>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wczoraj kompletnie zawiódł Sybir, ale za to Oleg Li dał radę i cieszę się z jego przełamania. Dzisiaj skupiam się jedynie na dwóch meczach w Mińsku i w Moskwie. Gram swoich ulubieńców ostatnich dni i dwa AKO jedno bardzo ryzykowne drugie nieco mniej, dzieląc odpowiednio stawkę:

Dynamo Mińsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: Dynamo Mińsk powyżej 1.5 gola @1.55 ❌
Dynamo Moskwa vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo Niżny Nowogród powyżej 1.5 gola @1.53 ✅
AKO @2.37 Superbet ❌

Dynamo Mińsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: 1ml @2.40 ❌
Dynamo Moskwa vs Torpedo Niżny Nowogród: 2ml @2.70 ❌
AKO @6.48 Superbet ❌


Jak gra mińskie Dynamo to zawsze idę w stronę ich bramek, bo kursy są bardzo dobre, a rzadko zawodzą pod tym względem. Nie wiem jak Was, ale mnie w ogóle Avto nie przekonało ze Spartakiem. Bardziej to stołeczni byli niemrawi i nieskuteczni, niż ekipa z Jekaterynburga dominowała i zasłużenie wygrała. Dla mnie remis były sprawiedliwym wynikiem, ale nie ma co do tego wracać. Trzeci mecz z rzędu na 0 u Jekaty? Nie sądzę. Dynamo jak zawsze podejdzie to tego pojedynku odważnie i bez kompromisów, a trzeba jeszcze kilka punktów zebrać, aby zapewnić sobie play-off. Gram tutaj dwie bramki oraz końcowe zwycięstwo Żubrów, bo wiemy doskonale, jak gospodarze prezentują się w dogrywkach. Uważam, że szanse są wyrównane i warto postawić na Białorusinów.

Kursy na Torpedo są dla mnie nieco przesadzone i postaram się znów to wykorzystać. Pomimo słabej pierwszej tercji w starciu w Bałaszycha, gdzie to Kochetkov trzymał przyjezdnych w grze, to z każdą minutą się rozkręcali i decydujący gol padł, po błędzie dwóch zawodników Avangardu, którzy na siebie wpadli i tym samym druga bramka w osłabieniu stała się faktem. Uważam, że ten sukces przełoży się na dobre spotkanie w Moskwie i jeżeli bramkarz będzie trzymać, tak jak w Bałaszycha to i końcowa wygrana bardzo możliwa. Dynamo czy to w Mińskiem, czy z Podolskiem nie zaprezentowało się wybitnie i tutaj także liczę na przełamanie underowej serii w ich ostatnich pojedynkach. Dwa trafienia i wygrana Torpedo kusi i sobie to pobieram do kuponów.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Kazań ML & Powyżej 4,5 bramki w Czerepowcu @2,20 3/10 Unibet Barsy trzeciego meczu z rzędu z Avangardem nie przegrają. Ostatnie dwa przegrali do zera. Kolejna porażka będzie dla Kvartalnova podobnym policzkiem jak niedawne derby z Salavatem. Forma raczej przemawia za ekipą z Kazania i w ostatnich kilkunastu meczach właśnie mecz w Ufie okazał się jedyną wpadką. W stronę Omska po ostatnim meczu na pewno prędko nie zagram. Nie dość, że pojawia się sporo błędów to jeszcze bramkarze nie grają jak należy. Co do meczu w Czerepowcu to liczę głównie na gospodarzy. Początkowo chciałem zagrać ich bramki, ale kurs jest mizerny. Zagram over w meczu, bo Severstal swoje strzeli, a Łotysze powinni dołożyć jedną lub dwie bramki. W ekipie gości jest wielki problem z bramkarzami. Nie dość, że mają ich aż ośmiu to dwóch kontuzjowanych, a poza tym żaden z tej ósemki nie ma GAA poniżej 3,00. Severstal potrzebuje punktów, żeby utrzymać miejsce w pierwszej ósemce, więc będą się starać.

// W końcu jest przełamanie

21,43
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Poczekam jak zwykle na składy, ale myślę że można próbować coś w stronę Torpedo, w Moskwie sporo kontuzji i jakoś niespecjalnie idzie im ostatnio z przodu. Mińsk osłabiony, nie ruszam, tym bardziej ze Avto to diabli wiedzą jak zagra. Mecz w Kazaniu i Spartak też odpuszczam. Severstal powinien ogarnąć u siebie i to drugi typ który gram.

Torpedo +1,5 @1,55(3-5, szkoda tej bramki do pustej, ale dobrze że udało się skontrować pod koniec)
Severstal 1/+4,5 @1,89(3-2)
AKO @2,93 (Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
M 15K

mijon

Użytkownik
Siewierstal zmierzy się ze słabiutką Rigą która ma obrone dziurawą jak ser szwajcarski 17 straconych bramek w 3 meczach i zaledwie 4 strzelone ale mieli na rozkładzie cska czy loko to nie ma co sie dziwić,dla Czerpowca idealna ekipa żeby robić punkty i myśleć realnie o play offach licze na bramki z obu stron.

1.Shawn Lalonde +0.5 pkt 2.50 k

Kurs zachęcający na tego pana młody doświadczony jak na swój wiek obrońca gra sporo minut ostatnio bez punktu natomiast z Omskiem dwie asysty czy bramka z Kunlun, dzisiejszy rywal idealny żeby coś postrzelać, inną opcją wart zagrania jest kanadyjka Krill'a Kapustina (2.2k) który się rozstrzelal od paru kolejek, lub fin Nattinen (1.77) na same bramki też warto pokombinować.

Z innych meczy to Holland z Avto +0.5 pkt ostatnio regularnie punktuje, Jaskin maszyna z Dynamo oraz Schroeder z Jokeritu

Czerpowiec-Riga over 5.5 br w meczu 1.85 k
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Od wczoraj chodzi za mna remis w Kazaniu. Owszem Omsk nie wgrał tam bodajze od 5 lat, Kazan ma rachunki do wyrównania, co do formy to nie mozna mowic ze Omsk bez formy lub Kazań w duzo wyzszej. Ostatnie mecze róznie sie układały , cxasem szczescie czasem dyspozycja dnia. Dzis nic nie bedzie sie liczyło poza tym co tu i teraz pokaza na tafli gracze, bedzie wojna, bedzie mobilizacja i kazdy wyciagnie co ma najlepsze, Patrzac na roster obu ekip trzeba stwierdzic ze to bardzo mocne ekipy, teza ze wyrownane nie bedzie przesadą . W kazdym z zespołów mnóstwo znakomitych graczy, nie sposob ich opisac, wielu doswidczonych alei i młodych talentów,
Patrzac czym dysponuja trenerzy dzis naprawde mozemy sie spodziewac kazdego wyniku nawet wygranej Omska, wiele bedzie zalezało od bramkarzy ich dyspozycji, bo i Raideborn i Hrubec miewaja ostatnio rozne interwencje. Ja stawiam na remis w podwojnej szansie

Remis w podwojnie szansie 1/tercja lub wynik koncowy kurs 1,9 ✅

Z innego meczu w tym w Moskwie , moze znów Koszetkov pokaze jaki w nim drzemie talent

Torpedo z x kurs 1,94⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj pierwszy dzień od kilku dobrych na totalny minus, ale tak się zdarza. Jutro dwa mecze i ja przyjrzałem się bliżej kanadyjce, bo ta idzie mi ostatnio lepiej.

Sakari Manninen powyżej 0.5 punktu @1.53 ❌
Justin Danforth powyzej 0.5 punktu @1.55 ✅
AKO @2.37 Fortuna

Single:
Rodion Amirov powyżej 0.5 punktu @2.75 ✅
Rodion Amirov strzeli gola @5.50 ❌
Fortuna


O Saławat Jułajew mógłbym skopiować tekst z czwartku. Nadeszła świeżość i czuć to w tej ekipie. Kilka transferów, młodziaki z MŚ U20 i od razu w ofensywie wygląda to pięknie. Zagrożenie jest z każdej piątki, nie tylko ta pierwsza jest groźna i jeżeli dojdzie jeszcze poprawa w defensywie to będzie to jeden z głownych kandydatów do finałów. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to kolejny, ale ostatni mecz wyjazdowy i zmęczenie może dać się we znaki, ale jestem zdania, że kilka bramek jutro po ich stronie padnie. Magnitka w obronie nie prezentuje się wybitnie, a przyjezdni mają realną szansę wykorzystać słabszą postawę Avangardu Omsk i wskoczyć na drugie miejsce na wschodzie. Motywacji tutaj nie zabraknie. Do AKO wybrałem niziutkiego, ale sprytnego Sakari Manninena, który jest w świetnej formie, a na single młodego Rodiona Amirova. Szkoda było mi go w Kazachstanie, gdzie przy trzeciej i czwartej bramce dla Saławatu Jułajew krążek go omijał, starał się jak mógł, oddał kilka groźnych strzałów, ale nie zapisał się na listę strzelców lub asystentów. Sportowa złość po nieudanych MŚ U20 z pewnością u niego siedzi i wielka nadzieja rosyjskiego hokeja potrzebuje przełamania. Myślę, że może to nadejść jutro stąd punkt po ciekawym kursie i za drobne brameczka.

Co do starcia w Sochi nie musi to być wcale łatwa przeprawa dla przyjezdnych. Mają problem z grą na wyjazdach i jest to kolejny mecz w delegacji, ale nie wyobrażam sobie, aby nie strzelili jednej lub dwóch bramek słabym Lampartom. Play-offy uciekają i jak trwoga to do Danfortha. Zdecydowanie najlepszy zawodnik przyjezdnych, nie popisał się w Moskwie, czy też w Czelabińsku, choć okazje swoje miał. Tak jak kibice z Podolska, tak i ja liczę na Kanadyjczyka, żeby zdobył oczko w kanadyjce :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Remis w Magnitogorsku @4,00 1/10 Unibet Dużo myślałem o tym spotkaniu i nie zdecyduję się na zagranie w którąś ze stron. Gospodarze mają po swojej stronie atut własnej tafli i ostatnio dobrze im idzie w Magnitogorsku nawet z mocnymi rywalami. Salavat jednak dobrze prezentuje się w ostatnich dniach na wyjazdach. Ekipa z Ufy jest w nieco lepszej formie niż Magnitka, która z drugiej strony miała sporo czasu na odpoczynek i przygotowania do tego spotkania. Stawka dzisiejszego meczu jest całkiem spora. Obie drużyny zajmują trzecie i czwarte miejsce w konferencji. Różnica wynosi dwa punkty, a strata pozostałych zespołów nie jest wcale bezpieczna. Zarówno jedna jak i druga drużyna nie może sobie pozwolić na odpuszczenie tego spotkania. Rozpoczęcie Play offów na swoim łodzie to bardzo duży handicap, więc jest o co walczyć. Wydaje mi się, że będzie to bardzo wyrównany mecz, ale niekoniecznie ubogi w bramki. Myślę że po dwie z każdej strony padną, ale nie zdziwi mnie wynik 1:1 ani 4:4. Wszystko zależy od bramkarzy i nastawienia zespołów.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Mam podobne przemyślenia co do meczu w Magnitogorsku co rasijskij rasijskij i pójdę tutaj w dwie bramki z każdej strony. W Soczi to chyba jednak Podolsk, który ma większą motywację i niewiele przegrał w Czelabinsku i Moskwie powinien rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.

Magnitogorsk - Ufa obie po 2+ @1,75(4-2)
Podolsk ML @1,65(2-1 D)
AKO @2,89 (Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
Cska- SKA - 1 handicap 1,5 - 3.30 STS.

Idę w trzeci szlagierowy mecz, ponownie w kierunku gospodarzy. Przy pojedynku z Jarosławiem pisałem, że CSKA nie sprawia wrażenia drużyny która mobilizuje się jakoś specjalnie na drużyny z czołwóki...cóż jutro może być inaczej. po porażce 3:0 taka potęga jednak musi coś udowodnić, a rywal do tego idealny ponieważ teoretycznie z najwyższej półki z tym, że ostatnio niekoniecznie w formie. zdecydowana porażka w ...jarosławiu miniomalna z Jokeritem, remis z Dynamem Mińsk i D. Moskwa świadczy o tym,że na wyjeździe nie czują się najlepiej. Gdyby nie porażka CSKA w Jaroslawiu prawdopodobnie wcale bym tego meczu nie ruszył w obawie o jakiś remis ale zdecydje się pójść zdecydwanie w stronę gospodarzy którzy chyba muszą zareagować i pokazać siłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro sporo meczy mnie interesuja dwa

Cherepowiec - D.Minsk

Mecz za 4 pkt sasiadów w tabeli. Buki faworyzuja gospodarzy ale wg Zubry powalczą, do Czerepowca nie polecieli Spooner, Kozun i Menell, reszta kadry jest do dyspozycji trenera Woodcrofta. Czerepy nie mieli teraz groznych rywali u siebie , wygrali ale mnie osobiscie nie zachwycili, Dynamo miało trudniejszych rywali i mecz z mocnym Avto bardzo dobry, były sytuacje ale nie wpadło. Mysle ze jutro moga zaskoczyc gospodarzy

Mińska z x kurs 1,67✅
Minsk ml kurs 2,12✅

Traktor - Loko

Traktor toczył wyrownany bój z Vitjazem, mysle ze wchodza na dobra sciezke ale jeszcze troche brakuje, Loko zagralo swoje z CSKA , które było w tym dniu słabe ale to zwyciestwo podbuduje Loko , które mysle ze nie zejdzie z okreslonego poziomu i powalczy z traktorzystami

Loko ml kurs 1,8 ⛔ Loko grało Traktor strzelał
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Lokomotiv ML & Severstal ML @3,17 2/10 Unibet Nie postawić dzisiaj na Lokomotiv to jak nie spróbować podnieść napotkanego banknotu. Chłopaki są w bardzo dobrej formie. Bilans w ostatnich dziesięciu spotkaniach to 7-3 ale nawet przegrane mecze były wyrównane, a ostatni ze Spartakiem stracony w końcówce z winy zawodników Lokomotivu. Paquale w porządku, ofensywa w porządku i nie tracą zbyt wiele bramek. Jeśli będą odpowiednio zmotywowani to powinni sobie poradzić z Traktorem, który w Styczniu nie radzi sobie najlepiej.

Jeśli chodzi o Mińsk to ja dzisiaj na nich nie postawię. Może ich gra nie wygląda najgorzej, ale nie jest to również Dynamo jakie oglądaliśmy w Listopadzie kiedy to przegrali w regulaminowym czasie tylko raz z CSKA. Bardziej skłaniam się ku gospodarzom, którzy u siebie grają bardzo pewnie, a motywacji nie powinno im zabraknąć, bo przy kilku potknięciach mogą stracić szanse na playoffy. Poniżej ostatnie domowe mecze Severstali. Może przeciwnicy nie są z najwyższej półki, ale osiem zwycięstw i dwie porażki na dziesięć (obydwie z SKA) robi wrażenie.


1610868132404.png

Zastanawiam się jeszcze nad meczem w Jekaterynburgu. Wyniki lepsze niż w Avangardzie chociaż forma podobna. Ciekawi mnie sytuacja z Kovalchukiem. Część dziennikarzy go chwali i przedstawia jako duże wsparcie dla zespołu, reszta i część fanów i kibiców nie pała do niego sympatią. Osobiście nie podoba mi się sprowadzanie takich gwiazd do klubów, które chcą coś osiągnąć. Na hokejowej emeryturze mógłby sobie pograć w jakimś klubie z niższej półki jak np. Jaromir Jagr. Zostawić miejsce młodym utalentowanym zawodnikom. Chyba, że miałby jeszcze takie wyniki jak Datsyuk, który w Avto jeszcze robi robotę. Gra Kovalchuka nie jest najlepsza nawet według mojego amatorskiego oka i mam wrażenie, że czasem wręcz opóźnia ofensywę, więc często odnoszę wrażenie, że Hartley wystawia go w pierwszych formacjach na polecenie zarządu. Wczoraj na domiar wszystkiego natknąłem się na tabelę z klasyfikacją +/- Kovalchuka i odkąd dołączył do zespołu z Omska ani razu nie osiągnął dodatniego wyniku ; )


1610868907238.png


+20,43
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Amirov nie zawiódł to samo Danforth, szkoda Sakariego, ale nie był to jego dzień. Ja dzisiaj atakuje jedno skromne AKO, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Traktor Czelabińsk vs Lokomotiv Jarosław: X2 @1.47 ❌
Dynamo Moskwa vs Sibir Nowosybirsk: 1-1 podwójna szansa @1.47 ❌
Bars Kazań vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo powyzej 1.5 gola @1.65 ❌
AKO @3.57 Superbet


Króciutko, też jestem zdania, że Loko poradzi sobie w Czelabińsku. Traktor pomimo wygranej nad Vityazem mnie nie przekonał i jest tam spory problem w zdobywaniu bramek. Wiele okazji przestrzelonych, a ma tam przecież kto grać. Lokomotiv wydaje się na ten moment na innym poziomie od swoich rywali, a i pozycja bramkarza może tutaj zdecydować. Ja szczerze mówiąc spodziewam się underowego starcia, gdzie może zdecydować jeden gol i mam nadzieję, że to gości będzie dotyczyć. Do AKO pobieram X2.

O Sybirze lepiej nie mówić nic, bo sami się wyeliminowali z walki o fazę play-off. Jeżeli nie wygrywasz u siebie z Kunlun to wiedz, że coś się dzieje. Rzadko patrzę na H2H, ale goście nie wygrali na tafli Dynama od 2012 roku! Gospodarze osłabieni, ale swoje grają, przebudziło się kilku zawodników, uważam, że dzisiaj Jaskin znów odegra najważniejszą rolę, ale ja idę w podwójną szansę. Myślę, że faworyci poradzą sobie już w pierwszej tercji, a jak nie to mamy całe spotkanie.

Bars Kazań jako pierwsza ekipa zapewniła sobie oficjalnie swój udział w fazie play-off i wiele osób pewnie stawiało, że to osiągnięcie uzyska CSKA, a tutaj proszę klub ze stolicy Tatarstanu po raz kolejny udowadnia, że na wschodzie nie mają sobie równych. Szampan pewnie jakiś wystrzelił, rozluźnienie się pojawiło i myślę, że Torpedo może to wykorzystać. Tym razem w Moskwie Kochetkov nie pomógł, ale jest to bardzo waleczna ekipa, co widzieliśmy w stolicy Rosji. Szybko wrócili do gry i mało brakowało, a punkcik by urwali. Dobrze działa PP i tutaj trzeba szukać swoich szans. Stawiam na dwa gole przyjezdnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jutro krótka przerwa, więc jeszcze AKO na koniec. Tym razem bez analizy, bo o Severstali pisałem wcześniej. Na temat Torpedo pisał kolega wyżej. Dodam tylko, że Kazań pewnie również swoje dwie bramki strzeli, a do zespołu Wilków wrócił Hudacek i ofensywa jest w komplecie. Poradzili sobie z Jokeritem, więc są spore szanse, że nie dadzą się Łotyszom u siebie.

❌ Severstal ML & Neftekhimik ML & Obie strzelą po dwie bramki w Kazaniu @5,75 2/10 Unibet

+18,43

// Zacząłem się poważenie zastanawiać, czy nie odpuścić sobie na ten sezon i zakończyć sezon na plusie 😅
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
A ja mam nadzieję że Mińsk powalczy i conajmniej zremisuje. Ryga jak zwykle swoje straci, ale i swoje prawdopodobnie strzeli bo nie na takich wyjazdach strzelała.

Mińsk x2 @1.67(1-1)
Nizniekamsk-Ryga obie po 2+ @1.56(3-2)
AKO: @2.60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj aż 11 spotkań na taflach KHL i szczerze mówiąc nie lubię takich dni, bo ważna jest selekcja a pomysłów wiele. Ja przygotowałem i pograłem AKO Boost w Fortunie oraz dodatkowo dubla na kanadyjkę:

Traktor Czelabińsk vs Avangard Omsk: Traktor powyżej 1.5 gola ✅
Jokerit Helsinki vs Barys Nur-Sultan: Barys powyżej 1.5 gola ✅
Sochi vs Dynamo Mińsk: X2 ✅
AKO @3.73 Fortuna ✅

Lukas Sedlak powyżej 0.5 punktu @1.92 ✅
Nikita Mikhailis powyżej 0.5 punktu @1.90 ✅
AKO @3.65 ✅


Może Traktor nie zagrał jakiegoś wielkiego spotkania z Lokomotivem, ale przede wszystkim mądrze wypunktował rywala. Imponuje mi gra gospodarzy w osłabieniu, bo co Loko miało PP to pojawiło się zagrożenie z kontrą ekipy z Czelabińska i jest to dla mnie najlepsza ekipa grająca w osłabieniu. Do AKO pobrałem sobie dwa trafienia Traktoru, ponieważ cały czas nie przekonuje mnie obrona Avangardu. Okej, kiedyś muszą zagrać na 0 z tyłu, ale nawet oszczędne w bramki Avto zdołało im cztery wlepić. Jest to trzeci ciężki wyjazdowy mecz Jastrzębi z rzędu i mogą być już nieco zmęczeni. Uważam, że klub z Czelabińska tego nie przegra i liczę na ich dwa trafienia. Do kanadyjki pobieram sobie Lukasa Sedlaka, który zmarnował w niedzielę świetną okazję, ale i obrona Edwarda Pasquale była znakomita. Czech już dawno nie zapunktował i liczę na przełamanie, a że gra też w sytuacjach specjalnych jak PP czy w osłabieniu, to nie jedna okazja się pojawi.

Jokerit po długich wojażach wraca w końcu do siebie i jak dobrze wiemy, po takim czasie w pierwszym spotkaniu pojawiają się często problemy. Barys to taki zespół, który zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego też liczę na gości. Jeżeli Nikita Mikhailis jest w formie to cała ekipa z Nur-Sultan gra z nut. Jest to główny motor napędowy przyjezdnych i popisując się pierwszym hat-trickiem w karierze udowadnia, że czuje się bardzo dobrze w ostatnim czasie. Zespół z Kazachstanu ma rachunki do wyrównania po niesamowitej przegranej z Jokerit trzy miesiące temu, gdzie prowadzili już 4:0 i dali sobie strzelić w ostatnich 15 minutach spotkania 4 gole. Motywacja o fazę play-off będzie spora i liczę na ciekawe widowisko w Helsikach. Do kanadyjki trochę po januszowemu pobieram Nikitę, ale to taki typ zawodnika, że jak mu idzie, to idzie przez dłuższy czas i mam nadzieję, że ostatnie popisy go nie uśpią. Bez niego ciężko będzie powalczyć o korzystny rezultat w Finlandii.

Sochi musi się w końcu przełamać, ale czy nastąpi to akurat z Dynamem? Żubry udowadniają, że dla nich problemy kadrowe nie istnieją i pomimo kontuzji czołowych graczy cały czas dają radę. Nie są pewni jeszcze fazy play-off i trzeba walczyć o każdy punkty. Wrócił Dominik Furch, ale także Rob Klinkhammer i całkiem nieźle wyglądało to w Czerepowcu. Co do Lampartów wystarczy zatrzymać jednego zawodnika, a jest nim Sergei Shmelyov i zagrożenia nie ma, bo taki Jere Karjalainen bez Malte Stromwalla nie istnieje. Ciekawy jestem kiedy przejdzie do SKA :D Żarty na bok, ale uważam, że przyjezdni tego nie przegrają. Obrona daje radę, ale w i ofensywie wygląda to nieźle i stawiam na Mińsk.

Dodam jeszcze jakieś suche typy, nad którymi się zastanawiałem:
-Bars Kazań powyżej 3.5 bramek ✅
-Kunlun vs Amur: każda drużyna 2+ bramek ✅
-CSKA ml ✅

8/8 pięknie🔥🔥🔥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +629
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
dziś w KHL w oko wpadł mi głowinie jeden mecz. Sochi-D. Mińsk. na ten mecz czekałem już od kilku dni, ponieważ wydawało mi się, że goście są murowanymi faworytami. Sochi nawet na swojej tafli nie potrafi przeciwstawić się nawet średnio wymagającemu rywalowi. jako punkt odniesienia dobry jest ich ostatni rywal Podolsk. Mecz zakończył się po dogrywce zwycięstwem gości. Mińsk na wyjeździe prezentuje dość równy poziom.przegrywa tam gdzie przegrywać powinno czy w Ufa czy Magnice lub Dunamo , zremisowało z drużyną w ich zasiegu czyli Cherapami i spokojnie pokonało Dynamo Rygę. jedyne co mnie martwi to kontuzje w zespole gości. wyglądają na dość znaczące. pytanie czy się potwierdzą przed meczem i na ile osłabiają gości w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zmiana strategii na undery w NHL okazało się trafionym pomysłem, więc spróbuję przenieść ją też tutaj i dzisiaj upatrzyłem sobie trzy spotkania w których spodziewam się małej liczby bramek.

✅ Poniżej 5,5 bramki w Czelabińsku @1,65 5/10 Unibet
✅ Poniżej 5,5 bramki w Magnitogorsku @1,65 5/10 Unibet
✅ Poniżej 4,5 bramki w Jekaterynburgu @1,92 3/10 Unibet

///
Jeszcze takie AKO dołożę:❌ Avtomobilist ML & Magnitogorsk ML & Traktor ML @7,27 0,5/10 Unibet

To co łączy wszystkie te drużyny to statystyka. Średnia bramek na mecz każdego z powyższych zespołów jest nie większa niż 5.0 jednak nie opieram typów tylko na statystyce.

Avtomobilist z początkiem roku zmienił się nie do poznania. W czterech ostatnich meczach stracili tylko dwie bramki. Jedną wpuścił Kovar, a drugą Gross. Obaj zagrali na zmianę po dwa spotkania i obaj są w znakomitej formie. SKA natomiast nie jest w najlepszej formie. Obiło mi się o uszy, że Bragin zaczyna się martwić o posadę. W ostatnim czasie jedyna drużyna którą udało się Wojskowym pokonać to Soczi. Skoro Avto było w stanie zatrzymać ofensywę Jokeritu, Omska, Mińska i Spartaka to mogą sobie również poradzić z ekipą z Petersburga.

Oglądałem ostatni mecz Traktora z tym, że ostatnią tercję jednym okiem, ale tyle wystarczyło, żeby wyciągnąć wnioski, że z defensywą Traktorzystów wszystko w porządku. Z drugiej stronie Lokomotiv zaprezentował się słabo. Mimo tego goście z takim potencjałem powinni zdobyć chociaż jedną bramkę co im się nie udało. Mam nadzieję, że dzisiaj w bramce znowu stanie Will, ale jeśli trener wybierze Fedotova to też mało zmienia, bo mają podobne statystyki. Omsk podobnie jak SKA nie radzi sobie najlepiej. Ofensywa podupadła (złośliwi mówią, że stało się to po przyjęciu Kovalchuka). Poza tym jest to ważny mecz dla Traktora, bo teraz nie można sobie pozwolić na stratę punktów i utrzymać się na swojej pozycji w PO.

Został mecz w Magnitogorsku. W tym przypadku liczę na dobrą postawę Pasquale i bramkarzy Magnitki. Nie liczę na to, że Lokomotiv zagra drugi taki słaby mecz z rzędu, ale nie wydaje mi się również, żeby z meczu na mecz ich styl diametralnie się zmienił.

Przy wczorajszych kursach 1,70 i 1,80 na undery 5,5 w NHL kursy 1,65 w KHL wydają się być do zagrania.

+27,19
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
dziś w KHL w oko wpadł mi głowinie jeden mecz. Sochi-D. Mińsk. na ten mecz czekałem już od kilku dni, ponieważ wydawało mi się, że goście są murowanymi faworytami. Sochi nawet na swojej tafli nie potrafi przeciwstawić się nawet średnio wymagającemu rywalowi. jako punkt odniesienia dobry jest ich ostatni rywal Podolsk. Mecz zakończył się po dogrywce zwycięstwem gości. Mińsk na wyjeździe prezentuje dość równy poziom.przegrywa tam gdzie przegrywać powinno czy w Ufa czy Magnice lub Dunamo , zremisowało z drużyną w ich zasiegu czyli Cherapami i spokojnie pokonało Dynamo Rygę. jedyne co mnie martwi to kontuzje w zespole gości. wyglądają na dość znaczące. pytanie czy się potwierdzą przed meczem i na ile osłabiają gości w dzisiejszym meczu.
Tez dziś celuje w Mińsk. Zagrali dobry a nawet bardzo dobry mecz z Czerepami . Sochi nie ma mimo wszystko tyle potencjału mimo ze nie graja o nic.Co do kontuzji to Kozun, Menell i Spooner w ogole nie wylecieli w delegacje , zostali w Minsku wiec na pewno ich nie bedzie. Doszedł Klinkhammer i widac to w ofensywie Dynama, duzo wiecej sie dzieje wiec typuje

Minsk ml kurs 1,77
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tyle meczy że ciezko o dobry wybór. Ale sprobuje te trudne

Najpierw Lokomotywa. Mecz z Traktorem bardzo dziwny, błedy w obronie i jakby ospały Pascale, w ataku nic nie wpadało bo z gry i grozniejszych sytuacji Loko miało wiecej, no trudno. W Magnitogorsku nam nie nie wiedzie od lat jak siegam pamiecią. strasznie ciezki teren, ale tez te mecze czesto wypadały jak Loko miało dolek lub Magnitka byla w gazie, i mamy to co mamy. Napewno jest okazja sie przełamać, mysle ze kazda formacja sie poprawi a Pascal tez zewrze posladki bo bedzie dzis kanonada, nie bedzie łatwo ale postawie ze Loko nie przegra w RT a moze w dogrywce lub karnych drugi punkt sie znajdzie

Loko z x kurs 1,62

W Ekaterinburgu tez fajny mecz, ale Avto madrze zagrało z Omskiem, Jastrzebie przycisneły w pierwszej tercji ale pozniej Avto zagrało swoje i skonczyli wygrana. Dzis szczerze mowiac spodziewam sie podobnego scenariusza i licze ze Avto to wygra ale podpieram typ

Avto z x kurs 1,62

W derbach Moskwy tez bedzie sie działo. Znarok wie jak zagrać z CSKA. Bez wzgledu na forme obu zespołów to bedzie inny mecz. Spartak porafi sie zmobilizowac na takie spotkania, licze dzis ze powalcza przynajmniej o punkt

Remis w podwojnej szansie kurs 1,97

Moze jeszcze cos pozniej dorzuce bo chodzi mi kilka typow po głowie
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
No dobra, amerykańskie żarty na bok, można spróbować ligi w której choć czasami analiza ma cień powodzenia :D. Jak nie będzie jakiegoś zamieszania w składach, to idę w stronę SKA. Avto ostatnio w ciągu prawie samych wygranych, trochę dużo się ich robi, SKA odwrotnie - na osiem ostatnich spotkań wygrali 2x z Sochi, czyli tak jakby nie wygrali nic. Wszystko co mocniejsze to było w plecy. Ale takie serie kiedyś się kończą a myślę, że Avto nie utrzyma w kolejnym meczu takiej skuteczności w tyłach, żeby stracić znów tylko bramkę, albo nie stracić nawet nic. Ponieważ uznałem że na jakiś czas przynajmniej odpuszczam doliczony czas i loterię w karnych, to
gram SKA dnb.
Ufa wraca na własne śmiecie a że nigdy nie mieli tam problemu ze strzelaniem, a Severstal jakiejś mega obrony nie ma, to chciałem zagrać 3 gole Ufy ale kurs marniutki. RT wygląda trochę lepiej i spróbuję dorzucić, bo nie sądzę żeby dali sobie strzelić 3 bramki, a jak sami strzelą te 3, na które kurs jest @1,35 to wejdzie. Do tego liczę że Loko, które myślę nie powtórzy ostatniego meczu, nie przegra w RT. Wszystko w AKO.
Boost Fortuny na dziś też warty rozważenia, bo chciałem iść w kierunku Mińska (a raczej przeciw Sochi), a Barys i Traktor stać na 2 gole w meczu @3,73

SKA dnb @1,70(3-1)
Ufa 1 @1,52(4-2)
Loko x2 @1,62(1-4, eh, zawsze coś..)
AKO: @4,53
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom