>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kasyna sieci RIVAL => bonusy bez depozytu

Status
Zamknięty.
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
w sumie nie głupie, niby aż 1100$x60 ale szansa na zrobienie tego jest...
promocja ciężka do wyrobienia i nie warta zachodu

ok wpłacasz 100$ masz 1000$ nie 1100
obrót 60tysięcy $:]
max wypłaty 2 tysiące
no i chyba największa lipa BONUS PO DOKONANIU OBROTU PRZEPADA
 
B 0

bartolko

Użytkownik
Wczoraj udało mi się obrócić bonusem od Vegas Regal - po raz pierwszy na ponad 10 prób. CO ciekawe cały obrót zrobiony na 1 slocie - As the reels turn 1. Miałem już ponad 150 dolarów (bonus na 10 darmowych spinach zrobił swoje ???? , niestety nie udało sie nabić praktycznie żadnych comp point. Wczoraj wpłata przez MB 25 dolarów i od razu zlecone 85 do wypłaty. Mam nadzieje że kaska będzie przed świętami. POWODZENIA !!!
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Wczoraj udało mi się obrócić bonusem od Vegas Regal - po raz pierwszy na ponad 10 prób. CO ciekawe cały obrót zrobiony na 1 slocie - As the reels turn 1. Miałem już ponad 150 dolarów (bonus na 10 darmowych spinach zrobił swoje ???? , niestety nie udało sie nabić praktycznie żadnych comp point. Wczoraj wpłata przez MB 25 dolarów i od razu zlecone 85 do wypłaty. Mam nadzieje że kaska będzie przed świętami. POWODZENIA !!!
To musiałes korzystać chyba z wcześniejszego bonusa ...bo za te ostatnie 10$ ND mozna było wypłacić 50 max
 
A 15

artiz5

Użytkownik
Ufff w końcu udało się obrócić. Wypłata zlecona...już 3 z tego kasyna ???? i trzecia za free! Obrót był ciężki(10x150) i to bardzo ale udało się . Grałem oczywiście na Real Party(najlepszy slot moim zdaniem):razz::cool:
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
dobrze pisze mateusz, wiec lepiej zanim zaczniesz pisac kolejne glupoty zastanow sie kila razy
15 Grudnia 2009
10 Free No Deposit Xmas Cookies!
600% Xmas cookies Deposit Bonus!

17 Grudnia 2009
10 Free No Deposit Cherry Chip!‏
Tons of Deposit Bonuses!‏


kto tu pisze głupoty? zastanów się chłopcze zanim coś napiszesz !
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
no to o co chodzi wam! gość napisał ze dostał dziś 10 free xmax cookies, a to było 15 grudnia wiec napisałem mu ze to było już , a to 10 co było dziś czyli cherry chip to nie pisał o tym , zresztą nie ważne bo zaraz kłótnia się zacznie , nie było tematu
 
M 2

myprettyass

Użytkownik
15 Grudnia 2009
10 Free No Deposit Xmas Cookies!
600% Xmas cookies Deposit Bonus!

17 Grudnia 2009
10 Free No Deposit Cherry Chip!‏
Tons of Deposit Bonuses!‏


kto tu pisze głupoty? zastanów się chłopcze zanim coś napiszesz !
Zalosc mnie bierze jak patrze na potege umyslu dzisiejszej mlodziezy, wiec wytlumacze Tobie lopatologicznie.

zoperto napisal:
Kolejna promocja

10 Free Cookies

obrót 50x
Ta promocja byla juz wczesniej o czym raczyl kolege slusznie poinformowac mateusz.
Po czym ty napisales:
bylo a teraz znowu jest, więc nie spinaj się tak ????
Co bylo nieprawda, jako ze faktycznie pojawila sie tego dnia promocja, ale calkowicie nowa, bo 10 Free Cherry Chip z obrotem x150.

Apeluje wiec raz jeszcze, zanim zaczniesz podejmowac z kimkolwiek dyskusje przemysl to kilkukrotnie,

EOT z mojej strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom