>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Ja dziś próbuję Loko z Jokeritem. Tydzień temu Finowie byli u siebie górą wynikiem 2-0. Jaroslaw rozegrał w sobotę u siebie wygrane w regulaminowym czasie, choć mocno stykowe spotkanie z Torpedo. W trzeciej, chaotycznej tercji zdołali szybko strzelić dwie bramki, by za chwilę również dwie stracić, doprowadzając do remisu na 3 minuty przed końcem meczu. Wydaje mi się, że dziś będą mieli mniej szczęścia, a problemy z którymi się borykają od początku rozgrywek, nie zniknęły w magiczny sposób. Finowie to przeciwnik o półkę wyżej i sądzę, że są w stanie ugrać to spotkanie w regulaminowym czasie. Lub do dubelka opcja z podpórką.

Jokerit RT @3,2 efortuna
Jokerit X2 @1,78 efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +552
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Gdy gra dwóch outsiderów to nigdy nie biorę kursu 1.40 na jednego z nich. W takim przypadku dziś raczej postawię na Chińczyków w singlu i z podpórką dodatnim handikapem do dubla. Drugi mecz w dublu też ryzykowny ponieważ chodzi mi po głowie ta niestabilna forma Kazania. A Vitjaz miał ostatnio wielu trudnych przeciwników... w razie jakby się worek z golami wysypał i wzięło Barsów na strzelanie to jednak :

Kunlun z remisem, k: 2.86

Kunlun(+2.0) & Podolsk,over1.5 , k: 3.03

Stawka niewielka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +287
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Gdy gra dwóch outsiderów to nigdy nie biorę kursu 1.40 na jednego z nich. W takim przypadku dziś raczej postawię na Chińczyków w singlu i z podpórką dodatnim handikapem do dubla. Drugi mecz w dublu też ryzykowny ponieważ chodzi mi po głowie ta niestabilna forma Kazania. A Vitjaz miał ostatnio wielu trudnych przeciwników... w razie jakby się worek z golami wysypał i wzięło Barsów na strzelanie to jednak :

Kunlun z remisem, k: 2.86

Kunlun(+2.0) & Podolsk,over1.5 , k: 3.03

Stawka niewielka.
Rad byłbym z opinii Waszmości . Ryzykowne troche czy prawie nierealne w Waszym odczuciu ?
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak patrze na ten mecz w Kazaniu, roster itd. I mysle ze w koncu Barsy musza wygrac w sposob przekonujacy. Jest solidny bramkarz ,porządna obrona i maja z przodu kim grac we wszystkich formacjach. Pierwszy mecz po powrocie z delegacji jest zawsze trudny a Sochi ma dobrych golie i ciezko było strzelić. Kvartalnow tez wie ze narazie jeszcze nie gra mu wszystko i musi pracowac z zespołem na poprawa, ale potencjał ma duzy. Vitjaz z seria porazek ale patrzac w roster nie spodziewam sie wielkiego wyniku i dzis wg mnie tez nawet nie bedzie punktu. Gram Kazań bo myslez ze dzis i wroci skutecznosć i jeszcze lepsza gra.

Kazan handi minus 1,5 gola kurs 1,97 STS ⛔
Brakło bramki ale Kazan jeszcze nie gra swojej gry
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tak na szybko spróbuję zwycięstwa Soczi. Głównie dlatego, że w bramce wystąpi niezawodny Hellberg. Jak na poziom drużyny bramkarz radzi sobie fenomenalnie. Goście ofensywnie są w stanie postraszyć każdego co nie raz już pokazali. Gospodarze natomiast dosyć przeciętnie sobie radzą, a kkirs na zwycięstwo gości bardzo dobry.

✅ Soczi z dogrywką @2,40 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +842
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis krótko. Interesuja mnie trzy mecze. Tylko zastanawiam sie jak je połączyc
Do Kazachstanu przyjezdza CSKA i sa w całkiem niezłej formie, z Avto mecz przekonujacy, mogli skonczyc w RT ale tez polec, niemniej solidnie zagrali. Grigorenko z Okulowem robia tam najlepsza robote. Niedawno polegli u siebe z Astana i dzis czas na rewanz. Astana wrócila ze wschodnich wycieczek i zagraja pierwszy mecz po. Wiecej solidnosci po stronie wojskowych
Do dubla wezme Jastrzebie, bo widac za Hartley cały czas szuka optimum i to w kazdej formacji ale ma kim zagrac i mysle ze Spartak spokojnie w ich zasiegu. Licze ze obie ekipy wygraj ale typ taki

CSKA ml + Avangard z x kurs 2,03 STS ✅

Mysle tez ze Ufa jeszcze dzis nie przegra, nawet nie straci punktu, kurs gdzies 1,5 do dobla lub nawet RT 1,8 oba do gry⛔
EDIT : UFA na punkt zasłuzyła moze nawet na dwa ale taki sport
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +384
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć.
Co do CSKA to mam jakiś ścisk na głowę żeby tego nie grać na 60 minut , a zwycięstwo po dogrywce ma na moje dzisiejsze potrzeby zbyt mały kurs, ale pozostałe mecze Marka73 podbieram z chęcią bo są zbieżne z moimi przemyśleniami o poranku (świeże powietrze ze smyczą w ręce jeszcze we wrześniu jest miłe)..... do tego jednak chciałbym zasugerować, ze względu na fajny kurs : SKA - Amur, 1 & +4.5, k: 1.86.
Patrząc na radosny hokej w H2H oraz radość kibiców ze względu na aktualną ilość strzelanych i traconych goli w meczach Amuru, nie mogę się oprzeć by nie zamienić kursu 1.33 (SKA.win) na 1.86.

Podobnie, ale nie identycznie, myślę o meczu w Moskwie, gdzie Dynamo podejmie Dynamo (łotewskie, też ze stolicy).
Mam na myśli sam over bo Dynamo z Moskwy choć wciąż w gazie ofensywnym (4, 4, 5, 6, 5, 5 goli w kolejnych meczach!) to już ostatnio stracili dwa gole w Chabarowsku, 3 gole dostali od Władka i aż 4 gole w słabym przecież Nowosibirsku. Czyżby spadek formy, czy tylko niedoceniony przeciwnik (Sibir). Z tym że kursy na overy nie za mocne, trzeba by zaryzykować over 5.5 (kurs 1.91) lub zagrać rekreacyjnie jakiś wyższy bo też uważam że mozliwy
(+6.5 -> k: 2.79, +7-> k: 3.80).. albo spokojniej over samych Ryżych , +1.5-> k: 1.73 bo wydaje mi się to fajniejsze niż over 4.5 w meczu (1.46 lub 1.35 / zależy czy w 60 czy z doliczonym czasem/ ).

Proszę o komentarze:)
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jeżeli ktoś ma ochotę bądź nie, to na dzisiaj w Fortunie pojawił się mój AKO Boost na KHL i typuje po prostu zwycięstwa faworytów regulaminowym czasie:

Barys Nur-Sultan vs CSKA Moskwa: 2 RT⛔
Dynamo Moskwa vs Dinamo Ryga: 1 RT✅
SKA St. Petersburg vs Amur Chabarowsk: 1 RT✅
AKO @3.50 Fortuna (zakłady specjalne)⛔


Barys zapewne odda zwycięstwo teraz CSKA, aby wyrównać rachunki za porażkę w Moskwie. Kazachowie mnie kompletnie nie przekonują od początku tego sezonu, w Rydze bezsilność, z Pajacami powalczyli, ale Jokerit był o klasę lepszą drużyną. Teraz wracają do siebie i jaki mają bilans? 1 zwycięstwo (z Amurem) i 3 porażki. CSKA widać łapie luz i rytm, gonili w Jekaterynburgu, więc teraz od początku będą skoncentrowani. Jak nie po układzie, to sportowo stołeczni to wezmą w czasie regulaminowym.

Z Dynamo i SKA miałem ten dylemat czy pierwszy mecz po powrocie z delegacji będzie ciężki, no ale nie oszukujmy się mierzą się z Rygą i Amurem, a więc ekipami, które będą szorować dół swoich konferencji. Tygrysy nie lekceważę w Chabarowsku, ale jak grają mecz na wyjeździe to wygląda to kiepściutko. Dinamo z Łotwy też naturalnie coś walczy, ale to nie jest ten poziom Dynama z Moskwy. Jeżeli faworyci na poważnie podejdą do swoich spotkań to nie powinni mieć problemu z pokonaniem outsiderów. SKA i Dynamo wygrywało odpowiednio u siebie z Amurem i Dinamo 5 razy z rzędu w RT. Liczę, że ta statystyka się utrzyma po wtorku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Mnie dzisiaj interesuje Dynamo i Metallurg:

Sibir Nowosybirsk vs Metallurg Magnitogorsk: 2ml @1.57 ✅
Avtomobilist Jekaterynburg vs Dynamo Mińsk: Dynamo powyżej 1.5 gola @1.66✅
AKO @2.61 Superbet✅

Dynamo Mińsk zwycięstwo w RT @4.50 Superbet❌


Zdaję sobie sprawę z tego, że Sibir ma bardzo dobry bilans z Metallurgiem, ale na ten moment Lisy są klasę lepszym zespołem. Amurowi i Admirałowi nie dali szans, myślę, że goście pokuszą się o kolejną wygraną. Dobra atmosfera, skuteczność i zgranie powoduje, że ekipa z Magnitogorska jest zasłużenie faworytem i powinna poradzić sobie z klubem, który ma swoje problemy w ofensywie. Nawet krytykowany Zernov wreszcie się obudził, co pokazuje, że dobrze dzieje się w Metallurgu.

Avto jakby nie potrafiło grać na własnych śmieciach. Presja, stres? Nie wiem, ale prowadząc 2:0 z CSKA trzeba to utrzymać do końca. Nie udało się. Do Jektarynburga przyjeżdżają zmotywowane Żubry, które miały niedawno 1 tydzień przerwy od spotkań i dobrze im to zrobiło. Niezły mecz w Ufie, świetny w Czelabińsku, tam każdy link to spore zagrożenie i zaciąg szwedzki też daje radę. Nawet Kolosov popisywał się dobrymi interwencjami. Myślę, że Dynamo będzie mocno zdeterminowane, aby zrewanżować się za porażkę w Mińsku i stawiam na ich dwa trafienia, a na singla wygraną w RT. Kursy są mocno przeszacowane, tak jak to często bywa w starciach z udziałem gości.

Vityaz i Torpedo zapewne powalczą dzisiaj z faworytami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak sie składa, że tez ide w te dwa mecze.
Typ na Magnitke mam identyczny jak kolega wyżej. Magnitka jest w gazie strzela kazda formacja , poza tym skład MMG tez jest przynajmniej półke lepszy. Faktycznie statystycznie wyglada to słabo ale kazde serie kiedys sie konczą. Patrzac na ostatnie mecze to goscie powinni wygrac w RT . Sibir w poprzednim meczu to bardzo szczesliwie wygrał, w trzeciej tercji obrona Czestochowy ale przed kim? przed najsłabszym zespolem w konferencji. Raczej nie o taka gre chodzi Martemianowowi by jego zespoł toczył taki zaciety boj z zespołem z którym powinien wygrac . Dzis z pewnoscia bedzie lepiej , moze inna mobilizacja , moze jeszcze wiecej szczescie, ale wg mnie na Magnitke bedzie za mało
Do Ekaterinburga przyjezdzxa solidne Dynamo z Minska i nie sa tutaj bez szans na koncowy sukces, rok temu potrafili tu wygrac. Spooner i Prince po drugiej stronie barykady, choc Minsk w trakcie trwjacych rozgrywek nawet probował ich odzyskac. Kursy wystawione raczej nie adekwatnie do mozliwosci obu ekpi i ja zagram kierunek Minska

Magnitka ml + Dynamo Minska plus handi 2,5 gola kurs ako 2,09 fortuna ⛔
Było grac solo Magnitke RT

w pozostałych meczach szedłbym w kierunku gospodarzy ale kurs na Loko słaby a ich gra i wszystko w około też póki co słabe
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sporo czasu mnie nie było, ale to dlatego, że nie było pewniejszych typów, żeby się podzielić. Dzisiaj można zaryzykować. Na początek mecz o 16:00. Mińsk zmierzy się w Jekaterynburgu z Avtomobilistem. W bramkach Shikin i Kolosov. O ile ten pierwszy radzi sobie nieźle to ten drugi jest do tej pory niezawodny i wygląda na to, że na najbliższy czas zajął miejsce pierwszego bramkarza. Miejmy nadzieję, że dzisiaj poradzi sobie równie dobrze jak w poprzednich występach. Kolosov dotychczas nie wpuścił bramki w pierwszej tercji, ani w ciągu pierwszych dziesięciu minut. Shikhin dał się pokonać w pierwszych minutach gry dwukrotnie. Co więcej Dynamo w 5 na 7 pierwszych tercji nie dało sobie strzelić gola.

❌ Poniżej 1,5 bramki w pierwszej tercji w Jekaterynburgu @1,72 4/10 Unibet
❌ Brak gola w pierwszych dziesięciu minutach w Jekaterynburgu @1,95 3/10 Unibet

To sobie postrzelały chłopaki.


Kolejne zakłady będą zależały od obsady bramek. Jeśli między słupkami Lokomotivu i Podolska pojawią się Pasquale i Jeżow to można spokojnie próbować bramki w pierwszych minutach pierwszej tercji. Myślę, że nawet jeśli tylko ten drugi wystąpi to można zaryzykować. Jeżow startował 7 razy puszczając 11 bramek w pierwszych tercjach w tym aż 5 przed upływem dziesiątej minuty. Poza tym w 6/8 pierwszych tercji Podolsk tracił bramkę. Lokomotiv podobnie.

✅ Bramka w pierwszych dziesięciu minutach meczu w Jarosławiu @1,74 4/10 (Tylko jeśli w bramce Jeżow)

💰 33,89
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś gram dwa mecze, oba z udziałem wojskowych
Pierwszy w Czelabińsku. Traktor poprzedni mecz mozna powiedziec solidny, ale Kolosow wszystko wyciagnał, brakło troche szczescia i chyba jednak precyzji, nic nie wpadało, kompetnie nic. A Żubry co miały strzelic strzeliły , a traktorzysci tez troche ułatwili sprawe, przez nieporozumienia i bledy w obronie. Dzis licze na poprawe. Goscie z CSKA juz dwa razy uciekli spod topora. W Ekaterinburgu gonili i sie udało choc gra była wyrownana , w Astanie powinni przegrac w RT bo to gospodarze byli strona dominujaca. Mysle ze trzeci raz taki numer nie przejdzia a Traktor jet mocny i wyciagnie wnioski

Traktor ml kurs 2,15 STS ✅

Drugi mecz w Leningradzie, gdzie przyjezdza Ufa, ktora zacieła sie w Czerepowcu, chłopaki tłukli na bramke Szostaka ile wlezie ale ten bronił jak natchniony, sporo strzałów mineło tez słupki i poprzeczke , wiec celowniki do poprawy, bo forma nie uciekla. SKA po trzech wygranych , Johanson z dwoma SO pod rzad. Mysle ze dzis tez bedzie bronil . Spodziewam sie meczu z niskim wynikiem bo po obu stronach fachowcy, choc bramek nie gram. Licze ze Ufa złamie Johanssona i dzis celowniki beda bardziej w porzadku bo w polu Ufa wyglada dobrze a rywal w zasiegu mimo ze mocny

Ufa ml kurs 2,17 STS✅

Z innych meczy ciekawe czy Hellberg zatrzyma jedyny zespoł bez porazki bo Sochi defensywą i bramką stoi, w przeciwienstwie do ataku, ktory maja chyba najgorszy w całej konferencji, ale moze cos ustrzelą i przerwa passe Dynama.
Cherepowiec tez szału nie zagrał z Ufa i nie wiem czy dobra postawa Szostaka wystarczy i bedzie na takim poziomie jak z Ufa. Ryzanie graja falami, dobre mecze przeplataja bardzo slabymi, dzis wypadałoby zagrac dobrze i moga sprawic kłopot gospodarzom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +451
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj stawiam na gole, oby było emocjonująco:

Kunlun Red Star vs Amur Chabarowsk: każda drużyn 2+ bramek @1.64 ❌(moja miłość do Kunlun właśnie się skończyła)
SKA St. Petersburg vs Saławat Jułajew Ufa: każda drużyna 2+ bramek @1.66 ✅(brawo SKA za walkę do samego końca)
AKO @2.72 PZBuk ❌

Eric O'Dell (Dynamo Moskwa) strzeli gola @3.80 ✅
(piękne dogranie Vadima 4 vs 3 i Eric jak u siebie się rozgościł na koniec)

O Kunlun nie będę się rozpisywał, ostatnio z ich strony underowo, ale czy to w Czelabińsku, czy w Ufie potrafili zdobyć gola, z Sibirem też powinni mieć przynajmniej jeden gol na koncie (słupek w ostatnich sekundach).Tygrysy zapewne pójdą w otwarty mecz, praktycznie cały czas bronili się z SKA, a teraz przeciwnik, którego mogą pokonać i sięgnąć po pierwszą wygraną w delegacji w tym sezonie.

Tak jak mark1973 mark1973 wspomniał, 2 SO z rzędu Larsa Johanssona, ale rywale byli szczerze mówiąc z niższej półki. Dzisiaj przyjeżdża podrażniona ekipa z Ufy i moc ofensywną gości doskonale znamy. Myślę, że szachów tutaj nie będzie, spodziewam się podobnego pojedynku, co z Avto, gdzie padnie w miarę szybko gol i tak jak było to w poprzednich latach w Petersburgu będzie overowo. Wojskowi też swoje dorzucą, bo i Metsola musi mieć w końcu gorszy dzień.

Na singla celuje w O'Della z kilku powodów. Przede wszystkim wraca do Sochi, gdzie tak na prawdę rozpoczęła się jego przygoda z KHL i spędził tam trzy udane sezony. Takie historie lubi KHL i wtedy zwiększa się szansa na bramkę danego zawodnika. Poza tym wraz z Schipachyovem i resztą występuje w PP, a przy takich zawodnikach powinieneś zacząć punktować. Czasem musi się krążek odbić od bramkarza, tak jak to było w Chabarowsku, lub zmienić tor lotu. W przewadze Kanadyjczyk pracuje na bramkarzu, więc liczę, że tym razem kijem lekko odbije czyjś strzał. Optymalnie można Klinkhammera próbować, który jest jeszcze bez gola w tym sezonie.

Patrząc po składach i ostatnich dobrych meczach Alexeia próbuję za drobne jego gola. Jego mocną siłą jest dobra gra w osłabieniu, może tutaj coś ukłuje i wydaje się, że w drugim unicie PP będzie występował.

Alexei Byvaltsev strzeli gola (Traktor) 5.50 Fortuna ❌(90% gola Pulkkinena to zasługa Alexeia, brawo za piękny odbiór i asystę)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Tak jak napisał mark1973 mark1973 Soczi defensywą stoi, a każda passa zwycięstw kiedyś się kończy. Choć kurs kusi, zdrowy rozsądek trochę odmawia grania w stronę gospodarzy nawet z podpórką. Dlatego spróbuję underek bramkowy na to spotkanie.

Soczi - Dynamo Moskwa under 4,5 gola @2,24 efortuna
Soczi - Dynamo Moskwa under 3,5 gola @3,75 efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +379
D 440

Doctor0

Użytkownik
Dzisiaj stawiam na gole, oby było emocjonująco:

Kunlun Red Star vs Amur Chabarowsk: każda drużyn 2+ bramek @1.64
SKA St. Petersburg vs Saławat Jułajew Ufa: każda drużyna 2+ bramek @1.66
AKO @2.72 PZBuk

Eric O'Dell (Dynamo Moskwa) strzeli gola @3.80


O Kunlun nie będę się rozpisywał, ostatnio z ich strony underowo, ale czy to w Czelabińsku, czy w Ufie potrafili zdobyć gola, z Sibirem też powinni mieć przynajmniej jeden gol na koncie (słupek w ostatnich sekundach).Tygrysy zapewne pójdą w otwarty mecz, praktycznie cały czas bronili się z SKA, a teraz przeciwnik, którego mogą pokonać i sięgnąć po pierwszą wygraną w delegacji w tym sezonie.

Tak jak mark1973 mark1973 wspomniał, 2 SO z rzędu Larsa Johanssona, ale rywale byli szczerze mówiąc z niższej półki. Dzisiaj przyjeżdża podrażniona ekipa z Ufy i moc ofensywną gości doskonale znamy. Myślę, że szachów tutaj nie będzie, spodziewam się podobnego pojedynku, co z Avto, gdzie padnie w miarę szybko gol i tak jak było to w poprzednich latach w Petersburgu będzie overowo. Wojskowi też swoje dorzucą, bo i Metsola musi mieć w końcu gorszy dzień.

Na singla celuje w O'Della z kilku powodów. Przede wszystkim wraca do Sochi, gdzie tak na prawdę rozpoczęła się jego przygoda z KHL i spędził tam trzy udane sezony. Takie historie lubi KHL i wtedy zwiększa się szansa na bramkę danego zawodnika. Poza tym wraz z Schipachyovem i resztą występuje w PP, a przy takich zawodnikach powinieneś zacząć punktować. Czasem musi się krążek odbić od bramkarza, tak jak to było w Chabarowsku, lub zmienić tor lotu. W przewadze Kanadyjczyk pracuje na bramkarzu, więc liczę, że tym razem kijem lekko odbije czyjś strzał. Optymalnie można Klinkhammera próbować, który jest jeszcze bez gola w tym sezonie.

Patrząc po składach i ostatnich dobrych meczach Alexeia próbuję za drobne jego gola. Jego mocną siłą jest dobra gra w osłabieniu, może tutaj coś ukłuje i wydaje się, że w drugim unicie PP będzie występował.

Alexei Byvaltsev strzeli gola (Traktor) 5.50 Fortuna
Fragment typu ze strony zagranie.com:" wraca do tego miasta po kilku latach. Jego przygoda u Lampartów trwała trzy sezony i był to dla niego świetny czas. Takie historie KHL lubi i zwiększają się szanse na bramkę danego gracza. Dodatkowo występuje przecież w PP z Vadimem Shipachyovem, a jego rolą w tym okresie jest praca na bramkarzu. W Chabarowsku odbił się krążek po strzale jednego z kolegów i wpakował ją do bramki rywala. Myślę, że swoje szanse dzisiaj będzie miał, szczególnie, że Sochi dopuszcza się do wielu fauli. O jego motywację nie trzeba się martwić. Opcjonalnie można też próbować Roba Klinkhammera".

Czy to twój typ, czy go raczej praktycznie skalkowałeś?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Fragment typu ze strony zagranie.com:" wraca do tego miasta po kilku latach. Jego przygoda u Lampartów trwała trzy sezony i był to dla niego świetny czas. Takie historie KHL lubi i zwiększają się szanse na bramkę danego gracza. Dodatkowo występuje przecież w PP z Vadimem Shipachyovem, a jego rolą w tym okresie jest praca na bramkarzu. W Chabarowsku odbił się krążek po strzale jednego z kolegów i wpakował ją do bramki rywala. Myślę, że swoje szanse dzisiaj będzie miał, szczególnie, że Sochi dopuszcza się do wielu fauli. O jego motywację nie trzeba się martwić. Opcjonalnie można też próbować Roba Klinkhammera".

Czy to twój typ, czy go raczej praktycznie skalkowałeś?
Sprawa była poruszana w poprzednim sezonie. Użytkownik sunxl sunxl jest autorem tekstów zamieszczanych na wyżej wymienionym serwisie. Pozdrawiam!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mamy składy, więc można próbować ponownie. Na tapetę dzisiaj biorę trzy spotkania. Pierwsze z nich to mecz między Sochi i Dynamo. Liczyłem na duet Hellberg - Bocharov, ale skoro z tej dwójki pojawił się tylko Hellberg to spróbuję zagrać under gości. Szwed nie stracił jeszcze bramki w pierwszej części meczu. Jest szansa, że dzisiaj podtrzyma dobrą formę zarówno w pierwszych minutach jak i na przestrzeni całego spotkania. Mam nadzieję, że mobilizacji na moskiewskie Dynamo nie zabraknie i defensywa Sochi zagra jak należy.

❌ Poniżej 3,5 bramki Dynama @1,65 4/10 Unibet

Kolejne spotkanie to mecz w Petersburgu. Tutaj obiecująco wygląda duet Johansson - Sharychenkov. Żaden nie wpuścił jeszcze bramki w pierwszej tercji. Dodatkowo SKA w czterech z pięciu pierwszych tercji nie straciło bramki. Salavat wygląda pod tym względem jeszcze lepiej, bo aż w siedmiu z ośmiu spotkań nie stracili bramki w pierwszej części gry.

✅ Nie padnie bramka w pierwszych dziesięciu minutach meczu w Petesburgu @1,95 3/10 Unibet
✅ Poniżej 1.0 bramka w pierwszej tercji @2,90 2/10 Unibet


Ostatni mecz to spotkanie Kunluna z Amurem. Tutaj będę celował odwrotnie, bo w over. Zarówno Lazushin jak i Alikin nie radzą sobie zbyt dobrze. Ten pierwszy nieco lepiej, ale Alikin w czterech występach wpuścił aż sześć goli w pierwszej tercji z tego pięć przed upływem dziesiątej minuty. Dodatkowo oba zespoły sporo wpuszczają już w pierwszej części meczu. Kunlun w 7 na 9 pierwszych tercji tracił bramkę. Amur w 6 z 8 przypadków.

❌ Bramka w pierwszych dziesięciu minutach @1,75 4/10 Unibet
❌ Ponad 1,5 bramki w pierwszej tercji @1,98 3/10 Unibet


Oby dzisiaj poszło lepiej niż ostatnio. Typy statystyczne, więc potrzeba nieco szczęścia. Posty pojawiały by się wcześniej, ale zanim pojawią się składy, a ja skończę pisać mija trochę czasu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +470
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj dwa pojedynki w Tatarstanie i chyba bez większych kombinacji trzeba pograć:

Bars Kazań vs Admirał Władywostok: 1 RT @1.32 ❌
Nieftiechimik Niżniekamsk vs Spartak Moskwa: X2 @1.50 ✅
AKO @1.98 Fortuna ❌

Dmitrij Kagarlitsky strzeli gola @2.95 Superbet ❌


Jak oglądam mecze Bars to wydaje mi się, że cały czas grają na zaciągniętym hamulcu ręcznym. Dmitri Kvartalnov zapewne wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu, gdzie ekipa ze stolicy Tatarstanu już od początku znajdowała się w świetnej formie, ale później zabrakło po prostu pary. Teraz były cztery dni odpoczynku od meczów, ale nie od treningów i coś mi świta, że od teraz będziemy oglądać o wiele lepszych gospodarzy. Okej, było kilka transferów i trzeba to poukładać, kontuzja Kirilla Panyukova też nie pomaga, ale to jest przecież Bars i trzeba zacząć przekonująco zwyciężać niektóre spotkania. Dzisiaj nadarza się dobra okazja, aby nieco uszczęśliwić kibiców. Admirał miał na początku swoje przebłyski, powalczył przecież z Avangardem, czy też z Metallurgiem, myślę, że czas na ich mały spadek formy i stawiam po prostu na wygraną faworytów w RT. Dokładam bardzo aktywnego Kagarlitskyego, który wydaje się, że będzie pierwszą strzelbą Bars i próbuje swoich szans z wszelakich pozycji. Dobry przeciwnik na przełamanie, bo od kilku pojedynków nie cieszył się z gola.

Co do Spartaka to krótko, mieli bardziej wymagających przeciwników od Wilków. Dodatkowo transfer Jake'a Virtanena może być strzałem w 10, bo czasami brakuje takiego lidera, który pociągnie zespół jak nie idzie w ofensywie, a myślę, że z Lehterą, czy Petterssonem się dobrze wkomponuje. To zapewne jeszcze nie dzisiaj, ale gospodarze mają problemy w PP. Pomimo dominacji nad Sochi nie potrafili pokonać Hellberga. Czy uda się ta sztuka z bramkarzem stołecznych? Mam nadzieję, że negatywna seria Spartaka w Niżniekamsku zostanie przerwana. Boris Mironov wraca do Niżniekamska, bo przecież tutaj spędził dwa sezony jako asystent, motywacji jego ekipie z pewnością nie zabraknie.
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Kazań wciąż nie błyszczy i okrutnie męczy się nawet z dużo niżej notowanymi przeciwnikami. Wszystkie zwycięstwa po dogrywce bądź zdobyte przewagą jednej bramki z takimi tuzami jak Witiaż czy Soczi nie przekonują na tyle, aby powiedzieć, że to już poukładany zespół. Dziś do Panter przyjeżdża kolejny papierowy outsider, ale myślę, że trochę nie doceniamy waleczności ekipy z Władywostoku, zwłaszcza na wyjazdach. Na 4 ostatnie mecze wyjazdowe zespół grał aż 3 dogrywki po wysokobramkowych remisach (w tym z Magnitką i Omskiem po 3-3). A i fenomenalnemu Dynamo Moskwa udało się wcisnąć 3 bramki u siebie. Myślę, że kalendarz trochę nie układał się od początku sezonu dla Admirała, bo trafiali na prawie same silne ekipy, stąd są dziś przez buki dosłownie skazywani na pożarcie. Umówmy się, że 1.3 w RT na gospo to żaden kurs do grania, dlatego ja próbuję tu nieco ambitniej. W meczach, w których padało sporo bramek dla Władywostoka, zawsze padała min. jedna w pierwszej tercji, z kolei Kazań jeśli traci gole, to również na początku, więc moje typy będą opierać się głównie o mocne otwarcie meczu w wykonaniu gości i niemrawy początek gospodarzy. Stawka nie za duża, bo jak napisał wyżej sunxl sunxl, Śnieżna Pantera może się szybko przebudzić.

Władywostok 1. tercja over 0,5 bramki @2,5 efortuna
Władywostok 1. tercja X2 @1.9 efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +329
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Stało sie to co wisiało w powietrzu od jakiegoś czasu. Dyrektor generalny Loko nie wytrzymał ( on zreszta ma niski próg cierpliwości) i rozwiazał kontrakt z trenerem Skabelką ( choc czy to ze zespoł nie gra to wina Skabelki to nie do konca) Nowym szkoleniowcem Lokomotywy został Igor Nikitin ( osobiscie ciesze sie z tego posuniecia , jednak Andreja tez mi szkoda ) To bedzie duze wyzwanie dla niego postawic na nogi Loko. Póki co wiele rzeczy nie funkcjonuje, nawet niezawodna obrona, która była mocna strona , młodziez która dojrzała mam wrazenie ze zatrzymała sie w rozwoju, było za duzo schematów za mało gry kombinacyjnej i luzu na lodzie. Jednak jutro ciezki przeciwnik i to w gazie. Ufa gra bardzo otwarty kombinacyjny hokej. Jest zmiennik dla Metsoli, finowie mniej czasu spedzaja na lodzie wiecej graja nizsze formacje. Póki co podoba mi sie to jak prowadzi Ufe Lyamsa w tym sezonie. Mimo ze Nikitin to solidny trener ale w kilka dni raczej niczego nie odbuduje i licze na dobry wystep Saławata. Na Andreja Skabelke ponoć czekaja w Kazachstanie bo Barys tez faluje.

Ufa RT kurs 2,55 ⛔ WIn po dogrywce, ale bardzo dobry mecz obu zespołów

Innym pojedynkiem, który przykuwa moja uwage to mecz w Magnitogorsku. Magnitka to zespół z konkretna kombinacyjna gra, punktuja wszystkie formacje i w zasadzie kazda moze byc tą pierwszą. W obronie tez wyglada to dobrze i jutro CSKA bedzie sie musiała sie namęczyć, bedzie to piaty mecz wyjazdowy CSKA i mimo całej solidności która niewatpliwie jest w tym zespole na tak grajaca Magnitke bedzie za mało. Licze ze Mmg po powrocie na własny lód nie straci nic ze swojego polotu

Magnitka ml kurs 1,87 ✅ To był koncert Magnitki w obronie i w ataku

Ciekawy kurs widze na Amura i powiem ze nie sa oni bez szans, bo Vitjaz mimo ostatniej wygranej miał wiecej szczescia niz dobrej gry. SKA pomęczy sie w Minsku z Żubrami, a Dynamo Moskwa ma trudnego rywala, który jednak nie moze zaskoczyc mimo dobrego składu.
Jokerit powinien sobie poradzic z Sochi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom