>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Teraz mi kumpel pisze,że można płacić tylko 5 razy dziennie,a ja właśnie w oszonie zapłaciłem 5 raz.Potwierdzi to ktoś?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Loguje się przed chwilką na skrill, i mam na koncie 1000zł więcej niż powiniem, miał ktoś taką sytuację ? w historii transakcji nic nie mam, tak jakby ta kasa się pojawiła znikąd, jakiś błąd pewnie.
Tak, poprostu wypłaty z bankomatu nie policzyli Ci normalnie i wróciła na konto skrill. Nie cieszył bym się zbytnio bo saldo i tak bedziesz miał na 0. Tzn nawet jeżeli wypłacisz ten 1000 to saldo bedziesz miał -1000 i każda wpłata będzie automatycznie pokrywać debet. Mieli już kilka razy takie problemy, jak do tej pory nikt na tym nie zyskał, chyba że jesteś w stanie zrezygnować z konta MB za 1000zł ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Poważnie za kilka pączków czy zestaw z KFC płacicie kartą ? wystarczy awaria mastercard i płatności nie będzie można zrealizować, w Skrill często się to zdarza, akurat staram sie kartą płacić tylko za większe zakupy, ale kiedyś mi się też zdarzyła taka sytuacja.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tak, poprostu wypłaty z bankomatu nie policzyli Ci normalnie i wróciła na konto skrill. Nie cieszył bym się zbytnio bo saldo i tak bedziesz miał na 0. Tzn nawet jeżeli wypłacisz ten 1000 to saldo bedziesz miał -1000 i każda wpłata będzie automatycznie pokrywać debet. Mieli już kilka razy takie problemy, jak do tej pory nikt na tym nie zyskał, chyba że jesteś w stanie zrezygnować z konta MB za 1000zł ;-)
Tak musiało być, bo wczoraj zabrało mi tą kasę z konta.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ja mam taka sytuacje, w czwartek mialem 80pln w piatek nie sprawdzajac stanu konta chcialem to wybrac karta, transakcja jak to u mnie czesto bywa nieudana, sprawdzam konto a tam 50pln a powinno byc 0pln bo kwota nieudanej wyplaty zawsze znika, wczoraj wybralem te 50pln a stan konta i wyplat juz mam wyzerowany na 0pln
ogolnie -30pln bo jak jest wyzerowane to te 80pln (proba wyplaty) juz w poniedzialek nie wroci a moze jednak wroci to wtedy bede mial +50pln (te dodane) bo to cos za szybko te 80pln jest wyzerowane zawsze to trwa kilka dni, okaze sie w poniedzialek lub wtorek
juz kiedys Skrill mial taka akcje z dodanymi pieniedzmi do kont, wtedy to sie dzialo
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Witam,
jak złoży się wniosek o kartę Skrill to od razu idą dwie koperty? Tzn jedna z kartą,a kilka dni później PIN przychodzi?
Czy idzie karta,trzeba ją na skrill.com zaakceptować i dopiero wysyłany jest pin ?
z góry dzięki
EDIT
Dzięki wielkie Ahmed,rep poszedł ;)
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Witam,
jak złoży się wniosek o kartę Skrill to od razu idą dwie koperty? Tzn jedna z kartą,a kilka dni później PIN przychodzi?
Czy idzie karta,trzeba ją na skrill.com zaakceptować i dopiero wysyłany jest pin ?
z góry dzięki
Siema,
idą dwie, tak jak napisałeś - najpierw dostaniesz kartę, a po kilku dniach pin.
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
e; a dobra, nabijający posty wyżej, więc usuń ktoś i mój post
aczkolwiek ma polski, na początku połączenia wybiera się język
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
wypłacałem wczoraj 1000 zł z bankomatu, bankomat dał tylko 2x50 zł pobierając z konta 1000, nie wydał kwitka, bo o braku takowej mozliwosci poinformował porzed transakcją. Napisałem do Skrilla o tym incydencie i teraz pytanie : czekac az Skrill się tym zajmie ? i pieniądze wrócą na konto czy isc do banku ?
Dziękuję
sprawa zakonczona pomyslnie. Pozdrawiam
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jesli konto MB jest w euro to czy w polskich zwyklych bankomatach bede mogl wyplacic w zlotowkach ???
Prosz o szybka odpowiedz
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jesli konto MB jest w euro to czy w polskich zwyklych bankomatach bede mogl wyplacic w zlotowkach ???
Prosz o szybka odpowiedz
Masakra... Użytkownik który posiada Vipowskie konto MB nie wie takich rzeczy. Zagiełeś mnie tym pytaniem;), jestem w szoku. Możesz mieć konto w euro i wypłacać nawet w dolarach zimbabwejskich jak byś przypadkiem był w zimbabwe i znalazł tam jakiś bankomat.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Opłata za kartę jak już ją zamówisz jest pobierana automatycznie z konta,
jeśli aktualnie nic się tam nie znajduje, to pobiorą ci z konta jak tylko coś tam
wpłacisz. To opłata jednorazowa (w sensie raz do roku 10 euro lub ekwiwalent w danej walucie).
pzdr.
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Tak właściwie to po co jest ten mb?Dla mnie jest lepiej jak wypłacam pieniądze z bet na moje konto w banku,chyba że chodzi o odpis podatku.
 
Do góry Bottom