>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kasyna sieci RIVAL => bonusy bez depozytu

Status
Zamknięty.
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja zleciłem wypłatę na mb i pomimo tego ze mam tam konto zweryfikowane i kilka razy wpłacałem i wypłacałem to i tak czekam na wypłatę już 6 dzień tak więc nie wiem co o tym myslec :;/:
napisz im maila, albo wbij na live chat. I nie panikuj, bo jeszcze nie było przypadku by vegas regal kasy nie wypłaciło.
 
M 0

miczi6

Użytkownik
Dodałem. &quot;We would like to inform you that we have received your documents, however,
we are also going to need a utility bill and or bank statement that is not
older then 2 months.&quot; ? Czyli rachunek jakiś i wyciąg z banku czy to albo to ?
endriu / lepiej czytaj temat, bo wszystko jest !
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
od razu zagadać czy odczekać jakoś czas aż obrót się doliczy do mojego konta?

endriu / chłopie nie chcę ci dać banana, więc czytaj temat, tam jest wszystko, i aktualne bo w tej sieci zawsze zasady są takie same !
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
od razu zagadać czy odczekać jakoś czas aż obrót się doliczy do mojego konta?

endriu / chłopie nie chcę ci dać banana, więc czytaj temat, tam jest wszystko, i aktualne bo w tej sieci zawsze zasady są takie same !
sorry
będę ostrożniejszy
EDIT wziąłem edit a i tak dało posta ????
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Cięzko bedzie ,ale jak im logicznie to wytłumaczysz i prześlesz dokumenty to może ...może...
logicznie..hmm... wysłałem kopie dowodu osobistego i skany rachunku i się skapnęli ze zła data...teraz wysłałem im maila że bardzo przepraszam, i że to mój błąd..mam nadzieję, że poprawią i wypłacą kaskę ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
jeśli wpisałem złą date urodzenia przy rejestracji to mi ją poprawią?
myślę ze upomnij się o to na LC może Ci poprawia bez niczego a jak nie to przy wypłacie prześlesz skany i napiszesz ze pomyliłeś się, nie powinno by problemu! :]
 
eskaer 0

eskaer

Użytkownik
Jezeli w chwili rejestracji miales 18 lat nie bedzie problemu ze zmiana daty jesli nie to znaczy ze mzoesz sie pzoegnac z kasa
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
No o to chodzi że ja wysłałem i scany po to żeby wypłacić.
W chwili rejestracji pomyliłem się o 2 lata, ale to i tak jest dalej over 18 ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
wezmę się za uporządkowanie tego tematu, jeśli ktoś będzie pytał o wyjaśnione rzeczy, wrzucał bezsensowne screeny &quot;bezsensowne&quot; lub pisał jakieś głupoty to automatycznie dostaje czerwo, gdyż rival jest tak prostą siecią, iż pewne rzeczy można zapamiętać !
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Dobra ostatnie pytanko... Powiedziałem na LC, że już wysłałem im kopie ID i rachunek to on mi na to:
an email was sent for you to sent another kind of ID to verify your date of birth and also a photo of yourself holding your ID
Translator nie zabardzo sobie daje z tym rade więc mógłby ktoś na szybkości to przetłumaczyć?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Wyslij im inny dokument ze swoimi danymi (prawo jazdy, etc. ) i dodatkowo wyslij im zdjecie jak trzymasz dowodzik w rece ???? pewnie kolo twarzy hehe
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
a ja mam pytanko, czy można zlecić dwie wypłaty na raz w rivalu? Np. zleciłem wypłatke, i zostawiłem sobie pare groszy. Z tych groszy zrobiło się znów troche więcej i chce je zlecić znów (jakieś 30 moniu po zlecenie pierwszej wypłaty)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom