>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

A 0

andrew92

Użytkownik
Zamierzam założyć sobie konto na skrill i zamówić kartę i mam kilka pytań związku z tym:
1) czy można na konto skrill wpłacać np. zwykłym przelewem na poczcie ?
2) jak bym chciał sobie złożyć depozyt u buka to mam takie trzy formy dostępne: skrill(moneybookers) , skrill 1-tap (moneybookers) i trzecie np. Bank zachodni wbk via skrill(moneybookers)
moje pytanie przez które najlepiej wpłacać ?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Zamierzam założyć sobie konto na skrill i zamówić kartę i mam kilka pytań związku z tym:
1) czy można na konto skrill wpłacać np. zwykłym przelewem na poczcie ?
2) jak bym chciał sobie złożyć depozyt u buka to mam takie trzy formy dostępne: skrill(moneybookers) , skrill 1-tap (moneybookers) i trzecie np. Bank zachodni wbk via skrill(moneybookers)
moje pytanie przez które najlepiej wpłacać ?
1)Nie możesz,bo musisz przelać ze swojego konta,ale możesz kupić sobie kartę paysafecard i przelać natychmiastowo kasę do skrilla.
2)To nie ma większego znaczenia bo i tak każdy przelew przechodzi przez skrilla.Ale jeżeli jesteś początkujący ze skrillem to wybieraj skrill(moneybookers).
 
A 0

andrew92

Użytkownik
1)Nie możesz,bo musisz przelać ze swojego konta,ale możesz kupić sobie kartę paysafecard i przelać natychmiastowo kasę do skrilla.
.
Czyli jak dobrze zrozumiałem nie potrzebuje konta w banku, żeby przelewać na skrill ? wystarczy PAYSAFECARD. A powiedz mi jeszcze ostatnią rzecz jak wpłacę na skrila przez PAYSAFECARDto potem np. z buka mogę normalnie wypłacać na skrill ? I co w takim razie z weryfikacją ?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No teoretycznie możesz,ale nie wiem jak wtedy będzie wyglądała weryfikacja,bo im bardziej się zweryfikujesz tym lepiej dla Ciebie.A weryfikować się możesz przez wysłanie dowodu,zweryfikowanie karty kredytowej,konta bankowego,aktywacje karty skrill i weryfikacje adresu domowego przez wysłanie przez nich listu z kodem weryfikacyjnym(adres możesz zweryfikować też aktywując ich kartę).Ale generalnie raczej weryfikacja konta bankowego u nich to podstawa,więc będziesz musiał przez to przejść prędzej czy później.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Możesz tak kombinować. Ale o ile twój rocznik to 1992, to co za problem założyć sobie normalnie konto bankowe? Jest jeszcze póki co kilka darmowych kont. Np. Alior Sync. A za każdą wypłatę z bankomatu w skrill zapłacisz 1,80 euro (przelicznik). Oczywiście można płacić kartą za darmo. I np. niektóre promocje u bukmacherów są wyłączone z opcji wpłaty przez skrill (fraudy). Ale jak bardzo chcesz to da się to zrobić.
 
tomashov 0

tomashov

Użytkownik
Karta skrill jest ok, używam bez problemu w Polsce i zagranicą (trochę zdzierają na kursie). Kosztowne jest tylko wypłacanie z bankomatu...
Niemniej jednak Skrill mocno podniósł opłaty ostatnio- np. transakcja między kontami skrill ma opłatę 2% od kwoty- czasami to dużo.
Obecnie chyba lepszy jest Neteller.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Karta skrill jest ok, używam bez problemu w Polsce i zagranicą (trochę zdzierają na kursie). Kosztowne jest tylko wypłacanie z bankomatu...
Niemniej jednak Skrill mocno podniósł opłaty ostatnio- np. transakcja między kontami skrill ma opłatę 2% od kwoty- czasami to dużo.
Obecnie chyba lepszy jest Neteller.
Kosztowne ? Mam konto w ing i pko i w każdym z nich jeżeli wypłacam nie z bankomatu ing albo pko płacę 10zł ( 2,5euro). Wypłata ze skrilla kosztuje 1,80 euro więc gdzie jest drożej ?
 
charlie71 2

charlie71

Użytkownik
Kosztowne ? Mam konto w ing i pko i w każdym z nich jeżeli wypłacam nie z bankomatu ing albo pko płacę 10zł ( 2,5euro). Wypłata ze skrilla kosztuje 1,80 euro więc gdzie jest drożej ?
Nie spodziewałem się ,że są jeszcze ludzie którzy płacą prowizje za obce bankomaty.:zoltakartka:
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Loguje się przed chwilką na skrill, i mam na koncie 1000zł więcej niż powiniem, miał ktoś taką sytuację ? w historii transakcji nic nie mam, tak jakby ta kasa się pojawiła znikąd, jakiś błąd pewnie.
 
maarcin14 1,2M

maarcin14

Użytkownik
Na koncie w skrill mam jedynie zweryfikowany adres . Mogę wypłacać pieniądze w bankomacie za pomocą karty skrill ? czy muszę zweryfikować również karte kredytową/debetową i konto bankowe ?
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Witam, mam kartę Skrill, z racji że najbardziej się opłaca wypłacać przez bankomat bo jest najmniejsza prowizja mam pytanie: czy jeśli przeliczy te 1.80€ na ciut więcej niż myślę to nie wypłaci mi kasy czy będzie ujemne saldo na koncie po prostu?
 
tomashov 0

tomashov

Użytkownik
Kosztowne ? Mam konto w ing i pko i w każdym z nich jeżeli wypłacam nie z bankomatu ing albo pko płacę 10zł ( 2,5euro). Wypłata ze skrilla kosztuje 1,80 euro więc gdzie jest drożej ?
No tak, ale weź pod uwagę, ze max. z bankomatu kartą Skrill wypłacisz jedynie ok. 1000 zł. Jeżeli potrzeba np. kilka tysięcy to robi się już spora prowizja.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeżeli potrzeba np. kilka tysięcy to robi się już spora prowizja.
Nie ominiesz tego. Albo wypłacasz prosto ze Skrilla na konto albo płacisz karta za zakupy paliwo itd. A jeśli chcesz wypłacic pare tysięcy to zawsze prowizja po każdym tysiącu.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Drodzy współforumowcy możecie płacić teraz(niedawno) kartą?Bo dzisiaj zapłaciłem nią koło 5 razy w różnych miejscach,ostatnia płatność godzinę temu przeszła bez problemu a jak byłem 20 minut temu w mcdonaldzie to transakcja została odrzucona,w kfc dla pewności jak poszedłem ten sam komunikat.Dostępne saldo pozwala na zrealizowanie płatności,na konto mogę się zalogować,na mailu brak informacji.Jakieś porady czy coś poważnego czy tylko chwilowy zastój?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Skrill dba o zdrowie i tuszę klientów ? ????
Kuźwa też tak właśnie myślałem,bo wcześniej płaciłem w kfc,a później w oszonie za pączki z tofi,więc może jakieś brytyjskie normy żywnościowe wprowadzają ????
Btw,świeżutkie pączki z tofi za 0,85pln w oszonie-POEZJA.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
A tak już poważnie to może jest limit ilości transakcji oprócz limitu wartości? Nie wiem nigdy nie miałem więcej jak dwie płatności dziennie.
 
Do góry Bottom