>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Mamy składy na dwa pierwsze spotkania, niespodzianek nie ma. Czy Barys będzie w stanie zatrzymać rozpędzony Magnitogorsk? Robi się ciut dużo już tych wygranych w regulaminowym czasie, ale może jeszcze nie dziś nastapi koniec - bardziej jestem skłonny przypuszczać że w którymś z dwóch następnych spotkań. Z Barysem to nigdy nic nie wiadomo, ale może nie nastrzelają więcej niż 1-2 gole, a jednak ofensywa Magnitki powinna tych bramek zdobyć ciut więcej. Spróbuję nawet z handi, choć nie przepadam za takimi rozwiązaniami.
Avto jedzie do Ufy i przewaga w bramce gospodarzy skłania mnie ku typowi w ich kierunku, choć Avto na wyjazdach w ofensywie radzi sobie bardzo dobrze i stąd pytanie, czy nie lepiej zagrać BTS 2+, chociaż Ufa u siebie nie straciła jeszcze 2 goli w tym sezonie (wprawdzie przeciwnicy do tej pory niżej notowani niż dzisiejszy), ale może dziś prawo serii się skończy? Do rozważenia myślę zarówno DNB na Ufę jak i bts - ja zaryzykuję ten drugi, z uwagi na wyższy kurs i potencjał ofensywny gości.

Magnitogorsk (-1) @1,78 (4-3, z przodu planowo, z tyłu nie)
BTS 2+ w Ufie @1,71 (3-2)
AKO: @3,04 ✅

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +345
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Finskie władze sanitarne nie dopusciły do gry 6 graczy AK Bars ze wzgledu na niespelnione wymagania Covidowe
Sa to D.Woronkow, CH.Henkel, J.Weal, A.Achtjamow, P.Lindholm , S.Valliulin. Czyli mozna powiedziec 4 podstawwych wyrozniajacych sie graczy co ciagną wynik. Jokerit jest w dobrej formie i w zwiazku z ta informacja postaiwe na finów
Swoja drogą to niezła szopka bo kazdy z klubów miał info jakie wymaganie trzeba spelnic jadąc za granice, czyli albo ktos czegoś nie dopatrzył albo nadinterpretował.

Jokerit RT kurs 2,15 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +252
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Finskie władze sanitarne nie dopusciły do gry 6 graczy AK Bars ze wzgledu na niespelnione wymagania Covidowe
Sa to D.Woronkow, CH.Henkel, J.Weal, A.Achtjamow, P.Lindholm , S.Valliulin. Czyli mozna powiedziec 4 podstawwych wyrozniajacych sie graczy co ciagną wynik. Jokerit jest w dobrej formie i w zwiazku z ta informacja postaiwe na finów
Swoja drogą to niezła szopka bo kazdy z klubów miał info jakie wymaganie trzeba spelnic jadąc za granice, czyli albo ktos czegoś nie dopatrzył albo nadinterpretował.

Jokerit RT kurs 2,15 fortuna
Kursy ładnie pospadały, myślę, że będzie to kolejna kość niezgody pomiędzy Finlandią, a KHL. Być może Pajace odbijają sobie poprzedni sezon, gdzie swój mecz domowy z Bars rozgrywali w Kazaniu 😅
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj wieczorem i jutro brak czasu, już jutro z rana zaczynamy znów tour po Chabarowsku i gram sobie takie typy:

Amur Chabarowsk vs Torpedo Niżny Nowogród: powyżej 4.5 bramek (wraz z dogrywką i rzutami karnymi) @1.47 ✅
Kunlun Red Star vs Dynamo Moskwa: powyżej 64.5 celnych strzałów @1.83 ❌
AKO @2.69 BETFAN ❌

Rob Klinkhammer strzeli gola (Dynamo Moskwa) (wraz z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @3.50 BETFAN ❌


Jak to zawsze powtarzam Amur nie należy lekceważyć u siebie. Torpedo się rozkręca, znajduje się w bardzo dobrej formie, ale ze słabszymi przeciwnikami często sobie nie radzi. Stawiam więc na gole, których spodziewam się wiele, bo Tygrysy w Chabarowsku grają bardziej ofensywnie i skuteczniej, a ekipa z Niżny Nowogrodu pomimo świetnego ataku ma swoje problemy w defensywie. H2h jest korzystne dla tego typu a 2:2 jak najbardziej nam wystarczy.

Zwycięstwo Dynama w Mytiszczi wydaje się być pewniakiem, ale 1.30 na wyjeździe w RT nie przekonuje. Zastanawiałem się nad kanadyjką lub golami, trafiłem na ciekawą linię celnych strzałów. Kunlun to jedna z drużyn, która dopuszcza do najwięcej strzałów celnych swoich przeciwników. Z kim by nie grali, czy z Bars, czy z Ryżanami to 30 do nawet 45 uderzeń na bramkę mają przeciwnicy. Sami też nie są dłużni i szczególnie jako gospodarz w hali pod Moskwą starają się oddawać jak najwięcej strzałów z mało przygotowywanych pozycji. Wiemy jak gra Dynamo świetnie w ofensywie i z ich strony 40-45 jest jak najbardziej możliwe. Niech Smoki te 20 parę dołożą i być może uda się trafić wysoki kursik, jak na pojedynek Dawida z Goliatem.

Na singielka próbuje gola Roba, który występuje w PP, jego zadaniem jest wtedy praca na bramkarzu, ale też z Vadimem ma świetną nić porozumienia. U stołecznych jeszcze bez bramki, niestety w derbach mu anulowali, więc nadchodzi idealny czas i okazja, aby cieszyć się z pokonania GK Kunlun.
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Chyba troszkę nas wszystkich przewiózł Jokerit. Dobrze, że naprawdę grubo nie wszedłem, ale zapamiętam to pajacom na trochę :mad:
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Mecz w Chabarowsku, więc znów próba łamańca. Amur wraca z delegacji, więc odpada duży atut jakim jest nagła zmiana stref czasowych dla rywali. W poniedziałek grali swoje mecze - Amur w Mińsku, Torpedo u siebie, czyli Torpedo nawet "bliżej" Chabarowska. Po poprzednim powrocie z delegacji Amur dostał 2-6 od Dynama Moskwa (inna rzecz że leją każdego) ale swoje w pierwszej tercji ustrzelił. Później z Magnitogorskiem już ładny łamaniec się zdarzył. Torpedo złapało wiatr w żagle, zwycięstwa z ww. Dynamem i Traktorem robią wrażenie, nie wydaje mi się żeby dziś mieli stracić punkty. Nie gram RT, bo system punktacji od jakiegoś czasu temu nie sprzyja. W drugim meczu najlogiczniej wygląda mi win z overem, bo na samo RT kurs śmieszny. Mam nadzieję że nie skończy się 4-0 (chociaż może na wszelki wypadek za drobne może dorzucę dla zabezpieczenia DW właśnie)

Torpedo ML @1,65 (3-4d, tak to jest jak się przestaje grać prowadząc)
Dynamo Moskwa win i >4,5 gola @1,71 (5-3)
AKO: @2,82 ❌

Tradycyjna próba za drobne:

Amur wygra 1 tercję i przegra mecz @13,50 ❌(jakby Amur miał większą skuteczność w PP..)

//kurs na >1,5p Shipachyova @1,68 - jeszcze chwila i jego trzy punkty będą niżej wyceniane niż jeden większości grajków :p
A w związku z tym że Torpedo popsuło mi dubla, zagram takiego singla:

Dynamo wygra pierwszą tercję i mecz @2,06 ❌(ale gramy w hokeja od 1 minuty, nie od 11..)


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Miałem sobie odpuscic te dwa mecze ale zagram ten poranny ( naszego czasu). Torpedo w gazie, w koncu widac odpowiedni timing i gra sie klei, w obronie mozna by sie przyczepic ale jest poprawa ( sam Niemirowski wspominał ze musi popracowac z tą formacją) , wszystko wskazuje ze forma zwyzkuje a gra wyglada coraz lepiej. Amur grozny u siebie i nie ma co lekcewazyc ale oni tez wracaja po tripie wiec to pierwszy mecz. Zmienili trenera ale mnie osobiscie Kravets nie przekonuje, a i on jest nauczony chyba do innego warsztatu a tu ma taki jaki zastał, narazie trzeba z nimi popracowac. Amur sie postawi , bedzie fizyczna gra z ich strony ale wszystko inne po stronie Torpedy

Torpedo RT kurs 2,15 fortuna ⛔ BYŁO G NIE RUSZAĆ, MECZ SAM SIE NIE WYGRA NAWET JAK SIE PROWADZI I MA INICJATYWE
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie bedzie jutro czasu na pisanie. Wiecej niz troche ogladałem mecz w Mytyszczi. Rozumiem, że Dynamo chciało jak najnizszym kosztem odprawic Smoki bo jutro Kazachowie na tapecie ale gra wygladała słabo. W bramce Eromienko słabo wszedł w mecz ale obrona jeszcze gorzej, kazda ze straconych bramek to błędy w obronie a Smoki jakis wybitnych kombinacyjnych akcji nie przeprowadzały, koncowka meczu tez mogła sie przy odrobinie szczescia potoczyc inaczej i mógł pasc remis.
Jutro taki numer nie przejdzie. Zdaje sobie sprawe, że jutro bedzie inna koncentracja, Boczarow w bramce i pewnie obrona zewrze szyki ale sił troche ubyło. Dzis czasem wydawało sie ze troche juz prądu brak w Dynamie ale zrzucam to na kark słabego przeciwnika.
Jednak jutro duzo lepszy przeciwnik, taki co ostatnio ostro postawił sie Magnitce po dobrej grze. Z pewnoscia bede żałował jesli nie sprobuje zagrac w ich kierunku , mysle ze sa nawet w stanie wygrać to spotkanie. Sam pograłem to z kursem 5,70 na mecz a teraz jest 4,95 ( fortuna) w STS wisi po 5,5. Barys musi jutro przypilnowac trójki Szipaszjow, Galijew i ODell, bo moga trafic z kazdej pozycji.
Barys mam wrazenie wchodzi na dobre tory ale jutro sprawdzian dla nich ale chyba wiekszy przed Stołecznymi, czy dzisiejsza dekoncentracja i totalny luz w obronie jutro wrócą na własciwe tory. Nie namawiam nikogo do tego typu

Barys z x kurs 2,6⛔
STS

Wczoraj przyznaje ze zlekceważyłem Kazan a oni zaczynaja wygladac coraz lepiej w dodatku grali bez kilku kluczowych graczy ale złość tez robiła swoje i punkt wywieźli a mogli pełna pulę. Jutro grają z CSKA, które jakos mnie tak srednio przekonuje. Poprzedni mecz meki ze srednim Sibirem. Czasem odnosze wrazenie ze na poczatku jechali na tym co zostawił Nikitin a im dalej w sezon tym to moze wygladac roznie. Jesli Kvartalnow zestawi razem Woronkowa, Safonowa i Galimowa to beda robic niezły dym i moga pociagnac Kazan do wygranej. Sprobuje jutro zagrać Bars bo nie widze tu takiej przewagi CSKA jak wskazuja kursy

Kazań ml kurs 2,33 ✅
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Saławat Jułajew Ufa vs Sibir Nowosybirsk: 1 RT @1.44 ⛔
Dynamo Moskwa vs Barys Nur-Sultan: Barys powyzej 1.5 gola @1.66⛔
Spartak Moskwa vs Nieftiechimik Niżniekamsk: podwójna szansa 1-1 @1.45✅
AKO @3.47 Fortuna⛔

Dynamo Moskwa vs Barys Nur-Sultan: podwójna szansa 2-2 @3.41 Superbet⛔


Taka ciekawostka, dzisiaj odbędą się trzy mecze w Moskwie i nie pamiętam takiej sytuacji w KHL :D

Zgadzam się z kierunkiem mark1973 mark1973. Tak jak to było w przypadku Bars z Torpedo, tak i tutaj zawsze będę szukał argumentów za rywalem drużyny, która gra back-to-back. Jest to rzadko spotykana sytuacja w tej lidze i trzeba to wykorzystać. Barys się powoli rozkręca i może pogłoski o Andreiu Skabelce pozytywnie wpływają na zawodników gości. Dochodzi lepsze PP, co będzie kluczowe w meczu w Moskwie z takim przeciwnikiem jak Dynamo. Ostatnio w stolicy Barys zaskoczył z CSKA, czas na drugą wygraną i pokonanie innego rywala z tego miasta. Do AKO pobieram dwa ich gole, na singla podwójną szansę, bo już w pierwszej części być może uda się wyjść na prowadzenie.

Pozostałe spotkania krótko, jak nie zdobywasz goli to nie wygrywasz i tak jest w Sybirze. Sporo kontuzji, doszedł jeszcze Oleg Li, a wiec kapitan i lider w ataku. Jeżeli Saławat Jułajew dobrze przypilnuje tyłów, a ofensywę ma przecież świetną, to z pewności zdobędą więcej goli niż przeciwnik. Ostatnio Sybirowi udało się sprawić niespodziankę z CSKA, ale wydaje się, że to słabość Wojskowych zdecydowała, nie umiejętności outsidera.

Wilki są beznadziejne. Wierzyłem w nich, ale powoli trzeba sobie powiedzieć, że w play-off ich raczej nie obejrzymy. U siebie powalczą jeszcze ze słabszymi rywalami, ale z mocniejszymi na wyjeździe niestety nie. Spartak wraca do siebie po ciekawym widowisku z Dynamo, liczę na ich wygraną w pierwszej tercji bądź całego meczu. Mają o wiele więcej argumentów od przeciwnika, który w PP nie potrafi nawet założyć często zamka.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ciężko się nie zgodzić z przedmówcami i nie szukać czegoś przeciwko drużynie grającej b2b, nawet jeżeli to jest chyba najlepiej prezentująca się ekipa ligi. Z tym, że ja zaproponuję troszeczkę inny typ, z wyższym kursem niż koledzy. Jeżeli Barys ma dziś sprawić niespodziankę, czy to w postaci wygranej czy tylko remisu, to nie sądzę żeby odbyło się to z powodu niemocy strzeleckiej Dynama. Bardziej stawiałbym na to, że Barys wykorzysta swoje szanse w ataku. A że Dynamo nie zeszło w tym sezonie u siebie poniżej 4 bramek w meczu, to zakładam że i tym razem swoje ustrzelą - a jak Barys wyciągnie remis lub coś więcej, to raczej nie przy niskim wyniku.

Dynamo - Barys BTS 3+ @4,25 ❌ (3-1, poniekąd zgodnie z przewidywaniami, Dynamo swoje, a przy underowym wyniku Barys nic nie ugrał, chociaż mógł, bo Dynamo prowadząc tempa zbytnio nie forsowało i okazje ku większej ilości bramek były. Nie zarobiliśmy dziś z kolegami sunxl sunxl i mark1973 mark1973, ale ja nie zarobiłem po najwyższym kursie ;) )

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wydaje mi się, że warto również rozważyć zwycięstwo Metallurga biorąc pod uwagę ostatnie wyniki i styl gry obydwu ekip. Patrząc na grę Magnitki od początku sezonu wydaje mi się, że z meczu na mecz ich styl prezentuje się co raz lepiej natomiast w sposobie rozgrywania Avtomobilista nie zmienia się zbyt wiele. Słabe rozgrywanie osłabień - chyba najsłabsze w lidze w przeciwieństwie do PP Magnitki też może przesądzić o wyniku. Metallurg może wypunktować Avto w osłabieniach jak zrobiła to Ufa w poprzednim meczu. Pod tym względem chyba jeszcze sporo pracy czeka szkoleniowców gości.

Do dubla dorzucam Kazań z handicapem. Rzadko spotyka się taki kurs na Barsów. Za zwycięstwo CSKA również dobrze płacą, ale biorąc pod uwagę jak Wojskowi radzą sobie po utracie Nikitina chyba bardziej opłaca się pograć gości. Mi wystarczy do dubla takie kurs, więc zabezpieczam się handicapem.

✅ Metallurg ML & AK Bars +1,5 (handi) @2,23 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +537
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Jutro dwa mecze na Dalekim Wschodzie, Amur już kilka dni u siebie, Ryga po 9 tysiącach kilometrów. Próbuję coś w kierunku gospodarzy, bo z kim mają wygrywać jak nie z ekipami z dołu tabeli? A skoro dali sobie radę z Torpedo (fakt, trochę na własne życzenie gości), może dadzą i z Dinamem. W drugim meczu może Torpedo nie popełni błędu z ostatniego meczu, na dodatek tym razem to gospodarze są po długiej podróży wracając do siebie z delegacji, a goście z Chabarowska mieli rzut beretem. Liczę że Torpedo weźmie ten mecz, rehabilitując się za porażkę z Amurem. Na wszelki wypadek czekam z typami do ogłoszenia składów, ale prawdopodobnie tak:

Amur wygra 1 tercję lub mecz @1,70
Torpedo DNB @1,53
AKO: @2,60 ❌

Amur strzeli w pierwszej tercji @1.70
Torpedo >2,5 gola @1,66
AKO: @2,82 ❌


// wybaczcie edycję, postaram się krótko i zwięźle: AdmiraldzisiajbezKestnera.

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dynamo - Barys BTS 3+ @4,25 ❌(3-1, poniekąd zgodnie z przewidywaniami, Dynamo swoje, a przy underowym wyniku Barys nic nie ugrał, chociaż mógł, bo Dynamo prowadząc tempa zbytnio nie forsowało i okazje ku większej ilości bramek były. Nie zarobiliśmy dziś z kolegami sunxl sunxl i mark1973 mark1973, ale ja nie zarobiłem po najwyższym kursie ;) )

Kursy Fortuna.
Zazwyczaj nie komentuje tego i to olewam, ale czasami przechodzisz samego siebie z tymi edycjami postów i tłumaczeniem w nawiasach nietrafionych zakładów "Nie zarobiliśmy dziś z kolegami, ale ja nie zarobiłem po najwyższym kursie ;)" nie no szacunek stary, obaj prócz rasijskij rasijskij (świetny dubel), mark1973 mark1973 (Kazań ml kozak) dzisiaj na minusie, ale ty jednak jesteś z nas najlepszy, bo przegrałeś na najwyższym kursie :D żałosne jest takie dowartościowanie się na siłę, polecam trochę pokory :) z mojej strony pas w weekend i powodzenia dla reszty, z chęcią skorzystam z propozycji
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spróbujemy pójść za ciosem. Krótko, bo spotkania zaraz się rozpoczynają. Na temat Amura wyżej wspomniał T twinkle Dodam tylko, że Łotysze bardzo słabo radzili sobie do tej pory w Chabarowsku i myślę, że gospodarze nie przegrają tego spotkania. Co do drugiego spotkania mam trochę odmienne przeczucia. Nie wiem czy gospodarze zdołają wygrać, ale po powrocie odpoczywali kilka dni. Dwa dni dłużej od przeciwników. Sporym atutem jest też to, że zagrają u siebie. Niepokoją tylko ostatnie słabe wyniki Admirałów, więc podpieram się handicapem.

✅ Amur lub remis & Admirał +1,5 (handicap) @2,14 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +710
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja zagram dziś czysty win Torpedo w RT. Oststnio chyba zlekceważyli Amur i wypuścili ten mecz. Mają wszystko po swojej stronie tylko koncentracja musi być

Torpedo RT kurs 1,96 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Później odniosę się do meczu wyżej bo znów zagrali na nosie
Ale zagram dziś Avangard bo mam wrażenie że są na krzywej wznoszącej a Traktor po tripie w lekkim dołku. Zobaczymy

Avangard ml kurs 2.02 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Dzisiaj kilka spotkań, ale moja uwaga jest skupiona przede wszystkim na dwóch. Pierwsze to domowy mecz Lokomotiwu, który po wymianie szkoleniowca zdaje się ekspresowo wracać na właściwe tory, a dzisiejszy ich rywal zawiódł kompletnie dwa dni temu strzelając zaledwie jedną bramkę w starciu z Dynamem Moskwa. W kolejnym meczu wyjazdowym upatruję tu wyraźnej przegranej ekipy z Astany z rozkręcającym się faworytem. Drugie ze spotkań to starcie na szczycie dwóch drużyn idących jak burza przez tegoroczne rozgrywki. Jedno jest pewne, zwycięska passa jednej z nich zostanie dziś przerwana. Myślę że pytanie nie powinno brzmieć "której", ale w jaki sposób. Ja spodziewam się tu otwartej gry i postawienia na ofensywę przez obie ekipy. Myślę, że możemy liczyć na sporo goli w tym spotkaniu.

Lokomotiv RT @1,6 efortuna
Dynamo Moskwa - Magnitogorsk over 4,5 goli @1,53 efortuna
ako 2,45

Oprócz tego próbuję jeszcze underek bramkowy w spotkaniu Kazań - Ufa. Gospodarze jak grają, każdy wie. A goście być może znajdują się w lekkim dołku po blamarzu z Nowosybirskiem u siebie sprzed dwóch dni. Liczę, że kiepska passa strzelecka gości przedłuży się o kolejne spotkanie, w czym z pewnością dopomoże defensywa Bars.

Kazań - Ufa under 4,5 goli @1,99 efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +801
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Też biorę na tapetę dwa teoretycznie najtrudniejsze do wytypowania mecze. Zielone Derby zazwyczaj rzadko odpuszczam, bo najczęściej w tej rywalizacji zwycięstwo odnoszą gospodarze i tak też zagram dzisiaj. Poza tym Ufa jakby trochę spuściła ostatnio z tonu, a Kazań z meczu na mecz prezentuje się odrobinę lepiej. W drugim hicie dnia kompletnie nie wiem na kogo postawić. Tutaj może się zdarzyć wszystko. Wygrana gospodarzy, gości, over, under. Nie wiem. Liczę po prostu na dobry, wyrównany mecz i pobieram wyższy kurs na handicap. W tym przypadku wypadło na gości z Magnitogorska.

✅ Kazań lub remis & Metallurg +1,5 (handicap) @1,99 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +497
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom