po 2+ w Soczi i handi na podrażniony Omsk, ale tego raczej już nie zagram. (// no i brawo Jasiu..)

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +899
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj 10. rocznica katastrofy lotniczej związanej z zawodnikami oraz sztabem Lokomotivu. Traf chciał, że Loko zmierzy się z Dynamem Mińsk, a więc klubem, do którego 10 lat temu starali się polecieć, aby zmierzyć się na Białorusi z Żubrami, jaki był finał doskonale wiemy.

Metallurg Magnitogorsk vs Sałwat Jułajew Ufa: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @1.67 ✅
Lokomotiv Jarosław vs Dynamo Mińsk: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @1.98 ✅
AKO @3.31 Fortuna ✅

Josh Currie powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.90 ❌
Reid Boucher powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.65 ✅
AKO @3.14 Fortuna ❌


Jak widzimy po wynikach warto na początku atakować 2+ bramek. Wczoraj tylko w jednym spotkaniu obie ekipy nie cieszyły się z dwóch goli. Dzisiaj Lisy rozpoczynają sezon na własnej tafli, ale jak pokazała Ufa, w ofensywie błyszczą i zostało to bardzo dobrze poukładane. Jak pokazuje h2h bardzo często ten zakład byłby pokrywany, oba zespoły niezwykle skuteczne, liczę na gole.

W Lokomotivie nie wszystko jeszcze gra, dzisiaj będą niezwykle zmotywowani, aby w rocznicę katastrofy sięgnąć po zwycięstwo. Nastrój zapewne będzie poważny, ale czy Żubry się tak łatwo podadzą? Wydaje się, że też łapią powoli swój rytm i także stawiam na trafienia.

Kanadyjki typowo na przełamanie. Obaj zawodnicy jeszcze bez punktu, czas wreszcie po nie sięgnąć. Występują w PP i PK, szanse swoje będą mieli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
10 rocznica. Niech spoczywają w pokoju, amen.

Ja wybieram dzisiaj tylko jedno spotkanie. Wybieram się do Jarosławia gdzie Loko podejmie Żuberki. Mam świadomość, że u gospodarzy nie wszystko jeszcze gra jak należy, chociaż z Wojskowymi fragmentami brakowało po prostu szczęścia bo mecz był na styku a i Samonov nieźle był tego dnia dysponowany. Dynamo nieźle zagrało w Czerepowcu, ale i tam wynik mógł być w drugą stronę i nikt by pretensji nie miał. Dzisiaj liczę na rehabilitację Lokomotiwu, już nawet nie chodzi o to, że dzisiaj dla nich dzień szczególny, po prostu kadrowo są dla mnie zdecydowanie mocniejsi i jak zagrają na swoim poziomie to nie daje większych szans przyjezdnym.
Stąd typy:

Loko RT @ 1,42
Loko -1,5 hc @ 1,72
STS
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja w ogóle mecz Lokomotivu odpuszczam. To ma byc kulminacja wszystkich uroczystosci jakie trwaja od rana w Jarosławiu. Sa nawet głosy że mecz w ten dzień nie powinien sie odbyć, bo dla wielu obecnych hokeisów Loko to byli idole, starsi koledzy którzy mieliby teraz plus, minus po około 40 lat, wiec dzis emocje mogą być rózne. Lokomotiv albo wygra wysoko albo po prostu zagra byle zagrać i bedzie koło remisu, choc dziś przegrać nie wypada, nie dziś. Sama gra z SKA juz wygladała o niebo lepiej niz z Rygą. Z pewnoscią to wszystko zaskoczy może nawet dziś bo nogi tez będą lżejsze a obciażenia byly. Niemniej kurs na Mińsk na ten moment zawyzony i wart ryzyka bo dzis wszystko moze sie zdarzyc
Z pozostałych meczy ciezko cos wybrać ale skłaniam sie ku Niznemu, który pierwszy mecz miał dobry ale przegrali z Vitiazem, w Kazaniu zagrali tak jak powinni wiec dzis Sibirem licze na ich wygrana.
Do dubla dokładam Magnitke z x , bo widac od poczatku ze sporo jest juz poukladane, defensywa tez coraz lepsza, jednak to trudny mecz a Ufa tez gra swietnie, jednak licze że Magnitka to weźmie, jednak typ zabezpieczam x.

Torpedo ml + Magnitka z x kurs ako 2,13 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dziś kolejne mecze w KHL, ktoś jakieś już na propozycje z rana?:)
Porażki Dalekiego Wschodu w meczach na zachodzie :)
No może w przypadku NurSultan to jednak środkowy wschód, ale jednak od "hokejowych miast portowych" i tak mocno daleko na zachód .
Kursy na fortunie: 1.49 (Severstal) x 1.62 (Barys) za zwycięstwa w ml.
 
Otrzymane punkty reputacji: +203
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Barys Nur-Sultan vs Amur Chabarowsk: 1ml @1.62✅
Severstal Czerepowiec vs Admirał Władywostok: 1ml @1.49✅
AKO @2.41 Fortuna✅

Bars Kazań vs CSKA Moskwa: powyżej 4.5 bramek (wraz z dogrywką i karnymi) @1.60⛔
Dinamo Ryga vs Traktor Czelabińsk: powyżej 4.5 bramek (wraz z dogrywką i karnymi) @1.50✅
AKO @2.40 Fortuna⛔

Robert Rooba gol @3.00 Fortuna (Severstal)⛔


Nowy sezon, stary Barys. Skuteczność w PP dramatyczna, tak jak to bywało w poprzedniej kampanii i pomimo kilkunastu szans w grze z przewagą zawodnika nie udało się zdobyć w tym elemencie gola. To tutaj trzeba wiele poprawić, aby myśleć o wygranych z lepszymi lub na podobnym poziomie rywalami. Do bramki wrócił Ortio i wygląda to już lepiej w defensywie. Amur może być już nieco zmęczony wojażami, pewnie marzy aby wrócić do Chabarowska liczę, że tym razem Barys się w końcu przełamie.

W Severstali największym problemem jest bramkarz. Kontuzjowany jest Podyapolsky, który był pewnym elementem układanki Razina. Ostatnio w meczu z Dynamem Mińsk stanął Shugayew i po dwóch szybkich golach zjazd do bazy. Dzisiaj zapewne rozpocznie Shostak i powinno to już lepiej wyglądać. Admirał podobnie jak Amur kilka meczów wyjazdowych ma za sobą, jeszcze czeka ich Magnitogorsk i potem już Władywostok. Severstal i trzy porażki z rzędu u siebie? Tego nie widzę. Zagram też bramkę Estończyka, który się nie patyczkuje i strzela z dogodnej pozycji. Po udanym debiucie reprezentanta tego kraju w KHL, czas pójść za ciosem.

Na gole liczę w hicie w Tatarstanie i na Łotwie. H2h i pierwsze spotkania w tym sezonie wskazują, że jest szansa na sporą ilość bramek. Bramkarze mało pewni po wszystkich stronach barykady, takie 2:2 jak najbardziej możliwe w Kazaniu i w Rydze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +331
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jednak dla mnie typowanie 7 września nie jest dobre. Za dużo emocji i przemyśleń o tym co sie wydarzyło, chociaż Torpedo mnie wczoraj rozczarowało. Zobaczy co sie dzis wydarzy:

Ryga-Traktor

Tu nie widze innej mozliwosci jak wygrana Traktorzystow w RT, ile mozna wozic remisy, mysle ze ostatni mecz dał im do myslenia i w koncu zagraja na to co w rosterze. Ryga mocniejsza niz rok temu ale ile błedow w obronie robia to szok, nie spodziewam sie poprawy tego stanu na tyle by starczyło na Czelabińsk

Traktor RT kurs 1,85 ✅

Od rana chodzą mi po głowie typy na zwyciestwa druzyn na literę A, ale czy drugi dzien pod rzad beda niespodzianki? kto wie. Liga sie mocno wyrównała i mecze beda bardziej zaciete
EDIT : Drużyny na A powalczyły, jednak wiecej spodziewałem się po Jastrzebiach, choc wynik nie do konca oddaje przebieg meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +383
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Jednak dla mnie typowanie 7 września nie jest dobre. Za dużo emocji i przemyśleń o tym co sie wydarzyło, chociaż Torpedo mnie wczoraj rozczarowało. Zobaczy co sie dzis wydarzy:

Ryga-Traktor

Tu nie widze innej mozliwosci jak wygrana Traktorzystow w RT, ile mozna wozic remisy, mysle ze ostatni mecz dał im do myslenia i w koncu zagraja na to co w rosterze. Ryga mocniejsza niz rok temu ale ile błedow w obronie robia to szok, nie spodziewam sie poprawy tego stanu na tyle by starczyło na Czelabińsk

Traktor RT kurs 1,85

Od rana chodzą mi po głowie typy na zwyciestwa druzyn na literę A, ale czy drugi dzien pod rzad beda niespodzianki? kto wie. Liga sie mocno wyrównała i mecze beda bardziej zaciete
Zdradź, które drużyny chodziły Ci po głowie, ja coś czuję w kościach wygraną Avto, tylko Kovar kontuzja i zapewne Shikin będzie starterem, chociaż z Ufą się nie popisał. SKA rozluźnione po tym 9:2, Michkov swoje pierwsze bramki zdobył, a więc logika podpowiada, że Bragin coś zepsuje. Avto na wyjazdach potrafiło zaskakiwać w poprzednim sezonie, motywacja na mega poziomie, więc kto wie, taka podwójna szansa na pierwszą tercję lub spotkanie 2-2 po @2.61 w Superbet do zastanowienia q✅
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
sunxl sunxl ubiegł mnie z Barysem i Czerepowcem, bo taki typ też mi chodził po głowie, z tym że pozwolę sobie na DNB. Dorzucę do tego po 2 bramki w Rydze, bo że Ryga straci to raczej pewne, a moim zdaniem stać ich na dwa trafienia, z przodu wygląda to nie najgorzej, dobrze wprowadził się Cerveny który powinien być ofensywnym liderem. Więc taki rekreacyjny trebel.
Liczę też na punkty Darrena Dietza i Jakoba Stenqvista. Obrońcy, masa czasu na lodzie, PP, jeżeli zakładać że Barys i Severstal zdobędą dziś po te 3 gole, to przy którychś z nich swój udział wyżej wymienieni mieć powinni, a kurs zwłaszcza na Szweda wygląda ciekawie.


Barys DNB @1,45
Severstal DNB @1,41
Ryga-Traktor obie po 2+ @1,84
AKO: @3,76 ❌

D.Dietz >0,5p @1,67
(3 gole Barysa, 5 SOG, 23 minuty i nic..)
J.Stenqvist >0,5p @2,10
AKO: @3,51 ❌


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zdradź, które drużyny chodziły Ci po głowie, ja coś czuję w kościach wygraną Avto, tylko Kovar kontuzja i zapewne Shikin będzie starterem, chociaż z Ufą się nie popisał. SKA rozluźnione po tym 9:2, Michkov swoje pierwsze bramki zdobył, a więc logika podpowiada, że Bragin coś zepsuje. Avto na wyjazdach potrafiło zaskakiwać w poprzednim sezonie, motywacja na mega poziomie, więc kto wie, taka podwójna szansa na pierwszą tercję lub spotkanie 2-2 po @2.61 w Superbet do zastanowienia :cool:
Myślałem o Avto, Amur, Avangard, AK Bars a i Admiral po laniu się postawi.
Najbardziej liczę na te pierwsze trzy 😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom