>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli pytasz serio to napisz dlaczego miałaby nie kosztować wypłata skoro KAŻDA wypłata z bankomatu dzięki karcie Skrill jest płatna ?
jak już tak podkreślamy KAŻDA, to muszę Cię z błędu wyprowadzić. NIE wszystkie wypłaty są płatne, a dokładniej nie każdy płaci za wypłaty
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
jak już tak podkreślamy KAŻDA, to muszę Cię z błędu wyprowadzić. NIE wszystkie wypłaty są płatne, a dokładniej nie każdy płaci za wypłaty
Nie płaci osoba,która ma jakiś tam poziom VIP.Żeby uzyskać poziom VIP jednak trochę trzeba używać tego konta,więc optymistycznie trzeba założyć,że zna się podstawowe opłaty.A skoro ma się już dany poziom VIP,to się nie zadaje głupich pytań i koło się zamyka.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
jak już tak podkreślamy KAŻDA, to muszę Cię z błędu wyprowadzić. NIE wszystkie wypłaty są płatne, a dokładniej nie każdy płaci za wypłaty
Czyli uważasz, że ktos mając Skrill VIPa zadałby tak durne pytanie ? Bo ja nawet nie pomyślałem, zeby wziąć taką opcję pod uwagę, że ktos ma vip Skrilla i nie zna zasad Skrilla.
Kolega wyżej zresztą dobrze odpisał.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
To dajcie linka gdzie mogę poczytać o opłatach albo powiedzcie ile kosztuje wypłata z bankomatu?
O takich jak Ty to się mówi dzieci specjalnej troski.Napisałem Ci kilka postów wyżej wejdź na Skrill i poczytaj to mnie zwyzywałeś.Naprawdę nie jest Ci wstyd zadawać takie pytania?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Expires end 04/14. Będę mógł w kwietniu robić wypłaty? Czy mam w poniedziałek ostatnia szansę na wypłatę? No i jak wygląda sprawa z wysłaniem nowej? Muszę się gdzieś zgłosić?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Expires end 04/14. Będę mógł w kwietniu robić wypłaty? Czy mam w poniedziałek ostatnia szansę na wypłatę? No i jak wygląda sprawa z wysłaniem nowej? Muszę się gdzieś zgłosić?
Nie, możesz jej używać do końca miesiaca do którego masz ważną. W tym czasie przyjdzie nowa i dopiero jak aktywujesz nową możesz jej używać. Nowa będzie dokładnie taka sama tylko z inną datą ważności i kodem CVV2. Numer karty będzie taki sam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 37

jizz

Użytkownik
Zastanawiam się nad zamówieniem tej karty od Skrilla i mam jedno ważne pytanie, od którego zależy się na nią zdecyduję - przelewy z 365 na Skrilla nie trwają długo, ja najdłużej czekałem kilka minut. Czy po tych kilku minutach, kiedy już pieniądze znajdą na się moim koncie na Skrillu, automatycznie będą one na karcie? To działa tak jak normalna debetówka w banku? To co na koncie, to na karcie?
 
kraysky 0

kraysky

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Otóż zamówiłem karte Skrill. Czy po aktywacji karty będe mógł bezproblemowo wyplacać gotówkę, czy potrzebne będą jeszcze jakies kroki? Skan dowodu etc. Prosze o szybka odpowiedź.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Będziesz mógł wypłacać. Ode mnie do tej pory nie wymagali żadnych skanów dowodu. Być może kiedyś jak będziesz miał bardzo dużą kwotę do wypłaty, to o coś poproszą. Ale przeważnie nie potrzeba wysyłać skanów.
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Kończy mi się ważność karty.Czy jak przyślą nową to z nowym pinem?
Czy pin pozostanie ten sam tylko karta nowa? W jaki sposób nową kartę aktywować?
Dzięki.
 
M 0

maly111

Użytkownik
Mam takie pytanie, założyłem konto na Skrillu, wpłaciłem już te 10 euro na kartę. Wpłata została zaksięgowana, problem polega na tym że niestety machnąłem się w adresie i chyba już mocno po fakcie (wysyłce).

Pytanie, te karty mastercard skrill idą kurierem czy zwykłą pocztą ?

Bo jak kurierem, to nie wiem czy mi zwróci przesyłkę kurier jak zapuka do sąsiada. Pisałem do supportu ale jakoś milczą, u Was jak były przesyłane ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzwoń do nich. Numer masz na stronie skrill (do Anglii). Skorzystaj z jakiegoś operatora obniżającego koszt rozmowy np. telegrosik. Jest tam też polski support. A karta chyba idzie zwykłą pocztą, i troche sobie na nią poczekasz. Numer pin dostaniesz w osobnej kopercie.
 
Do góry Bottom