>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kasyna sieci RIVAL => bonusy bez depozytu

Status
Zamknięty.
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
a ja mam pytanko, czy można zlecić dwie wypłaty na raz w rivalu? Np. zleciłem wypłatke, i zostawiłem sobie pare groszy. Z tych groszy zrobiło się znów troche więcej i chce je zlecić znów (jakieś 30 moniu po zlecenie pierwszej wypłaty)
Jeżeli jest opcja wypłaty to można ????
 
W 0

wrotek

Użytkownik
No tak bonus jest , ale coraz bardziej podkręcają gry.Dawniej owszem na ruletce czasami wypadało 0 , ale np dziś wypadło w ciągu 25 kręceń 4 razy....to mówi samo za siebie;)
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Nie koniecznie, gdyby wypadło 3 x z rzędu zero można by było powiedzieć że podkręcili to,ale jak na 25 x wypadło ci 0, 2 x to powiedział bym jednak że masz szczęście do zer ???? ???? ???? ????
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Nie koniecznie, gdyby wypadło 3 x z rzędu zero można by było powiedzieć że podkręcili to,ale jak na 25 x wypadło ci 0, 2 x to powiedział bym jednak że masz szczęście do zer ???? ???? ???? ????
4 razy na 25 kręcen , ale na screen nie zmiesciła się cała lista.To chyba nie powiesz ,że to przypadek ,że w sumie co 6 kręcenie pada ZERO...?;)


Z trudem bo z trudem , ale udało się obrócić i 50Ł zarobione.
 
A 13

adiczeks

Użytkownik
To u mnie lepiej bo na jakies 40 krecen bylo 6x 0 lub 00 :grin:
A nawet 3x pod rzad wypadlo 11 :grin:

edit: teraz na 10 krecen 3x00 :razz:
co raz to lepsze rzeczy sie dzieja :grin:
 
A 13

adiczeks

Użytkownik
Eee powiedzcie mi jak mozna ta kase obrocic w Vegas Regal bo juz tyle razy probowalem i NIC :-|
Obracam na ruletce daje na czerwone i na czarne po 1E ale jak wypadnie 0 lub 00 to probuje to odrobic czekam do serii np.4x z rzedu czarne i zaczynam wtedy grac progresja na czerwone az odrobie i dobrze idzie ale do czasu np. dzis 9x z rzedu seria czarnych ???? zabila moj obrot.
Zeby obrocic taki bonus to trzeba miec nie wiem ile szczescia ????
 
zuberek89 85

zuberek89

Użytkownik
Eee powiedzcie mi jak mozna ta kase obrocic w Vegal Regal bo juz tyle razy probowalem i NIC :-|

Obracam na ruletce daje na czerwone i na czarne po 1E ale jak wypadnie 0 lub 00 to probuje to odrobic czekam do serii np.4x z rzedu czarne i zaczynam wtedy grac progresja na czerwone az odrobie i dobrze idzie ale do czasu np. dzis 9x z rzedu seria czarnych ???? zabila moj obrot.

Zeby obrocic taki bonus to trzeba miec nie wiem ile szczescia ????
Polecam War ja zawsze tam obracam daje po 1 gdy przegram 2x z rzędu daje za 5 i zawsze wygram
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Cleopatra Coins ładnie daje spiny na spinach
Ja juz wole z 2-3 wildy w rzędzie ;) niz te darmowe spiny w Cleopatrze -ponieważ z tych spinów bardzo mało wypada wygranych.
Vegas Regal dało nawet dziś 1000% bonus od wpłaty -obrót 60 razy ....możliwa wypłata 1000 $ najniższa wpłata 100$ .Wpłacać 100 $ masz 1100$ na koncie.
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
Ja juz wole z 2-3 wildy w rzędzie ;) niz te darmowe spiny w Cleopatrze -ponieważ z tych spinów bardzo mało wypada wygranych.
Vegas Regal dało nawet dziś 1000% bonus od wpłaty -obrót 60 razy ....możliwa wypłata 1000 $ najniższa wpłata 100$ .Wpłacać 100 $ masz 1100$ na koncie.
w sumie nie głupie, niby aż 1100$x60 ale szansa na zrobienie tego jest...
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
w sumie nie głupie, niby aż 1100$x60 ale szansa na zrobienie tego jest...
szkoda że to tylko do końca dnia promocja bo być może sam bym skorzystał, tyle że wtedy większe stawki wchodzą w grę a nie 0.75e jak to zawsze gram ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom