>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kasyna sieci RIVAL => bonusy bez depozytu

Status
Zamknięty.
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja zleciłem wypłatę na mb i pomimo tego ze mam tam konto zweryfikowane i kilka razy wpłacałem i wypłacałem to i tak czekam na wypłatę już 6 dzień tak więc nie wiem co o tym myslec :;/:
napisz im maila, albo wbij na live chat. I nie panikuj, bo jeszcze nie było przypadku by vegas regal kasy nie wypłaciło.
 
M 0

miczi6

Użytkownik
Dodałem. &quot;We would like to inform you that we have received your documents, however,
we are also going to need a utility bill and or bank statement that is not
older then 2 months.&quot; ? Czyli rachunek jakiś i wyciąg z banku czy to albo to ?
endriu / lepiej czytaj temat, bo wszystko jest !
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
od razu zagadać czy odczekać jakoś czas aż obrót się doliczy do mojego konta?

endriu / chłopie nie chcę ci dać banana, więc czytaj temat, tam jest wszystko, i aktualne bo w tej sieci zawsze zasady są takie same !
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
od razu zagadać czy odczekać jakoś czas aż obrót się doliczy do mojego konta?

endriu / chłopie nie chcę ci dać banana, więc czytaj temat, tam jest wszystko, i aktualne bo w tej sieci zawsze zasady są takie same !
sorry
będę ostrożniejszy
EDIT wziąłem edit a i tak dało posta ????
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Cięzko bedzie ,ale jak im logicznie to wytłumaczysz i prześlesz dokumenty to może ...może...
logicznie..hmm... wysłałem kopie dowodu osobistego i skany rachunku i się skapnęli ze zła data...teraz wysłałem im maila że bardzo przepraszam, i że to mój błąd..mam nadzieję, że poprawią i wypłacą kaskę ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
jeśli wpisałem złą date urodzenia przy rejestracji to mi ją poprawią?
myślę ze upomnij się o to na LC może Ci poprawia bez niczego a jak nie to przy wypłacie prześlesz skany i napiszesz ze pomyliłeś się, nie powinno by problemu! :]
 
eskaer 0

eskaer

Użytkownik
Jezeli w chwili rejestracji miales 18 lat nie bedzie problemu ze zmiana daty jesli nie to znaczy ze mzoesz sie pzoegnac z kasa
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
No o to chodzi że ja wysłałem i scany po to żeby wypłacić.
W chwili rejestracji pomyliłem się o 2 lata, ale to i tak jest dalej over 18 ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
wezmę się za uporządkowanie tego tematu, jeśli ktoś będzie pytał o wyjaśnione rzeczy, wrzucał bezsensowne screeny &quot;bezsensowne&quot; lub pisał jakieś głupoty to automatycznie dostaje czerwo, gdyż rival jest tak prostą siecią, iż pewne rzeczy można zapamiętać !
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Dobra ostatnie pytanko... Powiedziałem na LC, że już wysłałem im kopie ID i rachunek to on mi na to:
an email was sent for you to sent another kind of ID to verify your date of birth and also a photo of yourself holding your ID
Translator nie zabardzo sobie daje z tym rade więc mógłby ktoś na szybkości to przetłumaczyć?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Wyslij im inny dokument ze swoimi danymi (prawo jazdy, etc. ) i dodatkowo wyslij im zdjecie jak trzymasz dowodzik w rece ???? pewnie kolo twarzy hehe
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
a ja mam pytanko, czy można zlecić dwie wypłaty na raz w rivalu? Np. zleciłem wypłatke, i zostawiłem sobie pare groszy. Z tych groszy zrobiło się znów troche więcej i chce je zlecić znów (jakieś 30 moniu po zlecenie pierwszej wypłaty)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom